Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.11.2015, 18:07   #1341
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Fallout 4

^^Mislim da ima iritantnih i na jednoj i na drugoj strani i da i jedni i drugi umeju debelo da preteruju.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 18:19   #1342
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Ja se nesto ne secam da su Witcher fanboyevi pred izlazak trojke masovno smarali po komentarima vezanih za druge igre. Izadje trejler za Dishonored 2 i retardi pocinju da lupaju minuse i kukaju na Bethesdu sto ne pokaze jos Fallout-a.. kao koga jos interesuje D2 i Doom 3 pored F4. Iskreno, nisam bio svedok iritantnijeg fanboyisanja vezanog za neku igru do sada.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 18:21   #1343
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Pa bilo je ono kako Witcher rastura Inkviziciju i slicno. Kako da nije...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 18:26   #1344
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Pa bilo je ono kako Witcher rastura Inkviziciju i slicno. Kako da nije...
Sto je i tacno
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 18:29   #1345
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Naravno da je bilo, ali ni priblizno u toj meri. Bukvalno svaka vest, trejler, gameplay klip.. vezan za neku drugu igru nije mogao da prodje bez glupavih komentara. A o retardiranim tekstovima koji su nicali kao pecurke posle kise na raznoraznim sajtovima/blogovima bolje da ne pocinjem.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 18:42   #1346
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Potpuno ste u pravu, ali (a ništa pre ali se ne računa) pojedini studiji imaju daleko duži vek, daleko više uspešnih dela iza sebe i daleko jače finansije, samim tim, privlače daleko veću pažnju od drugih. Ljudi decenijama igraju ovaj serijal, ne mogu sa tim da se takmiče Poljaci. A kad si popularniji automatski ima više onih koje će slepo da te obožavaju i brane po svaku cenu, kao i onih koji će jedva čekati da propadneš. Ali na takve ljude ne treba obraćati pažnju jer su to ili deca ili oni koji sve gledaju kroz svoje crno-bele cvikere i njima niko neće ništa objasniti, a da se ne lažemo, obe ove igre su odlične i obe su daleko od savršenih. I nisam primetila da ovde (na ovom forumu) ljudi slepo brane ono što ne valja.

Meni nijedna od njih nije goty (to je naravno potpuno subjektivno). Ono što je po meni očigledno, Witcher je preterao sa veličinom sveta i tu je izgubio mnogo, a dobra borba je za Poljake misaona imenica (mada je to mnogo bolje nego u dvojci). Ono što je impresivno, bar za sada, videćemo kako će biti za par godina, maksimalno se trude da isprave nedostatke. Upravo to zameram Bethesdi, koja izbaci šta izbaci i pusti igrače da se snalaze sami. Zamislite kakva bi ova igra tek bila da je podrška nakon izdavanja ozbiljna. I mada nisam neko ko stavlja grafiku i slične stvari u prvi plan, animacija (pogotovo lica) i pojedine teksture su težak fejl. Bukvalno su na nivou igara od pre skoro decenije, što je neverovatno. A za opcije pri razgovoru, nemam reči.

Po meni Witcher jeste najbolji AAA RPG u poslednjih dosta godina, ali je trebao da bude još bolji i zato ga ne treba uzdizati u zvezde, a Fallout 4 jeste odličan, pitanje je sad samo ko šta voli i koliko je neko u stanju da shvati i prihvati da će svaki sledeći RPG biti sve manje RPG a sve više akcija.
Jednostavno, para vrti gde burgija neće.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
Krilce (30.11.2015), nesudjeni clocker (30.11.2015)
Stara 30.11.2015, 19:04   #1347
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Citat:
laki1991 kaže: Pregled poruke
Da li neko ima problema sa performansama igre ?
Konfiguracija 1 - 2.70 GHz Dual Core / 4 GB RAM / ATI 6670
Konfiguracija 2 - i7 2.9 GHZ / 8 GB RAM / GT420

Na obe konfiguracije lose performanse , prakticno iste. Radi na 60 fps i onda padne na slide show. Launcher postavi na Low.
Da li ovo zaista zahteva jos jace od ove druge konfiguracije ?
EDIT : U window modu radi skoro savrseno.
meni radi na medium-low (vise medium nego low ) , oko 40 fps, retko pada, na 1366x768 , na g630 dualcore pentium 2.7ghz , 8gb rama, gtx650..
P.S imao sam tu 6670 ali low profile, ako je i ta tvoja low profile , menjaj sto pre.. 6 meseci nisam cistio komp, ventilator se zaglavio od prasine (nije bilo cak ni mnogo) i pregoreo je, i posle je isla i do 110 stepeni C, dok je nisam zamenio sa ovom
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 19:25   #1348
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Čuj ovog lika, Fallout 4 RPG. Još jedan od boljih. Hoho hehe hihi
Ako si mu rekao. Sad si ga skroz ubedio sa cinjenicama da nije pogotovo sa tim hehe i hihi na kraju.

@Mesomebody

Objasni molim te ovu poslednju recenicu kakve veze ima budzet sa tim da li ce igra biti manje ili vise RPG orijentisana? Procitao sam ceo tvoj post, da ne bude zabune. Hoces da kazes da RPG igre nisu na ceni ili sta?

F4 ima dovoljno RPG elemenata da bi se svrstala u RPG igre...

Poslednja ispravka: Kidja (30.11.2015 u 19:35)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
filpan (30.11.2015)
Stara 30.11.2015, 19:51   #1349
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

^ Ne budžet, nego zarada. Daleko bi manja prodaja bila kada bi igre bili RP u onom izvornom obliku, a pošto svako hoće da zaradi najviše što može (što je najnormalnije) takve igre isto kao i avanture moraju da se modernizuju. Mada se to mnogima, uključujući mene, ne dopada, većini se dopada, inače bi prodaja padala a ne rasla. Pogledaj samo ME od prvog do trećeg dela, koliko su se RPG elementi smanjili. Pa opet mnogo je onih kojima je poslednji deo najbolji ili bar drugi. Prvi, retko kome.

Nisam ni rekla da F4 nije RPG, ako se na mene odnosi.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
nameless1 (30.11.2015)
Stara 30.11.2015, 20:05   #1350
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Velicina budzeta neke igre itekako zavisi od planirane prodaje. Retko koji izdavac ce investirati desetine miliona dolara u neki hard core RPG naslov, jer takve igre jednostavno nemaju veliku publiku.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
simke85 (4.12.2015)
Stara 30.11.2015, 21:22   #1351
Sava Stankovic
Član
 
Član od: 1.10.2013.
Poruke: 172
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 44 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

To sto branite ovakav FO i sto ne zelite da vidite traljavaost i zabusavanje jednog giganta kao sto je Betesda, samo mi govori da nismo bolje ni zasluzili i da ce zbog prevelike tolerancije igraca, stvari biti jos gore.

Da li je igra rpg ili nije, da li je zanimljiva ili dosadna, to je stvar licnog misljenja.

Ono sto su cinjenice je da:
- Igra radi na starom endzinu i izgleda kao da je iz 2007. godine.
- Lose je optimizovana sa velikim oscilacijama u frejmovima.
- Animacija modela je ocajna (krecu se kao po sinama)
- Interfejs je los (narocito za pc)
- Dijalozi su losi kao i njihovo izvodjenje.
- Igra je prilagodjenija masi = iskomercijalizovana (ovo ce da kupuju i fps igraci, mozda i vise nego ljudi koji kupuju rpg igre)

+ Fps Borba.
+ Istrazivanje.
+ Looting sistem (jedina inovacija koju im priznajem je onaj fast loot)

Ljudi iz CD RED-a su se bar potrudili oko svega sto su radili, igra nije savrsena ali se vidi neciji trud, nista nije traljavo odradjeno i na brzinu. Doneli su OW bez loading screenova, prelepu grafiku i novi engine, pokazali su nam da je to danas moguce. Jednostavno su podigli ocekivanja i napravili paklenu konkurenciju ostalim izdavacima. Normalno je da nece svima da se svidja igra, ali je posteno reci da je kao proizvod kompletna.

Radim godinama kao web developer i kad mi klijent plati, ja dajem sve od sebe i pazim na svaki detalj do najsitnijih stvari, stvari koje klijent nikad nece ni primetiti. Kad vam neko da novac, ocekuje da za svoje pare dobije ono sta je platio, i ne postoji nikakvo opravdanje da to i ne dobije. Zato ne mogu da razumem i tolerisem ovakvo ponasanje gejming kompanija. Da li ste svesni da se sve vise prodaju igre koje su polu-zavrsene, bagovite, onakve kakve su nekada bile igre u beta fazi, jel vidite koliko su se izdavaci ulenjili? Vidite da vise niko ne pravi demo verzije, svi hoce da zarade na preorderu?! Sreca nasa da ovde cveta piraterija, pa i ne osecaju svi po dzepu, ali ako tome dodje kraj, zapitajte se onda da li bi platili 6000 din (cetvrtinu prosecne plate) za igru i sta bi ste onda trazili od igre. Vrhunac bezobrazluka betesde sam video u igri na jednoj kutijici za neki proizvod (mislim da je neka kutija hrane ili tako) gde na uputstvu pise: "adsadsfsdasd saadsadsfsd asdsafdsfasd". I kako to da protumacimo? Kao lenjost ili glupost ili oba (posto ocigledno nisu culi za lorem ipsum text)?
Sava Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Sava Stankovic na korisnoj poruci:
filpan (30.11.2015), Nadvojvoda (1.12.2015), zvucnjak (1.12.2015)
Stara 30.11.2015, 21:34   #1352
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Spoiler za Supercow:

Sama se popela. Nivo interakcije zivotinja i sveta u F4 je za svaku pohvalu. Ako nista bar je vendor non-stop u Sanctuary-ju.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 21:41   #1353
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Citat:
Sava Stankovic kaže: Pregled poruke
To sto branite ovakav FO i sto ne zelite da vidite traljavaost i zabusavanje jednog giganta kao sto je Betesda, samo mi govori da nismo bolje ni zasluzili i da ce zbog prevelike tolerancije igraca, stvari biti jos gore.

Da li je igra rpg ili nije, da li je zanimljiva ili dosadna, to je stvar licnog misljenja.

Ono sto su cinjenice je da:
- Igra radi na starom endzinu i izgleda kao da je iz 2007. godine.
- Lose je optimizovana sa velikim oscilacijama u frejmovima.
- Animacija modela je ocajna (krecu se kao po sinama)
- Interfejs je los (narocito za pc)
- Dijalozi su losi kao i njihovo izvodjenje.
- Igra je prilagodjenija masi = iskomercijalizovana (ovo ce da kupuju i fps igraci, mozda i vise nego ljudi koji kupuju rpg igre)

+ Fps Borba.
+ Istrazivanje.
+ Looting sistem (jedina inovacija koju im priznajem je onaj fast loot)

Ljudi iz CD RED-a su se bar potrudili oko svega sto su radili, igra nije savrsena ali se vidi neciji trud, nista nije traljavo odradjeno i na brzinu. Doneli su OW bez loading screenova, prelepu grafiku i novi engine, pokazali su nam da je to danas moguce. Jednostavno su podigli ocekivanja i napravili paklenu konkurenciju ostalim izdavacima. Normalno je da nece svima da se svidja igra, ali je posteno reci da je kao proizvod kompletna.

Radim godinama kao web developer i kad mi klijent plati, ja dajem sve od sebe i pazim na svaki detalj do najsitnijih stvari, stvari koje klijent nikad nece ni primetiti. Kad vam neko da novac, ocekuje da za svoje pare dobije ono sta je platio, i ne postoji nikakvo opravdanje da to i ne dobije. Zato ne mogu da razumem i tolerisem ovakvo ponasanje gejming kompanija. Da li ste svesni da se sve vise prodaju igre koje su polu-zavrsene, bagovite, onakve kakve su nekada bile igre u beta fazi, jel vidite koliko su se izdavaci ulenjili? Vidite da vise niko ne pravi demo verzije, svi hoce da zarade na preorderu?! Sreca nasa da ovde cveta piraterija, pa i ne osecaju svi po dzepu, ali ako tome dodje kraj, zapitajte se onda da li bi platili 6000 din (cetvrtinu prosecne plate) za igru i sta bi ste onda trazili od igre. Vrhunac bezobrazluka betesde sam video u igri na jednoj kutijici za neki proizvod (mislim da je neka kutija hrane ili tako) gde na uputstvu pise: "adsadsfsdasd saadsadsfsd asdsafdsfasd". I kako to da protumacimo? Kao lenjost ili glupost ili oba (posto ocigledno nisu culi za lorem ipsum text)?

Sve mi to znamo, tako je u svemu. Filmovima npr. pogledaj Transformerse kakve pare mlate ili beloj tehnici, kad prođe garancija, gotovo. I šta sad? Možeš ti da ne budeš takav i da radiš pošteno ali većina će biti. Možeš da glasaš novčanikom i da skoro nikad ništa ne kupiš ali većina će kupiti bilo šta ako je marketing dobar. Što reče Pračet:"Nije poenta biti bolji od konkurencije, nego nemati konkurenciju". Svi su manje-više isti a oni koji nisu (CD Projekt), vremenom će biti asimilirani. A ti možeš da se nerviraš i boriš sa vetrenjačama ... ili kao ja da hodaš tiho i vodiš psa sa sobom.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 21:49   #1354
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

evo sad kad se hype smirio, da li je bilo vredno hypa ili je mozda overhyped?
jel bila neka igra ranije ovoliko iscekivana?
i zasto se poredi sa witcher 3? po meni nisu ni iz istog pod-zanra, ako ne cak i istog zanra...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 22:21   #1355
Sava Stankovic
Član
 
Član od: 1.10.2013.
Poruke: 172
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 44 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Sve mi to znamo, tako je u svemu. Filmovima npr. pogledaj Transformerse kakve pare mlate ili beloj tehnici, kad prođe garancija, gotovo. I šta sad? Možeš ti da ne budeš takav i da radiš pošteno ali većina će biti. Možeš da glasaš novčanikom i da skoro nikad ništa ne kupiš ali većina će kupiti bilo šta ako je marketing dobar. Što reče Pračet:"Nije poenta biti bolji od konkurencije, nego nemati konkurenciju". Svi su manje-više isti a oni koji nisu (CD Projekt), vremenom će biti asimilirani. A ti možeš da se nerviraš i boriš sa vetrenjačama ... ili kao ja da hodaš tiho i vodiš psa sa sobom.
Bela tehnika pogotovo, evo crkava mi bojler koji sam kupio pre tri meseca, nov - ozbiljno.

Ne nerviram se, znam kako stoje stvari, ali kad me vec neko pravi budalom, volim bar da kazem da znam da me pravi budalom, nista vise.
Sava Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sava Stankovic na korisnoj poruci:
mesomebody (1.12.2015)
Stara 30.11.2015, 22:27   #1356
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Fallout 4

Gejming kompanije izdavaci trte mrte su akcionarska drustva (uglavnom), sto znaci da u odredjenom kvartalu da bi oni poslovali dobro treba da imaju skok akcija. To vodi do toga da ako im kazes "e ako izbacimo igru za 10 dana bice bagovita i glupa, dajte mi mesec dana bice najbolja igra u univerzumu ikada" oni ce da je izbace za 10 dana jer ocekuju rast akcija tad i tad. Zato i imamo gomilu stancovanih nastavaka i gluposti.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Krilce (30.11.2015)
Stara 30.11.2015, 23:12   #1357
Al Capone
Član
 
Član od: 24.11.2014.
Poruke: 361
Zahvalnice: 449
Zahvaljeno 174 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Citat:
Sava Stankovic kaže: Pregled poruke
Vrhunac bezobrazluka betesde sam video u igri na jednoj kutijici za neki proizvod (mislim da je neka kutija hrane ili tako) gde na uputstvu pise: "adsadsfsdasd saadsadsfsd asdsafdsfasd". I kako to da protumacimo? Kao lenjost ili glupost ili oba (posto ocigledno nisu culi za lorem ipsum text)?
Drzava duradi nesto.
Al Capone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Al Capone na korisnoj poruci:
airforce_on (5.12.2015), Apostrof (1.12.2015), Game fever (2.12.2015), Krilce (30.11.2015), Sava Stankovic (30.11.2015)
Stara 30.11.2015, 23:38   #1358
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

NVIDIA announced that a new game-ready driver – for Just Cause 3 and Rainbow Six: Siege – will be released tomorrow. In addition, the green team revealed some additional details about the SLI support for the recently released Fallout 4 and Assassin’s Creed: Syndicate.

http://www.dsogaming.com/news/new-nv...for-fallout-4/
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2015, 0:25   #1359
Al Capone
Član
 
Član od: 24.11.2014.
Poruke: 361
Zahvalnice: 449
Zahvaljeno 174 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Ballout 4
Al Capone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2015, 3:08   #1360
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
evo sad kad se hype smirio, da li je bilo vredno hypa ili je mozda overhyped?
jel bila neka igra ranije ovoliko iscekivana?
i zasto se poredi sa witcher 3? po meni nisu ni iz istog pod-zanra, ako ne cak i istog zanra...
Iste su i jedna i druga igra je akcioni RPG samo u razlicitim settingu.


Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
^ Ne budžet, nego zarada. Daleko bi manja prodaja bila kada bi igre bili RP u onom izvornom obliku, a pošto svako hoće da zaradi najviše što može (što je najnormalnije) takve igre isto kao i avanture moraju da se modernizuju. Mada se to mnogima, uključujući mene, ne dopada, većini se dopada, inače bi prodaja padala a ne rasla. Pogledaj samo ME od prvog do trećeg dela, koliko su se RPG elementi smanjili. Pa opet mnogo je onih kojima je poslednji deo najbolji ili bar drugi. Prvi, retko kome.

Nisam ni rekla da F4 nije RPG, ako se na mene odnosi.
Ali zalis se da je manje RPG-a. Citam sta ljudi pisu i dizu u nebesa Fallout 3 zbog RPG elemenata ako cemo tom logikom sto pominjes ME onda Fallout je bezveze od kad ih je kupila Bethseda posto je igra skroz bila drugacija pre i bila je punokrvni RPG.
Ovo za zaradu ne znam, ja mislim da ima dosta ljudi koji vole RPG tako da nesto neverujem da ne bi bila dobra prodaja.
Sad u ovo vreme je problem sto svi hoce da vode bitku na svim frontovima tacnije da naprave igru koja ce da "sljaka" i na PC a i na konzolama i samo zbog toga je Fallout 4 ovakav kakav je. Ali to ne znaci da je los, naprotiv.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fallout


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout: New Vegas zdravkelja Role-Play 1826 6.10.2020 13:15
Fallout Trubac Role-Play 23 10.8.2012 12:48
Fallout Online nije interplay negu rusi :D IYIARKO MMORPG igre 25 22.11.2010 1:32
Windows 7 64bit i Fallout 3 se nesto ne vare ivanza Operativni sistemi 11 1.9.2009 22:05
FALLOUT CASE na Bethesda blogu Zver SK Case Chase 3 23.3.2008 15:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com