Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.11.2015, 14:01   #1
MI66
Član
 
Član od: 29.10.2008.
Lokacija: Skoplje
Poruke: 102
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Tenda ruter problem

Kupio sam Tenda Wireless ruter sa 4 porta kojim umrezavam tri kompjutera, i Wi-Fi za internet.Kompjuteri se medusobno vide, to je sve OK, ali imam problem sa internetom.Setirao sam ruter ispravno, uneo novo ime mreze i pasvord ali nikako ne mogu da dobijem internet i na Windows XP i na Window 7. Na lap topu se mreza nalazi, prihvaca pasvord i uspesno se povezuje na mrezu rutera ali zuti trougao javlja da nema internet pristup.Koristim kablovski modem, i sa modemom je sve u redu.Pojavljuje se poruka kao da je potrebno dodatno nagodjivanje, pojavljuje se Tenda prozorac na Chromu, ukucam pasword ali nikako da se konektira internet, a ulazi u mrezu.
Ovo se desava i na desktop kompjuter sa mreznim kablom.Kada se kabl usteka na kompjuter direktno iz kablovskog modema internet ima, ali preko rutera ne i sa kablom, i preko Wi-Fi signala.
Pozz.
MI66 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
TP link ruter problem sa internetom Acahakler Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 14.9.2013 17:22
Problem sa pristupom https vezama Miki2 Operativni sistemi 2 26.8.2013 10:04
Problem sa novim HDD-om WD Caviar Green WD15EARS (potrebna strucna pomoc) dzambo Kvarovi 18 27.2.2011 2:41
Problem ruter dario_cile Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 20.12.2010 17:44
HP DeskJet f4180 - problem sa instalacijom vanila Ostale komponente 3 12.3.2009 19:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com