Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.4.2021, 21:53   #821
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Kapa dole.

Samo se nadam da će da završi pre nego što odem u penziju. Kao i Skywind, Morrowind Rebirth, Skyblivion i slično.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2021, 22:30   #822
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Samo što će od fenomenalnog RPG-a sa poteznom mehanikom borbe i fantastičnom pričom verovatno napraviti nekakvu real-time Hack&Slash sapunjaru.
Eh, što mrzim kada sam u pravu...

https://comicbook.com/gaming/news/st...remake-report/
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2021, 23:12   #823
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Lucasfilm amenovao pre par dana dozvolu autoru projekta da nastavi sa radovima.
Ne pravi remake/remaster igre, nego video seriju u UE po priči iz KotOR-a.

Poslušajte dobro...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2021, 23:23   #824
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ovi sve rekreacije sto se drve u unrealu su manje vise mape sa 0 gejmpleja. Lagano samo, dok neko napise mehanike ima dosta vode tu da prodje.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2021, 5:17   #825
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ne pravi remake/remaster igre, nego video seriju u UE po priči iz KotOR-a.

Poslušajte dobro...
A gde sam ja to rekao da je remake/remaster igre u pitanju?
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2021, 11:27   #826
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Samo sam dodao da se razjasni, jer sam i ja mislio da je reč o rimejku igre. Ništa više.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2021, 13:34   #827
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Posle ovih "filmića" uželeh se KOTOR-a, a ionako nikada nisam koristio neki od "restoration" modova, pa sam, eto, našao još jedan razlog da se po 18-i put upustim u prelaženje jedne od mojih omiljenih igara.

Što se samog "restoration" moda za prvu igru tiče jedina baš vidljiva promena je na samom Tarisu, upad u bazu Vulkara sada se obavlja na malo drugačiji način, preko (ukoliko nisam zaboravio) Vulkar barracks, što je još jedna poprilično velika skupina prostorija puna kojekakvog loot-a i nekih stvari koje uopšte nisam provalio za šta služe. Ima još par sitnih detalja (nema pojavljivanja Bastilina majke, a na Manaanu se sreće Deadeye Dunkan (ko??)) ali ništa toliko različito od originalne "nerestaurirane" igre.

A osim te razlike sa Vulkarima napravljena je jedna koja je užasavajuća i koju nisam mogao da izdržim - poslednji obračun sa Darth Malakom je apsolutno užasavajući. Nabiflam se svim onim dodacima za brzinu, snagu, izdržljivost i, otprilike, svaki 175-i zamah uspem da zagolicam Malaka. Posle 45 minuta trošenja 74 med-pack-a, 33 kojekakva shield-a, po 25 injekcija alacrity-ja, snage i drugih, Malaku nisam uspeo da skinem ni četvrtinu njegove energije. A treba li reći da sa dva udarca skine bilo koji štit, da jednim udarcem mi skine trećinu zdravlja lagano... Apsolutni nightmare.

Batalio sam to i krećem da vidim kako su restaurirali Sith Lords...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2021, 14:44   #828
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ne gubite vreme na KOTOR modove. Jedino što dodaju igri su gomila bagova i užasno neizbalansirane deonice.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2021, 14:52   #829
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Neutrino je u pravu. Popravljanje bagova je ok, ali ovi moderi (vjerovatno mladji momci) ne shvataju da je "cut content" sa razlogom izbacen. Kao kod filmova, nijedan film ne traje sat ili dva, nego nekoliko puta vise, a kasnije se montiranjem dobija finalni proizvod. Ovaj problem je izrazen kod kotora dvojke ili bloodlinesa, gdje je jednostavno previse sadrzaja i izgleda vjestacki nalijepljen na osnovni sadrzaj...
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2021, 16:16   #830
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ne gubite vreme na KOTOR modove. Jedino što dodaju igri su gomila bagova i užasno neizbalansirane deonice.
Iskreno, ni jedan jedini bag nisam primetio, osim što u bazi Vulkara dobijaš SPICE koji, eto, nekim čudom završi u tajnom pretincu na Ebon Hawk-u koji posle traži onaj lik na Korribanu. Sve do samog kraja funkcioniše glatko kao bebina guza, a onda ide beskrajni festival ispisivanja MISS pri finalnom susretu sa Malakom.

Igru sam prešao najmanje 12-ak puta, ali da je Malak bio ovako moćan ne bi je prešao ni jedan jedini put.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2021, 0:08   #831
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Za te starije igre kao sto su Bloodlines ili Kotor je itekako preporucljivo koristiti modove, pogotovu oni koji omogucavaju da su takve igre igrive na danasnjim modernim sistemima. Doduse treba biti oprezan sa tim restore content modovima, ali graficki i sistemski tj patch stile modovi su sasvim ok i KOTOR ih ima solidan broj pogotovu drugi deo koji je bio daleko bagovitiji.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2021, 10:09   #832
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Iskreno, ni jedan jedini bag nisam primetio, osim što u bazi Vulkara dobijaš SPICE koji, eto, nekim čudom završi u tajnom pretincu na Ebon Hawk-u koji posle traži onaj lik na Korribanu. Sve do samog kraja funkcioniše glatko kao bebina guza, a onda ide beskrajni festival ispisivanja MISS pri finalnom susretu sa Malakom.

Igru sam prešao najmanje 12-ak puta, ali da je Malak bio ovako moćan ne bi je prešao ni jedan jedini put.
Nisam igrao sa modovima ali se ne sećam da mi je Malak bio problem. Jes malo teži fajt sa njim ali se nabudžiš do tad ionako.
Znači vredi da se odigra modovana ili jok, šta zaključiste?
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2021, 11:25   #833
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Originalni KOTOR sam (po verovatno 20x) presao pre par meseci sa nekih desetak modova na hard tezini i imao sam nula problema. Mada uglavnom sam koristio modove koji sredjuju pojedine bagove, vracaju isecen sadrzaj ili peglaju neke low-res teksture.

Sto se tice KOTOR II, nikako ne bih igrao bez Restored Content moda. Bukvalno sredjuje sve preostale bagove i vraca sadrzaj koji je Obsidian morao da isece zbog vremenskih ogranicenja (mislim da su imali nekih 14-16 meseci za celu igru) ali na takav nacin da ne mozete ni videti razliku u kvalitetu izmedju sadrzaja koji je vec bio u igri i isecenog. Od ostalih modova za sledeci prelaz jos planiram da skinem Canon Exile mod.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
player1 (31.5.2021)
Stara 31.5.2021, 12:02   #834
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Sto se tice KOTOR II, nikako ne bih igrao bez Restored Content moda. Bukvalno sredjuje sve preostale bagove i vraca sadrzaj koji je Obsidian morao da isece zbog vremenskih ogranicenja (mislim da su imali nekih 14-16 meseci za celu igru) ali na takav nacin da ne mozete ni videti razliku u kvalitetu izmedju sadrzaja koji je vec bio u igri i isecenog.
Da se ne ponavljam...

Linak

Restoration mod:

- sređuje bagove iz originalne igre ali dodaje i gomilu svojih, prečesto game-breaking, bagova
- nove deonice kojih nema u originalu su katastrofalno loše izbalansirane
- dodatan sadržaj je apsolutno nepotreban i štrči samo tako (epilog "dvojke" sa uključenim Resto modom je tragikomičan)

Nemo posle da nisam kaz'o
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
voodoo_ (31.5.2021)
Stara 31.5.2021, 12:31   #835
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Kotor II prelazim svakih godinu dana i do sada nisam imao ni jedan jedini problem sa TSLRCM. Epilog je mozda tragikomedija, ali i takav je bolji od nepostojeceg kraja iz originalne igre. Uvek prelazim na hard tezini i ne znam o kojim neizbalansiranim deonicama pricas? I na hard + sa TSLRCM igra je smesno laka posle prve planete (Telos). Znam da se mnogi zale na droid planetu ili sta vec, koji je opcioni dodatak za mod, ali to nisam ni skidao.

Usput, ako skidate modove za KOTOR II obavezno zaobidjite steam workshop, iz nekog razloga se modovi skinuti sa workshop ne slazu sa igrom . Modove skidajte sa https://deadlystream.com/files/category/5-mods/ i sa Nexus.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2021, 13:48   #836
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Kotor II prelazim svakih godinu dana i do sada nisam imao ni jedan jedini problem sa TSLRCM.
Baš mi je drago zbog tebe
Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Epilog je mozda tragikomedija, ali i takav je bolji od nepostojeceg kraja iz originalne igre.
Ništa ne fali originalnom kraju bez Resto moda. Možda je malo nedorečen ali čak i kao cliffhanger za eventualnu "trojku" bolji je od onoga što Resto mod vadi iz naftalina. "O ne... Ja umirem... Moja rana je fatalna... Ali daj da ti dok ne umrem prepričam celu Jedi/Sith Bibliju..."
Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Uvek prelazim na hard tezini i ne znam o kojim neizbalansiranim deonicama pricas?
Pa nije opcioni ako koristiš Steam Workshop.
Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Uvek prelazim na hard tezini i ne znam o kojim neizbalansiranim deonicama pricas? I na hard + sa TSLRCM igra je smesno laka posle prve planete (Telos). Znam da se mnogi zale na droid planetu ili sta vec, koji je opcioni dodatak za mod, ali to nisam ni skidao.
I opet mi je drago zbog tebe ali ne zbog toga što te je mrzelo da pročitaš moj linkovan post
Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Usput, ako skidate modove za KOTOR II obavezno zaobidjite steam workshop, iz nekog razloga se modovi skinuti sa workshop ne slazu sa igrom . Modove skidajte sa https://deadlystream.com/files/category/5-mods/ i sa Nexus.
Nema razloga da budu nekompatibilni jer su fajlovi, ne računajući manifesto i meta fajlove za Steam Workshop, potpuno isti. Moš slobodno da im proveriš, da prostiš CRC-ove
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2021, 15:17   #837
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Nisam igrao sa modovima ali se ne sećam da mi je Malak bio problem. Jes malo teži fajt sa njim ali se nabudžiš do tad ionako.
Znači vredi da se odigra modovana ili jok, šta zaključiste?
Prešao najmanje 20 puta do sad. I isto toliko puta ubio gada.
Ali sa ovim "K!restoration" kunem ti se, znao sam da najviše koristi one "električne" napade pa sam nosio belt koji to poništava. Imao sam po 20-ak onih HYPER "injekcija" koje poboljšavaju sve atribute, tonu healthova, kada smo se susreli prvo sam uništio one "stanice sa ljudima" koje mu vraćaju energiju, odigrao sve po PS-u, ali BUKVALNO svaki 175 zamah svetlosnom sabljom ga je pogodio. A zamisli da koristiš onaj VERPINE (najmoćniji) štit koji on razvali u tri dodira sabljom. A sa istom ti jednim dodirom skine trećinu energije lagano. A kad posle 170 zamaha sav srećan vidiš brojku između milion ispisanih MISS i shvatiš da si mu jedva obrvu povredio...

Dobro, malo karikiram, ali ova poslednja verzija moda je BAŠ BAŠ preterala što se tiče poslednjeg fajta.

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Originalni KOTOR sam (po verovatno 20x) presao pre par meseci sa nekih desetak modova na hard tezini i imao sam nula problema. Mada uglavnom sam koristio modove koji sredjuju pojedine bagove, vracaju isecen sadrzaj ili peglaju neke low-res teksture.

Sto se tice KOTOR II, nikako ne bih igrao bez Restored Content moda. Bukvalno sredjuje sve preostale bagove i vraca sadrzaj koji je Obsidian morao da isece zbog vremenskih ogranicenja (mislim da su imali nekih 14-16 meseci za celu igru) ali na takav nacin da ne mozete ni videti razliku u kvalitetu izmedju sadrzaja koji je vec bio u igri i isecenog. Od ostalih modova za sledeci prelaz jos planiram da skinem Canon Exile mod.
Prešao Telos, Dantuin i sad sam na Nar Shaddaa. Prva igra je zanimljivija samo zbog fascinantnog plot-twist-a. U svemu drugom Sith Lords UBEDLJIVO je bolji od prethodnika. MNOGO zanimljiviji likovi, MNOGO BOLJE pisani dijalozi radnje i interakcija među istima (Avelone (scenarista) je tu ubedljivo bolji od Karpišina (pisac prve igre)) i zaista žalim što je zbog alavosti izdavača (tu negde ih je EA i kupio) Bioware morao da smandrlje kraj kako zna i ume.
Sećam se jednog intervjua Krisa Avelonea koji je rekao da kraj igre uopšte ne bi trebao da bude na Malachor-u, nego... tu je ostao tajanstven, ali je samo želeo da objasni koliko su isekli igru u odnosu na ono što su kreatori zamislili.
A onda se setim Mafia 2 igre i apsolutno iste situacije - čim te preuzme korporacija, o razvoju igre glavnu reč vode kravate bez mozga a ne oni koji je prave.

Koliko je dobrih igara propalo zbog takvih morona.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Leonida (31.5.2021), NaraYan (2.6.2021), player1 (31.5.2021)
Stara 31.5.2021, 17:07   #838
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Slazem se sa tobom da TSLR ima dosta ozbiljniju pricu i bolje napisane likove nego prvi deo, jos kada se na to doda da obe igre imaju bukvalno identican gameplay bilo bi logicno da kazem da mi je TSLR bolja igra, ali nije. KOTOR I mi je i dan danas omiljena igra, a tako ce i najverovatnije (koliko god ovo sada pateticno zvucalo ) ostati do kraja zivota. Igra zbog kojeg usao u svet PC gaminga (do tada sam za igranje koristio iskljucivo konzole) kao i igra zbog koje sam zavoleo RPG zanr.

Ali jedna od stvari koja mi iz KOTOR II najvise nedostaje u danasnjim cRPG je interakcija izmedju clanova vase posade. Mislim da Atton i Kreia izmedju sebe imaju isti broj dijaloga kao sto imaju sa Exile. U ovim novijim cRPG vecina kompanjona mozda ima par dijaloga sa vama i kada ih iscrpite bukvalno statiraju do kraja igre.

I malo nostalgije za kraj komentara:

Apartment theme
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2021, 20:38   #839
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

EA je kupio Bioware 2007 godine tako da nikakav uticaj nisu imali na KOTOR 1/2 ako su bili pritisnuti od strane izdavaca to je bio Lucas Arts, samo sto su i tada iz Obsidian-a prihvatili da naprave igru za to veoma kratko vreme (nekih 15-16 meseci) isto kao sto su i sami potpisali (prihvatili) onu budalastinu oko bonusa koji je zavisio od ocene na Metacritic-u za New Vegas...ali danas se to nekako zaboravlja.


I za mene je KOTOR 1 > KOTOR 2 ali isto slazem sa misljenjem oko likova sa tim sto koliko god da je Avelone odlican pisac Drew Karpyshyn je bukvalno "otac" Old Republic ere i celog setting-a naravno tu je i ME (1 i 2) tako da za mene Karpyshyn > Avelone

Plus u kasnijim pricama iz OR ere (Karpyshyn ove novele) Revan ima daleko bolji (nastavak) development nego Meetra Surik (glavni lik u SL) iako su ga prilicno zasrali u jednom delu (kada je Drew napustio BW prvi put) ali su ga iscupali na kraju (kada se Drew na kratko vratio u BW)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2021, 9:41   #840
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Slazem se sa tobom da TSLR ima dosta ozbiljniju pricu i bolje napisane likove nego prvi deo, jos kada se na to doda da obe igre imaju bukvalno identican gameplay bilo bi logicno da kazem da mi je TSLR bolja igra, ali nije. KOTOR I mi je i dan danas omiljena igra, a tako ce i najverovatnije (koliko god ovo sada pateticno zvucalo ) ostati do kraja zivota.
I meni je KOTOR 1 draža igra jer je imala onaj WOW efekat koji nisam osetio sa Sith Lords. I igrao sam je mnogo više nego SL. Ali sa ove distance, kad SADA igram te igre, SL je dosta kompleksnija, interakcije među "ekipom" su nešto što nisam nigde video posle ove igre (pogotovo to što možeš da praviš džedaje od svojih pajtosa) pa i svi ostali likovi, čak i NPC-evi su mnogo živopisniji nego oni u prvoj igri. Da ne pominjem da je igranje, nekako, zanimljivije i udobnije nego u KotOR-u.

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
EA je kupio Bioware 2007 godine tako da nikakav uticaj nisu imali na KOTOR 1/2 ako su bili pritisnuti od strane izdavaca to je bio Lucas Arts, samo sto su i tada iz Obsidian-a prihvatili da naprave igru za to veoma kratko vreme (nekih 15-16 meseci) isto kao sto su i sami potpisali (prihvatili) onu budalastinu oko bonusa koji je zavisio od ocene na Metacritic-u za New Vegas...ali danas se to nekako zaboravlja.
Pa, bilo je to poprilično davno da bih pamtio godine/datume, sećam se samo priče Avelonea da su ih "isekli" da bi igra izašla što pre u prodaju, baš kao što se desilo i sa Mafia 2.
Mada, sada kad se setim priča oko preuzimanja, to je bilo vezano za Dragon Age Origins, jer se očekivalo da će EA da "iseče" tu igru kako bi, takođe, što pre izašla, ali, za divno čudo, to nisu uradili.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Leonida (1.6.2021)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, kotor 2, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com