Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.9.2021, 9:41   #1
Schwabsteiger
Član
 
Član od: 19.1.2011.
Lokacija: Pancevo (Raccoon) City
Poruke: 342
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 115 puta na 75 poruka
Određen forumom Tormented Souls

Tormented Souls Trailer


Tormented Souls - The First 20 Minutes of Gameplay


Citat:
Classic survival horror is back! Solve puzzles and face sinister enemies in deadly combat in this relentless nightmare as Caroline Walker hunts for missing twin girls in a cavernous abandoned mansion. Can you confront your fears and uncover the secrets of Winterlake... or will you die trying?
Klasičan survival horror poput starih Resident Evil i Silent Hill igara se zaista vraća sa ovom igrom!
Za sve ljubitelje old school survival horror-a ovo će biti prava poslastica. Iako je u pitanju niskobudžetna igra, iskustvo koje sam doživeo igrajući igru me je zaista vratilo u 90-te i rane 2000-te kada je ovaj žanr bio na svome vrhuncu. Tu su stvari poput tenk kontrola (mada je ovo odrađeno na jako kreativan način; tenk kontrole su na D-Pad-u, a 2D/normalne na stick-u), mnoštvo kreativnih puzzle-ova koje su u rangu čak i sa najtežim Silent Hill puzzle-ovima, stari metroidvania dizajn sveta/nivoa, klaustrofobična i jeziva atmosfera kojoj samo još doprinose odlično dizajnirani zvuci i muzika u pozadini koja je mešavina Resident Evil i Silent Hill pozadinske muzike (neko bi čak pomislio da je muziku radio sam Akira Yamaoka koliko neke pesme umeju da podsete na njegov stil), pa čak i sam način snimanja igre koji je totalno inspirisan načinom snimanja u starim Resident Evil igrama, s'tim da se ovde koriste recording tape-ovi umesto ink ribbon-a.

S'obzirom da je mali tim, sa malim budžetom radio na igri, igra nije savršena i bez mana. Šta bi se najviše moglo zameriti igri jeste sam dizajn modela likova koji nije baš najsjajniji, kao i glasovna gluma koja je zaista osrednja i na kojoj su mogli malo više da porade. Takođe od priče nemojte očekivati da će vas oduvati, jer je priča za danasnje vreme prosečan kliše, ali će vam svakako držati pažnju uz sve ostale kvalitete koje igra zaista ima da ponudi. Čak i uz sve ove mane, ako ste barem delom ljubitelj old school survival horror igara, ne postoji igra koju bih vam toplijeg srca preporučio

Postoji takođe i demo na Steam-u, pa ako nekoga zanima može i da isproba igru.

https://store.steampowered.com/app/1...rmented_Souls/
Schwabsteiger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Demon's Souls mare037 Konzole 26 16.12.2022 20:53
Beyond: Two Souls pacsle Konzole 0 23.11.2016 19:11
Avernum 2: Crystal Souls Zuti Bar Role-Play 5 20.6.2015 20:51
Titan Souls Dzigi Akcione igre 7 2.5.2015 13:02
Divine souls Garinca MMORPG igre 3 16.7.2010 19:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com