Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.12.2011, 16:17   #3261
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Da li neko moze da mi preporuci neku francusku komediju na foru posetioca? Ne mora radnja da bude ista, ne mora ni priblizna, ali da ima taj humor. Ili humor tipa ne umri muski.
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...postcount=1329
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Rkoma (23.12.2011)
Stara 22.12.2011, 16:28   #3262
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Da li neko moze da mi preporuci neku francusku komediju na foru posetioca? Ne mora radnja da bude ista, ne mora ni priblizna, ali da ima taj humor. Ili humor tipa ne umri muski.
Rrrrrrrrrr!!!

http://www.imdb.com/title/tt0357111/

francuska komedija.

film je skroz simpatican - i ceo film je kao i njegov naziv - blesav. Ili ces ga zgotnuti, ili ces ga pljuvati
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 17:04   #3263
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ne znam za takvu vrstu humora (mozda i jeste takva) , ali bi svima preporucio sledeci film:

Le dîner de cons (The Dinner Game) - http://www.imdb.com/title/tt0119038/

Ja gledam ovaj film svako malo i nikako da mi dosadi
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Shadowfax na korisnoj poruci:
Rkoma (23.12.2011), zvjer (22.12.2011)
Stara 22.12.2011, 19:26   #3264
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Citat:
Sheldon Cooper kaže: Pregled poruke
6.5 је прилично ниска оцена.
Niska ocena je npr. 3.
6,5 je više nego pristojna ocena
ZoNi - tacno. Sheldon Cooper, sta reci, jednostavno i ovo je velika ocena za ovaj film, ako gledam sve ukupno. Nisam mogao dati 7 ili 8, bilo bi previse...film je razbibriga...

Shutter Island



http://www.imdb.com/title/tt1130884/

Film je pakleno dobar, dugo sam odlagao da ga gledam, ali kad sam ga odgledao, samo sam iscekivao sta ce da bude, da se desi novo...ostavlja jak utisak. Nisam mislio da ce ovo biti tako dobro i posle svih ranije odgledanih filmova, te nedavnog "Inception" i sada ovog, Leonardo pokazuje da je fenomenalan glumac, vanserijski dobar glumac, prosto te ubedi u to sto glumi...strasno dobar film, tezak i napet psiholoski horor, nije za svakoga verovatno, a od pocetka do kraja cete se saplitati sta radi, sta sanja, sta se desava...i na kraju opet ce vas buniti sta se desilo...jednostavno, ovo je pod MORANJE odgledati. Pravi film.

Ocena 8,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
Skenderevo (24.12.2011)
Stara 22.12.2011, 20:12   #3265
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Shutter Island

...od pocetka do kraja cete se saplitati sta radi, sta sanja, sta se desava...i na kraju opet ce vas buniti sta se desilo...
Ja ne spadam u tu skupinu. Na pola sam provalio šta se dešava, mislio sam da je to samo trik i da autori filma i hoće da ja to pomislim pa da me zeznu, kad onda - šamar u lice, to stvarno i jeste preokret... Možda sam ja to provalio jer sam pre gledao jedan produkciono gori, mnogo manje zabavni i napeti, ali i veoma zanimljivi film sa veoma sličnim preokretom...
Spoiler za Koji?:
Koji se zove The Lazarus Project.


To je u suštini kardinalna greška, ali sam u filmu ipak veoma uživao. Napetost koja može da se seče nožem, brrrr. Posebno mi se svideo hičkokovski način snimanja. Do kraja je baš, baš odlično, onda on sroza utisak o ostatku, ali ipak... Tih sat i po pre kraja sam uživao, jer, ko što rekoh, očekivao sam drugačiji svršetak.
Citat:
Shadowfax kaže: Pregled poruke
Ne znam za takvu vrstu humora (mozda i jeste takva) , ali bi svima preporucio sledeci film:

Le dîner de cons (The Dinner Game) - http://www.imdb.com/title/tt0119038/
Dobra i američka verzija, mada je drugačija. Ko voli da se smeje ljudima kad ispadaju glupi, mogo bi slobodno da pogleda Dinner with Schumcks. Odlični Stiv Karel i fenomenalni Alan iz Hangovera, ovde u nešto drugačijem (i nešto smešnijem!) izdanju. Šteta što mu je uloga relativno malog obima...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2011, 0:58   #3266
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hvala vam momci na predlozima.
Rrrrr sam gledao. Super je film.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2011, 4:18   #3267
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sherlock Holmes: A Game of Shadows



Predhodni deo filma mi se svideo, nije nesto posebno ali je bio zanimljiv za gledanje. Ovaj deo mi se ipak nije nesto svideo, prakticno je kopija redhodnog. Sve karakteristike sa kojima smo upoznati su tu samo vise zastupljene. Nesvidja mi se to sto je ovde preterano pokazana ta savrsenost Serlok Holmsa, vise mi je bilo dosadno da gledam. U predhodnom delu sam to tolesrisao ali ovde je suvise. Nema nikakvih novina sem onih koje vec znamo, nekih drasticnih obrta - sve je isto.
Vizuelno izgleda fantasticno, akcione scene su jos bolje odradjene, to mu je i jaca strana, takodje i lokacije na kojima je sniman. Prica i moze nekako da prodje ali je kraj zato ocajan, tipicno naivan.
Sto se tice glume, Robert Downey Jr odlican, bar meni nema vecih promena, Jude Law mi se ovde vise svide nego u predhodnom delu. Jedan od razloga koji sam hteo da pogledam ovaj deo je i Noomi Rapace, zvezda Svedske trilogije Milenijum koja me je ocarala (inace ovih dana se prikazuje rimejk prvog dela The Girl With The Dragon Tattoo od David Finchera). Mislio sam da ce se pojaviti samo u par scena ali ne, igra vaznu ulogu u filmu vecu nego Rachel McAdams. Sama uloga nije naravno nista zahtevna ali mi je drago radi nje jer verujem da ce se tek pokazati u narednim filmovima.
Sve u svemu klasican nastavak, necete nista propustiti ako ga ne pogledate. Ako vam se svideo predhodni deo mozete pogledati i ovaj
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2011, 14:41   #3268
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Film sam gledao jos kada se pojavio, ali tada sam imao nekih 12-13 godina i jos tada mi se svideo. Sada shvatam da u to doba nisam mogo "sve da skapiram" kako treba pa sam odlucio da ga pogledam jos jednom.
Film ima misterije, akcije, crnog humora, i taj Noir smek koji mi se u poslednje vreme bas svidja. I sve je to odlicno odradjeno, tj. produkcija je kvalitetna, gluma je odlicna (po mom misljenju najbolje izdanje Val Kilmera), i u sustini stvari dobra prica dobro ispricana. Od pocetka do kraja film mi je bio zabavan.
Za mene je ovaj film klasicna prica iz LA-a. Takve stvari se desavaju tamo. I ovaj film je skolski primer kako "takve stvari" staviti u film.

Ocena: 8/10



The Big Lebowski (1998)

Kad sam se raspitivao sta da gledam "na foru" prethodno opisanog filma, ovo su mi preporucili. I smatram da je to dobra preporuka. Jos jedna dobra prica iz LA-a dobro ispricana.
Ovaj film govori izvesnom "The Dude" - Lebowskom kroz najzanimljiviju pricu iz njegovog zivota. I film je dobar zato sto je dobrom glumom i produkcijom prikazao jednog krajnje neverovatnog lika na taj nacin da su me na kraju filma uverili da je to moguce. Da - takav lik bi totalno mogao da postoji. I da mu se desava to sto mu se u filmu desava, on bi tako odreagovao.

Ocena: 8,5/10

I za kraj jedna scena koja i nije neki spolier, ali treba da je odgledate makar i ne gledali ceo film.
Jesus
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2011, 16:39   #3269
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Fahrenheit 451



http://www.imdb.com/title/tt0060390/

Totalitaristicki svet buducnosti u kome su knjige nepozeljne i zabranjene, a ekipe "vatrogasaca" umesto da gase pozare imaju zadatak da spaljuju knjige
Jedan od najboljih SF filmova koje sam gledao, radjen prema istoimenom delu - apsolutna preporuka
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Covenant na korisnoj poruci:
noisy (24.12.2011), player1 (24.12.2011)
Stara 25.12.2011, 5:34   #3270
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo odgledah:Inglourious Basterds


Film je genijalan.No,
Ne znam kako sam ga propustio jos je 2009 je izasao. Sinoc sam po ne znam ti koji put gledao Pulp Fiction (ko nije gledao obavezno nek pogleda) i reko daj da pogledam jos neki film od Tarantina. Obicno ne pamtim ni glumce ni ljude koji su snimali,pisali ili rezirali film ali sam primetio bas u ovoj temi da ljudi odluce da pogledaju neki film samo zato sto ga je rezirao (ili sta vec) lik koji je rezirao (opet, ili sta vec) tamo neki drugi film koji se toj osobi svideo. Tako i ja odlucih da pogledam jos neki film Tarantina kad onda shvatih da sam pola njegovih filmova vec gledao. Posto su mi se svi oni manjevise svideli odlucih da pogledam i ovaj za koji nikada do sada nisam cuo.

Odusevio sam se. Likovi su fantasticni. Gluma predobra. Prica je tako dobro predstavljena da sam kroz ceo film bukvalno navijao. No, ne bih vise pricao o filmu jer ce se naci neko kome se isti nije preterano dopao a i lepo rece jedan kolega forumas: "dovoljno je da mi kazete da film postoji".

Preporuka i 10/10 od mene.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2011, 9:22   #3271
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.095
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

*a i lepo rece jedan kolega forumas: "dovoljno je da mi kazete da film postoji".*

Hvala
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2011, 4:50   #3272
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Red Dog



Film o divnom psu, divnim ljudima i bezobraznoj macki! Jedan od retkih filmova kod kojih je osmeh razvucen sve vreme dok ga gledas, zato sto ti je milo oko srca i zato sto ti je iskreno smesno ono sto vidis! Radjen po istinitoj prici i kako god da ga okrenes pravi je slatkis za svaciji ukus!
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
Leonida (27.12.2011), ZoNi (31.12.2011)
Stara 26.12.2011, 5:48   #3273
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@pharaon.92.bc

Meni ubedljivo najgori film od Tarntina.
Inace poznajem Tarantinov opus vrlo vrlo dobro i mislim da mu je to najgori film.

Jedino mi se svidela briljantna uloga Christoph Waltz-a,koja je izvukla film,kao ono Spider prase sto je spaslo Simspons Movie(koje poredjenje,a).

Uostalom bacite pogled sta je sve covek osvojio za tu ulogu:
http://en.wikipedia.org/wiki/Christoph_Waltz

Ovo odgovaram zato sto mi nije jasno sta te je toliko odusevilo u filmu,sem gore navedenog koji je objasnio za sva vremena kako glumiti SS-ovca.
Pitam te jer je film pun scenaristickih rupa,kao dzukela pored puta buva.Ima dobrih scena(dijalozi prvenstveno) ali generalno me je razocarao.

Moj predlog za gledanje "The Girl with the Dragon Tattoo (2009)",dah svezine u montonoj kinematografiji danasnjice.

Poslednja ispravka: Markonije (26.12.2011 u 5:56)
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2011, 10:36   #3274
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Original Sin, Last Tango in Paris, Eyes Wide Shut, La Marge... polako pocinjem da razumem koji je bio jedan od osnovnih kriterijuma kojim su se vodili sastavljaci liste... Dovoljno sam video da ne idem dalje od broja 22 jer se, iskreno receno plasim sta cu sve naci na listi do broja 100...
Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
ispravno si postupio, ja sam isao do sto
Izvinjavam se, nisam bio par dana na forumu pa moram ovo caskom da ressurect-ujem

Nije mi jasno zasto ste TOLIKO napljuvali listu? Ne kazem da je sjajna ali mislim da je barem 60 filmova na njoj zasluzeno (tesko je reci da li su NAJBOLJIH 100, ali su svakako obavezna lektira za gledanje), a jos 20ak manje zasluzeno i samo bi ih zamenio za neki drugi film istog rezisera.

Npr. ako vec stavljaju Bergmana, mislim da je mnogo reprezentativnije da umesto Seventh Seal-a dodaju The Silence ili Personna.

Ili kao sto je Vlad rekao, ako stavljaju samo jedan film od Tarkovskog opet su se mozda mogli zakaciti za bolji.

Pride ne znam cemu pljuvanje po Eyes Wide Shot-u? Hocete da kazete da je film bas ocajan? Licno bih uvek, ako vec treba da izaberem 3 filma - pored pomorandze i Odiseje (koju ne volim, ali je bitna) stavio Dr. Strangelove, ali sta sad.

Od Felinija je po meni npr. Osam i pol znacajniji od Amarkorda, ali sta sad, nisam ja pravio listu.

Moja poenta je, da lista uopste nije toliko losa, MOZDA moze da se nadje 80 filmova koji su bitniji i bolji da se uguraju u listu umesto nekih 80 odavde, ali svakako mislim da je 60% liste dovoljno dobro da na njoj ostane. Cupanje kose zbog 5-6 filmova koji nikako ne trebaju da se nadju tu mi nekako deluje preterano. Ipak je to lista u dnevnim novinama i da se na njoj ne nalazi Sindlerova lista neko bi ih zapalio iz revolta
Citat:
vlad kaže: Pregled poruke
Pa onda, dati prednost Stalkeru (koji je inace odlican) u odnosu na Rubljova ili Solarisa kad je Tarkovski u pitanju.

Generalno, ne volim te fazone 100, 501, 1001 filmova ili albuma ili knjiga... Vise bih boleo da je svako od gospode koji su pravili listu preporucio po 5-10 filmova koji za njih nesto znace (a ne opste poznate) i eventualno nam tako predstavio nesto novo.
Ovako, lista je bas za pocetnike, jer svako ko makar povremeno gleda filmove, ove je vec odgledao.
Sa ovim se svakako slazem, osim sa boldovanim. Da je srece da su svi odgledali ove filmove, gde bi nam kraj bio Evo, jedan ortak svaki dan pogleda barem jedan film, a sa ove liste je gledao eventualno Kuma i SHining (zagrizeni ljubitelj uglavnom losih horor filmova)
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
player1 (26.12.2011), simke85 (31.12.2011)
Stara 26.12.2011, 14:47   #3275
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Pride ne znam cemu pljuvanje po Eyes Wide Shot-u? Hocete da kazete da je film bas ocajan?
Taj film ne da nije ocajan, nego je jedan od najboljih koje sam gledao.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2011, 15:30   #3276
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@ LosMeeBre

Nadji sta je zajednicko za Original Sin, Last Tango in Paris, Eyes Wide Shut i La Merge pa ces znati na sta sam mislio kad sam rekao da je jasan kriterijum po kom su birali filmove...

Mozda je 60-80 filmova sa liste i sasvim dobro ali da svi oni zasluzuju i da budu u Top 100 ever, a o tome je rec - c'mon...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2011, 16:04   #3277
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Aludiras na obilatu upotrebu seksualnog sadrzaja u filmu? Pa dobro, odkad smo to postali puritanci? Iskreno La Marge nisam gledao, Original Sin mi je poprilicno los, a ova potonja dva mi se zapravo svidjaju..

Jednostavno, to je lista iz dnevnih novina. Ja sam se zapravo zacudio koliko je DOBRA, narocito uz to sto sam pre nje video Blic-ovu top listu 100 "najboljih" pesama koja je

Mislim "Grease" je na top100 listi, to govori dovoljno o tome da ona svakako nije definitivna Ali nije ni toliko promasena koliko su neki od vas rekli. Uvek je nezahvalno praviti takve liste, naravno da ce biti propusta. A i ponavljam ova je iz obicnih dnevnih novina i kao takva je po mom misljenju sasvim solidna
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2011, 22:12   #3278
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Never let me go



Jedan predivan i dirljiv film...veoma osecajan sa predivnom glumom...jednostavno bih preporucio svima kojima je dosta visokobudzetnih filmova, efekata, 3D gluposti i slicno, da odgledaju ovo...da se odmore. Ovo moze uporedo sa ostalim modernim filmovima izgledati smesno, ali veoma vredi...cuo sam da je roman, po kome je i radjen film, fantastican...uzivao sam gledajuci ga, mada sa suzama na licu.

Ocena 7,5/10.

Poslednja ispravka: Ocelot (26.12.2011 u 23:07) Razlog: link
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2011, 2:29   #3279
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

50/50



Odlican film, bas mi se dopao. Kombinacija drame i komedije sa veoma ozbiljnom tematikom. Fenomenalni Joseph Gordon-Levitt, najbolja uloga do sad
Preporuka sa moje strane.
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bela lampa na korisnoj poruci:
Leonida (27.12.2011), zidan grobar (27.12.2011)
Stara 27.12.2011, 13:32   #3280
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

City of Ember (2008)



Ovo je simpatična fantasy avanturica. U pitanju je relativno kratak film koji se uglavnom odvija očekivano i bez većih iznenađenja. Ono što mi se sviđa je dobra i topla atmosfera. Da ne dužim, ovo je fina bajka, baš onakva kakva treba da bude i kakvu smatram idealnom uz zimsko veče i prazničnu atmosferu.


TrollHunter (2010)



Nasuprot preovlađujućem mišljenju, meni se ovaj film nije svideo. Sa Norveškom mitologijom o trolovima nisam ni najmanje upoznat i na to nemam nikakve zamerke, zanimljivo je. Međutim, sam film mi se nije svideo. Prvo, generalno uopšte ne volim Veštica iz Blera fazon snimanja. Drugo, ponašanje onih mladih glumaca mi je delovalo veštački i uopšte nisam mogao da se otmem osećaju nekakve TV emisije, poluvešto sklopljene oko neke nacionalne mitologije. Jedino što mi je govorilo da to nije slučaj je vrlo kvalitetno odrađena animacija. Sve u svemu, ja ne mogu da ga preporučim.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com