Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.7.2012, 20:28   #1
sale94
Deo inventara foruma

Član od: 26.4.2011.
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Reborn of Assault Cube

Znam da postoji vec tema ali je stara zaboravljena jos 2009-te i ja bi da ozivim temu Assault Cuba od 2009 su izasle i nove verzije za one sto nisu culi preu pitanju je old school arcade FPS veoma dinamicna i adrenalinska igra brzi gameplay od kantera tu negde malo sporiji od quake . igricu igram vec nekih 5 i po meseci i veoma sam uspesan btw imam cak i internacionalni klan USF ako neko hoce da proba igru pa da igramo mp evo linka http://assault.cubers.net/

neki od mojih skorova [IMG][/IMG]

Poslednja ispravka: sale94 (15.7.2012 u 20:38)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 16.7.2012, 20:08   #2
wolf88
Veteran

Član od: 8.5.2009.
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Reborn of Assault Cube

Ah, moja omiljena MP igra
U toku je oficijalni svetski kup - ACWC, a Jugoslavija(prosle godine smo nastupali kao Srbija ali smo ove godine oformili exYu zbog nedostatka igraca) je u polufinalu zajedno sa Francuskom, Nemackom i Australijom. Posto sam ja kapiten Srbije red je da se pohvalim

Spoiler za ACWC Tree:

Poslednja ispravka: wolf88 (16.7.2012 u 20:30)
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2012, 20:20   #3
sale94
Deo inventara foruma

Citat:
wolf88 kaže: Pregled poruke
Ah, moja omiljena MP igra
U toku je oficijalni svetski kup - ACWC, a Jugoslavija(prosle godine smo nastupali kao Srbija ali smo ove godine oformili exYu zbog nedostatka igraca) je u polufinalu zajedno sa Francuskom, Nemackom i Australijom. Posto sam ja kapiten Srbije red je da se pohvalim

Spoiler za ACWC Tree:
http://i.imgur.com/rHj4I.png
o super brate samo posto je moj klan internacionalan moj klan je rastrkan i ne mozemo da se sastavimo za to takmicenje a i ime USF je dvosmisleno tako da pocinjem da mislim da rasturim klan i ogranicim ga na samo srpske igrace i nazovem ga United Serbian Force tako da ovim putem pozivam sve igrace Ac da dodju da igramo zajedno pa da oformimo klan. i tebe pozivam isto da igramo zajedno kad budes hteo videcemo se. a poznata je cinjenica barem iz mog iskustva da su najbolji ac igraci top 5 zemalja koja ima ekstra igrace

1.Nemacka
2.Francuska
3.Srbija
4.Amerika
5.Brazil/i Canada
Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 16.7.2012, 20:28   #4
wolf88
Veteran

Nije ovo turnir za klanove vec za reprezentacije i odrzava se jednom godisnje preko leta. Vec sam u klanu, a igram AC od 2009. sa velikim pauzama. Pa dobro, tu si negde sa procenom zamalja. U prvoj rundi smo pobedili Amere sa 35-1. Kanada je izgubila od Nemaca tipa 30-3. Holandija ima 2-3 osrednja igraca koja znam i to je to Pretpostavljam da vise igras pubove, sudeci po SS-u. Probaj da udjes u neki bolji klan i igras klanske meceve, mnogo je zanimljivije.
I naravno, velika preporuka od mene za Assault Cube!
Stara 16.7.2012, 20:41   #5
sale94
Deo inventara foruma

pa znas kako ja obozavam da igram ac zavistan sam on njega i ne prodje dan da ga ne igram vecinu igraca ubijam u pojam totalno na pubu pa mi zao dodje nekad e vec kad naidje neko iz woot klana e onda je vec interesantno inace jedan od retkih ljudi kojih se plasim po malo su woot wanquiesh toooooooliko je brz najbolji igrac kog sam video i drugi je bob legend a treci koji mi je idol na neki nacin sa kim mogu da se merim u osoku i dm je Iron Soldier ekstra igrac isto.

inace obozavam da igram osok na douze desertu articu show i dm na desertu toxicu onom skladistu i td inace vec dva meseca zaredom sam prvi na ovom sajtu http://stats.tearyoudown.com/player....me=(USF)SALE94]dobro to su samo statistike al sta ima veze proslog meseca most headshots accuracy i kills a pretproslog samo most kills omiljena oruzja su mi noz i snajp
Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 16.7.2012, 20:54   #6
wolf88
Veteran

Lepo Ja sam sad U BoB klanu, pre sam bio u oNe. Vanguish jeste dobar, ali daleko daleko od najboljeg. Fora je sto najbolji igraci uopste ne igraju na public serverima, pa kad neki bolji igrac uzme da proba AC i uleti na neki bzvz server pomisli da samo nubovi igraju. Pre jedno godinu dana sam napravio Frag video, pa mozes da pogledas

AC 1.0.4.

Lepo je videti Srbina u AC-u. Svrati do BoB klana i predstavi se, tamo nas ima trojica zemljaka
Stara 16.7.2012, 20:56   #7
sale94
Deo inventara foruma

Citat:
wolf88 kaže: Pregled poruke
Lepo Ja sam sad U BoB klanu, pre sam bio u oNe. Vanguish jeste dobar, ali daleko daleko od najboljeg. Fora je sto najbolji igraci uopste ne igraju na public serverima, pa kad neki bolji igrac uzme da proba AC i uleti na neki bzvz server pomisli da samo nubovi igraju. Pre jedno godinu dana sam napravio Frag video, pa mozes da pogledas

AC 1.0.4.

Lepo je videti Srbina u AC-u. Svrati do BoB klana i predstavi se, tamo nas ima trojica zemljaka
super ma i ja bih snimao klipove al mi komp ne da a to za bob klan videcu vanquiesh dobro nije najbolji alii je prebrz stvarno prebrz u dm nemogu da ga uhvatim inace ovako nije strasan ali brzina
Sladjan85 (11.8.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] Assault Lite - besplatna akciona igra dachans Igre za mobilne telefone 14 12.2.2018 18:11
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena DeCoy Akcione igre 196 22.3.2011 16:54
Assault Cube - predlog za Net Play wolf88 Mrežne igre 2 8.5.2009 19:25
HDD Movie Cube zokyzoky Nosači podataka 0 19.1.2009 22:07
Aero Flip i Cube za smrtnike Teva Aplikativni softver 5 15.1.2008 17:27

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:41.