Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2012, 22:15   #101
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Uh, to bi zeleo da cujem! I to kako je prica "suplja" i "naivna"?
Postuj tudje misljenje.Po meni je grafika vrlo bitna stavka u oceni igre.Ja nisam rekao da je grafika losa nego u poredjenju sa MP3 nema sta da trazi.Sto se tice price meni fali neka obimnija radnja vise likova ukljuceno u sve to tako da po meni prica znas ono ajde samo nesto da stavimo da zgrnemo lovu.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2012, 22:32   #102
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
acaaca kaže: Pregled poruke
Postuj tudje misljenje.Po meni je grafika vrlo bitna stavka u oceni igre.Ja nisam rekao da je grafika losa nego u poredjenju sa MP3 nema sta da trazi.Sto se tice price meni fali neka obimnija radnja vise likova ukljuceno u sve to tako da po meni prica znas ono ajde samo nesto da stavimo da zgrnemo lovu.
Ahahahaha, koji fail, pa MP3 prica je napravljena da bi se zgrnula lova, a Spec Ops upravo suprotno.
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Assassinator na korisnoj poruci:
Boondock Saint (23.7.2012)
Stara 23.7.2012, 22:49   #103
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Assassinator kaže: Pregled poruke
Ahahahaha, koji fail, pa MP3 prica je napravljena da bi se zgrnula lova, a Spec Ops upravo suprotno.
Svaka igrica se pravi da bi se zgrnula lova.Izgleda da se samo meni ne svidja ova igra.Nekako mi izgleda mnogo jeftino ne znam zasto.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2012, 22:56   #104
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Ne, MP3 prica je napravljena da bi se adaptirao Man on Fire Salu na stranu, meni je MP1&2 vec 10god na prvom mestu top igara, i ne zavaram se da je prica bila nesto posebno zamrsena, lik Maxa jeste definitivno dubok i nacin na koji je ispricana(unutrasnji monolozi) je sjajan, ali ne tera na razmisljanje. A svaka dobra knjiga/prica to treba da uradi i Spec Ops to radi savrseno...

Poslednja ispravka: Boondock Saint (23.7.2012 u 23:19)
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 0:28   #105
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Kad poredimo upecatljive momente u obe igre, Spec Ops pobedjuje lagano.

U MP3 nije uveo emociju. Saznanja da prodaju organe ljudi je bilo sokantno, ali ni izbliza kao najupecatljiviji momenti Spec Ops-a. Max je postao i uvek ostao big badass american hero koji spasava svet. Zloce su postale jos zlobnije i nista se bitno nije dogodilo. Sokovi su daleko manje "sokantni" nego u Spec Opsu.

@acaaca: Velicina igre i njen dojam se ne meri po kolicini novca koja je ulozena u istu ili koliko je novca zaradila. Ima igara sa budzetom od 0$ koje su fantasticne, remek dela jednog coveka koji je svoju viziju nacinio u delo. Uvek imaj u vidu da nije zlato sve sto sija.

Spoiler za Jedno zapazanje:
Da li ste primetili da tela nekih vojnika nestaju? Prvo sam mislio da je u pitanju nacin na koji je kodirana igra zbog nedostatka memorije na konzolama, ali sam onda shvatio da lesevi svih americkih vojnika ostaju na bojnom polju, dok lesevi ovih drugih bukvalno nestaju. U nekim momentima imam osecaj da pucam lutke za koje Walker misli da su vojnici.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 1:03   #106
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Kad poredimo upecatljive momente u obe igre, Spec Ops pobedjuje lagano.

U MP3 nije uveo emociju. Saznanja da prodaju organe ljudi je bilo sokantno, ali ni izbliza kao najupecatljiviji momenti Spec Ops-a. Max je postao i uvek ostao big badass american hero koji spasava svet. Zloce su postale jos zlobnije i nista se bitno nije dogodilo. Sokovi su daleko manje "sokantni" nego u Spec Opsu.

@acaaca: Velicina igre i njen dojam se ne meri po kolicini novca koja je ulozena u istu ili koliko je novca zaradila. Ima igara sa budzetom od 0$ koje su fantasticne, remek dela jednog coveka koji je svoju viziju nacinio u delo. Uvek imaj u vidu da nije zlato sve sto sija.

Spoiler za Jedno zapazanje:
Da li ste primetili da tela nekih vojnika nestaju? Prvo sam mislio da je u pitanju nacin na koji je kodirana igra zbog nedostatka memorije na konzolama, ali sam onda shvatio da lesevi svih americkih vojnika ostaju na bojnom polju, dok lesevi ovih drugih bukvalno nestaju. U nekim momentima imam osecaj da pucam lutke za koje Walker misli da su vojnici.
Ako ne znas sta valja pitaj koliko to kosta.Kao sto sam napisao vise likova su trebali da ukljuce u pricu da sve to bude realnije.I da bruka je koliko je kratka.:facepa lm
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 2:24   #107
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
acaaca kaže: Pregled poruke
Sto ne volim kad igra ima vise krajeva ne samo ova nego bilo koja druga.
Kako onda sebi dozvoljavaš da ideš okolo i pričaš kako ti se nešto ne sviđa kad si izgleda klasični "gamer" koji igra samo run and shoot naslove?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 2:30   #108
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
acaaca kaže: Pregled poruke
Ako ne znas sta valja pitaj koliko to kosta.Kao sto sam napisao vise likova su trebali da ukljuce u pricu da sve to bude realnije.I da bruka je koliko je kratka.:facepa lm
Za tvoju informaciju MP3 je kraci.

Kakvih likova, sta da rade ti likovi? Likove kao ona fuksa sto je juris po Brazilu?

U NASTAVKU IMA SPOILERA, ALI NEMA SPOJLERA VEZANIH ZA PRICU VEC SAMO ZA TO ZASTO SE OVA IGRA ODVAJA OD DRUGIH. ZA PUNO ISKUSTVO PREPORUCUJEM IGRACIMA KOJI NISU ODIGRALI DA NE CITAJU ISPOD.

Prica ima svoj pocetak i kraj, zaokruzena i bez ijedne mane. Gadja pravo u centar, to sto su developeri zeleli da postignu, to igra i postize. Verovatno nisi ni skapirao u cemu je fora u celoj igri, niti si malo prostudirao celokupan koncept kasnije i malo promislio o igri, a i o samom sebi. To je ono sto vise krajeva donosi, to je ono sto ova igra pruza. Duboko da zaviris u samog sebe pre svega. Da li si hladnokrvan i da li ti neciji zivot vredi? Da li si spreman da verujes svemu sto ti pricaju na TV-u, novinama, internetu? Da li si spreman da zgazis sve da bi stigao do svog cilja, pritom ne uzimajuci u obzir da nisi u pravu? Da li si spreman na kraju krajeva da zrtvujes svoje saborce zarad sopstvenih ideala i ciljeva? Da li krivis druge za svoje neuspehe ili ponekad shvatis da si ti jedini krivac zbog toga u kakvoj se situaciji nalazis, bilo ona dobra ili losa?

Vidis, ni jedna igra koju sam odigrao do sad u zivotu, a veruj mi odigrao sam ih mnogo, me nije ostavila sa ovoliko pitanja o samom sebi, ne samo o igri. Sto vise razmisljas o desavanjima u igri shvatas koliko si detalja promasio koji su ti govorili nesto sto bi sad trebalo da pise u spojleru pa necu da napisem. Shvatas da si sebican i da zelis da postanes heroj i spasilac iako nemas koga da spasis, po svaku cenu zelis da ostavis sliku o sebi netaknutu i u iluziji.

To su neke stvari koje novac ne moze da kupi. Taj osecaj kad predjes igru i shvatis da si svo vreme bas ti zeleo da uradis sve sto i protagonista u igri u datoj situaciji. Da bi bilo besmisleno da postoji neki drugi put jel bi vecina nas krenula bas ovim, zacrtanim koji nam je igra priredila.

Vecina sigurno nije ni shvatila sustinu ove igre, verovatno nikad i nece. Zelece da ostave svoju sliku a samima sebi nepokolebljivu, zato nece ni razmisljati o igri.

Nadam se samo da ce u buducnosti biti vise ovakvih igara, sa jakom pricom koja tera na razmisljanje. Dosta mi je vise pucanja, skakanja, trcanja, udaranja kolima, jurnjave nuklarnih bombi koje su uzeli zli Rusi, Iranci, Srbi... Igre treba da predju taj prag, kada vise ne postaju zabava, vec i neka vrsta edukativnog medijuma koji coveku moze da promeni zivot posle odigravanja.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 8:50   #109
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Da nisam odigrao igru, mislio bih da je neko osmo svetsko cudo.

Nije Spec Ops losa igra, ali te price, ljudi su plakali, gasili igru, preispitujem samog sebe, menja nacin na koji razmisljam dalje u zivotu - je u najmanju ruku detinjasto. To si morao mnogo ranije da uradis i da shvatis, a ne da ti Spec Ops to objasnjava.

Igra govori o posledicama rata i slepog pridrzavanja naredjenjima. I to radi odlicno, na jedan grozan nacin.

Sve ostalo je prodavanje igre za vise nego sto vredi.

---
p.s. MP3 kampanja je duza nego Spec Ops, i to ihaj haj. 10 vs 5 sati. Kod mene je to bar bio slucaj.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
filpan (6.9.2016), HSVstoned (24.7.2012)
Stara 24.7.2012, 8:51   #110
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Kako onda sebi dozvoljavaš da ideš okolo i pričaš kako ti se nešto ne sviđa kad si izgleda klasični "gamer" koji igra samo run and shoot naslove?
Na osnovu cega si ti to zakljucio.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 8:56   #111
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Za tvoju informaciju MP3 je kraci.

Kakvih likova, sta da rade ti likovi? Likove kao ona fuksa sto je juris po Brazilu?

U NASTAVKU IMA SPOILERA, ALI NEMA SPOJLERA VEZANIH ZA PRICU VEC SAMO ZA TO ZASTO SE OVA IGRA ODVAJA OD DRUGIH. ZA PUNO ISKUSTVO PREPORUCUJEM IGRACIMA KOJI NISU ODIGRALI DA NE CITAJU ISPOD.

Prica ima svoj pocetak i kraj, zaokruzena i bez ijedne mane. Gadja pravo u centar, to sto su developeri zeleli da postignu, to igra i postize. Verovatno nisi ni skapirao u cemu je fora u celoj igri, niti si malo prostudirao celokupan koncept kasnije i malo promislio o igri, a i o samom sebi. To je ono sto vise krajeva donosi, to je ono sto ova igra pruza. Duboko da zaviris u samog sebe pre svega. Da li si hladnokrvan i da li ti neciji zivot vredi? Da li si spreman da verujes svemu sto ti pricaju na TV-u, novinama, internetu? Da li si spreman da zgazis sve da bi stigao do svog cilja, pritom ne uzimajuci u obzir da nisi u pravu? Da li si spreman na kraju krajeva da zrtvujes svoje saborce zarad sopstvenih ideala i ciljeva? Da li krivis druge za svoje neuspehe ili ponekad shvatis da si ti jedini krivac zbog toga u kakvoj se situaciji nalazis, bilo ona dobra ili losa?

Vidis, ni jedna igra koju sam odigrao do sad u zivotu, a veruj mi odigrao sam ih mnogo, me nije ostavila sa ovoliko pitanja o samom sebi, ne samo o igri. Sto vise razmisljas o desavanjima u igri shvatas koliko si detalja promasio koji su ti govorili nesto sto bi sad trebalo da pise u spojleru pa necu da napisem. Shvatas da si sebican i da zelis da postanes heroj i spasilac iako nemas koga da spasis, po svaku cenu zelis da ostavis sliku o sebi netaknutu i u iluziji.

To su neke stvari koje novac ne moze da kupi. Taj osecaj kad predjes igru i shvatis da si svo vreme bas ti zeleo da uradis sve sto i protagonista u igri u datoj situaciji. Da bi bilo besmisleno da postoji neki drugi put jel bi vecina nas krenula bas ovim, zacrtanim koji nam je igra priredila.

Vecina sigurno nije ni shvatila sustinu ove igre, verovatno nikad i nece. Zelece da ostave svoju sliku a samima sebi nepokolebljivu, zato nece ni razmisljati o igri.

Nadam se samo da ce u buducnosti biti vise ovakvih igara, sa jakom pricom koja tera na razmisljanje. Dosta mi je vise pucanja, skakanja, trcanja, udaranja kolima, jurnjave nuklarnih bombi koje su uzeli zli Rusi, Iranci, Srbi... Igre treba da predju taj prag, kada vise ne postaju zabava, vec i neka vrsta edukativnog medijuma koji coveku moze da promeni zivot posle odigravanja.
Alo covece radi se samo o igri.Dopusti nekom da ima drugacije mislljenje.Kako mozes da kazes da je MP3 kraca igra.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 9:52   #112
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Da nisam odigrao igru, mislio bih da je neko osmo svetsko cudo.

Nije Spec Ops losa igra, ali te price, ljudi su plakali, gasili igru, preispitujem samog sebe, menja nacin na koji razmisljam dalje u zivotu - je u najmanju ruku detinjasto. To si morao mnogo ranije da uradis i da shvatis, a ne da ti Spec Ops to objasnjava.

Igra govori o posledicama rata i slepog pridrzavanja naredjenjima. I to radi odlicno, na jedan grozan nacin.

Sve ostalo je prodavanje igre za vise nego sto vredi.

---
p.s. MP3 kampanja je duza nego Spec Ops, i to ihaj haj. 10 vs 5 sati. Kod mene je to bar bio slucaj.
Ova polimika MP3 vs Spec Ops o duzini igre nema ni smisla. Igra moze da traje i 2 sata pa da bude bolja od nekih koje traju 150. Nije vreme igranja merilo igre, ali moj prelazak Max-a je ravno trajao 4.5 sati, u to racunam i one i onolike filmove u igri. Social Club meri vreme igranja, za dva prelaska trenutno vreme stoji 7 sati, dva prelaska. Spec Ops jedan prelazak 7 sati igre.

Opet sve zavisi kako gledas. Ima ljudi kojima je Ana Karenjina najbolja knjiga svih vremena koja govori o neraskidivoj ljubavi bla bla bla... Meni ta knjiga govori o fuksi i raspustenici koja nije znala sta oce, kad je saznala sta oce bilo kasno.

Tako i ova igra, tebi govori o hororima rata, meni nesto mnogo vise (mada jesam malo preterao o promeni zivota, ali za svako pitanje koje sam postavio sebi postoji temelj u samoj igri, ako hoces mogu i u detalje), nekome ne govori nista. Zavisi kako svako od nas gleda na zivot i sta njemu igre znace. Nekome je ovo samo jos jedna igrica dok ceka izlazak GTA V, nekome remek delo koje bi svaki ozbiljan igrac morao da odigra.

Sve u svemu, ne znam dal ima neko da je ozbiljno odigrao a da je ne preporucuje drugima. Najbolje je odigrati igru i videti sta ona za vas predstavlja.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 10:07   #113
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

@acacaca
Slusaj, kad vec polemisemo oko kvaliteta igre..
Igre mozes uporediti sa filmovima jer i igre kao i filmovi pricaju neku svoju pricu.
Svaki film koji je bez ikakvih dubokoumnih neodumica, emocija, zapleta, raspleta, napetosti mozes da obesis macki o rep i pustis niz Dunav. Tako i igre.
Uporedi film Rush hour i uporedi recimo Shutter Island.
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 10:19   #114
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
@acacaca
Slusaj, kad vec polemisemo oko kvaliteta igre..
Igre mozes uporediti sa filmovima jer i igre kao i filmovi pricaju neku svoju pricu.
Svaki film koji je bez ikakvih dubokoumnih neodumica, emocija, zapleta, raspleta, napetosti mozes da obesis macki o rep i pustis niz Dunav. Tako i igre.
Uporedi film Rush hour i uporedi recimo Shutter Island.
Ma slazem se ja sa tobom nego mi fali nekih likova,protivnika,bosova.Slazem se ja da je postavka price dobra ali mi je suplja zbog neprisustva pomenutih.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 10:33   #115
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
Uporedi film Rush hour i uporedi recimo Shutter Island.
Ne zalazi u off topic i ne diraj remek delo kao sto je Rush Hour.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
nameless1 (24.7.2012)
Stara 24.7.2012, 12:07   #116
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Pa covek je ocigledno hteo da uporedi entertainment filmove poput eto Rush houra i recimo klasicnih akcionih sa Slajem, Arnoldom(koje obozavam) i nekim dubljim filmovima koji teraju na razmisljanje. Ne bih hteo da se ovo pretvori u raspravu od MP3 vs Spec Ops, jer na kraju krajeva MP je ipak melodrama oduvek inspirisana Dzon Vuovim filmovima dok je Spec Ops pravljen da bude cista drama.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 12:16   #117
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Ma svi vi nemate pojma! Prava drama i priča koja ce vas naterati da se zaplačete i razmislite o sebi, svojim motivima i razlogu postojanja, o tome da li je istina da je činjenica da postoje potpuno izvesna saznanja koja govore protiv svođenja istine na verovatnoću i protiv utapanja logike istine u logiku verovatnoće; jedino ako se istina idealizuje, kao i pojam zakonitosti, onda izlazi da su sva naša saznanja stvarnosti samo verovatnoća - jeste Duke Nukem Forever
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 12:25   #118
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Assassinator kaže: Pregled poruke
Ma svi vi nemate pojma! Prava drama i priča koja ce vas naterati da se zaplačete i razmislite o sebi, svojim motivima i razlogu postojanja, o tome da li je istina da je činjenica da postoje potpuno izvesna saznanja koja govore protiv svođenja istine na verovatnoću i protiv utapanja logike istine u logiku verovatnoće; jedino ako se istina idealizuje, kao i pojam zakonitosti, onda izlazi da su sva naša saznanja stvarnosti samo verovatnoća - jeste Duke Nukem Forever
TO sto drugi kazu... nije istina!
Video


Sve u svemu napravilo se vestacko poredjenje zbog jednog mog posta u kome sam rekao da je ova igra "sokantnija" od MP3, sto i jeste. Imamo dve potpuno razlicite price, dva potpuno razlicita heroja sa razlicitim motivima. Jedino za Maxa se zna od pocetka do kraja igre da je super mega giga dobar lik koji je slomljen iznutra. Walker je sasvim drugaciji lik.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 12:34   #119
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

Citat:
Assassinator kaže: Pregled poruke
Ma svi vi nemate pojma! Prava drama i priča koja ce vas naterati da se zaplačete i razmislite o sebi, svojim motivima i razlogu postojanja, o tome da li je istina da je činjenica da postoje potpuno izvesna saznanja koja govore protiv svođenja istine na verovatnoću i protiv utapanja logike istine u logiku verovatnoće; jedino ako se istina idealizuje, kao i pojam zakonitosti, onda izlazi da su sva naša saznanja stvarnosti samo verovatnoća - jeste Duke Nukem Forever
Zbog jedne igre dosli i filozofi da filozofiraju.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2012, 12:44   #120
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Spec Ops: The Line

@acaaca Trebao si da budes tu kad je Duke Nukem Forever izlazio i da vidis te filozofske rasprave....
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
XFX To Introduce Power Supply Line Soon - 850W Black Edition Picard Ostale komponente 7 14.9.2009 21:07
Menjanje LINE IN u LINE OUT na notebooku... Pomoć! Vombat Zvuk na računaru 8 20.10.2008 11:08
Šah on line vuka13mv Mrežne igre 3 2.9.2008 14:45
Linux i off line optimus_prime Slobodni softver 25 7.9.2006 1:59
Problem sa sa LG combo!! mileki Kvarovi 22 23.4.2006 20:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com