Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.7.2016, 20:29   #26801
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Šta ti vredi taj tier kada ne znaš da ga odigraš, a to je problem kod većine igrača.
Predlazem te za regenta oblasti PL/CZ kad ih zauzemo sa armijom ljudi koji su popi*deli od "siemka, kto PL"....
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2016, 21:32   #26802
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

U principu nemoj da dozvolis sebi da te povuce veci tier tenka jer je "jaci", imao sam prilike da vidim psihologiju deteta koje igra WoT na licnom primeru, posto je bratanac zapeo da uzme IS-7 (tada dete od 6 godina) i kako koji tenk uzme, bude mu zanimljiv 20 partija i odmah hoce novi/naredni.

Ali to je manje bitno, uzme novi tenk i ocekuje da je neunistiv, a to (skoro) nikad nije tacno, i zaleti se kao lud jer ne zna jos da igra kako treba i pregaze ga. Em ga razvale, em njegov tim strada zbog njega jer je na visim tirovima manji broj totalnih nubova pa je ocigledno kad neko ne zna.

To je zamka, izbegni je
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 0:40   #26803
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam uporan dećko, skoro ubedih čoveka da jeste, iako nije

supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 8:09   #26804
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Hahahahaha

I, jel ti poverovao?
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 9:52   #26805
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zavrsetak je bio slican onom vicu sa Mujom, Hasom, dve cigle i slonom

Elem, igrao sam protiv njega, on je sa type 64 razvalio, imao veliki kalibar...ne sramoti ti nick
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 11:36   #26806
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da, skontao sam to da ne treba zuriti sa vecim tierom jer i ako uzmem veci tier opet ce me staviti u grupu takvih tierova a jos sam i noob. Znaci ako ja imam jaci tenk, svi ga imaju.
I imam problem sa posadom, nece da napreduje. Vec nekoliko partija stoje na: komandir 80% a ovi ostali 88% imam i pobede i poraze ali oni ne napreduju... nesto mi je promaklo? U pitanju je T-28.

edit: E evo krenuli su trojica na 89%. Dobro je.
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 12:00   #26807
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Koja kupola je bolja za ovaj T-28?



ili

Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 12:20   #26808
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: World of Tanks

Kod vecine tenkova se drzi taktike da uzimas najbolju tj. najskuplju kupolu i module generalno, izuzetaka nema puno(Sherman Jumbo kome je prva kupola potpuni OP). Kod topova je vec drugacije, ima dosta tenkova gde poslednji top nije obavezno najbolji, ali to ces vec vremenom nauciti ili pitaj ovde u konkretnoj situaciji.
Kod tog t28 je kupola busna kao sir, relno se busi i prva i druga na papiru, reklo bi se da je prva zapravo bolja jer se brze rotira i laksa je pa je tenk zivlji, ali zbog oblika 2 kupola zapravo ponesto ume i da dinga od nizih tirova tako da uzimaj zadnju, ionako neces dugo igrati taj tier.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 16:39   #26809
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Unapredjena kupola ako nista drugo uvek ima bolji vidokrug, daje nesto HP tenku i mnogo bolji dpm nego prva.

U 90% slucajeva uvek uzimas najskuplje module, medjutim to ne mora da bude pravilo.

To ces vec skontati i sam sta ti odgovara
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 19:04   #26810
yahhoo
Veteran
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Urmenhaza
Poruke: 1.174
Zahvalnice: 465
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pozdrav jer moze neko da da neki savet? Naime presao sam sa blitza gde sam imao is6 i loweta... E sad bih da uzmem neki dobar premium tenk koji moze da zaradi pare u obicnom wotu... Koji je najbolji za pocetnike?

I imam jos jedan problem, naime u blitzu je sve malo i ok navikao sam na to. Ali kad sam izvrsio prelazak, bukvalno se ponekad pogubim na mapi. I nervira me sto posadi treba milion godina da napreduje a pritom se ne dobija po defulatu six sense kao u blitzu. Tako da ne znam ko me puca nikad Bio sam uzeo chercila 3 i izgubio nerve. Em bauncuje dosta em me penuju bez obzira sto anglujem i malo teze kad sajdskrejpujem... Ah ti nazivi

No koliko cujem rusi su i ovde dobri za sideskrejp? Posto sam imao is7 i is4 liniju u wotb. I is4 mi je bio bolji za neke stvari. No problem mi je ovde prokleti arti jer ne znam sta da radim kad me okine. Kako se braniti od artija?
yahhoo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2016, 19:28   #26811
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Neka lista najboljih premium tenkova, za ljude koji nisu bezrukici, je otprilike ova (najvise sam uzeo u obzir - 1. fun (jer ces odigrati mnogo partija sa ovim tenkom), 2. zaradjivanje srebra (penetracija, pref MM), 3. bitna uloga, nosenje partija.
tier VIII - 1. fcm 50t, 2. is-6, 3. cdc, 4. t-54 proto, 5. t-34-3.
tier VII - su-122-44
tier VI - za sh - 1. cromwell b, 2. type 64, 3. skoda t40

Od artija budi arti sejf, prosto.

A najznacajniji tenkovi su ti - e5, obj 140, t62a, tvp, bc25, 113. Od tier 8 - is3, t32, t54 laki.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mersi na korisnoj poruci:
yahhoo (20.7.2016)
Stara 19.7.2016, 22:12   #26812
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

U tier VIII ima i LOWE i T34.....za LOWE kažu da posebno dobro zarađuje.

OD TD na tieru VIII ima i KanonenJPZ i Scorpion.

Citat:
yahhoo kaže: Pregled poruke
( Bio sam uzeo chercila 3 i izgubio nerve. Em bauncuje dosta em me penuju bez obzira sto anglujem i malo teze kad sajdskrejpujem... Ah ti nazivi

No koliko cujem rusi su i ovde dobri za sideskrejp? Posto sam imao is7 i is4 liniju u wotb. I is4 mi je bio bolji za neke stvari. No problem mi je ovde prokleti arti jer ne znam sta da radim kad me okine. Kako se braniti od artija?
Rusi su ti i ovde najbolji za SS, desetke teško može ko da probije i u kupolu(IS-4 i nekako, IS-7 nikako).

Ja se lično grozim kad vidim igrače koji nemaju ni 1000 bitaka, a voze premium tenk. U suštini, u 99% budu beskorisni.

Ajde ti si igrao blitz(koji je žestoko *****e bio meni),možda budeš malo uspešniji.

Churchil III je solidan premium zbog topa, koji ima malu alfu ali puca kao mitraljez. Ako ga nisi prodao, moraš biti strpljiv sa njim. Ja imam TOG, koji ima još gori oklop, najsporiji HT u igri sigurno, ali volim da igram sa njim, pri tom zarađuje fino.

Ovako na prvu loptu, tenkovi koji najviše praštaju su definitivno IS-6, i T54 Mod 1. Imaju dobre oklope, tako da je to stvar na koju možeš da se pouzdaš uvek.

Poslednja ispravka: supressor (19.7.2016 u 22:19)
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku supressor na korisnoj poruci:
yahhoo (20.7.2016)
Stara 19.7.2016, 23:10   #26813
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Scorpion - nije tier 8.
Kanonenjagdpanzer :P je neka nerfovana verzija e25, ubedljivo najgori t8.
Lowe - oklop jako slab protiv visih tirova, spor, neokretan, dosadan za igru.
T34 - imam ga, bio sam noob kada sam ga kupovao . Tenk mnogo smara, inace nije los za grindanje kredita.

Odigraj jos partija, izgrindaj vise linija, pa kad budes video koji stil ti se svidja, onda kupuj tenkove. Ja sam licno bio glup, jer sam odmah kupio t34 (bio mi je prvi tenk ).
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2016, 1:06   #26814
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zaboravili smo još jednu mašinu, koja je Bogumi odlična na tier VIII: JagdTiger 8,8cm Pak.

Oklop odličan za tier, top precizan i brzo puni. Spor jeste, ne kažem da je za početnika naravno.

Što se tiče Scorpiona, tanks.gg me obmanuo .
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2016, 2:00   #26815
ljubanve
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 457
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 39 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Malo je nezahvalno preporučiti tenk koji treba da platiš pravim parama. Moguće je da se tebi ne svidi ili ti loše ide sa nekim tenkom koji je nama super. WG ne vraća pare ako ti se ne svidi

Ja bih isto dao glas FCM-u iako imam T34 i zadovoljan sam sa njim. Mislim da je pref MM kod FCM-a dosta bitan. Možda je jedina mana FCM-a da nije baš za početnika kao što je IS-6 koji isto ima pref MM.

I ona što je najbitnije. Koji god da kupiš, navikni se na njega. Nauči kako da praviš dmg sa njim i da zarađuješ pare. Mnogo je to para da bi kupio drugi ako ti se jedan ne svidi.
ljubanve je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2016, 2:48   #26816
yahhoo
Veteran
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Urmenhaza
Poruke: 1.174
Zahvalnice: 465
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ljubanve kaže: Pregled poruke
Malo je nezahvalno preporučiti tenk koji treba da platiš pravim parama. Moguće je da se tebi ne svidi ili ti loše ide sa nekim tenkom koji je nama super. WG ne vraća pare ako ti se ne svidi

Ja bih isto dao glas FCM-u iako imam T34 i zadovoljan sam sa njim. Mislim da je pref MM kod FCM-a dosta bitan. Možda je jedina mana FCM-a da nije baš za početnika kao što je IS-6 koji isto ima pref MM.

I ona što je najbitnije. Koji god da kupiš, navikni se na njega. Nauči kako da praviš dmg sa njim i da zarađuješ pare. Mnogo je to para da bi kupio drugi ako ti se jedan ne svidi.
U wotb sam imao oko 10 premiuma. Najvise zabave mi je pruzio box tenk A najbolje medalje i pobede mi je dao is6 realno. Kao i is3 i is7. To mi dosta lezi kao i is4 koji je cudoviste. E sad ovo je pc i ima artija koji mrzim. Znaci sta to znaci arti sejf? Kako izbeci arti, tj. gde ici na mapama da ne mogu da me dokace?

A lowe je ja mislim malo bolji u wotb. Tu moze lepo hull down i snajp. I mozda malo sideskrejp. Mada nije za stalnu upotrebu jer ne nosi partije ko is6... Dok t34 smara ali ima dobar pen... A da li ima ikad is2 berlin u ponudi? Taj mi se svideo dosta I kako se trenira posada u tenku? Ja npr. mogu da treniram posadu u heviju i da ih prebacim posle u neki drugi tenk? Ali nisam razumeo da li mogu da izbegnem onaj drop skilova na 75%? Ako ne moze onda je to ripoff...
yahhoo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2016, 3:03   #26817
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nije JT 8,8 za svakog a i ne moze da ga kupi uvek jer ga vise nema u shopu, mora da ceka da se pojavi u okviru neke promocije ili specijala.
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2016, 9:42   #26818
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
yahhoo kaže: Pregled poruke
U Ja npr. mogu da treniram posadu u heviju i da ih prebacim posle u neki drugi tenk? Ali nisam razumeo da li mogu da izbegnem onaj drop skilova na 75%? Ako ne moze onda je to ripoff...

Ako imas premum tenk neke nacije, nebitno da li je LT/TD/HT na njemu mozes da treniras poslugu za ostale LT/TD/HT te nacije. Prebacivanje posluge na drugu vrstu tenkova, smanjuje njihovu obucenost, ali perkovi ostaju.

NPR sa IS-6 treniras poslugu za sve ruske teske tenkove od KV-1, do IS-7 i IS-4.

Na zalost, posluga mora biti pretrenirana za tenk koji nije premium, da bi ovo radilo: npr sa poslugom od IS-3 mozes da igras sa IS-6 bez penala, ali ne i obrnuto.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2016, 10:18   #26819
Woof
Član
 
Član od: 27.1.2010.
Poruke: 148
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 36 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
yahhoo kaže: Pregled poruke
I kako se trenira posada u tenku? Ja npr. mogu da treniram posadu u heviju i da ih prebacim posle u neki drugi tenk? Ali nisam razumeo da li mogu da izbegnem onaj drop skilova na 75%? Ako ne moze onda je to ripoff...
Mozes preobuciti posadu iz tenkova za drugi tenk istog tipa i iste nacije za gold do 100% ili kredite (20k po osobi) do 90%.

Ja to cesto radim, kad prodam neki tenk, posada ostane u barakama pa kad kupim neki novi, ubacim tu posadu uz preobuku.

Desni klik na osobu -> personal file -> kartica TRAIN -> izaberes novi tenk iz padajuce liste -> izaberes 100 gold za 100% ili 20k silver za 90% -> train -> close

Nekad bude i neka promocija pa bude 50% jeftinije. Mozda ti sad zvuci poskupo, ali se isplati u vecim tierima.

A inace, premiume mozes koristiti za obuku svih tenkova istog tipa i nacije. Ja npr koristim Matildu IV za obuku svih ruskih mediuma, to mi je zasad jedini pravi premium .
U njoj mi je posada iz T-28, sad vec treci skill uveliko ide.
Woof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Woof na korisnoj poruci:
yahhoo (20.7.2016)
Stara 20.7.2016, 10:47   #26820
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Moj savet ti je da ne kupujes tier 7 premium ... dosta manje zaradjuje.

Na test serveru mozes isprobati tenkove, sto moze da pruzi neku sliku o njima.

Kasnije kad udjes u neki klan, pa puste povecanu zaradu 50% +50% od premiuma na tier 6 moze mnogo brzo da se zaradjuje, bez nekakvog napora.

p.s. Od premium tenkova 8 tira koje imam, nijedan mi se nesto previse ne svidja
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com