Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > I na kraju... > otpaTci

otpaTci Ovde se s vremena na vreme sklanjaju teme koje su zaključane/sklonjene/zastarele itd. Moguće je čitanje, ali ne i slanje komentara i odgovora. Važi za ceo forum.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.3.2011, 5:47   #1
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢
Član
 
Član od: 5.3.2011.
Lokacija: localhost
Poruke: 38
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ Slanje poruke preko Skypea korisniku ☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢
Određen forumom Besplatna Kombinacija [Anti-Virus]

AVG + COMODO + Spyware Terminator + KeyScrambler...
Ovo sam do skoro koristio,sad nemam nijedan AV... Ali ovo je stvarno extra free kombinacija...
________________________
AVG --> http://free.avg.com/us-en/download-avg-anti-virus-free

COMODO --> http://www.comodo.com/home/internet-.../antivirus.php

Spyware Terminator --> http://www.spywareterminator.com/download/download.aspx

KeyScrambler --> http://www.qfxsoftware.com/download.htm

Kombinacija by Krun!x
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ je offline  
Stara 6.3.2011, 13:09   #2
wog326
Član
 
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: New South Wales Sydney
Poruke: 497
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 52 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wog326
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ kaže: Pregled poruke
AVG + COMODO + Spyware Terminator + KeyScrambler...
Ovo sam do skoro koristio,sad nemam nijedan AV... Ali ovo je stvarno extra free kombinacija...
________________________
AVG --> http://free.avg.com/us-en/download-avg-anti-virus-free

COMODO --> http://www.comodo.com/home/internet-.../antivirus.php

Spyware Terminator --> http://www.spywareterminator.com/download/download.aspx

KeyScrambler --> http://www.qfxsoftware.com/download.htm

Kombinacija by Krun!x
jedina stvar sto je tu dobra je comodo ostalo ti sve jede memoriju osim tog key scrambler posto ne znam kakav je niti sam ga ikada koristio .
AVG je najjveci memory hog od free anti virusa cak uzima vise memorije od nortona 2011 kojeg ja koristim i koji uzima 256mb ram.
spyware terminator ima dobar "HIPS" ali otkida na memoriji i uspora puno komp... to su bar moja misljenja .ja da sam na tvom mestu ja bih zamenio AVG za avast 6 ili cak comodo IS sa njegovim anti virusom .
wog326 je offline  
Stara 6.3.2011, 14:31   #3
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
wog326 kaže: Pregled poruke
jedina stvar sto je tu dobra je comodo ostalo ti sve jede memoriju osim tog key scrambler posto ne znam kakav je niti sam ga ikada koristio .
AVG je najjveci memory hog od free anti virusa cak uzima vise memorije od nortona 2011 kojeg ja koristim i koji uzima 256mb ram.
spyware terminator ima dobar "HIPS" ali otkida na memoriji i uspora puno komp... to su bar moja misljenja .ja da sam na tvom mestu ja bih zamenio AVG za avast 6 ili cak comodo IS sa njegovim anti virusom .
Sta bre Norton 2011 uzima 256 mb ram memorije?
Norton koristi 22 mb rama
acafacaa je offline  
Stara 6.3.2011, 20:24   #4
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Avast 6 free,comofo fireval,malwarebytes anti malware i uzivaj!
SAJEVAC je offline  
Stara 6.3.2011, 20:44   #5
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢
Član
 
Član od: 5.3.2011.
Lokacija: localhost
Poruke: 38
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ Slanje poruke preko Skypea korisniku ☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Avast 6 free,comofo fireval,malwarebytes anti malware i uzivaj!
I kad sve to instaliras,je li mislis da si siguran onda???
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ je offline  
Stara 6.3.2011, 20:48   #6
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ kaže: Pregled poruke
I kad sve to instaliras,je li mislis da si siguran onda???
Da,sasvim sam siguran i tako mogu da imam sistem 3 godine!Nisam siguran ako iskljucim zastitu i ubacim 200 virusa da bi gledao kako ce zastita da reaguje.Ljudi opsednuti ste sa zastitom i umesto da razmenjujete licna iskustva vi tu skupljate viruse da bi sami sebi mogli da zaprzite corbu pa posle da dodjete na forum da prosipate pamet kako i sta valja.Dosta vise.Pricajte o antivirusima i njihovoj zastiti ali samo ako se slucajno desi da nekom uleti virus pa ga taj anti ne detektuje i pritom taj virus napravi neki problem.To da li imas neki virus koji ni ne osetis jako je tesko skontati jer koliko je mocan toliko ga i osetis!Virus je samo ono sto ti pravi problem.
SAJEVAC je offline  
Stara 6.3.2011, 21:15   #7
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢
Član
 
Član od: 5.3.2011.
Lokacija: localhost
Poruke: 38
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ Slanje poruke preko Skypea korisniku ☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Da,sasvim sam siguran i tako mogu da imam sistem 3 godine!Nisam siguran ako iskljucim zastitu i ubacim 200 virusa da bi gledao kako ce zastita da reaguje.Ljudi opsednuti ste sa zastitom i umesto da razmenjujete licna iskustva vi tu skupljate viruse da bi sami sebi mogli da zaprzite corbu pa posle da dodjete na forum da prosipate pamet kako i sta valja.Dosta vise.Pricajte o antivirusima i njihovoj zastiti ali samo ako se slucajno desi da nekom uleti virus pa ga taj anti ne detektuje i pritom taj virus napravi neki problem.To da li imas neki virus koji ni ne osetis jako je tesko skontati jer koliko je mocan toliko ga i osetis!Virus je samo ono sto ti pravi problem.
E,sad vec pocinjem da se nerviram,jer vidim po tvojim recima da nisi u toku,da skoro nemas blage veze sto se tice malware-a i zastite od malware-a...
ae molim te kazi mi sta je to opasan virus,a sta nije,kakav je to kriterijum po kojem ocenjujes to?? Da li sam ja postavio neku temu da mi neko pomogne u vezi nekog virusa,je li sam stavio negde nesto slicno da imam neki problem ???
Nisam,hvala lepo...
Mrzim kad ljudi koji nemaju pojma pricaju o necemu jer zele da ispadnu pametni...
Ja se trudim da budem ok sa svima,ali normalno da necu da cutim ljudima koji me napadaju,a nisu u toku...
Sad ne znam ni sta sam napisao,ali se nadam da ce da me razumete... Mrzi me da citam sve again..
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ je offline  
Stara 6.3.2011, 21:17   #8
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ kaže: Pregled poruke
E,sad vec pocinjem da se nerviram,jer vidim po tvojim recima da nisi u toku,da skoro nemas blage veze sto se tice malware-a i zastite od malware-a...
ae molim te kazi mi sta je to opasan virus,a sta nije,kakav je to kriterijum po kojem ocenjujes to?? Da li sam ja postavio neku temu da mi neko pomogne u vezi nekog virusa,je li sam stavio negde nesto slicno da imam neki problem ???
Nisam,hvala lepo...
Mrzim kad ljudi koji nemaju pojma pricaju o necemu jer zele da ispadnu pametni...
Ja se trudim da budem ok sa svima,ali normalno da necu da cutim ljudima koji me napadaju,a nisu u toku...
Sad ne znam ni sta sam napisao,ali se nadam da ce da me razumete... Mrzi me da citam sve again..
Jedini koji u toku nije si ti.Necu vise nista da komentarisem!Napisao sam ti sta da stavis i uzivaj!
SAJEVAC je offline  
Stara 6.3.2011, 21:22   #9
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢
Član
 
Član od: 5.3.2011.
Lokacija: localhost
Poruke: 38
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ Slanje poruke preko Skypea korisniku ☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

ae na MSN i ja ti dokazem da nisi u pravu,da mogu da te zarazim i ako imas instaliran firewall,Av etc... Hoces ???
__________________
Dobro ajd' ti si u pravu,svaka cast.. Axaxaxaxa,lol...
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ je offline  
Stara 6.3.2011, 21:30   #10
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ kaže: Pregled poruke
ae na MSN i ja ti dokazem da nisi u pravu,da mogu da te zarazim i ako imas instaliran firewall,Av etc... Hoces ???
__________________
Dobro ajd' ti si u pravu,svaka cast.. Axaxaxaxa,lol...
Drugar dodao sam te i nemoj da mi sad tu pricas gluposti ko je u pravu kad me nisi ni prihvatio!
SAJEVAC je offline  
Stara 6.3.2011, 23:51   #11
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
☢☢☢ I©eS☨o®m ☢☢☢ kaže: Pregled poruke
ae na MSN i ja ti dokazem da nisi u pravu,da mogu da te zarazim i ako imas instaliran firewall,Av etc... Hoces ???
__________________
Dobro ajd' ti si u pravu,svaka cast.. Axaxaxaxa,lol...
Lako je ići na MDL i tražiti zero-day semplove. SAJEVAC je lijepo objaasnio situaciju sa iskusnim korisnicima gdje su Avast, COMODO ieventualno sasvim dovoljni.

Poslednja ispravka: Sass Drake (7.3.2011 u 0:25)
Sass Drake je offline  
Stara 6.3.2011, 23:56   #12
Aleksandar1
Član
 
Član od: 8.5.2010.
Lokacija: Srbija, Nis
Poruke: 499
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Nema nista od free zastite ako se posecuju sajtovi za download licenciranih programa i slicni. I Avast i AVG i Malwarebytes i COMODO i Spyware Terminator nece da vam pomognu, sve njih moze da zameni Kaspersky Internet Security 2011, ali ni to nije resenje zato sto i on ne pruza 100% zastitu.
Ne znam kako mozete da stignete da skenirate racunar sa svim ovoj programima (postajete rob nad njim ). Svo to skeniranje sa svim tim programima moze da zameni Kaspersky u jednom skeniranju. Pisem po hiljaditi put sve dok sam koristio tolike programe i svake nedelje jedan dan gubio da skeniram racunar sistem mi nije mogo da izdrzi pola godine. Najbolji antivirus je korisnik racunara (uz pomoc antivirusa)!
Mada na internetu i nema nesto mnogo virusa u poslednje vreme, zadnji put mi je Kaspersky naso pre dva meseca nekog trojanca.
Aleksandar1 je offline  
Stara 7.3.2011, 0:05   #13
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
Aleksandar1 kaže: Pregled poruke
Nema nista od free zastite ako se posecuju sajtovi za download licenciranih programa i slicni. I Avast i AVG i Malwarebytes i COMODO i Spyware Terminator nece da vam pomognu, sve njih moze da zameni Kaspersky Internet Security 2011, ali ni to nije resenje zato sto i on ne pruza 100% zastitu.
Ne znam kako mozete da stignete da skenirate racunar sa svim ovoj programima (postajete rob nad njim ). Svo to skeniranje sa svim tim programima moze da zameni Kaspersky u jednom skeniranju. Pisem po hiljaditi put sve dok sam koristio tolike programe i svake nedelje jedan dan gubio da skeniram racunar sistem mi nije mogo da izdrzi pola godine. Najbolji antivirus je korisnik racunara (uz pomoc antivirusa)!
Mada na internetu i nema nesto mnogo virusa u poslednje vreme, zadnji put mi je Kaspersky naso pre dva meseca nekog trojanca.
Lupetas gluposti!I pored kisa ti treba na primer malware b i na primer norton dns i jos nesto,kis jedano avast + comodo,a negde je i losiji!
SAJEVAC je offline  
Stara 7.3.2011, 0:10   #14
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

@Aleksandar1
Znaš li ti koliko košta licenca za KIS u odnosu na kombinaciju avast! free i COMODO koji mogu da se nose i sa komercijalnim verzijama, a ne zaboravi da KAV/KIS nisu kao što su nekad bili (koristim ih već dugi niz godina i nije bilo bagovitije verzije od 2011). Doduše, njihov AVPTool je odličan namjenski alat za uklanjanje gamadi, ali Ad-Aware i MBAM moraju da počiste ono što on propusti.
I na Internetu imaš više gamadi nego ranije, samo nisi bio te sreće da naletiš na njih.
Sass Drake je offline  
Stara 7.3.2011, 0:21   #15
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
Sass Drake kaže: Pregled poruke
@Aleksandar1
Znaš li ti koliko košta licenca za KIS u odnosu na kombinaciju avast! free i COMODO koji mogu da se nose i sa komercijalnim verzijama, a ne zaboravi da KAV/KIS nisu kao što su nekad bili (koristim ih već dugi niz godina i nije bilo bagovitije verzije od 2011). Doduše, njihov AVPTool je odličan namjenski alat za uklanjanje gamadi, ali Ad-Aware i MBAM moraju da počiste ono što on propusti.
I na Internetu imaš više gamadi nego ranije, samo nisi bio te sreće da naletiš na njih.
Ma ko zna sta je imao u kompu samo to ni nezna.Ja ti kazem da je meni kis 11 propustio ono sto ni jedna verzija do sada nije,a avast nista!
SAJEVAC je offline  
Stara 7.3.2011, 14:02   #16
wog326
Član
 
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: New South Wales Sydney
Poruke: 497
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 52 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wog326
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Citat:
acafacaa kaže: Pregled poruke
Sta bre Norton 2011 uzima 256 mb ram memorije?
Norton koristi 22 mb rama
moja greska . tnx aco.. e da oce samo kaspersky da uzima toliko memorije a ne 2Gb na 64bit sistemu
kasperac je super na jacim kompovima ja imam 4gb rama na mom laptopu ali brate kada igram COD4 i kada imam KAV koci puno.zbog toga je bio izbacen iz moje masine
wog326 je offline  
Stara 7.3.2011, 14:59   #17
DAKINS
Starosedelac
 
Član od: 19.7.2009.
Lokacija: novi sad
Poruke: 2.277
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 368 puta na 310 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DAKINS
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Moja kombinacija se zasniva na minimumu aktivne zastite i puno skenera.
Win 7 redovno azuriran ,avast 6 , win 7 firewall podesen manuelno .
Od skenera od kojih mi se nijedan ne podize sa sistemom superantispyware,malwarebytes,comodo cleaning essentials.
Bezbedonosne dodatke na firefox sam postavio
Do sada za vise od god dana imao sam jedan pronadjen trojanac.
DAKINS je offline  
Stara 7.3.2011, 15:42   #18
allokin
Veteran
 
Član od: 17.1.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 636
Zahvalnice: 481
Zahvaljeno 128 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Besplatna Kombinacija[Anti-Virus]

Једино што користим су COMODO Internet Security и здрав разум.
allokin je offline  
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com