Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.3.2008, 1:16   #121
branko999999999
Član
 
Član od: 30.10.2007.
Lokacija: Gjorche Petrov
Poruke: 328
Zahvalnice: 236
Zahvaljeno 145 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Mozda bi bilo dobro da se otvori tema "Koji su vasi snovi" ili "Sta sanjate"? Ovde se ipak govori o strahovima.
Snovi reflektiraju nase strahove...
branko999999999 je offline  
Stara 26.3.2008, 1:19   #122
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Tacno al ovo ode u off....

Inace mene nesto stegne u grudima kad se svadjam,pokusam da smirim situaciju,i ako vidim da je osoba sa kojom se svadjam nedokazana,poludim i tako pocnem da se derem da se prostorija trese.
Jednom sam se svadjao sa ortakom u parku,pokusavao nesto da me ubedi,i meni znoj,nervoza,strah,i posle nekog vremena sam tako poceo da urlam,ljudi izlazili na prozore da vide ko se to kolje...
Bokile je offline  
Stara 26.3.2008, 1:20   #123
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
Netza kaže: Pregled poruke
a ? pa jesmo malo skrenuli u snove...zamislite ovo...kad sam bio klinac - 3 god. ziveli smo u stanu,4. sprat,stan ima terasu naravno,i pored ograde terase je bila stolica a na njoj mala gomila posteljine...uglavnom,ta gomila je virila prilicno preko ograde..a ja sam nekim cudom uspeo sa 3. god da se popnem tu..vidi keva da me nema i zamislite taj strah kada je izasla na terasu..katastrofa,pa danas jedva da smem da izbacim stopalo kroz resetke od terase,a ne da sedim pola metra preko ograde...i opet imam tripove,i nikako da objasnim sebi da se ograda nece odvaliti i da mogu slobodno da se nalaktim..

Zamisli kakav strah je imala moja tetka (4. sprat) kad je rođak tripovao da može da leti sa kišobranom?
Željko je offline  
Stara 26.3.2008, 1:29   #124
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
Željko kaže: Pregled poruke

Zamisli kakav strah je imala moja tetka (4. sprat) kad je rođak tripovao da može da leti sa kišobranom?
Na cemu je bio?!?!?!?
Bokile je offline  
Stara 26.3.2008, 1:40   #125
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Ma bio dete 4-5 godina...
Željko je offline  
Stara 26.3.2008, 1:43   #126
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Ne bi ste nikada pogodili od čega se ja plašim...

Od krave!

Da, da... od one najobičnije seoske dobroćudne krave. I dan danas me prođu žmarci kada treba da prođem pored njih i moje uplašene oči se ne skidaju sa njihovih ogromnih telesa, a moje telo je spremno da se i na najmanji nagoveštaj baci u beg.

A znam i zašto!

Rekli su mi da je na mene skočila neka besna krava dok sam bio sasvim mali. Ja se toga ne sećam, ali sam imao snove (košmare) kako krava pokušava da provali u babinu i dedinu kuću dok sam ja unutra, a moja jedina nada je mehanizam brave koju krava ne može da shvati.

Zatim, imao sam i loših realnih iskustava sa njima. Naime, u selu u kojem sam bio po ceo zimski i letnji raspust, bio je jedan ogroman bagrem i ljuljaška zakačena za njega, česma odmah pored i pojilo za krave (voda iz česme puni to pojilo ceo dan i krave kad dođu sa paše tu piju vodu)
I sad zamislite... ljuljate se tako bezbrižno i odjednom čujete "Bobiiiiiiiiiiii..." i kad se okrenete, imate šta da vidite - 2-3 žedne ogromne krave jure ka vama u punom trku (ja sam mislio da jure ka meni, a u stvari su jurile da piju vodu).
I onda vam jedino preostaje skok sa ljuljaške jedno 2-3 metra i bežanje kud vas noge nose.

Imao sam još kojekakva iskustva sa tim bićima ogromne snage (kad mi neko kaže da se boji psa, to mi dođe kao pesma u poređenju sa ogromnim rogatim stvorenjem), ali već sam dosta napisao.
bobi je offline  
Stara 26.3.2008, 1:52   #127
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

@bobi
Da nije crtac "Courage the cowardly dog" radjen po tvom detinjstvu?
Ja se recimo tih domacih zivotinja uopste ne plasim(geni su cudo), ali kad sam citao "Beli ocnjak" plasio sam se vukova, baas strasno.
Lokigodofirendlies je offline  
Stara 26.3.2008, 2:42   #128
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

lmao

Citat:
bobi kaže: Pregled poruke
...
Ja se toga ne sećam, ali sam imao snove (košmare) kako krava pokušava da provali u babinu i dedinu kuću dok sam ja unutra, a moja jedina nada je mehanizam brave koju krava ne može da shvati...
ForceWare je offline  
Stara 26.3.2008, 9:06   #129
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Kad sam ja pocinjao sa sviranjem gitare, bio complete noob, a vec sam imao elektricnu i ja provalim da ima ona sipkica koja menja zvuk, kao da zice zavijaju, i sad meni nije palo na pamet da je to zato sto se zice jos vise zatezu te ja pritisnem ono iz sve snage i 3. zica puce i osamari me. Jedno mesec dana sam imao strah da mi ne pukne zica.

Ali najveci strah iam od insekta. A pogotovu onih sugavih 15cm dugackih zelenih skakavca. Jednom je mom drugu stao na majcu (oni idu na zeleno) i sad idemo mi i on stane i pocnu da mu suze oci. Zacvileo je tako da sam se i ja **** iako nisam znao sta se desava. Kad je on poceo da mlati rukama ali kako on skine skakavca on se vrati i tako u svoj toj panici on skoci men i na nogu a ja drugu zamahnem pa ga iz sve snage sutnem, i malo potkopam cevanicu, i pocnem da bezim i bezim. Uff. A jos vise me je strah od mrtvih buba. Jednom je drug uzo i odseko glavu bubasvabi. Da uzeo ju je u ruke i nozem odseko glavu. I ona nastavila da se krece i nikako da prestane. Jezivo.

I od pauka se bojim. Jednom se ja probudio kad vidim nesto se polako malo priblizava meni sa lustera. Kad sam poceo da vicem od siline izdisaja ja mu zatresem nit i brzo uteknem. Ali to nije najgori susret sa ovakvim gadnim stvorom.
Jednom, kad sam bio na moru moj cale je radio u jednom kampu kao cuvar. I sad pojavi se jednom pauk ko pesnica velik. I sad on sta ce, uzme lanac od bicikle, i tresne ga. Pauk se mrtav sklupca (nije mogo da se spljeska od udara, imao je puno mesa u sebi) kad ono sa njega pocese da trce 1000 malih pauka na sve strane. Uff. Jeza. Na istom radnom mestu je hvatao i crne udovice i stavljao ih u teglu. I taman sam se malo oladio od tog straha kad ste poceli sa ovim camel spiderom.

A od ajkula i meduza sto se bojim, pa to ti je. Valjda sto se u vodi osecam nemocno. Srecom nisam imao bliskih susreta sa njima.
Ice-Man je offline  
Stara 26.3.2008, 9:07   #130
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Sta su ti traume iz detinjstva
Ja srecom nemam ni jednu.

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Mozda bi bilo dobro da se otvori tema "Koji su vasi snovi" ili "Sta sanjate"? Ovde se ipak govori o strahovima.
Mislim da takva tema i postoji, samo se zagubila negde pozadi.
zdravkelja je offline  
Stara 26.3.2008, 14:16   #131
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

@ IceMan:Imas na prodaju neku sterilnu sobu,na kraju i ja kad dodjem plasices se i od mene...

Chuck Borris...
Bokile je offline  
Stara 26.3.2008, 23:02   #132
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
bobi kaže: Pregled poruke
Ne bi ste nikada pogodili od čega se ja plašim...

Od krave!

Da, da... od one najobičnije seoske dobroćudne krave. I dan danas me prođu žmarci kada treba da prođem pored njih i moje uplašene oči se ne skidaju sa njihovih ogromnih telesa, a moje telo je spremno da se i na najmanji nagoveštaj baci u beg.

A znam i zašto!

Rekli su mi da je na mene skočila neka besna krava dok sam bio sasvim mali. Ja se toga ne sećam, ali sam imao snove (košmare) kako krava pokušava da provali u babinu i dedinu kuću dok sam ja unutra, a moja jedina nada je mehanizam brave koju krava ne može da shvati.

Zatim, imao sam i loših realnih iskustava sa njima. Naime, u selu u kojem sam bio po ceo zimski i letnji raspust, bio je jedan ogroman bagrem i ljuljaška zakačena za njega, česma odmah pored i pojilo za krave (voda iz česme puni to pojilo ceo dan i krave kad dođu sa paše tu piju vodu)
I sad zamislite... ljuljate se tako bezbrižno i odjednom čujete "Bobiiiiiiiiiiii..." i kad se okrenete, imate šta da vidite - 2-3 žedne ogromne krave jure ka vama u punom trku (ja sam mislio da jure ka meni, a u stvari su jurile da piju vodu).
I onda vam jedino preostaje skok sa ljuljaške jedno 2-3 metra i bežanje kud vas noge nose.

Imao sam još kojekakva iskustva sa tim bićima ogromne snage (kad mi neko kaže da se boji psa, to mi dođe kao pesma u poređenju sa ogromnim rogatim stvorenjem), ali već sam dosta napisao.
Pa makar mozes da igras stronghold i da pravis armor od njih.A znam da ga igras.A animacija klanja je uradjena solidno!
Auror je offline  
Stara 27.3.2008, 16:33   #133
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Kako bre možete da se plašite insekata i pauka? Ja ih baš volim, oduvek sam hteo da imam neku divlju, egzotičnu životinju u kući. A moji roditelji su bili dovoljno dobri da mi i nabave jednu - tako sam dobio mlađeg brata.

Anyway, ja se pomalo plašim zmija, ali samo ako me iznenade. Inače, nije me strah da ih mazim i držim u ruci. A pre sam se plašio i da se probudim zakopan u sanduku. I sada mi nije svejedno, ali nije jak osećaj kao pre.

Check this out!
Highlander je offline  
Stara 27.3.2008, 17:41   #134
LebronMVP
Član
 
Član od: 21.2.2006.
Lokacija: Rt Dobre Nade
Poruke: 393
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 127 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Kako bre možete da se plašite insekata i pauka? Ja ih baš volim, oduvek sam hteo da imam neku divlju, egzotičnu životinju u kući. A moji roditelji su bili dovoljno dobri da mi i nabave jednu - tako sam dobio mlađeg brata.

Anyway, ja se pomalo plašim zmija, ali samo ako me iznenade. Inače, nije me strah da ih mazim i držim u ruci. A pre sam se plašio i da se probudim zakopan u sanduku. I sada mi nije svejedno, ali nije jak osećaj kao pre.

Check this out!
Ako oces egzotiku prava stvar je Iguana. Case closed........I mean dismissed
Keva ce da poludi 100%
LebronMVP je offline  
Stara 27.3.2008, 17:53   #135
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Kako bre možete da se plašite insekata i pauka? Ja ih baš volim, oduvek sam hteo da imam neku divlju, egzotičnu životinju u kući. A moji roditelji su bili dovoljno dobri da mi i nabave jednu - tako sam dobio mlađeg brata.

Anyway, ja se pomalo plašim zmija, ali samo ako me iznenade. Inače, nije me strah da ih mazim i držim u ruci. A pre sam se plašio i da se probudim zakopan u sanduku. I sada mi nije svejedno, ali nije jak osećaj kao pre.

Check this out!
Moj veterinar koji sredjuje moje kerove je vrh.
Pitam ga, ima li ovde u Cacku raznihegzoticnih zivotinja.
On kaze , kako da ne, bas sam jednom pitomiu dao vakcinu, prehladio se.
Ja pitam gde zivi taj pitom?
Pa ovde blizu u ovom soliteru.
Ja- jesi li se uplasio?
On- ma nije mi bilo lako, ali radim svoj poso, naravno da sam to ucio na fakultetu, pa sam prihvatio nesto kao sasvim obicno!!!
todos je offline  
Stara 27.3.2008, 18:17   #136
Elem3nt
Član
 
Član od: 5.2.2008.
Lokacija: Dve ulice desno pa 1 levo :)
Poruke: 93
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

I ja se pomalo plasim zmija ali samo kad me iznenade a kada bi video zmiju ranije ne bi se uplasio ,, jednom sam bio sa cjalom na pecanju i meni bilo dosadno da sedim sa njima i krenem da trazim mesta za pecanje,
Idem ja tako i naidjem na jedno mesto gde ima trske i pomislim da tu ima riba zabacim ja u vodu i cekam ,u medjuvremenu meni prolazi zmija(mislim da je belouska) izmedju nogu cim sam ugledao zmiju ja bacim stap i BEZI .
Da je bila manja zmija ne bi se uplasio ali ova je bila prilicno velika !
Ja se ne secam ni kuda sam bezao nista samo sam trcao
EEE te zmije
Elem3nt je offline  
Stara 27.3.2008, 19:44   #137
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Ja sam oduvek zeleo da imam iguanu, ali nece da mi kupe
zdravkelja je offline  
Stara 27.3.2008, 23:23   #138
LebronMVP
Član
 
Član od: 21.2.2006.
Lokacija: Rt Dobre Nade
Poruke: 393
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 127 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Ja sam oduvek zeleo da imam iguanu, ali nece da mi kupe
Takodje. Misim mogu da kupim ali ko ce da je hrani kad nisam tu. Keva ne bi smela, caleta bi mrzelo. I uginula bi ni kriva ni duzna jadna Iguana.
Zato opooshteno kad se iselim ima da zivim sa dva velika psa (jer mi ni psa nikad nisu dali da imam) i Iguanom, Gekonom i ko zna sa cime jos

Poslednja ispravka: LebronMVP (29.3.2008 u 16:49)
LebronMVP je offline  
Stara 29.3.2008, 13:57   #139
The Flying Dutchman
Član
 
Član od: 25.2.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 20 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Плашим се игала,костију(батак једем виљушком и ножем),и почнем да се тресем кад гледам доле са велике висине,мада није баш патолошки страх.
The Flying Dutchman je offline  
Stara 29.3.2008, 14:19   #140
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Koji su vasi strahovi?

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Ja sam oduvek zeleo da imam iguanu, ali nece da mi kupe
A ja sam oduvjek htio kakvog guštera ili zmiju. Mater se prekoviše boji reptila.
Iilija64 je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fobije, strahovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Saznajte šta je koji proces JovanK Operativni sistemi 8 20.1.2008 16:29
Koji headset kupiti? donmarkon Tekstovi u SK 7 25.11.2007 23:24
Koji program??? (CD prezentacije) U-SERB Aplikativni softver 4 13.7.2006 1:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com