Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.7.2006, 23:49   #81
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

U stvari, još isplativije od toga je ne poštovati zakon, ali paziti da te ne uhvate.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2006, 0:15   #82
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Eh, cari Alhemije i brzih para...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2006, 12:08   #83
Francesko
Član
 
Član od: 26.3.2006.
Lokacija: Tamo-amo
Poruke: 325
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 57 puta na 28 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Francesko
Cool Re: Oblivion Fore i Fazoni

A nije toliko strasno kada sam mu platio bounty posle sat vremena skupio asm sa 8000 na 10,500 tako da mi i nije to liko ali nolje bi bilo da nisam platio
Francesko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2006, 1:45   #84
karlito brigante
Član
 
Član od: 17.7.2006.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

PROBLJEM,PROBLJem!
Sve je pocelo sa Cure for Vampirism ili kako se vec zvase quest.Zavrsio sam sve ali Janusa Hassildora nema nigde da mi da reward.Tj. ona housemaid kako se vec zove kaze kao da sacekam tu a ona ode negde.I nista krenem ja za njom a ona tako zapali polako negde do na pola puta izmedju Imperiala i Chorola mislim.Tu je Fort Ash,valjda.I tu se ona zakuca i ne mrda, i ponavlja mi da cekam dok ona vikne janusa.Ali od toga nema nista.Batalim ti ja to jer provalim da mi ne treba pomoc iz svih gradova.Al mi sad Janus treba za naredne questove: prvo za Allies for Bruma, a onda sad za jedan Mage Quest.Naravno, pogadjate ona riba je jos tamo na pola puta i ponavlja istu pricu.Kladim se da u jednmo trenutku cu doci do tacke gde necu moci da nastavim Main Quest!A to bi bilo malo sheisse!
Jel se nekome desilo ovo vec?Na stranskim forumima sam video da se to ljudima desavalo,spominju neko skakanje tamo u Castle Skingardu,ali nisam uspeo da nadjem nista konkretno sto bi resilo moje muke.
Aj ako neko nestz zna bilo bi super
pozdrav
karlito brigante je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2006, 2:38   #85
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

A da probas da provalis u grofove odaje i da popricas sa njim direktno (naravo ako te vojnici ne pohapse u medjuvremenu ).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2006, 12:09   #86
karlito brigante
Član
 
Član od: 17.7.2006.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Pa to sam i uradio.Za sada funkcionise,ali jos nisam resio quest za Vampire Cure,jer ovaj jos uvek sahranjuje countesu.Sve mi se cini da se tu nesto ****lo sa onom kucepaziteljkom Hai-Lirtz ili kako se vec zvase.Takodje,zatvorih Oblivion Gate pored Skingrada,ali Count jos uvek prica da je grad u opasnosti.U sustini, to mi je nebitno,ali sve mi se cini da ce negde da zapne...Ma, nema veze
karlito brigante je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2006, 19:28   #87
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
karlito brigante kaže:
Pa to sam i uradio.Za sada funkcionise,ali jos nisam resio quest za Vampire Cure,jer ovaj jos uvek sahranjuje countesu.Sve mi se cini da se tu nesto ****lo sa onom kucepaziteljkom Hai-Lirtz ili kako se vec zvase.Takodje,zatvorih Oblivion Gate pored Skingrada,ali Count jos uvek prica da je grad u opasnosti.U sustini, to mi je nebitno,ali sve mi se cini da ce negde da zapne...Ma, nema veze
Да ли си питао грофа за помоћ, јер ако се добро сећам око сваког града постоји некол'ко oblivion капија, ако ниси затворио ону коју ти је он одредио quest-ом Bruma неће добити помоћ, такође не знам да ли знаш, ал' ти можеш да наставиш main quest чак и ако ниси добио помоћ од свих градова само што ће ти при отварању главне капије помагати мање војника.
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2006, 20:24   #88
karlito brigante
Član
 
Član od: 17.7.2006.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Znam za to,to je u redu.Zatvoricu i ove ostale.mada kad aktiviran taj quest ,Allies for Bruma marker mi oznaci Gate koji sam zatvorio.Odem tamo,a ono ostala samo rupa nema Gatea.Nadam se da ce se sve zavrsiti ok.
Nego,ja sam postao clan Thief Guilda,al na tome se zavrsilo.Od koga treba da dobijam zadatke?Jel treba se pojavim iza one kuce u Imperialu u ponoc ili?
karlito brigante je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2006, 18:11   #89
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Zakucao sam na jednom questu za Thieves Guild u drugom questu za Gray Foxa a posle questa za kamen iz manastira, kad treba da mu donesem palicu valjda od nekog wizarda iz zamka i ja tamo nadjem tajni prolaz šunjam tuda malo prodjem kroz vodu ubijem neka 2 conjurora i tu imaju wooden door za koja treba kljuc. Ja ne mogu da ga nadjem... Ukratko quest.. Ko je igrao znaće...
Pomoć !!! Gde je taj kljuc ???

Još nešto jel zna neko kolko otprilike ima ukupno questova???
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2006, 11:37   #90
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Da li će mi neko pomoći
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 0:04   #91
anarchy
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 111
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
nFORCE 3 kaže:
Zakucao sam na jednom questu za Thieves Guild u drugom questu za Gray Foxa a posle questa za kamen iz manastira, kad treba da mu donesem palicu valjda od nekog wizarda iz zamka i ja tamo nadjem tajni prolaz šunjam tuda malo prodjem kroz vodu ubijem neka 2 conjurora i tu imaju wooden door za koja treba kljuc. Ja ne mogu da ga nadjem... Ukratko quest.. Ko je igrao znaće...
Pomoć !!! Gde je taj kljuc ???

Još nešto jel zna neko kolko otprilike ima ukupno questova???

Ako bas insistiras na kljucu probaj odzepariti nekog u blizini, meni to obicno pomogne.

Nego imam neke bolesne ideje da se pridruzim svim organizacijama i napredujem do vrha u svima. Do sada sam do kraja dosao u Areni, Fighters guild-u i Dark Brotherhood-u(u pocetku imaju najjace questove i dobre bonuse), daleko sam dogurao u thieves guild-u, a u mages-u i blades-ima sam tek poce. Sad vidim u opisu da se tu spominje jos kamara guildova. Gde da ih nadjem?????

Sad kad sam napisao ovo sve vidim da sam promasio ono za gray fox-a. Sorry. Sta tacno trazi? Onaj kamen iz manastira ili one strele? Ajde budi precizniji. Mislim da sam presao taj quest.
anarchy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 10:25   #92
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
anarchy kaže:
Sad vidim u opisu da se tu spominje jos kamara guildova. Gde da ih nadjem?????
Ma imas samo tih 3-4 velika guilda koja si nabrojao.Ovo ostalo su razna drustva za koje radis po 1-3 kvesta i nista narocito ne dobijas.Ja sam tokom igre, osim tih glavnih, naleteo jos i na Order of the dragon, Blades, Order of the virtouous blood, Knights of the white stallion.
Jedino se isplati odraditi one daedric quests, tu dobijas dobre iteme.
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 14:04   #93
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Nije bitno presao sam taj quest i do sada presao 134. Koliko još

Zanima me gde mogu da pokrenem Daedric questove (level sam 9).

E da igram ovo već 65h i prešao sam ovoliko questova a tek level 9. Kako to?

Poslednja ispravka: ForceWare (27.7.2006 u 14:24)
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 0:56   #94
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
nFORCE 3 kaže:
Nije bitno presao sam taj quest i do sada presao 134. Koliko još

Zanima me gde mogu da pokrenem Daedric questove (level sam 9).

E da igram ovo već 65h i prešao sam ovoliko questova a tek level 9. Kako to?
Mislim tacan broj kvestova, na taj podatak nisam naleteo do sad.Ali stvarno mi nije jasno kako si uspeo da predjes tolike kvestove, a samo 9 nivoa dobijes?Znas i sam da se nivoi dobijaju unapredjivanjem major skillova(imas ih 8).Pa ako ti je stalo do nivoa uvek posle dobijanja istog plati uciteljima za +5 nekog major skilla i dobijaces nivoe veoma brzo(ja sam presao 110 kvestova,a zavrsio igru sa likom 49-og nivoa).
Za daedric kvestove najlakse je da skines mapu deadric shrine sa neta,da ne bi obilazio celu oblast bez potrebe.Za ove kvestove ti treba maksimum 20 nivo tj zahtevaju od 2 do 20 nivoa u zavisnosti od shrine-a.
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 1:36   #95
anarchy
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 111
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
choi kaže:
Ma imas samo tih 3-4 velika guilda koja si nabrojao.Ovo ostalo su razna drustva za koje radis po 1-3 kvesta i nista narocito ne dobijas.Ja sam tokom igre, osim tih glavnih, naleteo jos i na Order of the dragon, Blades, Order of the virtouous blood, Knights of the white stallion.
Jedino se isplati odraditi one daedric quests, tu dobijas dobre iteme.

Evo bas sam dovrsio i thieves guild i usput se slucajno povampirio, sad se pusim kao furuna cim izletim na svetlost dana. Jel se isplati leciti od toga i kome da se obratim.
Sad sam 24 level i jos nisam naletio na te questove za deirdric shrines. Kako do njih?
Naletio sam na tu gajbu white stallionsa, ali nisu bili prisutni pa sam si dao za pravo da im malo pospremim stan

A ovaj decko sto je sa 100 i kusur questova zapeo na 9 levelu verovatno je kao i ja omasio u gadjanju major vestina, npr ja imam alhemiju 100 kao minor, a glupi destruction 33 kao major.
anarchy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 2:08   #96
karlito brigante
Član
 
Član od: 17.7.2006.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ma Vampirism je do jajca!Ja sam se u pocetku smorio al posle provalis da ti uopste ne smeta.Kad pocnes da se pusis(curis,dimis,...etc) Uleti negde, budi sam, da te niko ne vidi i hasni za siju nekog ko spava i miran si do sledeceg puta kad legnes da spavas.Mislim, moz' se kreces i po suncu sve regularno.A plus sto su ti osobine nabudzene,moz' da nosis vise itema,itd...
A za Daedric Questove neam pojma,to sam i ja hteo da pitam.Nikako da provalim...
karlito brigante je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 10:41   #97
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
anarchy kaže:
a glupi destruction 33 kao major.
Destruction je veoma dobar,ako si radio mages guild kvestove dobio si sjajnu magiju Wizard fury.Sto ti je veci destruction bacanje te magije kosta dosta manje,a pogotovu se primeti razlika izmedju 80destr. i 100.

DEADRIC QUESTS:
Ako si otkrio na mapi neki deadric shrine(izgleda kao slicica statue sa krilima na mapi, a u igri i jeste statua) idi do njega i popricaj sa likovima koji se mole oko njega, zatrazi da se obratis shrine-u i jedan ce ti reci da moras da prineses nesto shrineu(svaki shrine trazi razlicito) pridjes statui i SPACE i eto
Ako si radio za mages guild imaces otkrivene neke shrine na mapi,jer dobijas topic u razgovoru sa nekim npc-ima o daedric cults.

Poslednja ispravka: choi (24.1.2007 u 2:46)
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 13:20   #98
phoenix[illusion]
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Subotica (u stvarnom zivotu) / data\unit_models (U M2TW-u)
Poruke: 1.041
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 66 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku phoenix[illusion]
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
choi kaže:
Destruction je veoma dobar,ako si radio mages guild kvestove dobio si sjajnu magiju Wizard fury.Sto ti je veci destruction bacanje te magije kosta dosta manje,a pogotovu se primeti razlika izmedju 80destr. i 100.
Ma destruction magije su super i mnogo jace od oruzja. Evo ja imam vec na samom pocetku igre (drugi put igram) cold damage 15 points!
phoenix[illusion] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 14:39   #99
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ja cesto igram ono sto zovem cistog maga.
Bez oklopa (zbog brzine i efektivih magija) i sa veoma dobro razvijenom skolom destrukcije. Restoration i Alteration su mi tu vise ko support, a Alhemija sa zgrcanje para.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 20:09   #100
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Sad sam level 12 i provalio sam daedric questove
Hvala
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
elder scrolls, oblivion, tes


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com