Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.4.2007, 12:52   #1
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.

Svi komentari koji nisu konstruktivni i u sebi sadrže govor mržnje će biti obrisani bez obrazloženja.

"Energetski vampiri" koji samo kritikuju a pri tom ne kazu nista konstruktivno, vide u svemu samo lose i bave se teorijama zavere bice brisani bez obrazlozenja.

Pročitajte pravila foruma.

oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 13:05   #2
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 "Ta strašna reč Komšiluk"

Kuzma ima pidzamu sa medama <ovde ubaciti smeh Nelsona iz Simpsonovih>
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 13:43   #3
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Bolje bi bilo da se malo Kuzmanović druži sa ljudima,makar to bili turbo-folk komšije.Jesu to tzv."šabani" ali su ipak ljudi pa bi i njihovo društvo godilo MK-u.
Kako tužno zvuče reči "Često sam se selio,ali se nikada nisam upuštao ni u šta dalje od "casual" dobar dan na hodniku,znajući da preterana socijalizacija nikome nije donela ničega dobrog".Tipičan primer otuđenja jednog nabeđenog "urbaniste" koji prezire sve oko sebe .Prozboriti sa komšijom nešto više od "dobar dan" je za MK "preterana" socijalizacija,a sam kaže da se često selio i nisu valjda baš svi susedi bili ljubitelji turbo-folka u kasnim večernjim satima.Žalosno je sve to.

No,čak i u svom obračunu sa turbo-folk komšijama,MK mora da udene Hitlera,ne može bez toga dobroćudnog čikice sa brčićima da prođe ni par meseci a da se ne pomene u kolumni.Ima tu neka latentna veza između MK i neuspelog austrijskog slikara.
Jasno je da je Haris Džinović jedan pevač nesumnjivih vokalnih kvaliteta i svako normalan bi se komšijama koji pustaju njegovu muziku u noćne sate,suprostavio nekom gromoglasnom rok muzikom,a ne neuglednim glasićem histeričnog Hitlera.Valjda MK ima nešto od rok muzike na PC-iju,i nije mu valjda bio potreban google da traži čika Adolfove govore.

Tu je i pominjanje "Sanele" u nekom pogrdnom smislu,jer čim je neka pijana nafrakana riba sumnjivog morala u pitanju,to Kuzmanovića asocira da se zove Sanela.A Sanela je muslimansko ime,i neke naše sugrađanke uglavnom druge nacije i vere se tako zovu i nije lepo da ih jedan kvazi-novinarčić sve trpa u isti koš sa Balkan trash whores.Ružno je to a i bedno.

Sve je MK zbrčkao u svoj tekstuljak,i Harisa Džinovića,i komšiju Paju(notornog ijekavca čim se zove Pajo,verovatno iz Bosne) i Sanelu i njegovo pisanije odiše mržnjom prema "ruralnoj","orijentalnoj" Srbiji.

A to orijentalno je deo našeg idenditeta,mnogi to pogrešno povezuju sa turskom vladavinom.Malo njih zna da reč Srbi,potiče od turkmenskog Sur-bi(ljudi),i da postoje ozbiljne naučne teorije,koje nisu preovlađujuće u nauci ali su svejedno naučno zasnovane,da su Srbi bili turkmensko ratničko pleme koje je porobilo slovensku masu,primilo njihov jezik ali im nametnulo svoje vođstvo i ratničku hijerarhiju,i vodilo ih u pljačkaške i ratne pohode po Balkanu.
Možda našeg prosečnog čoveka vuče drevno turkmensko(narod srodan Turcima)poreklo ka orijentalnom uopšte pa i u muzici.

.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 13:46   #4
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Al ga napisa, sad sam hteo bas da se zacudim sto te nema.

E ne znam bas da li bi mu godilo, ne samo njemu, vec iole normalnim ljudima...
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 14:06   #5
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Bolje bi bilo da se malo Kuzmanović druži sa ljudima,makar to bili turbo-folk komšije.Jesu to tzv."šabani" ali su ipak ljudi pa bi i njihovo društvo godilo MK-u.
Kako tužno zvuče reči "Često sam se selio,ali se nikada nisam upuštao ni u šta dalje od "casual" dobar dan na hodniku,znajući da preterana socijalizacija nikome nije donela ničega dobrog".Tipičan primer otuđenja jednog nabeđenog "urbaniste" koji prezire sve oko sebe .Prozboriti sa komšijom nešto više od "dobar dan" je za MK "preterana" socijalizacija,a sam kaže da se često selio i nisu valjda baš svi susedi bili ljubitelji turbo-folka u kasnim večernjim satima.Žalosno je sve to.

No,čak i u svom obračunu sa turbo-folk komšijama,MK mora da udene Hitlera,ne može bez toga dobroćudnog čikice sa brčićima da prođe ni par meseci a da se ne pomene u kolumni.Ima tu neka latentna veza između MK i neuspelog austrijskog slikara.
Jasno je da je Haris Džinović jedan pevač nesumnjivih vokalnih kvaliteta i svako normalan bi se komšijama koji pustaju njegovu muziku u noćne sate,suprostavio nekom gromoglasnom rok muzikom,a ne neuglednim glasićem histeričnog Hitlera.Valjda MK ima nešto od rok muzike na PC-iju,i nije mu valjda bio potreban google da traži čika Adolfove govore.

Tu je i pominjanje "Sanele" u nekom pogrdnom smislu,jer čim je neka pijana nafrakana riba sumnjivog morala u pitanju,to Kuzmanovića asocira da se zove Sanela.A Sanela je muslimansko ime,i neke naše sugrađanke uglavnom druge nacije i vere se tako zovu i nije lepo da ih jedan kvazi-novinarčić sve trpa u isti koš sa Balkan trash whores.Ružno je to a i bedno.

Sve je MK zbrčkao u svoj tekstuljak,i Harisa Džinovića,i komšiju Paju(notornog ijekavca čim se zove Pajo,verovatno iz Bosne) i Sanelu i njegovo pisanije odiše mržnjom prema "ruralnoj","orijentalnoj" Srbiji.

A to orijentalno je deo našeg idenditeta,mnogi to pogrešno povezuju sa turskom vladavinom.Malo njih zna da reč Srbi,potiče od turkmenskog Sur-bi(ljudi),i da postoje ozbiljne naučne teorije,koje nisu preovlađujuće u nauci ali su svejedno naučno zasnovane,da su Srbi bili turkmensko ratničko pleme koje je porobilo slovensku masu,primilo njihov jezik ali im nametnulo svoje vođstvo i ratničku hijerarhiju,i vodilo ih u pljačkaške i ratne pohode po Balkanu.
Možda našeg prosečnog čoveka vuče drevno turkmensko(narod srodan Turcima)poreklo ka orijentalnom uopšte pa i u muzici.

.
ajd' da ti "poklonim 2 reda txt-a toliko "duboko" citas kuzmine tekstove i toliko te (ocigledno) "duboko" pogadjaju da je stvarno sramota to sto pises ovde jer sam sebe pljunes jednom mesecno po x postova samo napred
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 14:36   #6
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Boze... ako dobijemo jos ljudi kao Kuzma, sa njegovim pogledom na komsiluk, svi cemo da postanemo mali amerikanci, koji ni ne poznaju svoje komsije.

E bas mi je drago sto sam balkanac.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 14:42   #7
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
E bas mi je drago sto sam balkanac.
super i meni je drago idealan si pajin komsa
jedino sto nije super je sto ima nas koji ne zelimo da budemo "balkanci" ali smo na zalost primorani od strane hc-a
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 14:45   #8
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
super i meni je drago idealan si pajin komsa
I imam jednog takvog. U stvari pola komsiluka je tako, pa sam pomalo oguglao.
Jes, smeta par puta godisnje, ali sa druge strane zato nije problem i kod mene par puta godisnje da bude buka/zurka.

I problem lepo resen.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 15:00   #9
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Možda našeg prosečnog čoveka vuče drevno turkmensko(narod srodan Turcima)poreklo ka orijentalnom uopšte pa i u muzici.
da si pitao majku,oca,dedu,babu sta su slusali od muzike tesko da bi ti iko odgovorio "sinan sakic based" to sto 5% srpske populacije uzima sebi prilicnu lovu praveci "tndrka-tndrka-tndrka-drshtra" "hitove" i sto ce klinci ko hipnotisani to sve da "gutaju" i ostavljaju dzeparce i plate po trash splavovima,to je neka "malo" novija prica i nema veze sa orijentom,nasim poreklom itd...hint: kviz kes taxi na fox-u gde sedi lik od 5 banki u trenerci i "plava utegnuta keva" od isto godina i zajedno nemaju pojma sta znaci deminutiv ali ko' iz topa odgovaraju kako ide stih pesme marinka rokvica!?...sta reci? ah da,doticni "par" je isao na senjak (za one koji nisu iz beograda: senjak = malo manje dedinje ali sa cak ponegde i "nadrndanijim" "posteno" zaradjenim kucama)
mada ti je jedna "cinjenica" jako zanimljiva: za nekog koga nazivas "narod srodan turcima" jako smo militantni prema istima
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 15:05   #10
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
I imam jednog takvog. U stvari pola komsiluka je tako, pa sam pomalo oguglao.
Jes, smeta par puta godisnje, ali sa druge strane zato nije problem i kod mene par puta godisnje da bude buka/zurka.

I problem lepo resen.
u boldovanom je poenta
nije problem lepo resen nego si se asimilovao sa komsilukom

Poslednja ispravka: oluja (30.4.2007 u 15:09) Razlog: Preterivanje sa velicinom fonta.
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 15:18   #11
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Kao sto rekoh, bolje da znam komsije vise od samo "mukotrpno dobar dan", nego da se amerikanizujem.

Cak lepo i najavim komsijama ako se nesto sprema kod mene...


P.S.
I ne, ne neslusam folk i bosansku muziku. Sem jednog izuzetka za novu godinu, kad smo svi bili pijani i pevali folk na karaokama.

Poslednja ispravka: player1 (30.4.2007 u 16:51)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 16:36   #12
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
u boldovanom je poenta
nije problem lepo resen nego si se asimilovao sa komsilukom
Nije reč o nekoj asimilaciji već normalnoj činjenici života sa drugim ljudima u jednoj urbanoj sredini.Pošto se kao normalni i kulturni ljudi moramo pomiriti sa činjenicom da u našem neposrednom okruženju žive ljudi koji slušaju muziku koja se nama ne sviđa,sasvim je prirodno da se nađe neki stepen tolerancije i da se prihvati različitost nekoga ko voli da sluša Harisa Džinovića.Naročito jer i svako od nas može često zasmetati svojim komšijama.
Žalosno je da tzv."urbani" Kuzma sa ponosom ističe da sa komšijama nije nikada bio u prisnijim odnosima sem hladnog i kurtoaznog "dobar dan" na hodniku.Dobar sused,makar slušao i Harisa Džinovića,može biti uvek od velike pomoći,ne treba prezirati te ljude i distancirati se od njih,jer si hteo to ili ne upućen na njih.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 16:52   #13
grdja
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 452
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

E ovaj put razumem Kuzmu potpuno. Pre neku godinu, nekome na faxu bilo dosadno pa stavio cele nedelje predavanja od 8 ujutro.

A u susednom stanu veselo drustvo, 3-4 veceri nedeljno su sedeli do zore i galamili do bola. Zidovi, tanji nego što možete da zamislite. Sinan, Sinan je civilizacija i kultura za ono sto su pustali. I onda sam tako uzeo nove zvucnike, stavio Nine Inch Nails listu i objasnio im neke stvari.

Trudim se da budem ljubazan i komunikativan sa komsijama, ali postoji veliki broj ljudi "određenog" mentaliteta sa kojima nema svrhe raspravljati se. Samo može : peace trough superior firepower.


PS. Mrzim Kuzmu, DVA Z5500, pa malo li je?!
grdja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 17:04   #14
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
grdja kaže: Pregled poruke
E ovaj put razumem Kuzmu potpuno. Pre neku godinu, nekome na faxu bilo dosadno pa stavio cele nedelje predavanja od 8 ujutro.

A u susednom stanu veselo drustvo, 3-4 veceri nedeljno su sedeli do zore i galamili do bola. Zidovi, tanji nego što možete da zamislite. Sinan, Sinan je civilizacija i kultura za ono sto su pustali. I onda sam tako uzeo nove zvucnike, stavio Nine Inch Nails listu i objasnio im neke stvari.

Trudim se da budem ljubazan i komunikativan sa komsijama, ali postoji veliki broj ljudi "određenog" mentaliteta sa kojima nema svrhe raspravljati se. Samo može : peace trough superior firepower.


PS. Mrzim Kuzmu, DVA Z5500, pa malo li je?!
Što nisi pozvao policiju ili komunalnu inspekciju?Ovako si terorisao ne samo one koji su te uznemiravali već i sve druge koji žive u tvojoj blizini
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 17:04   #15
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Nije reč o nekoj asimilaciji već normalnoj činjenici života sa drugim ljudima u jednoj urbanoj sredini.Pošto se kao normalni i kulturni ljudi moramo pomiriti sa činjenicom da u našem neposrednom okruženju žive ljudi koji slušaju muziku koja se nama ne sviđa,sasvim je prirodno da se nađe neki stepen tolerancije i da se prihvati različitost nekoga ko voli da sluša Harisa Džinovića.Naročito jer i svako od nas može često zasmetati svojim komšijama.
Žalosno je da tzv."urbani" Kuzma sa ponosom ističe da sa komšijama nije nikada bio u prisnijim odnosima sem hladnog i kurtoaznog "dobar dan" na hodniku.Dobar sused,makar slušao i Harisa Džinovića,može biti uvek od velike pomoći,ne treba prezirati te ljude i distancirati se od njih,jer si hteo to ili ne upućen na njih.
Obrisao sam ti 4 poruke.
Necu ti dozvoliti (a ni tebi slicnim) da odgovarate na svaku poruku ovde. Spamujete i kvarite dijalog. Dopustite i drugima da kazu svoje utiske.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 17:07   #16
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
Malo njih zna da reč Srbi,potiče od turkmenskog Sur-bi(ljudi),i da postoje ozbiljne naučne teorije,koje nisu preovlađujuće u nauci ali su svejedno naučno zasnovane,da su Srbi bili turkmensko ratničko pleme koje je porobilo slovensku masu,primilo njihov jezik ali im nametnulo svoje vođstvo i ratničku hijerarhiju,i vodilo ih u pljačkaške i ratne pohode po Balkanu.
Lupas kao maksim po diviziji.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 17:22   #17
VlaK
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Lokacija: Ravangrad
Poruke: 358
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 91 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Lepa je stvar kad te komsija pozove na pivce, tek onako. A ti prihvatis...
VlaK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 19:59   #18
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Mislim da Kuzma ozbiljno skreće iz onog okvira koji treba jedan kompjuterski časopis da ima. Jeste, kolumna je inače opuštenija i neformalna ali on iz broja u broj sve manje piše o kompjuterima i igrama a više prepričava neke epizode iz svog života. One mogu biti manje ili više duhovite (po mom mišljenju manje) ali stvarno se pitam da li im je zbilja mesto u jednom ovakvom časopisu?

Ali to sve nije toliko bitno, da je samo to, ja ne bih pisao ovaj post.

@paterfamilias
Prijatelju, ja već duže vreme ne mogu da se otmem utisku da ti imaš neki personalni problem sa Kuzmanovićem. Nemoj ovo pogrešno da shvatiš, kažem to u najboljoj nameri, ali tvoje ponašanje ovde deluje nenormalno, gotovo kao neka opsesija. U svojoj kritici si često i u pravu (Kuzmino hvaljenje nacista, predrasude prema ljudima sa sela, asocijalnost, priča o zdravoj/nezdravoj hrani itd.) ali ti zapravo shvataš njegove reči preozbiljno - ko zna koliko je on uopšte išta od toga ozbiljno mislio.

Kada se kod otvori nova tema o kolumni, ti si tu i na nju utrošiš neverovatnu količinu vremena i energije, kroz pisanje ogromnog broja posta. Teško je poricati to da iz tvojih postova izbija neka lična netrpeljivost prema njemu. Ne znam šta želiš da uradiš na taj način, ali bilo je dovoljno, svima si stavio do znanja svoj stav o Kuzmanoviću i njegovoj kolumni.

p.s. Uzdrži se od iznošenja informacija i argumenata u koje nisi apsolutno siguran, inače teško možeš da izbegneš blamažu. Ja sam diplomirani istoričar i mogu pouzdano da ti kažem da ova priča o poreklu Srba nema mnogo veze s mozgom, a da ne govorimo o tome da zvuči krajnje naivno (ratnički narodi Srednje Azije, pitomi Sloveni, genetski ukorenjena sklonost ka orijentalnoj muzici). Pozdrav.

Poslednja ispravka: Nergal (30.4.2007 u 21:02)
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Nergal na korisnoj poruci:
barjaktar (18.5.2007), dejdar (21.8.2009), Iron Maiden (10.5.2007), ivke76 (30.4.2007), Jacob (12.5.2007), PixelTerror (24.5.2007)
Stara 30.4.2007, 21:41   #19
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Kuzma je jak ali Ivke je jos jaci.Ne mogu sad da citiram ali u ovoj i u onoj "Brandon" temi je imao par dobrih.

Mislim da je pater sad malo preterao.Sve mi se cini da ovo vise nema veze s kolumnom .

Sto se tice komsija i ja sam samo na zdravo,zdravo.Nije to do mene, nego sam jedini koji u zgradi slusa BobSinclara, Basshuntera, Benassia.....A i kako da ne budem takav kad komsinica ispod mene 64 sati dnevno pusta najizvorniju muziku (tipa Baja Mali Knindza i Brka Laser Topalovic).
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 21:49   #20
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Saucesce
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 5/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 114 15.5.2007 23:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com