Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Osnovne komponente

ŠDK - Osnovne komponente Saveti u vezi sa kupovinom osnovnih komponenti računara: procesora, ploča, memorije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2019, 6:32   #1
Zoranb007
Veteran
 
Član od: 20.4.2009.
Lokacija: Bg.
Poruke: 693
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 49 puta na 39 poruka
Question Pomoc! Z370 ploca sa starim PCI slotom?

Pozdrav svima,

Planiram ubrzo update stare konfe, sa novijim otkljucanim Intelom i5 ili i7 VIII generacije (koji cu tacno - trenutno zavisi od cene i jos par faktora, ali u svakom slucaju VIIIgen.)

E' sad moje muke zbog cega ovo pisem...

Elem, treba mi ploca sa podrskom za overclock ali mora da ima bar 1dan old-style PCI slot ! koji ce uskoro da bude proslost na plocama, i gledam da uhvatim zadnji voz, ali jedva nadjoh i ove tri da imaju stari PCI slot:


* Gigabyte Z370 HD3P

* ASRock LGA1151 Z370 Pro4

* MSI Z370 PC PRO

Moja trilema je koja od ove tri je na duze staze, i naravno kvalitet, molim upucene za misljenja? Jos bolje ako neko ima, pa da cujem utiske iz prve ruke?


P.S. a da vas ne zbunjujem, evo i zasto moram nadogradnju bas sa starim PCI slotom, e ovako, pre vise godina u par navrata sam ulozio poprilicnu sumu novca u nekoliko kvalitetnih-profi PCI zvucnih kartica, ne ocekujuci ni u najludjim snovima da cu kasnije u nekom trenutku prilikom nadogradnje masine ostati bez PCI podrske za te zvucne karte... dakle ovo je zadnji voz jer vec vidim da cipset Z390 nema ni jednu plocu sa Old PCI.

A bilo bi krajnje glupo da opet ulazem novac u nove profi zvucne, ove stare rade ko sat i nikako nisu za bacanje zbog nedostatka jednog obicnog PCI slota

Poslednja ispravka: Zoranb007 (7.2.2019 u 6:48) Razlog: razmak izmedju redova...
Zoranb007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Novi SSD i problemi sa starim HDD star-duster Kvarovi 6 15.3.2013 1:30
Tages SA stability problem pomoc? FaNaTIC Aplikativni softver 1 23.3.2012 0:50
Problem sa slotom....... Ivan06 Kvarovi 3 22.9.2011 17:00
Problem sa starim kompom Remi_Gaillard Osnovne komponente 9 27.9.2009 0:57
ploca sa integrisanom grafickom Kum_Bole ŠDK - Grafika 6 14.12.2006 3:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com