Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.7.2012, 20:28   #1
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Reborn of Assault Cube

Znam da postoji vec tema ali je stara zaboravljena jos 2009-te i ja bi da ozivim temu Assault Cuba od 2009 su izasle i nove verzije za one sto nisu culi preu pitanju je old school arcade FPS veoma dinamicna i adrenalinska igra brzi gameplay od kantera tu negde malo sporiji od quake . igricu igram vec nekih 5 i po meseci i veoma sam uspesan btw imam cak i internacionalni klan USF ako neko hoce da proba igru pa da igramo mp evo linka http://assault.cubers.net/

neki od mojih skorova [IMG][/IMG]

Poslednja ispravka: sale94 (15.7.2012 u 20:38)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 16.7.2012, 20:08   #2
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Reborn of Assault Cube

Ah, moja omiljena MP igra
U toku je oficijalni svetski kup - ACWC, a Jugoslavija(prosle godine smo nastupali kao Srbija ali smo ove godine oformili exYu zbog nedostatka igraca) je u polufinalu zajedno sa Francuskom, Nemackom i Australijom. Posto sam ja kapiten Srbije red je da se pohvalim

Spoiler za ACWC Tree:

Poslednja ispravka: wolf88 (16.7.2012 u 20:30)
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2012, 20:20   #3
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Reborn of Assault Cube

Citat:
wolf88 kaže: Pregled poruke
Ah, moja omiljena MP igra
U toku je oficijalni svetski kup - ACWC, a Jugoslavija(prosle godine smo nastupali kao Srbija ali smo ove godine oformili exYu zbog nedostatka igraca) je u polufinalu zajedno sa Francuskom, Nemackom i Australijom. Posto sam ja kapiten Srbije red je da se pohvalim

Spoiler za ACWC Tree:
http://i.imgur.com/rHj4I.png
o super brate samo posto je moj klan internacionalan moj klan je rastrkan i ne mozemo da se sastavimo za to takmicenje a i ime USF je dvosmisleno tako da pocinjem da mislim da rasturim klan i ogranicim ga na samo srpske igrace i nazovem ga United Serbian Force tako da ovim putem pozivam sve igrace Ac da dodju da igramo zajedno pa da oformimo klan. i tebe pozivam isto da igramo zajedno kad budes hteo videcemo se. a poznata je cinjenica barem iz mog iskustva da su najbolji ac igraci top 5 zemalja koja ima ekstra igrace

1.Nemacka
2.Francuska
3.Srbija
4.Amerika
5.Brazil/i Canada
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 16.7.2012, 20:28   #4
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Reborn of Assault Cube

Nije ovo turnir za klanove vec za reprezentacije i odrzava se jednom godisnje preko leta. Vec sam u klanu, a igram AC od 2009. sa velikim pauzama. Pa dobro, tu si negde sa procenom zamalja. U prvoj rundi smo pobedili Amere sa 35-1. Kanada je izgubila od Nemaca tipa 30-3. Holandija ima 2-3 osrednja igraca koja znam i to je to Pretpostavljam da vise igras pubove, sudeci po SS-u. Probaj da udjes u neki bolji klan i igras klanske meceve, mnogo je zanimljivije.
I naravno, velika preporuka od mene za Assault Cube!
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2012, 20:41   #5
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Reborn of Assault Cube

pa znas kako ja obozavam da igram ac zavistan sam on njega i ne prodje dan da ga ne igram vecinu igraca ubijam u pojam totalno na pubu pa mi zao dodje nekad e vec kad naidje neko iz woot klana e onda je vec interesantno inace jedan od retkih ljudi kojih se plasim po malo su woot wanquiesh toooooooliko je brz najbolji igrac kog sam video i drugi je bob legend a treci koji mi je idol na neki nacin sa kim mogu da se merim u osoku i dm je Iron Soldier ekstra igrac isto.

inace obozavam da igram osok na douze desertu articu show i dm na desertu toxicu onom skladistu i td inace vec dva meseca zaredom sam prvi na ovom sajtu http://stats.tearyoudown.com/player....me=(USF)SALE94]dobro to su samo statistike al sta ima veze proslog meseca most headshots accuracy i kills a pretproslog samo most kills omiljena oruzja su mi noz i snajp
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 16.7.2012, 20:54   #6
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Reborn of Assault Cube

Lepo Ja sam sad U BoB klanu, pre sam bio u oNe. Vanguish jeste dobar, ali daleko daleko od najboljeg. Fora je sto najbolji igraci uopste ne igraju na public serverima, pa kad neki bolji igrac uzme da proba AC i uleti na neki bzvz server pomisli da samo nubovi igraju. Pre jedno godinu dana sam napravio Frag video, pa mozes da pogledas

AC 1.0.4.


Lepo je videti Srbina u AC-u. Svrati do BoB klana i predstavi se, tamo nas ima trojica zemljaka
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2012, 20:56   #7
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Reborn of Assault Cube

Citat:
wolf88 kaže: Pregled poruke
Lepo Ja sam sad U BoB klanu, pre sam bio u oNe. Vanguish jeste dobar, ali daleko daleko od najboljeg. Fora je sto najbolji igraci uopste ne igraju na public serverima, pa kad neki bolji igrac uzme da proba AC i uleti na neki bzvz server pomisli da samo nubovi igraju. Pre jedno godinu dana sam napravio Frag video, pa mozes da pogledas

AC 1.0.4.


Lepo je videti Srbina u AC-u. Svrati do BoB klana i predstavi se, tamo nas ima trojica zemljaka
super ma i ja bih snimao klipove al mi komp ne da a to za bob klan videcu vanquiesh dobro nije najbolji alii je prebrz stvarno prebrz u dm nemogu da ga uhvatim inace ovako nije strasan ali brzina
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Sladjan85 (11.8.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] Assault Lite - besplatna akciona igra dachans Igre za mobilne telefone 14 12.2.2018 18:11
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena DeCoy Akcione igre 196 22.3.2011 16:54
Assault Cube - predlog za Net Play wolf88 Mrežne igre 2 8.5.2009 19:25
HDD Movie Cube zokyzoky Nosači podataka 0 19.1.2009 22:07
Aero Flip i Cube za smrtnike Teva Aplikativni softver 5 15.1.2008 17:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com