Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.7.2006, 1:36   #101
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
player1 kaže:
Ja cesto igram ono sto zovem cistog maga.
Bez oklopa (zbog brzine i efektivih magija) i sa veoma dobro razvijenom skolom destrukcije. Restoration i Alteration su mi tu vise ko support, a Alhemija sa zgrcanje para.

Kad vec pomenu alhemiju, jesi li uspeo da nadjes(i gde) master opremu za alhemiju.Ja sam nasao master pestle, ali one alembic ,calcinator su bile ekspert najbolje koje sam video.
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2006, 2:13   #102
anarchy
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 111
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
karlito brigante kaže:
Ma Vampirism je do jajca!Ja sam se u pocetku smorio al posle provalis da ti uopste ne smeta.Kad pocnes da se pusis(curis,dimis,...etc) Uleti negde, budi sam, da te niko ne vidi i hasni za siju nekog ko spava i miran si do sledeceg puta kad legnes da spavas.Mislim, moz' se kreces i po suncu sve regularno.A plus sto su ti osobine nabudzene,moz' da nosis vise itema,itd...
A za Daedric Questove neam pojma,to sam i ja hteo da pitam.Nikako da provalim...

Ok je s te strane, ali ja sam bio malo zanemario vecernje obroke pa mi se zalomilo da mi se neki fles desio i svi su me na ulici provaljivali kao vampira i terali me od sebe, morao sam se vratiti koji save iza i gricnuti nekog trgovca. Vidicu jos...


Ma verujem ja da je destrukcija ok, ali ja sam imao u planu nekog battlemage-a i to vise battle manje mage. Tako da sam zaglavio sa major osobinom koju je ziva muka nabudziti, ali snaci cu se jos, za sada tu je blade na 102 i sneak na 100 koji zajedno cuda cine
anarchy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2006, 9:10   #103
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
choi kaže:
Kad vec pomenu alhemiju, jesi li uspeo da nadjes(i gde) master opremu za alhemiju.Ja sam nasao master pestle, ali one alembic ,calcinator su bile ekspert najbolje koje sam video.
Oni je javljaju kao "random loot", tako da kad dobijes dobijes.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2006, 20:07   #104
pmiloica
Član
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 71
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Moze li mi neko pomoci kako da pokrenem Martina u Main Quest-u na pocetku Light the Dragonfire, on samo stoji i ne pita me da idemo do Temple of the One, a dao sam mu Azzura Star jos pre?
pmiloica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2006, 2:33   #105
anarchy
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 111
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
pmiloica kaže:
Moze li mi neko pomoci kako da pokrenem Martina u Main Quest-u na pocetku Light the Dragonfire, on samo stoji i ne pita me da idemo do Temple of the One, a dao sam mu Azzura Star jos pre?

Pa on trazi 4 artefakta. Prvi je recimo azura star, drugi je Tiber Septim Armor, a za dalje jos ne znam
Idi do Jaufre-ja, on ce ti dati zadatak pomognes mulcima iz Brume da zatvore njihov oblivion gate a kad zavrsis idi javi se Jaufre-ju da si resio pricu i on ce te poslati kod Martina da ti da novi quest.
E sad ako nisam nesto pogresno shvatio to bi trebalo biti to.
anarchy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2006, 20:21   #106
pmiloica
Član
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 71
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Sve sam to presao i sad sam na kraju Paradise Quest-a tj. na pocetku Light the Dragonfire kada trebam otici sa Martinom do Temple of the One, medjutim on samo STOJI, oko njega garda sa zabijenim macevima u pod i ne pita za polazak?! Kako da ga pokrenem?
pmiloica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2006, 23:17   #107
anarchy
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 111
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
pmiloica kaže:
Sve sam to presao i sad sam na kraju Paradise Quest-a tj. na pocetku Light the Dragonfire kada trebam otici sa Martinom do Temple of the One, medjutim on samo STOJI, oko njega garda sa zabijenim macevima u pod i ne pita za polazak?! Kako da ga pokrenem?

Ja se jos uvek bakcem sa side questovima, tako da sam ostao na onom kad nesretni martin trazi da predvodi odbranu Brume. Javice se valda neko pametan ili cu ja da iducih dan-dva predjem taj deo pa cu ti javiti...
anarchy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2006, 19:52   #108
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ima li negde neki trgovac koji ima više novca od 1000 zlatnika jel mi se ne mili da prodajem delove oklopa i razne džidža bidže od 10 - 16 hiljada (da da baš toliko ) zlatnika za sumu od bednih 1000 ???
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2006, 19:56   #109
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

I kako najlakše da nabužim hand to hand skill jel mi on stoji zakucan na 45 poena i koliko god ja udarao i ubijao rukama on ne mrda ???
Šta je ona ruka i 5 u descriptionu a ovaj skill ???

Isto mi se dešava i sa speechcraftom samo što on stoji na 37 poena.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2006, 20:07   #110
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ovako, imao si foru u Morrowind-u za trgovce:

Kupis stvari za 15 hiljada a ovo prodas za 16 = 1 hiljada...
Onda odspavas 24h, trgovcu se pare obnovile, ti pocni da prodajes stvari koje si kupio za 15, ako je jedna, kupi za 14, spavaj... Itd.

A ovo hand to hand ne mozes da budzih jer ti je atribut povezan sa HtH 45, tako da HtH ne moze da predje 45... Povecaj pri sledecem level up-u taj atribut i moci ces...
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2006, 22:48   #111
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ovde cini mi se ne uspeva ta fora iz Morrrowinda za pare.Inace vise ti daje trgovac u fighting chance radnji u Imperial market district(ali samo 200 vise)
Handtohand placaj za treniranje kod Ra'qanara u Cheydinhal castle-u.Znaci za svaki dobijeni level +5 handtohand i eto ti pola novog levela.
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2006, 0:31   #112
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Znači nema trgovca sa preko 1200 gold-a.
I ja sad treba da prodajem neke gaće što sam nabavio koje koštaju preko 16000 (i slovima šesnaest hiljada) za tu bedu.
Idiotski, programerski, iritirajući bag.
Bravo Bethesda Softworks
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2006, 0:38   #113
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Mora da moze nekako....
Ako i ne moze, stavi ih na police, jos ako je item enchantovan pa sljasti...
Nego, ja sam imao punu kucu opreme u Morrowind-u, postovacu slike da vidite...
I na policama knjige i sve to!!!
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2006, 0:45   #114
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ma i ja imam pun chest u archmages quarters u arcane universityju sve enchantovano i nijedno ne košta ispod 3000 golda.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2006, 1:58   #115
anarchy
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 111
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Upravo sam zavrsio igru istvarno ne mogu da verujem da mi neke osobine kao mercantile stoje manje vise zakucane. Pokupovao sam kuca, spell-ova, kamaru opreme i napitaka prodavao i kupovao, a ono cudo ne znam da je skocilo 5-6 puta od pocetka igre. Ovaj sistem levelovanja je teska glupost . Sneak nabudzis na foru, restoration i block manje vise, dok za npr speechcraft i mercantile moras krv da propisas. Stvarno su uspeli da me ubiju u pojam.
anarchy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2006, 2:19   #116
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Eh da, sa tim mercantile skilom mozes jos malo da dodas para trgovcima.Cini mi se na 50 da trgovci mogu imati jos 200 zlatnika, a na merchant100 jos 500 zlatnika.Ali je problem u tome sto dok dodjes do 50 mercantile vec ces imati toliko para da ti ovo nece ni znaciti(a za mercantile 100 da ne pricam).
Ja sam sa skillovima imao srece.Uzeo sam spellsword klasu, pa s' obzirom da imam 4 magijska skilla lako sam dobijao nivoe(stavim neki predmet na slovo "c" na tastaturi i odem da rucam )

edit:Koliko sam ja uocio mercantile skill dobijas samo kad kupujes predmete, a ne za prodaju.Dok sam se bavio alhemijom dobijao sam stalno po malo mercantile(kupovao sam svu hranu u svim innovima i prodavnicama). Kad sam prestao sa tim vise mi se nije mrdnula skala mercantile(izgurala je na 37 sa pocetnih 5, a statistika kaze da sam napravio 5000+ potiona pa ti vidi), iako sam prodao posle toga jos mnoogo itema.

Poslednja ispravka: choi (4.8.2006 u 2:38)
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2006, 22:53   #117
anarchy
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 111
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ja imam nekih 3-4000 potiona, a mercantile stoji zakucan na 37 odavno. Sto se kupovine tice znao sam i 35000 puknit kod trgovca za namestaj (ni ne racunam kupovinu kuce), ali nema nis od napretka. Mislim da imam 5 kuca pa ti vidi. Preturio sam najmanje 200000-300000 preko ruku, a mercantile klinicki mrtav.
I opet kazem idiotarija. Sad sam fore radi malo stao pored neke krabe i pustio da me pumpa vracajuci se svakih 15-ak minuta da cugnem napitak. Naravno posledica je Heavy Armor 100. A kad se setim koliko sam brava obio za security 69 muka me hvata. Neko u bethesdi je bio na teskim drogama kad je pomislio da je ovaj sistem super ideja.
anarchy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 0:04   #118
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Evo sad vise ne mogu da budzim ni blunt (udarac maljevima i sekirom), speechcraft ostao na 37 dok se block jos moze napumpati. (Pitam se dokle ???)
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 0:05   #119
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Prvi put se posle nekih 95 sati igre razmisljam o upotrebi cheata.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 0:27   #120
anarchy
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 111
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Pa ja bar sa blade-om nisam imao problema. Doduse sta god radio speechcraft ne mrda. Jel ima mozda to veze s tim sto sam ostavio personality na 50? Ovo ostalo manje vise ide...
anarchy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
elder scrolls, oblivion, tes

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com