Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS

Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS Ponuda mobilnih telefona, tarifni paketi, usluge, kvalitet, podrška, servis...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.7.2019, 11:38   #1
Ralw
Novi član
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom MTS Tv go ne radi

Pozdrav svima. Imam sledeći problem. Mts Tv go mi je normalno radio na laptopu. Pošto sam morao da ponovo uradim sistem zbog druguh razloga, više ne radi na novom sistemu. Pokušavam naravno iz interner explorera jer mi je i pre samo u njemu radilo. Skinuo sam poslednju verziju mts tv go aplikacije, međutim kada unesem svoje podatke u kliknem na PRIJAVA, nošta se ne dešava. Ne znam da li je povezano, ali ne mogu ni da pristupim stranici mts.rs. Prijavljuje kao da je pogrešna adresa ili da ne postoji. Iz chroma npr, mogu da pristupim mts.rs, ali isto ne radi tv go (nije ni pre radio iz chroma). Instalirao sam internet explorer 11 (mada sam pre koristio ver 8) misleći da je možda u tome problem. Koristim Windows 7 SP1. Probao sam razna podešavanja IE ali uvek je sve isto. Naravno osoblje iz MTS koriskičkog centra nema pojma i daju mi neke glupe savete koje sam i sam veš pokušao.... Da li je možda neko imao sličan problem? Sumnjam na podešavanja IE... Na mobilnom telefonu sve normalno radi... Hvala...
Ralw je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2019, 12:44   #2
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: MTS Tv go ne radi

Meni mesecima radi samo u Edge-u. Uvek imam poseldnju verziju W10.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2019, 9:44   #3
Ralw
Novi član
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: MTS Tv go ne radi

U edge-u mogu da pristupim mts.rs, ali ne mogu mts tv go, tj. kada kliknem na prijava, ništa se ne dešava....
Ralw je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mts tv go ne radi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
dugme za restart ne radi posle zamene HDD-a novim Purple Kvarovi 5 25.7.2012 10:13
Prilikom pokretanja instalacije Windowsa tastatura ne radi mica1709 Kvarovi 5 1.3.2012 9:28
Program Radi Kod Mene A Ne Radi Kod Druga Delete Kvarovi 13 26.8.2011 11:03
Mikrofon ne radi u Counter Strike-u Jenkiduduldu Mrežne igre 2 30.4.2009 18:31
Nece da radi total c i daemon Marko Kvarovi 8 29.12.2007 0:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com