Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.5.2018, 0:58   #12
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Ali, na kraju, kada sam je, ipak, skarabudženo prešao, pa na kasnijoj, boljoj konfiguraciji iznova prelazio sa njenim DLCovima, mogao sam samo zaključiti da "IV serijal" ima ubedljivo najrealitičniju priču punu gorčine, teške patnje i mukotrpnog dolaženja, ne do uspeha, već do spasa.

Sve - i pre nje, i nakon nje - su bile ala Tarantino i Scorsese filmovi - prepune fascinantno inteligentnih likova, nadrealno parodičnih situacija i pretrpane neurotično-lucidnim momentima; dok je ovaj deo bio jedna isprepletana putešestvija u mračnu stranu svesti jednog čoveka, koji se monsturozno urušava, pretvarajući sebe u psihopatu, dok, paradoksalno, pokušava da spase drage ljude oko sebe.

Isuse, GTA će jednog biti deo udžbenika, ako mene pitaš.

Saglasan sa svim.

III kao treš film, Vice City je 80's sleaziness, SA geto, a V mi najviše liči na jurenje za pažnjom klinaca, posebno zbog svega što je rađeno u multiplejeru (koji nisam igrao, doduše, već samo pratio na YT šta se dešava).

IV je igra u rangu najboljih trilera i drama. Mračan grad, mračni likovi, bez stvari poput trkanja čamcima ili jurcanja naokolo sa slepim Kinezom, bez veselih boja, rempidža...

Ja i dalje pokušavam da pronađem igru sa takvom ličnom dramom predstavljenom na sličan način, tj. u istom ili sličnom žanru igara, ali ne uspevam, ne računajući Max Payne serijal.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com