Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.8.2008, 14:36   #201
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
stefans kaže: Pregled poruke
Pa da, zato sto ti on u registraciji trazi tvoj email sa kojim si se registrovao na AlertPay. Zato se registruj na AlertPay, zatim na te linkove koje sam ti dao i pocni da klikces i zatim kad skupis 10 dolara imas opciju da prebacis novac i ti ga prebaci na AlertPay i onda je on u tvom vlasnistvu i mozes da radis sa njim sta god zelis.
hvala ti na svemu,ali imam jedan problem:nikako ne mogu da se registrujem na alertpay.Prodjem ono prvo,ali ono drugo sto treba e-mail adresa sve popunim,i izbaci mi: The following errors occurred:
Your security answer #1 must contain at least 3 characters that must be alphabets and/or numbers.

sta treba da uradim?

Poslednja ispravka: La.Prestige (26.8.2008 u 14:37) Razlog: dodatak
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 14:45   #202
stefans
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Mozda treba pass da ti bude na OK, ne sme da bude week. Probaj pass da ti sadrzi neku rec i broj.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 14:51   #203
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Zarada na netu

nece ni jedna kombinacija,hmm majku mu...
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 14:55   #204
stefans
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

nemam pojma onda sta je u pitanju
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 15:03   #205
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
stefans kaže: Pregled poruke
nemam pojma onda sta je u pitanju
evo konacno sam uspeo
e sada jos na ove ostale sajtove i to je to,a kasnije ces mi objasniti(kada skupim 10$)kako da prebacujem i kupujem i tako to...E da umalo da zboravim gde na onom sajtu da klikcem


hvala ti
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 15:06   #206
stefans
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Ako si registrovao onda idi na view ads
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 15:08   #207
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Zarada na netu

gde je to,ne mogu da ga nadjem,jel na ovom sajtu(alertpay)??
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 15:10   #208
stefans
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Jao ne. Moras da se registrujes na one linkove koje sam dole postavio i onda na view ads i onda moras reklamu da gledas 30 secundi u levom gornjem uglu ce ti odbrojavati.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 15:35   #209
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Zarada na netu

evo registrovao sam se na sve sajtove koje si dao,
http://www.dailyclicks.biz/

http://uronlinebux.com/index.php
i usao sam u ono view ads,ali nzm sta to znaci

Poslednja ispravka: Highlander (31.8.2008 u 2:09) Razlog: evo
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 15:42   #210
mr.marvin
Član
 
Član od: 28.4.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 435
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 112 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
The process is easy; you simply click a link and view a website for 30 seconds to earn money. You can earn even more by referring friends. You'll get paid $0.01 for each website you view and $0.01 for each website your referrals view. Payment requests can be made every day and are processed through Alertpay. The minimum payout is $10.00.
Što znači da vam je potrebno 50 minuta za jedan dolar?

PS
La.Prestige, referali su strogo zabranjeni - izmijeni poruku prije nego što te kazne.
mr.marvin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2008, 2:00   #211
ChHe_GuEvArA
Novi član
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Lacarak
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ChHe_GuEvArA
Određen forumom Re: Zarada na netu

ne verujem u nikakve zarade na netu i mislim da je to bacanje dragocenog vremena(kako za koga)
ChHe_GuEvArA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2008, 17:42   #212
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Zarada na netu

Pa zavisi šta smatraš pod zaradom na netu. Ako ćemo realno, najveći procenat novca se danas obrće preko interneta. Pa sad, gde ima para ima i prevara
Lično, ne bih se mogao složiti sa konstatacijom da ne postoji zarada na netu, jer znam mnogo ljudi (uključujući i sebe) koji zarađuju na istom, što radeći preko freelance sajtova, što preko AdSense programa, što reklamirajući svoje usluge ili prodaući svoje proizvode preko interneta, što od donacija za neki softver, što od sadržaja koji se plaća, što na razne druge fore poput onog tipa što je prodao milion pixela po ceni od 1$ po pixelu... E sad, ako pod zaradom na netu jedino podrazumevaš kliktanje na linkove, donekle si u pravu, od toga neba leba, iako može da se uzme neka crkavica, ali to nije srazmerno utrošenom trudu i vremenu.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 11:16   #213
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
Tanas kaže: Pregled poruke
Jel neko zna neki ozbiljan sajt za zaradu netu i za poslove na netu uopste.Probavao sam razne sisteme zarade ali sve se svodi na to da moras da netso da kupis pa dobijes poene za to koji kasnije ti se vracaju u vidu novca.Zarada je minimalna a gubitak maksimalni,tako da me zanima nesto konkretno i gde je cist profit!
Ja znam ljude koje mesecno zaradjuju preko 500$ a zarada im stize preko ceka (pogledajte http://internet-zarada.1talk.net/) a sve to su zaradili preko PTC (paid-to-click programa).Postoje razni PTC programi ali od toga 70% njih su scam, odnosno ne isplacuju.Ako hoces da bas zaradis na nekom PTC sajtu, ucani se npr. na NeoBux, kupi 500 referala i premium i zarada ima da leti (ali treba da ulozis najmanje 600$).
Zarada moze biti veca ako si registrivan na najmanje 10 PTC sajtova u klikces u isto vreme, tj. za 30 sekundi kliknes 10 reklama.
Ja sam tek sad uvideo da je to gubljenje vreme samo zato sto zivimo u Cp6ujy! Probaj pa sam vidi da li ti se isplati. Nemoj koristite AutoClickere i Speedhackove i ostale hackove zato sto ima da te nadju i banova ce te.

@EDIT: ali dobra fora je da ti klikces jedno mesec dana na 10ak PTC sajta, onda napravis veoma kvalitetan sajt na engleskom jeziku i postavis GoogleAds a onda pare na PTC sajtovima pretvoris u reklame i drugi korisnici su placeni da gledaju tvoj sajt ;-)! Probaj RSBux

Poslednja ispravka: Schnak3 (2.9.2008 u 11:31)
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 12:15   #214
mr.marvin
Član
 
Član od: 28.4.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 435
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 112 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

U principu, sve je to prevara čiji ste vi dio. Već zamišljam kako nevješt webmaster uplati reklamu, a nekoliko desetina likova bjesomučno klikće i skidaju mu pare sa računa, ne dovodeći niti jednog posjetioca. Man'te se toga.

@Marko_L
Niko ne tvrdi da nema zarade preko interneta, ali neke stvari liče na šibicanjenje po vozovima.
mr.marvin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 18:24   #215
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
mr.marvin kaže: Pregled poruke
U principu, sve je to prevara čiji ste vi dio. Već zamišljam kako nevješt webmaster uplati reklamu, a nekoliko desetina likova bjesomučno klikće i skidaju mu pare sa računa, ne dovodeći niti jednog posjetioca. Man'te se toga.

@Marko_L
Niko ne tvrdi da nema zarade preko interneta, ali neke stvari liče na šibicanjenje po vozovima.
Ti si plaćen da pogledas sajt, tj reklamu.
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 19:01   #216
mr.marvin
Član
 
Član od: 28.4.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 435
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 112 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke
Ti si plaćen da pogledas sajt, tj reklamu.
Jeste, ali je gledaš *samo zato* što si plaćen. Kakve ja koristi od toga imam kao webmaster koji hoće da privuče kvalitetne posjetioce?

To je kao da daješ 0.01 $ nekome ko sjedi u bioskopu u Beogradu da gleda reklamu, npr. o novom proizvodu iz Indije, koji je "gledaocu" nedostupan i koji taj proizvod nikad neće kupiti. Naravno, nesrećni Indijac je mnogo platio za reklamiranje, a ni ti ga nisi slagao da je "noćas raklamu vidjelo 1000 ljudi". Šibicarenje.
mr.marvin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 19:08   #217
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
mr.marvin kaže: Pregled poruke
Jeste, ali je gledaš *samo zato* što si plaćen. Kakve ja koristi od toga imam kao webmaster koji hoće da privuče kvalitetne posjetioce?

To je kao da daješ 0.01 $ nekome ko sjedi u bioskopu u Beogradu da gleda reklamu, npr. o novom proizvodu iz Indije, koji je "gledaocu" nedostupan i koji taj proizvod nikad neće kupiti. Naravno, nesrećni Indijac je mnogo platio za reklamiranje, a ni ti ga nisi slagao da je "noćas raklamu vidjelo 1000 ljudi". Šibicarenje.
Ako si zaradio najmanje 1$ na nekom PTC sajtu onda tek možes razumeti.Reklame su svakakvog tipa: od novih softvera pa sve to preparada za mrsavljenje.Nije ne garantuje da ces da ti kupis, ali za 50$ 2500 korisnika pogleda sajt.Ako licenca kosta 30$ on je posle 2 kupca na dobitku.
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 21:33   #218
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Zarada na netu

Pazite nije to sve tako ludo i glupo, firme placaju te sajtove da se njihova reklama pojavi, a ja znam iz iskustva da ce neko da klikne, plate 20 dolara mesecno(srazmerno koliko korisnika ima odredjen sajt) i ocekuju da od 1000 korisnika 2 kliknu i to je dovoljo. Pogledajte moj profil(tamo sam ja uclanje)neki dan sam dobio sajt o cipelama()i tamo sam slucajno naisao na Adsense reklamu o programiranju i kliknuo(to me zanimalo)i vlasnik sajta je dobio svoju zaradau(od Google reklame) i ja sam dobio zato sto sam 30 sekundi gledao sajt o cipelama .
Game fever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 21:44   #219
mr.marvin
Član
 
Član od: 28.4.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 435
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 112 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
Game fever kaže: Pregled poruke
Adsense reklamu o programiranju i kliknuo(to me zanimalo)i vlasnik sajta je dobio svoju zaradau(od Google reklame) .
Misliš da Google ne zna kako si ti stigao do te stranice? Jer, ako si "sletio" na stranicu preko nekog money-making sajta, cijena klika se višestruko smanjuje ili se uopšte ne neplati, tako da je slaba vajda.

@Schnak3
Na današnjem internetu potpuno je nebitan broj posjetilaca na sajtu. Šta kome vrijedi milion jedinstvenih "hits" ako niko ne kupuje proizvod? Bolje 10 posjetilaca dnevno, a svih 10 nešto da kupe.
mr.marvin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 22:46   #220
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Bolje jeste. A otkud znas da niko nece da kupi?! I Game fever-a su zanimale cipele i programiranje.Sto znaci da je pogledao sajt i video GoogleAd reklamu.Velike firme uopste nebi placale hiljade dolara za prikazivanje sajtova ako ne bi imali zaradu.

@EDIT: Pogledaj pregledanost sajta."Member" su placeni da gledaju, a "Outside" nisu placeni i to su gosti.


A pogledaj cene.
Ove cene nisu skupe za velike firme.Ja na jednu veoma poznatom PTC sajtu imam oko 70 aktivnik referala i oko 150$ koje cu da pretvorim u reklame.Bolje je to nego da cekam pola godine da me isplate a i pitanje je dal ce me siplatiti. 50$ sam vec uspesno pretvorio u reklamu.

Poslednja ispravka: Schnak3 (2.9.2008 u 22:54)
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
alertpay, moneybookers, web, zarada

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Život na Marsu? Ice-Man Brbljaonica 149 26.11.2008 0:26
Problem pri gledanju videa na netu Francesko Aplikativni softver 12 3.11.2008 18:37
Asus K8N-E Deluxe firmware na netu? holodoc Osnovne komponente 4 5.9.2006 1:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com