Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.12.2009, 15:31   #301
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Citat:
1C Company and Katauri Interactive have prepared a special New Years’ gift for all fans of King’s Bounty: Armored Princess – Gift Bag, a mod* that supplements the game world with lots of great items, namely

• about fifty various unique items,
• five new sets,
• three assembled artifacts of great power.

A real Voodoo Doll, a talking Crow, the Crown of the Lord of Chaos, the Legendary Ghost Armor and gambling dice of the Fate Goddess are awaiting their new masters!


Installation guide:

1. After running the .exe file with the mod select the folder with the installed game (be sure to select a correct folder otherwise the mod will not appear).

2. After the game is launched you will see a new main menu on the right side of the screen, where you can add new campaigns and modifications.

3. Click “Change”.

4. In the new window choose the “Gift Bag” modification and click accept button

5. From that moment on when you start a new game the new items from the Gift Bag will be automatically generated as all the others, and will be found in chests and shops. If you are willing to return to the original “Armored Princes” game, you need to go back to the campaign menu and select “Return to the original game.”


Please note that all changes with switching between the campaigns can be applied only while launching a new game!

We wish you all the best in the forthcoming 2010 and hope you enjoy our games even more than in previous years!

*Disclaimer: Please note that this is currently beta version of the mod. The official version will be issued after January 11, 2010.
http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=12174
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
zone2403 (31.12.2009)
Stara 5.1.2010, 21:32   #302
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Hajd' da pitam ovde iako se odnosi na The Legend. Jel moze nekako da se namesti inverted kretanje kamere sa misom? Upravo sam presao sa poslednje ekspanzija Heroja 5 na ovo i nikako da se naviknem na suprotno kretanje kamere, a u opcijama nema tog podesavanja
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 21:44   #303
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Moze mala pomoc.Ovako sa Amelijom sam 22leve,l imam 23 alhemicara,50 guardian droida,27 paladina i 20 kraljevskih grifona i nemogu da porazim Crazy Minera zato sto on prvi zapocinje bitku i zato sto ubrza svoje ratnike koji odmah dodju do mene i desetkuju mi vojsku.
Da li onda da jos malo levelujem ili za njega treba neka druga kombinacija ratnika?
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2010, 0:55   #304
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Leveluj se, on je opak. Imaš i perk koji povećava inicijativu strelcima, ako se ne varam.
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2010, 16:50   #305
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Ja u armiji nemam strelce.
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2010, 17:51   #306
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Pa ubaci ih, pitao si za kombinaciju ratnika. Kod mene je u svakom trenutku bilo bar dve vojske strelaca a uvek igraju prvi.
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2010, 18:18   #307
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Citat:
glitch kaže: Pregled poruke
Pa ubaci ih, pitao si za kombinaciju ratnika. Kod mene je u svakom trenutku bilo bar dve vojske strelaca a uvek igraju prvi.
A,je l' bas klsicnu vrstu strelaca ili neku odredjenu?
Hvala.
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2010, 0:37   #308
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Vidi sam šta ti odgovara, mislim da je to već pitanje ukusa i taktike. Lično sam koristio Evil Beholders (mogu da uspavaju jeidnicu koju napadaju) i Demonologists (ne toliko što su strelci - i nisu neki - koliko to što mogu da prizovu random jedinicu demona - a na višim nivoima to može da bude ubitačan stack Executioners-a, recimo + imaju jedno punjenje dizanja iz mrtvih).
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2010, 0:39   #309
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Joj, demonolozi. Stekao sam utisak da su korisniji na nižim nivoima (kada se vodi 1-5 istih), jerbo tada prizivaju Demone ili Executionere, dok su na većim nivoima srazmerno veće šanse da prizovu Kerbere (koji su u odnosu na pomenutu dvojicu gubavi).
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2010, 0:42   #310
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Nije da nije, ali mislim da je brojka srazmerna jačini jedinice.
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2010, 0:45   #311
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Tačno, ali opet, jedan Executioner se pokazao znatno uporabljivijim nego tri Kerbera.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
glitch (13.1.2010)
Stara 13.1.2010, 1:00   #312
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Da dodam zvicku: jedinica može da se prizove na par određenih polja (što u velikoj meri zavisi od rasporeda tvoje vojske). Nakon toga, dobra taktika ih je spelovati, tj. targetovati i pustiti ih da se mlate, pa koliko izdrže. Čini mi se da se taj ability puni svaki drugi ili treći krug.
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2010, 16:05   #313
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: King's Bounty: Armored Princess

Uh, i ja najzad zavrsih KBAP. I odusevila me je igra. Mozda cak i bolje od originala zbog par novina (mada je muzika smorila). Nove jedinice su sjajne. Najvise sam vodio:
- Demonologists su sjajni, pogotovo kad prizovu Executioners, vatreni napad, bonus steta protiv demona, i moze da vraca i najjace jedinice iz mrtvih (poput Tirexa).
- O royal grifonima mislim da i ne treba trositi reci, pobise sve zive zmajeve! Cak sam zbog njih i prestao da vodim zmajeve (ja!!?) da mi ne zeza moral.
- Paladini standardno dobri. Armor, steta, heal i bonus napad nekoj jedinici.
- Gorguane su me prijatno iznenadile i vodio sam ih dosta dugo. Ona vestina kada neprijateljska jedinica prima critical dmg je premija. A mogucnost da sa svakom ubijenom jedinicom dobije dodatni napad pomaze pogotovo u borbama protiv drugih heroja (ja sam uspeo da vezem cetiri napada u jednom potezu)
- Tirex je bomba! Steta koju nanosi, terorisanje slabijih jedinica, oporavak healtha. Oni su mi idealna zamena za zmajeve i preporuka za vodjenje najjacih jedinica.
- Choshe sam vodio u zadnje dve-tri borbi i pokajao sam se sto ih nisam ranije uzeo (nije mi se svidjala njihova nepokretnost, za sta sam i bio u pravu jer brzo nastradaju u obracunu sa bossovima...imate i sliku kao dokaz), ali konstantno prizivanje gobota je sjajno. Plus, ako bacite phantom na njih pa gobots postanu adult gobots...
- Necromanceri su standarno ok, u jednom delu igre su stvarno korisni. Trollove sam vodio kratko, ali su dobri kada se na njih baci "haste". Royal snakes sam batalio jer sam ih dugo vodio u originalu, pa su me smorile. Assasini su (bar meni) bzvz. Od zmajeva, naravno, Red Dragons.

Ja sam se vise fokusirao na critical hits nego sirovi dmg, tako da sam dosao u situaciju da mi 90% napada budu criticali.
Jedino sam se za zmajceta presao, uzeo sam plavog, a mogao sam crvenog. Kao i to sto sam se na neka ostrva vracao po nekoliko puta bez razloga, cisto zbog kupovine predmeta koji mi i nisu trebali.
Generalno, u odnosu na prethodnika, igra je zanimljivija, ali i dosta laksa.
A Wanderer's scrollove sam iskoristio samo u zadnje dve borbe (a i nemam pojma zasto, iako sam ih imao dosta).
Spoiler za statistika:





Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kings Bounty - The Legend Bojan Jeremic Strateške igre 615 9.9.2012 11:22
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com