Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.5.2007, 21:51   #41
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
Corwin kaže: Pregled poruke
Pa dobro, je li nekom na pamet pala mogućnost da je priča metafora, da se ovo sa komšijom Pajom nije stvarno desilo?
Priča o nacionalnosti komšija... Mislim, stvaaaarno...
Ja sam i pomenuo da je verovatno cela kolumna u stvari metafora i šala,
te da je Paterfamilias i neki drugi preozbiljno shvataju,
ali mi je moderator bez ikakvog razloga obrisao taj post.

To gde sam pomenuo nacionalnost komšija je samo odgovor
na ove profi-kukumavce čija je prva reakcija da pljunu na "Srbe",
jer je to sada mega-popularan sport.
Jaguar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 21:57   #42
Ilic Marko
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 158
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ilic Marko
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Mislim da je tema super, Kuzma nam je na komican nacin docarao snagu 2 x tih vrlo hvaljenih zvucnika...
Inace, neznam zasto ste tako ostri prema Kuzminom postupku, te komsije su samo trebale u toku dana da prijave da ce biti "malo" glasniji u vreme sa zakonski propisanom jacinom buke koja se sme praviti. Zar nisu mogli ljubazno da Kuzmi i najblizim komsijama pozvone, unapred se izvine, mislim da Kuzma ne bi tako reagovao... Jos kad je otisao,zvonio i zamolio da se to prekine ili smanji, bili su prema njemu bezobrazni i nekorektni...
Nasim ljudima fali mala doza ljubaznosti, i zato prolazimo kako prolazimo...

U ovoj kolumni Kuzma je 80% car ! (20% manje - jer sam razocaran njegovim izborom zvuka za ovu priliku)
Ilic Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 22:36   #43
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

@Onaj_Ko_Mi_Dade_Los_Rep:
"Zaradi pa se preseli u normalan deo grada" Covece bre, ja imam ~15 godina kako mislis majke ti da zaradim pa da se preselim u normalan deo grada a?
Daj mi ti pare rodjace pa cu se preselim...
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 22:41   #44
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
@Onaj_Ko_Mi_Dade_Los_Rep:
"Zaradi pa se preseli u normalan deo grada" Covece bre, ja imam ~15 godina kako mislis majke ti da zaradim pa da se preselim u normalan deo grada a?
Daj mi ti pare rodjace pa cu se preselim...


Dobar si...
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 22:47   #45
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Cela Kuzmina kolumna jeste metafora i šala ali nažalost nevaspitanih geačina ima u današnje vreme i previše...Ako neko,sada govorim generalno,želi da pravi oproštajno za nekoga - zna se,lepo batice iznajmiš i platiš salu za to negde van centra grada,a ne terorišeš celu zgradu i okolinu muzikom i dernjavom koja traje satima... A što ovde neko reče za pucnjavu i Srbe,bilo je to kod mene u Subotici za tzv. pravoslavni/srpski Božić,idu ljudi da seku badnjak pucaju stariji/mlađi iz pištolja,lovačkih pušaka,a u centru grada na paljenju badnjaka nabacali ogromno stablo i gomilu velikih grana i zapalili da je lomača gorela plamenom od par metara u visinu,petarde rokaju besomučno(jer jelte neće pucati lovačkama i pištoljima u samom centru grada )a pop govori:''Mir Božji,Hristos se rodi''... Kakva idila
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 23:13   #46
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

pazi kod njega jeste metafora ali kod mene je susta realnost, zipa:
imam komsinicu, deli nas zid, svako vece televizor do daske ili linijia (tj muzika) pazite ljudi kad ona gleda TV ja samo upalim moj bez tona i samo nadjem ono sto ona gleda i super, zatim ima MAJMUNA u stanu pa kad dodje leto i vreme toplo iz stana bazdi vise nego u ZOO vrtu, uz to pije kao bora djordjevic u srecno vreme, a kad nesto crkne zove mene i cimera u pomoc, fora je u tome sto zena ima 20-30 god a mi mislili da je neka baka pa necuje (dok je nismo privi put videli), i sad dosta ljudi ovde studira ili je studiralo, pa zamislite kako je ceo dan na fakultetu, pa u stan, pa uci, pa kad hoces da spavas...
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 23:19   #47
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Brisao sam poruke koje su off topic.

Prestanite da se medjusobno citirate samo da bi se svadjali.


oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 23:28   #48
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Eeee, kuzma, kuzma, izolovao si nam se od sveta... Sve je to tacno sto kazes, ali niko ti ne moze umesati prste ako mu ti ne dozvolis. Znaci opusti se...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
Jaguar (3.5.2007)
Stara 3.5.2007, 0:21   #49
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

@Master Neo
Lepo je to što ti pišeš, ali nije uvek primenljivo.
Svi ste vi bogznakako za naš sistem sa toplim medjususedskim odnosima, a ne hladno i formalno kao kod Nemaca ili nedajbože Amera.

Problem je ponekad samo u tome što čovek kod nas bude primoran da se druži i kad mu do druženja nije stalo, od njega se traži (i to s punim pravom, bez ikakvog izvinjenja) da popravlja vodovod, struju, veš mašine i kompjutere svuda po komšiluku (jer studira "nešto oko struje"), da celog života trpi kojekakva urlikanja, pljuvanje, psovanje i pevanje kad mu vreme nije (ne, ne pri tom ne mislim na ono kad neko pravi rođendan ili žurku), da pijandure iz susedstva stalno lome prekidače za svetlo, da se komšijska deca sa poslednjeg sprata dovikuju sa ortacima kroz prozor (u 4 ujutru) i to uz punu podršku roditelja, da ti se stan iznad tebe 6 meseci renovira najbučnije moguće (i da ti pritom 5 puta procuri voda) pa da se posle mesec dana po renoviranju stan proda i počne renoviranje novih šest meseci...

Spisak doživljaja je pozamašan i niko me ne može ubediti da sam ja samo jedan namćor i mrgud kome sve u životu smeta.

A za kraj, da citiram ono što su izrekla "dečja usta" u knjizi "Olovka piše srcem" na temu - krava:

- Krava ima raznih vrsta. Ima na primer jedna krava koja uvek dođe da zajmi nešto od nas kad imamo goste.

Smešno, zar ne? Mada, prisetite se, veoma je verovatno da i vi imate neku takvu osobu u komšiluku, zar ne?
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
fedore (5.5.2007), ivke76 (3.5.2007)
Stara 3.5.2007, 0:38   #50
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
@Master Neo
Lepo je to što ti pišeš, ali nije uvek primenljivo.
Svi ste vi bogznakako za naš sistem sa toplim medjususedskim odnosima, a ne hladno i formalno kao kod Nemaca ili nedajbože Amera.

Problem je ponekad samo u tome što čovek kod nas bude primoran da se druži i kad mu do druženja nije stalo, od njega se traži (i to s punim pravom, bez ikakvog izvinjenja) da popravlja vodovod, struju, veš mašine i kompjutere svuda po komšiluku (jer studira "nešto oko struje"), da celog života trpi kojekakva urlikanja, pljuvanje, psovanje i pevanje kad mu vreme nije (ne, ne pri tom ne mislim na ono kad neko pravi rođendan ili žurku), da pijandure iz susedstva stalno lome prekidače za svetlo, da se komšijska deca sa poslednjeg sprata dovikuju sa ortacima kroz prozor (u 4 ujutru) i to uz punu podršku roditelja, da ti se stan iznad tebe 6 meseci renovira najbučnije moguće (i da ti pritom 5 puta procuri voda) pa da se posle mesec dana po renoviranju stan proda i počne renoviranje novih šest meseci...

Spisak doživljaja je pozamašan i niko me ne može ubediti da sam ja samo jedan namćor i mrgud kome sve u životu smeta.

A za kraj, da citiram ono što su izrekla "dečja usta" u knjizi "Olovka piše srcem" na temu - krava:

- Krava ima raznih vrsta. Ima na primer jedna krava koja uvek dođe da zajmi nešto od nas kad imamo goste.

Smešno, zar ne? Mada, prisetite se, veoma je verovatno da i vi imate neku takvu osobu u komšiluku, zar ne?
Jednom sam imao takvu osobu u susednoj zgradi koja je stalno bila pijana, i znas kako sam zavrsio sa njim? Upoznao je moju desnicu i zavrsio je u urgentnom. I vise nije pustao muziku... Znam, neko ce reci, ne resava se sve silom, ali kad nekome ne mozes da objasnis neke stvari na lep nacin, kad ne mogu to ni druge komsije, kad ne moze ni policija, onda se niko vise ne brine za moje interese. Inace Vojo, sve ovo sto si naveo, mora da si imao mnogo losa iskustva, posto nista od toga kod mene u kraju nema. Mozda i ima, ali posto ja nikad nisam kuci, osim uvece kasno kad legnem u krevet, onda me i nije toliko briga. A onaj ko po ceo dan provodi u kuci normalno je da mu sve smeta i da ga sve nervira, i da prati sta ko radi, a samim tim to ga cini jednim od njih. Lepo je javiti se komsiji na ulici, pa i pomoci mu nekad nesto, a ako vas vec smara, uvek postoji kulturan nacin da ih otkacite. Nemojte mi reci da ne mozete da smislite razlog da otkacite nekog? Sto puta sam to radio. Kad su oni tako kulturni da me bez blama zovu da im nesto za dz radim, i ja mogu kulturno da ih otkacim. A totalna asocijalizacija nikome nije donela dobro. Ipak, covek je drustveno bice, a ne zivotinja koja zivi sama. Svaki problem ima svoj nacin za resavanje, na ovaj ili onaj nacin.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
Jaguar (3.5.2007), PixelTerror (24.5.2007)
Stara 3.5.2007, 1:41   #51
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Problem je ponekad samo u tome što čovek kod nas bude primoran da se druži i kad mu do druženja nije stalo, od njega se traži (i to s punim pravom, bez ikakvog izvinjenja) da popravlja vodovod, struju, veš mašine i kompjutere svuda po komšiluku (jer studira "nešto oko struje"), da celog života trpi kojekakva urlikanja, pljuvanje, psovanje i pevanje kad mu vreme nije (ne, ne pri tom ne mislim na ono kad neko pravi rođendan ili žurku), da pijandure iz susedstva stalno lome prekidače za svetlo, da se komšijska deca sa poslednjeg sprata dovikuju sa ortacima kroz prozor (u 4 ujutru) i to uz punu podršku roditelja, da ti se stan iznad tebe 6 meseci renovira najbučnije moguće (i da ti pritom 5 puta procuri voda) pa da se posle mesec dana po renoviranju stan proda i počne renoviranje novih šest meseci...
Uglavnom svi kukate na stanje u vašim zgradama,a ništa ne radite da otkonite vaše probleme.
Stanjem u zgradama se uglavnom bave neki nemoćni penzioneri kao neki predsednici kućnih saveta i slično(nisam video nekog čoveka ispod 50 godina da se bavi tim stvarima),a ostale to uopšte ne zanima već samo gledaju da izbegnu svaku obavezu i onda svi kukaju kako su im komšije bučne,zgrade prljave itd.
Što se ne organizujete,ne zaposlite domara koji će brinuti o nekim stvarima,vas 10-tak(valjda ima toliko "normalnih" u zgradi kojima smetaju te stvari)ne upozori one koji krše kućni red,pa ako ne prestanu sa uznemiravanjem,onda prijava policiji ili komunalnoj inspekciji.
Kao krajnje rešenje ostaje i tužba sudu zbog uznemiravanja poseda,a kod ovakvih slučajeva sud radi ipak mnogo brže jer sprovodi skraćeni postupak.
To što vam u zgradama vlada buka,prljavština i primitivizam je odraz i vašeg mentaliteta,vas "finih" koji se žalite na primitivne susede.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 9:08   #52
Nikola Grbic
Banned
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 131
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

heheh sad je upravu..:P
Nikola Grbic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 11:53   #53
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Uglavnom svi kukate na stanje u vašim zgradama,a ništa ne radite da otkonite vaše probleme.
Stanjem u zgradama se uglavnom bave neki nemoćni penzioneri kao neki predsednici kućnih saveta i slično(nisam video nekog čoveka ispod 50 godina da se bavi tim stvarima),a ostale to uopšte ne zanima već samo gledaju da izbegnu svaku obavezu i onda svi kukaju kako su im komšije bučne,zgrade prljave itd.
Što se ne organizujete,ne zaposlite domara koji će brinuti o nekim stvarima,vas 10-tak(valjda ima toliko "normalnih" u zgradi kojima smetaju te stvari)ne upozori one koji krše kućni red,pa ako ne prestanu sa uznemiravanjem,onda prijava policiji ili komunalnoj inspekciji.
Kao krajnje rešenje ostaje i tužba sudu zbog uznemiravanja poseda,a kod ovakvih slučajeva sud radi ipak mnogo brže jer sprovodi skraćeni postupak.
hehe nhf ali se vidi da izgleda ne zivis u zgradi
kao prvo sa tim kako kazes "nemocnim penzionerima" je vrlo tesko bilo sta se dogovoriti a kada pokusate sami nesto da izdejstvujete kod "normalnih stanara" taj isti "nemocni penzioner" je uvek tu da se umesa u bilo sta jer boze moj: "kako to neko pokusava da bilo sta radi u zgradi gde sam JA predsednik kucnog saveta"
kao drugo vidi se da ni u sudu nisi skoro bio (doduse blago tebi)
kod nas u sudovima (pod predpostavkom da ne znas predsedavajuceg ili nekog sudiju) svaki proces traje onoliko koliko to neko "iznad tebe" hoce a zavrsava se tako kako neko "iznad tebe" kaze i tacka.
Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
To što vam u zgradama vlada buka,prljavština i primitivizam je odraz i vašeg mentaliteta,vas "finih" koji se žalite na primitivne susede.
naravno vrhunsko lupanje si ostavio za kraj
ova recenica ti je u fazonu: "to sto se kod nas slusa "grand parada" to je odraz mentaliteta i primitivizma caneta iz partibrejkersa "
nadam se da si skapirao analogiju
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 11:58   #54
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Kod mene je recimo skoro idealna situacija, predsednica kucnog saveta ima oko 40god. i ekstra se svi slazemo, posto je kucni prijatelj. Kad nesto treba ona pomogne, i mi njoj, i nikakvih problema nije nikad bilo. A sto se tice moje zgrade, ima 4 stana, i svi su relativno mladi, tako da mi je ekstra sto se tice toga, nema dosadnih penzosa koji smaraju, milina. Eto desilo se da je sve idealno, znam, mnogima nije, ali ljudi, pa to su samo neki od zivotnih problema, i naravno da su resivi.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 12:50   #55
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Problem je ponekad samo u tome što čovek kod nas bude primoran da se druži i kad mu do druženja nije stalo, od njega se traži (i to s punim pravom, bez ikakvog izvinjenja) da popravlja vodovod, struju, veš mašine i kompjutere svuda po komšiluku ...
E zbog ovakvih stvari je bolje imati hladan i formalan odnos sa komšijama. Ja sad imam manje slobodnog vremena, i prosto mi je neverovatno kako ljudi reaguju kad im jednom kažeš da nemaš vremena da im nešto odradiš. Jedva promrmljaju ''dobar dan'', prijatnije se osećam kad sretnem one sa kojima sam oduvek na dobar dan.

Citat:
paterfamilias kaže:
Stanjem u zgradama se uglavnom bave neki nemoćni penzioneri kao neki predsednici kućnih saveta i slično(nisam video nekog čoveka ispod 50 godina da se bavi tim stvarima)...
Kod mene u zgradi nije ovakav slučaj. Predsednik kućnog saveta ima 26 god, blagajnik 27. Na poslednjem sastanku su izabrani tako što smo izvlačili iz šešira jer niko nije hteo da bude, a svi stariji koji su izvučeni su odmah eskivirali (posao, obaveze, slabo srce, i ko zna šta još). I džabe se momci trude kad je mentalitet većine stanara ono što pobeđuje.
Primer: jedan komšija svake jeseni kad se kolju svinje dotera životinju ispred zgrade, okači je na šipku za trešenje tepiha i tu je kolje i dere. Onda podloži neku furunicu i topi mast, čvarke... I da je sam pa ajde, neko dođe još njih 5 da mu pomogne i usput dezinfikuje grlo. Tako je bilo do pre par godina (lupio ga šlog, holesterol valjda). U poređenju sa ovim, to što pola zgrade ne plaća čišćenje, buka, deca koja urlaju pod prozorom i komšinica koja ih poliva loncem hladne vode, nisu ništa. Mislim, kako nešto da dogovoriš sa ovakvim likovima?
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 14:18   #56
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Konačno i qzma da ne priča gluposti.

Ja imam liniju od nekih 300w, al ne smijem više od trećine da odvrnem, strah me komšija
Moja zgrada je sagrađena u vrijeme početka sankcija i inflacije, i neko je žestoko zaštekao na izolaciji, da je to nevjerovatno kako svak svakoga čuje...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 19:13   #57
Vasili Zaitsev
Novi član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Север
Poruke: 19
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vasili Zaitsev
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Кузма је погодио право у срж. Firepower, mate, separates men from the boys!. Како је моја маленкост решавала сличне проблеме са ком,шијама. (пре доста година)? После неколико "интересантних" музичких догађаја у комшилуку, једноставно сам на гајбу довео цео бенд. Пар сати смо тресли из све снаге, после тога су ми се сви обраћали са дужним поштовањем . Ко мисли да се цивилизацијски судари решавају на фињака, грдно се вара.

Кузма, алал ти ћуфта за колумну!
Vasili Zaitsev je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Vasili Zaitsev na korisnoj poruci:
Iron Maiden (10.5.2007), Master Neo (3.5.2007), PixelTerror (24.5.2007)
Stara 3.5.2007, 19:24   #58
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Kuzma legenda! E totalno podrzavam takve osvete.. Tako ja odvrnem muziku kada moj komsija previse lupa po stanu.. I eto umiri se covek pa se umirim i ja .. a ovom paterfamilias treba uzvratiti pisanjem najveceg i najdosadnijeg posta na forumu LoL. Uglavnom sa komsijama sve treba probati..Treba im i pomoci, i odmoci i sve sto uz to ide!! Pa to je svrha zivota u zgradi. Kako bi bilo dosadno kad ne bi se nista desavalo...
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 19:50   #59
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Али ја немам довољно јаке звучника за узвраћање паљбе
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2007, 20:09   #60
De-Lux
Član
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 59
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 13 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: 5/2007 „Ta strašna reč Komšiluk”

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
da si pitao majku,oca,dedu,babu sta su slusali od muzike tesko da bi ti iko odgovorio "sinan sakic based" to sto 5% srpske populacije uzima sebi prilicnu lovu praveci "tndrka-tndrka-tndrka-drshtra" "hitove" i sto ce klinci ko hipnotisani to sve da "gutaju" i ostavljaju dzeparce i plate po trash splavovima,to je neka "malo" novija prica i nema veze sa orijentom,nasim poreklom itd...hint: kviz kes taxi na fox-u gde sedi lik od 5 banki u trenerci i "plava utegnuta keva" od isto godina i zajedno nemaju pojma sta znaci deminutiv ali ko' iz topa odgovaraju kako ide stih pesme marinka rokvica!?...sta reci? ah da,doticni "par" je isao na senjak (za one koji nisu iz beograda: senjak = malo manje dedinje ali sa cak ponegde i "nadrndanijim" "posteno" zaradjenim kucama)
mada ti je jedna "cinjenica" jako zanimljiva: za nekog koga nazivas "narod srodan turcima" jako smo militantni prema istima
Potpuno se slažem sa ovim
De-Lux je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 5/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 114 15.5.2007 23:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com