Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.10.2015, 11:09   #2941
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Za mene, često, ima baš veliku ulogu.Danas sam imao prvo 5 pobeda, pa poraz, pa pobedu, pa onda 6-7 poraza (ranked).
To se već zove tilt. Kada mi je rank bio bitan ja sam prestajao da igram posle tri uzastopna poraza, jer tad kreće "loša igra uzrokovana prethodno lošom igrom". Odmoriš malo, vratiš se za pola sata (ili sutradan) i lagano ideš dalje sa resetovanim stanjem svesti.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2015, 13:26   #2942
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Instalirao sam sinoć i na kompu igru i provalio da sam ja na američkom i azijskom serveru, tako da ja, predpostavljam, ne mogu da dodam prijatelja ako je na evropskom serveru?

Mogu li ja da se prebacim na evropski a da ne krećem ispočetka?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2015, 13:52   #2943
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Mogu li ja da se prebacim na evropski a da ne krećem ispočetka?
Ne moze, svaki server ima zasebnu kolekciju, you are doomed...
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2015, 14:35   #2944
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
Ne moze, svaki server ima zasebnu kolekciju, you are doomed...
Job done!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2015, 18:13   #2945
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Možeš se prebaciti, ali startuješ od nule sa kartama.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2015, 19:52   #2946
nikola987
Član
 
Član od: 25.4.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Zvanicno je, blizzard je ubio patron warriora... Koji debili...
nikola987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2015, 21:02   #2947
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

The following balance change will be made in an upcoming patch: Warsong Commander now reads: Your Charge minions have +1 Attack.

Mišljenja sam da bi bilo bolje da su joj jednostavno smanjili hp na 1 ili da daje charge samo prvom prijateljskom odigranom minionu posle nje. Ovo je nerf na nivou jadnog Buzzarda. Disklejmer - nisam fan Patron warriora, šta više ne volim ga skoro kao Face Huntera, ali ovo je bez veze skroz.
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2015, 22:32   #2948
nikola987
Član
 
Član od: 25.4.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Totalno retardiran nerf. Mogli au hiljadu stvari da urade ako su vec hteli da ga nerfuju (recimo da warsong daje charge samo minionima dok imaju 3 ili manji attack, a kada dobiju vise, da izgube charge).

Ali ne, sada su napravili prakticno goreg Raid Leadera koga i ovako niko ne igra.

Ja cak mislism da je blizzard toliko sebican da su nerfovali warsonga umesto Frothinga koji je zapravo problematicna karta, samo kako ne bi morali da daju besplatan dust ljudima.

Najgore je sto je patron warrior jedini drzao pod kontrolom face huntere i donekle ove nove paladine, a sada kada on nestane, ponovo ce svi da ograju sugavog huntera.

Poslednja ispravka: nikola987 (13.10.2015 u 22:41)
nikola987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2015, 23:27   #2949
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Blizzard nerf tim standardno, kad se popisa to je popisano Jedino su omanuli sa UTHa sa 2 na 3, to im je bio jedini blag nerf, posle toga zakopaju 3 metara ispod zemlje karte.

Bice zanimljivo prisetiti se koji su sve to dekovi bili solidni ili odlicni pre patrona Ziveo midrange paladin i guess (osim naravno face dekova)
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2015, 10:03   #2950
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hahahahaha koji nerf, pa ovo nije nerf, ovo je kao da su precrtali patronažu, rekli ne može više da se igra i ćao.

Nisam bio neki preterani ljubitelj ovog špila, ali sam voleo da ga igram, jer je zahtevao mozganje, tražio kombinaciju i račun i plus bio zabavan. Najviše mi krivo zbog facijalis lovaca, koje sam često rasturao sa ovim špilom i naravno zbog jedne od omiljenih karata - Frothing Berserker.

Juče sam baš dobio zadatak da pobedim 3 puta sa Warrior i taman mu to dođe labudova pesma.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2015, 19:01   #2951
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Šteta. Jeste bio prejak špil, ali dalo se igrati protiv njega. Držao je pod kontrolom određene deckove, a nije ga bilo lako igrati, tako da je bilo kao nekog balansa. Svi smo makar jednom stradali od 30+ attack charging Frothinga, ali uvek mi je bilo smešno kad se to desi iako je slomljena mehanika.

Secret paladin će sad verovatno da ide razularen, kao i ostali fejs špilovi. Možda handlock opet postane igriv pod njihovom navalom, ko zna.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2015, 19:35   #2952
JasnaSekaric
Novi član
 
Član od: 20.4.2015.
Poruke: 10
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mogu vam reci da je ova hearth arena bolesna stvar.U areni sam bio ocajan, ne zbog toga sto sam los igrac, vec sto lose draftujem karte. sa izlaskom ovog sajta poceo sam da igram arenu,imam negde prosek 5,9 pobeda po partiji trenutni win rate 67%(ekstra stvar prati vase pobede belezi sve od draftovanje do toga da li ste u partiji imali bili prvi ili drugi)Imaju sjajan mehanizam za pomaganje u draftu, ostalo je na vama i toplo vam preporucujem.Danas sam uspeo i da dodjem do 11-1,nadam se prvoj 12 win u areni.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Hearthstone Screenshot 10-14-15 19.03.55.jpg
Viđeno:	35 puta
Veličina:	101,2 KB
ID:	53129  
JasnaSekaric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2015, 21:50   #2953
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Face, hand, patroni, zoo i onaj bosanski tajni agent (sikret)... aj ponešto razumem, al moraću da dobro prosviram sajtove dok skontam ovu terminologiju. Možda mi malo pomognete npr
Face - jel to kad se igra sa kartama koje traže malo mane (1, 2, 3), a odna je midrange ono sa manom od oko 5-6, pa zatim low mana karte tj špil znači high tempo?!
A npr agro dekovi su oni koji imaju dosta taunta, ne?!
Aj sikret ovaj onaj to kontam. Zoo isto. Al šta je onda handlock, msm jes neki lock al šta mu je ono hand? itd..
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2015, 22:26   #2954
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Face špilovi uglavnom ignorišu stanje na tabli i napadaju direktno heroja, odnosno lice (face), te su tako i dobili ime.

Aggro igra "brze" karte koje koštaju malo mana kristala i cilj mu je da pobedi u prvih 4-6 krugova. U principu aggro = face.

Midrange igra "srednje brze" karte kojima na početku igre kontroliše tablu, ali mu je cilj da ubije protivnika pre nego što se igra otegne.

Control špilovi su najsporiji i njima je cilj baš da otegnu partiju jer igraju "skupe" i "spore" karte koje mogu da se odigraju tek sa 8 ili više mana kristala. Pre toga koriste karte za čišćenje table i pojedinačno uklanjanje protivničkih stvorenja, kao i lečenje, kako bi uspeli da prežive.

(Ekskluzivni) Tempo špilovi su retka stvar. Taj termin se više koristi generalno tokom partije jer manje-više svi špilovi teže tome da imaju dobar tempo, a to znači da što efikasnije iskoriste svoje resurse (mana kristale i karte) kako bi uspeli da odigraju što više stvari ili uklone što više protivničkih pretnji i tako onemoguće protivniku da se vrati u igru.

Sikret / secret špilovi su špilovi koji koriste Secret karte. Jedini takav trenutno aktuelan špil je Secret paladin. Ima i drugih deckova koji ih koriste (mage i hunter), ali u njima te karte nisu okosnica kao u ovom, već ih samo dopunjuju.

Handlock je control špil za Warlocka. Zove se hand-(war)lock jer ima "veliku ruku". Ako se optimalno igra tokom cele partije igrač drži veliki broj karti u ruci jer mu hero power omogućava da vuče dodatne karte (što uglavnom i radi tokom prva 2-3 kruga, a tek u četvrtom zapravo odigra neku veliku pretnju).
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
altafir (15.10.2015), director (15.10.2015), NaraYan (15.10.2015), simke85 (15.10.2015)
Stara 15.10.2015, 0:12   #2955
nikola987
Član
 
Član od: 25.4.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Control spilovi ne moraju da budu spori.
Zoo npr je control spil (iako podseca na agro), i protivnike cesto brzo preplavi minionima kojih ne moze da se otarasi a koji ga (heroja) brzo ubijaju.
Hybrid hunter je takodje control deck u prvih 5-6 poteza, a posle all-face
nikola987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 0:20   #2956
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
JasnaSekaric kaže: Pregled poruke
Mogu vam reci da je ova hearth arena bolesna stvar.U areni sam bio ocajan, ne zbog toga sto sam los igrac, vec sto lose draftujem karte. sa izlaskom ovog sajta poceo sam da igram arenu,imam negde prosek 5,9 pobeda po partiji trenutni win rate 67%(ekstra stvar prati vase pobede belezi sve od draftovanje do toga da li ste u partiji imali bili prvi ili drugi)Imaju sjajan mehanizam za pomaganje u draftu, ostalo je na vama i toplo vam preporucujem.Danas sam uspeo i da dodjem do 11-1,nadam se prvoj 12 win u areni.
A koji je to sajt?
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 0:28   #2957
JasnaSekaric
Novi član
 
Član od: 20.4.2015.
Poruke: 10
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
A koji je to sajt?
http://www.heartharena.com/
JasnaSekaric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JasnaSekaric na korisnoj poruci:
altafir (15.10.2015)
Stara 15.10.2015, 10:08   #2958
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
A koji je to sajt?
Uvek me zapanje ljudi koji dve reči ne umeju da upišu u Google.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku simke85 na korisnoj poruci:
jaomile (16.10.2015)
Stara 15.10.2015, 11:05   #2959
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Face špilovi uglavnom ignorišu stanje na tabli i napadaju direktno heroja, odnosno lice (face), te su tako i dobili ime.

Aggro igra "brze" karte koje koštaju malo mana kristala i cilj mu je da pobedi u prvih 4-6 krugova. U principu aggro = face.

Midrange igra "srednje brze" karte kojima na početku igre kontroliše tablu, ali mu je cilj da ubije protivnika pre nego što se igra otegne.

Control špilovi su najsporiji i njima je cilj baš da otegnu partiju jer igraju "skupe" i "spore" karte koje mogu da se odigraju tek sa 8 ili više mana kristala. Pre toga koriste karte za čišćenje table i pojedinačno uklanjanje protivničkih stvorenja, kao i lečenje, kako bi uspeli da prežive.

(Ekskluzivni) Tempo špilovi su retka stvar. Taj termin se više koristi generalno tokom partije jer manje-više svi špilovi teže tome da imaju dobar tempo, a to znači da što efikasnije iskoriste svoje resurse (mana kristale i karte) kako bi uspeli da odigraju što više stvari ili uklone što više protivničkih pretnji i tako onemoguće protivniku da se vrati u igru.

Sikret / secret špilovi su špilovi koji koriste Secret karte. Jedini takav trenutno aktuelan špil je Secret paladin. Ima i drugih deckova koji ih koriste (mage i hunter), ali u njima te karte nisu okosnica kao u ovom, već ih samo dopunjuju.

Handlock je control špil za Warlocka. Zove se hand-(war)lock jer ima "veliku ruku". Ako se optimalno igra tokom cele partije igrač drži veliki broj karti u ruci jer mu hero power omogućava da vuče dodatne karte (što uglavnom i radi tokom prva 2-3 kruga, a tek u četvrtom zapravo odigra neku veliku pretnju).
Ahaa... e pa fala na lepom obješnjenju. Igrao sam malo HS odavno, ono kad je krenuo, prestao sam pa se skoro reaktivirao. Kao da sam pao s Marsa kad sam video sve ove termine. Ali, sad je jasnije.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 15:25   #2960
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Uvek me zapanje ljudi koji dve reči ne umeju da upišu u Google.
Eto vidiš nismo svi inteligentni.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com