Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Pregled rezultata glasanja: Izaberite najbolju igru 2013. godine
Assassin's Creed IV: Black Flag 24 29,27%
Batman: Arkham Origins 12 14,63%
Battlefield 4 6 7,32%
BioShock: Infinite 34 41,46%
Call of Duty: Ghosts 3 3,66%
Company of Heroes 2 2 2,44%
Crysis 3 4 4,88%
Dota 2 13 15,85%
Total War: Rome II 5 6,10%
Saints Row IV 7 8,54%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 82. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.1.2014, 16:42   #21
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Nisam nesto mnogo naslova odigrao ove godine al evo nekog mog top 5:

1. Bioshock: Infinite
2. Tomb Raider
3. ...

Damn... nemam ni za top3 Uglavnom neke igre koje mi se svide (po opisima i utiscima ljudi) cekam da dodju na masni popust da ih pazarim. Dosla i ta vremena

Inace ne vidim razlog zasto TR2013 nije na listi. U pitanju je svez reboot serijala, i to sasvim fin naslov. Bitno da je 28. nastavak COD-a dobio mesto. SR4 da ne pominjem...
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 17:02   #22
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Thumbs down Re: Najbolje igre 2013. godine

Najlošiji izbor za igru godine kojeg sam do sada vidio. Smatram da je nelogično ograničavati izbor na deset naslova u vrijeme kada imamo hiperprodukciju.
Još veći minus je stavljanje novih epizoda Battlefielda i Call of Dutyja, koje su krš igre, a po toj logici i novi PES i FIFA mogu da upadnu na listu.

Za mene je igra godine bila Outlast, a od ponuđenog mi jedino Black Flag nije za bacanje.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 17:12   #23
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

The Last of Us. Posto nije PC igra, Starcraft 2: HotS. Posto nije na listi, Bioshock.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 17:27   #24
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Bez nekog određenog redosleda, igre uz koje sam se najviše zabavio prethodne godine: Scribblenauts Unlimited, Tomb Raider, Call of Juarez: Gunslinger, Dust: An Elysian Tail, Mortal Kombat Komplete Edition, Shadowrun Returns, Defiance (MMO), The Wolf Among Us: Episode 1, Game Dev Tycoon.

Svakako vredi pomenuti i Fez, The Typing of The Dead: Overkill, State of Decay, Papers Please, DuckTales: Remastered, Prime World: Defenders ... Možda sam nešto zaboravio, nisam igrao mnogo naslova u poslednje vreme.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 17:32   #25
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Kakva sjajna lista. Nema mesta za TR i Metro Last Light, ali ima za CoD 101, SR4 ( bljak ). Ali ajde...


Sa ove liste glasam za Bioshock Infinite. Ostalo nije ni vredno pomena.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 17:34   #26
Gamer Z
Banned
 
Član od: 10.2.2013.
Poruke: 493
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 142 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
Ne nerviram se uopste ali jasno je da je to uradjeno sa razlogom da se napravi neka vrsta senzacije, zabole me iskreno.

Pljunuli su pa polizali, jer po njima je TR jedna od najboljih igara 2013-te, pozdrav.
Pada mi na pamet da su mozda mislili i da ce to sigurno izazvati raspravu i da ce tema zato biti znatno aktivnija i posecenija.
Proslogodisnji izbor na primer nije presao ni brojku od sto postova u temi, a tema je imala mnogo manje pregleda nego one iz ranijih godina...
Gamer Z je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 17:44   #27
star-duster
Veteran
 
Član od: 18.10.2009.
Poruke: 861
Zahvalnice: 238
Zahvaljeno 254 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Evo još jednog glasa za Tomb Raider. Ako već nije na listi predloženih igara, daj da ovako sakupimo dovoljno "usmenih" glasova i da pokažemo da nam se igra veoma dopala.

Inače, u glasanju SMS-om koje je u toku i objavljuje se u štampanm izdanju SK, Tomb Raider jeste na listi. Dakle, ljudi itekako biraju TR u slučaju kada ga predlagač nije unapred diskvalifikovao.

A predlagač izbora neka razmisli zašto nije ubacio igru kojoj SK daje preko 90% i koju i igrači ističu kao izuzetno uspešnu. To definitivno nije slučaj kao sa nekim drugim igrama meseca koje su bile to samo zbog nedostatka boljih.
I bezveze je da se na TR 2013 primeni komično objašnjenje da neke igre "nisu odolele zubu vremena".
star-duster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 17:52   #28
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Citat:
Gamer Z kaže: Pregled poruke
Pada mi na pamet da su mozda mislili i da ce to sigurno izazvati raspravu i da ce tema zato biti znatno aktivnija i posecenija.
Proslogodisnji izbor na primer nije presao ni brojku od sto postova u temi, a tema je imala mnogo manje pregleda nego one iz ranijih godina...
I meni je to odmah palo na pamet, ne znam sta moze da bude drugi razlog za ovu sramnu odluku, dizanje tenzije 100%.

Citat:
star-duster kaže: Pregled poruke
Evo još jednog glasa za Tomb Raider. Ako već nije na listi predloženih igara, daj da ovako sakupimo dovoljno "usmenih" glasova i da pokažemo da nam se igra veoma dopala.

Inače, u glasanju SMS-om koje je u toku i objavljuje se u štampanm izdanju SK, Tomb Raider jeste na listi. Dakle, ljudi itekako biraju TR u slučaju kada ga predlagač nije unapred diskvalifikovao.

A predlagač izbora neka razmisli zašto nije ubacio igru kojoj SK daje preko 90% i koju i igrači ističu kao izuzetno uspešnu. To definitivno nije slučaj kao sa nekim drugim igrama meseca koje su bile to samo zbog nedostatka boljih.
I bezveze je da se na TR 2013 primeni komično objašnjenje da neke igre "nisu odolele zubu vremena".
I sta kad ih sakupimo?? Cemu?
Najbolje je ne obracati paznju, ignore. Bice objavljena lista igara u sledecem broju SK koju su oni sami odabrali jer svi znamo da ce Bioshock ili AC da pobede treceg nema.

Ali kazem opet, NEBITNO JE, ne treba covek da se nervira zbog ovoga, ali procitas test i poverujes da su se neke stvari konacno promenile i strucnjaci odrade ovako nesto... pa da imas konjske zivce ne mozes da ostanes ravnodusan. Glupo je da gluplje ne moze biti.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 18:05   #29
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

U SK-u sve stagnira, pocev od sajta pa do izgleda i funkcionalnosti foruma. Ljudi ovdje ili su lijeni ili ih bas boli ona stvar za posjetioce foruma ili citaoce casopisa.

Iz godine u godinu top 10 listu kao da sastavlja neki klinac iz prvog osnovne. Kao da se sprda sa svima nama... Ovdje se ne ocjenjuju igre nego lista, bolje da ste stavili glasanje kako vam se svidja top lista SK-a, a ne da glasamo za neke igre koje ni u ludilu ne bih stavio kao kandidate za najbolju igru u 2013. godini.

Ovo je na veoma niskom nivou, niko da se malo potrudi pa da ovo glasanje ucini malo zanimljivijim. Zasto se ne postavi glasanje za top 10 igara u najpopularnijim zanrovima, fps, rpg, rts, avanrure, voznje, sportske igre... Eto, posto imamo forume za skoro sve zanrove, zasto ne bi u svakoj toj temi postavili TOP10 za 2013 godinu? NA primjer, u akcionim igram, pa onda u platformskim, strateskim, sportskim, mmorpg, mmo, multiplayer... Ali ko ce jos o tom jadu da radi, vjerovatno moderatori nemaju leba od ovog posla zato je takva situacija.

Ali ucestvovati u ovakvim glasanjima je stvarno ponizavajuce. Ne pada mi na pamet.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Emix (13.1.2014), Gamer Z (13.1.2014)
Stara 13.1.2014, 18:08   #30
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Ali ucestvovati u ovakvim glasanjima je stvarno ponizavajuce. Ne pada mi na pamet.
Sve je receno ovom recenicom.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 18:27   #31
Тормунд
Član
 
Član od: 29.5.2013.
Poruke: 436
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 213 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Možeš dotu tako da posmatraš i da joj daš glas, ali ja valjda ne obraćam pažnju na nju jer je multiplejer naslov a mislim i sa svi nastavci nisu baš puke našminkane verzije svojih prethodnika.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Па хајде да погледамо:
AC, последња заиста нова игра из серијала - Brotherhood, и то само због MP-a;
Batman, чак је и Arkham City био проширена рециклажа (иако је и то добра игра);
BF 4 је унапређени BF3, штанцован како би се такмичили са CoDом;
CoD, lol;
CoH2, пропагандно ђубре, али и једини наслов са листе који је заиста напредовао у односу на претходнике из серијала;
Crysis 3 је на листи ваљда само због графике;
SR IV је SR III на стероидима;
RTW II, који је мало специфичан и донекле представља напредак у односу на Shogun 2;
и већ поменута Dota2, искључиво због играчке заједнице.

Дакле, једино CoH2, RTW II и Dota2 представљају новине или позитивне кораке у односу на претходнике, а опет, цела листа најбољих је састављена из XY наставака, само зато што су те игре... популарне?

P.S. На страну то што се ни ја не слажем са оваквом листом, стварно не разумем ову нервозу и фрку међу људима зато што један часопис, ето, није саставио топ листу по укусу свих читалаца? Једно је исказати неслагање, сасвим друго губити живце због потпуно небитних ствари.
Тормунд je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 18:31   #32
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Jel si ti igrao ROME II ili to zakljucujes na osnovu par YouTube klipova ili na osnovu ocena od placenih kriticara? Koje to novine RTWII ima u odnosu na Shogun 2?
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 18:32   #33
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Zaboravio si Bioshock Infinite, koji nije puka iteracija originala (kao što je to bila Bioshock dvojka), već nezavisan naslov kad je pc platforma u pitanju.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 18:43   #34
SlobaNBG
Veteran
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: N.Be o grad
Poruke: 763
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 154 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Seca li se neko ovih dobrih starih vremena???
Spoiler za ccc-ccc-ccc-ccc-ccc-ccc:
SlobaNBG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 18:47   #35
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Ja bojkotujem ovu smesnu listu, a pozivam i ostale clanove da urade isto! Zbog cega svake godine glasamo za neki CoD ili BF a nema recimo jednog Tomb Raider-a! Nedostaju vam samo Fifa i PES i ova glupost je kompletna!
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 18:51   #36
Тормунд
Član
 
Član od: 29.5.2013.
Poruke: 436
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 213 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Zaboravio si Bioshock Infinite, koji nije puka iteracija originala (kao što je to bila Bioshock dvojka), već nezavisan naslov kad je pc platforma u pitanju.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Тешко да би било ко могао да оспори стављање BI на листу најбољих игара 2013. године, зато га нисам ни поменуо.

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Jel si ti igrao ROME II ili to zakljucujes na osnovu par YouTube klipova ili na osnovu ocena od placenih kriticara? Koje to novine RTWII ima u odnosu na Shogun 2?
Платили су мене да им хвалим RTW... Стварно, чему овакви коментари? Да је игра стабилна и испеглана, донекле би представљала напредак у односу на Shogun 2 због новина око мапе и градова, мада ни то наравно није неко велико побољшање, али писао сам у односу на контекст овог избора.

И још нешто - колико год да је ова листа усмерена на AAA наслове - 2013. су изашле финалне верзије игара које нису нужно наставци, нити се око њих врти толики hype као око ових у званичној топ листи, али дефинитивно имају шта да понуде за разлику од, нпр. CoDa. Ево неког произвољног списка са нета, тек толико да се види шаренило (ок, неке су биле у стабилној бети дуго, неке су портови, али ваљда се схвата поента):

DmC – Devil May Cry, Brütal Legend, Tomb Raider 2013, Papo & Yo, Dead Island: Riptide, Don't Starve, Fez, Metro: Last Light, Call of Juarez Gunslinger, Payday 2, Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist, Brothers: A Tale of Two Sons, Outlast, Shadow Warrior...
Тормунд je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 19:56   #37
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Igra godine - GTA V.

Ovako, bez njega na listi - Bioshock Infinite.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 20:25   #38
kellhus
Banned
 
Član od: 3.12.2013.
Poruke: 116
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Jel si ti igrao ROME II ili to zakljucujes na osnovu par YouTube klipova ili na osnovu ocena od placenih kriticara? Koje to novine RTWII ima u odnosu na Shogun 2?
Čemu tako zapaljiva reakcija na čovekov komentar? Evo, danima se Rome 2 svakodnevno igra pa najmanje tri sata. Igra je neverovatna zaraza i puna kvaliteta, mirne duše mogu reći da mi se sviđa više nego Shogun 2. Mada, za direktno poređenje uopšte nisu zahvalni.

Što se tiče bagovitosti i problema sa pokretanjem i lošim performansama, ja ih nisam sreo ali oni koji jesu imaju moje saosećanje. Naravno, počeo sam da igram dugo nakon izlaska a situacija odmah po izlasku je koliko vidim po komentarima većine igrača zaista bila loša (mada, koja CAova igra na početku nije bila krcata problemima, i treba li očekivati nešto drugo od tako ambicioznih i kompleksnih naslova?) Ipak, ne mislim da tehnikalije jednom ozbiljnom gameru mogu da budu presudne u ovakvim slučajevima, a tek je u slučaju Rome 2 mnogo toga zaista prenaduvano.

Dakle, meni nije problem da igru navedem kao jedan od mojih izbora za GOTY, niti vidim zašto bi bilo kome drugo kome je pružila zadovoljstvo i sate zabave to bilo zabranjeno? Igra jeste odlična i zaslužuje hvalu.
kellhus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2014, 20:44   #39
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Sto ste svi odmah tako agresivni? Samo sam pitao da li je igrao ili je te zakljucke doneo na osnovu par video klipova ili opisa ''strucnih'' kriticara.

Napisao si - " RTW II, који је мало специфичан и донекле представља напредак у односу на Shogun 2 ". Mene samo zanima po cemu predstavlja napredak u odnosu na Shogun 2? Koji je to element koji je po tebi unapredjen?

- Da li je mozda izbacen family tree unapredjenje?
- Da li je unapredjenje sto su totalno uprostili/unistili sve elemente igre?

* Province sistem koji nema APSOLUTNO NIKAKVOG SMISLA i koji te ogranicava u svakom pogledu. Nisam znao da su u to doba pravili revolucije i pobune ako bi napravio ''level 5 farm''.
* Izbaceni video klipovi za razne dogadjaje?
* Bitke koje traju 60 sekundi?
* Generali/agenti koji umiru posle 5 turnova?
* To sto su izbacili godisnja doba pod izgovorom da 90% konfiguracija ne bi moglo da pokrenu igru, a onda izbace DLC sa sezonama.
* To sto su SIEGE BITKE i dalje BUKVALNO N-E-I-G-R-I-V-E, 5 meseci posle izlaska igre?
* User interface bolje da ni ne komentarisem.

Igra je katastrofa i sramota za serijal. I to dolazi od nekoga ko je sa serijalom od prvog Shogun-a pa do izlaska ove bruke za serijal.

Evo vam skoro dva sata konstruktivnih kritika na racun Rome II.

http://www.youtube.com/watch?v=L6eaBtzqqFA

Samo me zanima koji je to element tebi ( Tormund ) bolji u Rome II nego Shogun 2? Ne mislim time nista lose, vec zaista ne vidim sta je bolje u ovoj igri nego prethodnim. Mozda sam slep/glup pa ne vidim, i zaintersovan sam da cujem misljenje drugih. Nisam mislio nista lose.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
nameless1 (14.1.2014)
Stara 13.1.2014, 20:53   #40
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Od igara na listi, igrao sam samo ove naslove:

BioShock: Infinite
Crysis 3
Total War: Rome II

Crysis sam jedva zavrsio na gurku, dok je TWR tesko razocarenje.

Tako da je novi Bioshock jedini moguci pobednik. I to ne zasto sto je stvarno jedina najbolja igra, nego jedina najbolja u listi.


Od drugih igara, koji su mi se dopale ove godine, a nema u listi su (a voleo bih da su na nekoj listi).

Civilization V: Brave New World
Neko je rekao da ekspanzije ne zaslucuju da budu na ovakvim listama.
E ja bi njima rekao da ni naslovi koji se stancuju jednom godisnje isto ne zasluzuju (razni CoDovi, etc...).
Sto se tice ove revizije Civ-a, sa BNW-om je naizad pravi onakav Civ5 kakav je trebao da bude kad je izasao. Pravo polirano Civ iskustvo.

Goodbye Deponia
Avantura koja me je dirnula. Kraj sjajne triologije.

Far Cry 3: Blood Dragon
Odlican spinoff FC3, fenomelnano napucavanje i omaz osamdesetim. A uz to sve nije smor na duze staze kao FC3.

Shadow Warrior
Jod jedna odlicna brainless pucacina. Koliko mi nedostaju ovakve igre pored toliko sivih military shootera

The Stanley Parable
Nista originalnije skoro nisam odigrao.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Leonida (13.1.2014), nameless1 (14.1.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolje igre 2012. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 87 10.10.2013 18:47
Najbolje igre 2010. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 139 30.8.2011 8:00
Nezvanično SR glasanje za igre godine Carnex O igrama uopšte 34 29.12.2010 15:47
Sve što niste znali o avanturama, a, iskreno, nije vas ni zanimalo Shlaymara Avanturističke igre 25 5.5.2010 15:22
Najbolje igre za mobilne telefone... Željko Igre za mobilne telefone 108 14.8.2009 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com