Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Pregled rezultata glasanja: Cime se bavite?
Idem u skolu 61 42,96%
Studiram 48 33,80%
Radim 22 15,49%
Blejim za kompom 11 7,75%
Glasova: 142. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.10.2007, 22:21   #41
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
I ja sam vam kolega takodje, na ovom smeru sto je skols, za poslovnu informatiku. II godina se gura sada... Aktivno treniram karate, od ostalog, tu je zezanje, drustvo, izlasci. Kompijuterima se bavim vec 10-ak godina, inace, po profesiji sam profesionalni blejach Vatam maglu i volim da spavam kad god uspem da ugrabim vreme
A zato se nikad ne javljaš na MSN.

Šta radim? Na kompu koliko mogu, srednja škola (turistički tehničar, treća godina), jedva čekam da je završim. Po mojem trenutnom razmišljanju fax neću ni počinjati. Planiram da se bavim nečime u vezi kompova ali ne mora da bude sigurno, možda se prešaltam na neku drugu oblast. Svaki Božji dan razmišljam da radim programiranje, servisiranje itd itd... Radio sam i to malo (Visual Basic, Pascal) ali kada uzmem knjigu u vezi programiranja da učim nešto novo samo mi proleti misao "sutra škola, kontrolni, pismeni..." i onda mi se život smuči. Zato uzmem neku igru i malo se iživim u njoj da se smirim...

Takođe planiram preseljavanje iz Budve u Beograd ili neki sličan grad ali to su za sada samo snovi... Otom - potom.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2007, 23:05   #42
Daredevil 2
Član
 
Član od: 11.5.2006.
Lokacija: Kragujevac Reputacija:Advenced guitar player
Poruke: 68
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
Ja sam, evo u ekonomskoj skoli u Nisu i sad sta ja znam nije lose. Puko sam par keceva i dvojki, ali bice i petica i cetvorki. Ide mi Informatika, Korespodencija, Ekologija i Hemija. Mrzim prirodne nauke, al sta ces kad sam talentovan da ne moram da ih ucim a znam ih. Matematika mi super ide samo moram da procitam i makar 5 zadatka da uradim iz oblasti koje sam ucio. Zbog toga i imam jedinicu. Istoriju volim i ucicu je samo me mrzi sad. Racunovodstvo je zaniljivo i volim ga samo ne znam u cemu je moj problem da dobijem 2? Valjda cu vremenom da se popravim. Samo moram da ucim, izbegavam EMO decu jer nabijaju depresiju gore nego Ping Floyd u pojedinim pesmama. Ne znam sta cu posle osnovne. Ako imam srece da odem negde u inostranstvo. Planiram za letnji raspust da idem negde na Jadran i da radim neki honorarni posao poput slaganja robe na police u nekom supermarketu. Nocni cuvar kampa ili tako nesto. Spavao bi kod druga koji radi nesto slicno i super bi mi bilo. Sad tek shvatam da zivot nije ono sto mislis da ce biti, ali tako je to kad sudbina deli karte...
Pa brate kako ne znas sta ces posle osnovne a kazes da ides u ekonomsku skolu nije mi jasno
Mene muce profesori ja sam III god Gimnazije u KG-u ubise me ne znam sta cu i 'de cu da begam sad kada nailazi tromesecije inace lepo sam poceo godinu pa me roditelji caste Altec Lans. 3(ATP3) sve do kontrolnog iz matematike onda ne smem kuci da dodjem jer bre ne pipam mat a prosle godine sam imao 3 ali padali su i kecevi.Sad malo cepam Far Cry to je zagreavanje za Crysis.
Daredevil 2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2007, 8:10   #43
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Ma utripovao sam da sam osnovna... premor.
Inace i meni takva situacija. Castili me na pocetku godine a sad sam sve zeznuo a bedara mi da im kazem... Pa racunam da ce da vide za tromesecje, ali potrudicu se da pravim veliki kontrast medju ocenama. Znaci ono da imam keceve i dvojke ali da imam petice iz vise predmeta! Onda mogu da se vadim da su profesori krivi, ili da kazem da mi taj predmet jednostavno ne ide... Glupo profesora da krivim kad su stvarno svi OK. To sto ja nemam pojma da skacem vijacu i kad sma je video mislio sam da je bic nema veze sa njima vec samnom. Mislim ono - bavim se i ja po malo sportom (bacam carape u fioke), ono stoni tenis povremeno fudbal, vozim bike ali sta da radim kad nisam sportski tip.
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 12:29   #44
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Covece, juce kolaps. 50 ljudi ceka 26 na Dusanovcu. I kada sam je docekao posle pola sata, nisam mogao da udjem. Usao sam u sledecu posle 20 min.
A na pocetnoj ne moze da se stoji na stanici od ljudi. Strasnooo.
Zbog vozaca koji se zezaju i odmaraju sam uvek kasnio u skolu, a sad i na fakultet.
Pre bih stigao u Smederevo odavde, nego sa Vozdovca u centar. Kakva frustracija. Jos ova bolonja na faxu gusi sa minusima za kasnjenje. Ko nema 2/3 nastave moze da zaboravi na kolokvijum i bodove.
Niko nema razumevanja. Najavljuju kao 100 novih buseva za grad ali to kao da nece nista promeniti.

Kakav bezobralzuk i jednih i drugih.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 13:11   #45
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Ja vise i ne znam sta sam....Zvanicno student, ali student koji vec ima diplomu Arhitektonskog fakulteta(Bachelor), a sad jurim ovu jacu..Kad zavrsim postacu MASTER(), ili oni barem tako kazu...Master Blaster sto se mene tice..
Sve u svemu moj fax je trenutno velika sprdnja, dva ludaka u buretu, jedan ludak, a drugi zbunjen, pa j**e lud zbunjenog. Eto tako.
Inace sam poslednja godina...Kraj je blizu
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2007, 14:09   #46
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Trenutno se cimam u Gimnaziji(opšti smer, 3 godina) ali bukvalno cimam, jer za ova 2 meseca imam nekih 7 petica i tri trojke( a sve to uz samo 5h učenja)
Sutra imam pismeni iz matematike, ali šta ću, vredi malo pogoršati prosek...
Uglavnom bljeim pred kompom, izlazim sa društvom, čitam neke knjige ( sc-fi, horor, malo klasike), slušam mjuzu (rock, metal)
Šta ću i drugo, finansiraju me roditelji( ali nikako da odvoje kintu za nov komp).... pičim igre (uglavnom RPG ) i stoni D&D!
Planiram da samostalno učim neki programski jezik, i konačno položim ispit na British Councilu za FC ali nikako da se nađe vremena...

Pokušavam da uživam dok sam mlad, što manje se nerviram.....
Guardian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2007, 14:30   #47
PCmaster
Član
 
Član od: 4.5.2007.
Lokacija: Novi Pazar, Srbija
Poruke: 267
Zahvalnice: 365
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

razvaljujem se od muzike sa burazerima mojim, skola mi je problem jer knjigu zadnji put otvorih, davno, kada je bilo poslednje pomracenje Sunca, mada ja najvise vremena
od svih na ovom frumu provodim za kompom u to sam 100% siguran!!!
PCmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 0:56   #48
Rasa
Član
 
Član od: 23.4.2007.
Lokacija: Zubovac - Ribarska banja - Kruševac
Poruke: 410
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 89 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rasa Slanje poruke preko Skypea korisniku Rasa
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Radim na stovaristu ka poslovodja ali mi se uopste ne svidja, ali posao je posao mora se.
Rasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 1:15   #49
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Студирам право.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2007, 18:33   #50
Blood Raven
Član
 
Član od: 13.11.2006.
Poruke: 238
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 412 puta na 120 poruka
Cool Re: Koju muku mucite?

Gimnazija III godina prirodno-matematičkog smera(predzadnja generacija u mom gradu .S'obzirom da je sve manje dece dovoljno voljno da prione na matiš,fiziku ,hemiju) ."Uživancija" krljaju nam kičmu od druge nedelje septembra.Ali držimo se imamo pola gotivnih profa ostala polovina je manje više ok(naravno par )
Blood Raven je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2007, 0:17   #51
Se7en_
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Se7en_ Slanje poruke preko Skypea korisniku Se7en_
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Eh, Latinski najvise, mnogo mi dobro ide taj predmet da je to nemoguce, i plus sto sam u Filoloskoj gimnaziji, a profesorka je jedna od najstrozijih u skoli... Inace jako malo vremena imam slobodnog, radim kao asistent rediteklje u pozoristu na 2 projekta i stalno sam tamo, uf...
Se7en_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2007, 2:44   #52
KOLOS
Veteran
 
Član od: 14.1.2007.
Poruke: 909
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 209 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Autoprevoznik koji ne može bez računara(SAJBER KAMIONDŽIJA )! Smor mi je da ustajem rano zbog posla (5-6h), a skoro svaku noć provedem za kompom! Ostalo u životu mi je OK! A da, sve pare dadoh na konstantni apgrejd...
KOLOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2007, 4:38   #53
aerochivija
Veteran
 
Član od: 19.3.2006.
Poruke: 498
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 762 puta na 295 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Suvlasnik i direktor privatne firme. Muku mučim sa nalaženjem klijenata, brojnim (mahom) finansijskim obavezama, neredovnim platišama, iz čega se da zaključiti da ne posedujem(o) političke i ine "veze". Valjda ovoliko smem javno da kažem u skladu s Pravilima Foruma
Muku ne mučim s kolegama-suvlasnicima, oduvek radim mnogo, a spavam malo (i mirno), pa nađem vremena za ovaj Forum. Dakle, ni Forumaši me ne muče.

E, da, pošto mi je kulinarstvo hobi duže od dvadeset godina, dobro mi ide - tim više što se na meni još ne primećuje ...

Poslednja ispravka: aerochivija (22.11.2007 u 4:51)
aerochivija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2007, 17:05   #54
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

video igre,video igre i samo video igre.instaliram novi win ispocetka,nove drajvere,updateove,sve novo i extra uklopljeno,ali sto me nece sa igrama pa strasno,...age of empires 3-na 99% stane install(zamislite na 99%),scarface nece neki dll da nadje,cod2 radio sad nece...znaci strasno...
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2007, 19:41   #55
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Evo da se i ja javim. Idem u srednju skolu za nekog audio video tehnicara()
I ozbiljni sam zavisnik za video igricama, evo i sad sedim i razmisljam sta da skinem da bi sredio sledecu dozu. Ako nemam neku igru pred sobom onda se dosadjujem, naravno samo dotle dok ne nadjem nesto novo.

Poslednja ispravka: Game fever (25.11.2007 u 19:42) Razlog: zavisnicka kriza pa pravim greske :)
Game fever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2007, 19:43   #56
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

6 razred osnovne....pure terror
Pa ovde izgleda najviše članova ide u školu.
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2007, 19:59   #57
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Citat:
Game fever kaže: Pregled poruke
Evo da se i ja javim. Idem u srednju skolu za nekog audio video tehnicara()
I ozbiljni sam zavisnik za video igricama, evo i sad sedim i razmisljam sta da skinem da bi sredio sledecu dozu. Ako nemam neku igru pred sobom onda se dosadjujem, naravno samo dotle dok ne nadjem nesto novo.
a zamisli kako je meni,isto zavisnik,a zeza me directX ne mogu da igram 3d igre,haha,ubicu se

jos sad kad krenu da nas resetaju sa 3 vrste hemije,pa da vidis belaja...
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2007, 22:05   #58
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Evo sad sam okinuo kolokvijum iz matematike
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2007, 22:06   #59
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Angry Re: Koju muku mucite?

Osim sto idem u skolu, nigde ne mogu da pronadjem Planescape: Torment a nisam ga igrao pre a za jednog ljubitelja rpg ovo je najgora muka
Lokigodofirendlies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2007, 5:53   #60
marko1986
Član
 
Član od: 10.2.2006.
Poruke: 106
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Koju muku mucite?

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
Ajmo da vidimo ko je u kom fazonu! Ima nas raznih ovde i godina, struke, mozgova. Cime se bavite, sta radite?
Ja sam student filoloskog fakulteta odseka za bibliotekarstvo i informatiku. Druga godina. Zezam se na faxu, pun je riba ali na zalost iz raznih su sredina pa ti to dodje kao sarena slagalica. Najmanje je ljudi iz Beograda. Tako da smo malo ugrozeni.
Zanilmljivo je da su skolarine velike, a kompovi stari! haha Kuda idu te pare?
Nadam se da cu zavrsiti ovo, eto bas danas citam kako su informaticari jedni od najtrazenijih za zaposlenje.
Ugrozeni!Cime?!
marko1986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju plocu i koju graficku da kupim? Aleksandar1987 ŠDK - Grafika 49 4.6.2009 14:27
Koju DX10 grafichku do 200€ uzeti za igre? Acid ŠDK - Grafika 66 14.10.2007 14:06
Koju Graficku da kupim Eris ŠDK - Grafika 10 1.7.2007 19:24
Koju s775 matičnu ploču? dekabaka ŠDK - Osnovne komponente 13 25.1.2007 14:21
Help!!! Koju da uzmem ATI ili Nvidia? Boris[FR] Grafika 9 2.5.2006 19:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com