Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.1.2019, 23:02   #1
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom HDMI 4k 60hz 10m

Pozdrav svima. Potreban mi je hdmi kabl od 10m kako bih povezao komp i UHD tv. U pitanju je Samsung UE55NU7092 UXXH.
Ovakav kabl imam:
https://www.wentronic.de/en/audiovid...et-gold-plated
Medjutim sta primecujem kao problem. Javljaju se blage smetnje kada pustim neki film. Smetnje su tipa sitnih tackica. Po nekad prate crte lica. Nista strasno ali ih ima. Takodje ne podrzava HDR kada je 4k 60hz. ne postoji opcija HDR. Kad postavim full hd rezoluciju, HDR opcija se pojavi kao i druge opcije.
Jedine opcije sa 4K 60hz su sledece:

desktop color depth: 32-bit
output color format: YCbCr420
output color depth: 8bpc
output dynamic range: limited

Kad stavim full HD pojave se jos opcija. Recimo imam pored 8bpc jos 10 i 12bpc, imam output color format RGB, YCbCr422, YCbCr444. Zatim HDR.
Zanima me koji kabl da kupim da bi sve ovo imao sa 4K rezolucijom i 60hz osvezenjem?
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2019, 3:16   #2
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

ne verujem da ti sam kabl pravi problem... mozda grafa limitira nesto?

ja imam slican tv, samo manji, ue40nu7192, i na 4k 60hz takodje imam samo 8bit, ali full rgb.

smetnji nema, a nisam siguran o kakvoj hdr opciji pricas... kada pustis bilo sta sto je hdr, tv automatski prelazi u hdr mod, samo blinkne, nez ikakvog obavestenje ili opcija da ga ukljucis sam. mozes da vidis da li je pustio hdr ili ne kada kliknes na info dugme na daljinskom (s tim sto mi to obavestenje ne radi kako treba na win7, a citalo je sve tacno na win 8.1).

hdmi kabl koji imam je neki najjeftiniji, stari hama kabl koji je bio oznacen kao 1080p ready.

ali hdr je ionako jedva primetan na nasim modelima (koji se cini mi se razlikuju samo po velicini i izlazima), ne bih se uzbudjivao previse oko toga.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2019, 3:38   #3
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Nemam pojma. Nisam pametan po tom pitanju. Ne znam na koja podesavanja da obratim paznju. Druga stvar sto se tice kabla. Ne znam koliko je dugacakl tvoj kabl. ali duzina utice na kvalitet. Jesi cackao nesto oko podesavanja ili ti sve stoji na default kada udjes u control panel graficke?
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2019, 4:41   #4
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

ne znam da li ce vidljivo uticati to sto je kabl 10m. nije da je 100, mada se ne razumem dovoljno...

nisam cackao nista u podesavanjima za grafu, ali cim podrzava 60fps na 4k, verovatno je sve ok.

mozda da probas malo da cacnes podesavnja na tv-u. ako ti je ukljucen auto motion, on cini pokrete tecnijim, ali dodaje po neki artefakt.
eventualno baci pogled ovde (https://www.youtube.com/watch?v=IMug_-M0eJ8), mozda ti pomogne.

ako ne uspe nista, moraces da sacekas nekog drugog verovatno, ko zna vise.
ja sam probao jer imam slican tv, koji koristim kao monitor, al ko sto rekoh, ne znam mnogo ni sam.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2019, 16:07   #5
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Desava mi se povremeno da mi se slika refreshuje sama na monitoru. Nije klasican refresh ali tako se ponasa, uz zvucni signal. To se samo po sebi desava kada je povezan HDMI kabl sa TVom. Nikako ne mogu da provalim sta je u pitanju.
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2019, 3:58   #6
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

nisam pametan, vidim da ti je grafa mnogo jaca od moje, tako da gotovo 100% nije do nje.
mozda da probas sa novijim/drugim drajverima, a ako ne, probaj i kabl - mislim da uvek mozes da ga vratis u prodavnicu ako ti ne resi problemcic.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2019, 20:18   #7
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Hvala ti druze. Moram da cackam malo kako bih ustanovio sta je problem. Veliki pozdrav.
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2019, 12:48   #8
bajapatak
Novi član
 
Član od: 6.6.2019.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Citat:
Vladica19 kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima. Potreban mi je hdmi kabl od 10m kako bih povezao komp i UHD tv. U pitanju je Samsung UE55NU7092 UXXH.
Ovakav kabl imam:
https://www.wentronic.de/en/audiovid...et-gold-plated
Medjutim sta primecujem kao problem. Javljaju se blage smetnje kada pustim neki film. Smetnje su tipa sitnih tackica. Po nekad prate crte lica. Nista strasno ali ih ima. Takodje ne podrzava HDR kada je 4k 60hz. ne postoji opcija HDR. Kad postavim full hd rezoluciju, HDR opcija se pojavi kao i druge opcije.
Jedine opcije sa 4K 60hz su sledece:

desktop color depth: 32-bit
output color format: YCbCr420
output color depth: 8bpc
output dynamic range: limited

Kad stavim full HD pojave se jos opcija. Recimo imam pored 8bpc jos 10 i 12bpc, imam output color format RGB, YCbCr422, YCbCr444. Zatim HDR.
Zanima me koji kabl da kupim da bi sve ovo imao sa 4K rezolucijom i 60hz osvezenjem?
Imao sa slican problem samo je meni osim tackica i slika prekidala kad ukljcim kucne uredjaje koji varnice tipa mikser ,ventilator kupatila,blender i slicno i dolazili su elektricari stvarno vrh u svojoj struci i niko nije rijesio problem dok se nije javio covjek koji se bavi kablovima i audio sistemima.KABAL MORA BITI SA ALU ZASTITOM U SEBI ALI PRAVOM I MORA BITI HDMI 2.0 PREMIUM VERZIJA PROTOK 18,2 GBPS JER ON DAJE 4K REZOLUCIJU NA 60 HERZA obicni hdmi kablovi 1.4 verzije ne mogu isporuciti vise od 4k na 30 herza.Ne uzimati jeftine RIFUZNE HDMI kablove jer bolji uredjaji koji idu na 4 k reze to ne podnose i jako je bitno da je kabla iznutra oblozen FOLIJOM a to jeftini kablovi nemaju AKO PISE DA IMAJU TO JE LAZNA REKLAMA ILI JE FOLIJA NEKA TANKA KOJA NISTA NE ZNACI .Kabal hdmi 2.0 neki dobre kvalitete se ne moze naci ispod 20 do 25 eura .Garantujem ti da ovo rijesava tvoj problem.EVO TI LINK KAKAV JE TO KABAL https://www.amazon.co.uk/Syncwire-HDMI-Cable-Lead-PlayStation/dp/B071WBWGBT
E da sto se tice duzine kabal ako prelazi 7,5 m duzine a ide se na 4k rezoluciju 60 herza mora bi bas bas vrhunske kvalitete cak i bolji od modela koji sam ti stavio u linku mora biti PREMIUM klasa .

Poslednja ispravka: bajapatak (10.6.2019 u 12:56)
bajapatak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2019, 13:31   #9
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Citat:
bajapatak kaže: Pregled poruke
Imao sa slican problem samo je meni osim tackica i slika prekidala kad ukljcim kucne uredjaje koji varnice tipa mikser ,ventilator kupatila,blender i slicno i dolazili su elektricari stvarno vrh u svojoj struci i niko nije rijesio problem dok se nije javio covjek koji se bavi kablovima i audio sistemima.KABAL MORA BITI SA ALU ZASTITOM U SEBI ALI PRAVOM I MORA BITI HDMI 2.0 PREMIUM VERZIJA PROTOK 18,2 GBPS JER ON DAJE 4K REZOLUCIJU NA 60 HERZA obicni hdmi kablovi 1.4 verzije ne mogu isporuciti vise od 4k na 30 herza.Ne uzimati jeftine RIFUZNE HDMI kablove jer bolji uredjaji koji idu na 4 k reze to ne podnose i jako je bitno da je kabla iznutra oblozen FOLIJOM a to jeftini kablovi nemaju AKO PISE DA IMAJU TO JE LAZNA REKLAMA ILI JE FOLIJA NEKA TANKA KOJA NISTA NE ZNACI .Kabal hdmi 2.0 neki dobre kvalitete se ne moze naci ispod 20 do 25 eura .Garantujem ti da ovo rijesava tvoj problem.EVO TI LINK KAKAV JE TO KABAL https://www.amazon.co.uk/Syncwire-HDMI-Cable-Lead-PlayStation/dp/B071WBWGBT
E da sto se tice duzine kabal ako prelazi 7,5 m duzine a ide se na 4k rezoluciju 60 herza mora bi bas bas vrhunske kvalitete cak i bolji od modela koji sam ti stavio u linku mora biti PREMIUM klasa .
oko ovoga se vecito vodi neka dilema po internetu (ne mislim kod nas, nego uopste), a uglavnom se okoncava tako sto se zakljuci da nema potrebe pucati mnogo para za kablove jer svaki koji po specifikacijama podrzava nesto, to uspesno i izvrsava. jednako kao i skuplji.

e sad, da li je to uvek tako ne znam. samo znam da ja dobijam 4k @60fps sa hama kablom koji sam pre 4-5 godina platio par evra (da zamenim neki jos stariji koji se mucio sa 1080p). tece slika kao mleko, zbog cega 30 fps jedva trpim.

anyway, ako nista drugo ne zavrsava posao, valjda vredi probati i kabl. nece se baciti svakako.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2019, 9:46   #10
bajapatak
Novi član
 
Član od: 6.6.2019.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
oko ovoga se vecito vodi neka dilema po internetu (ne mislim kod nas, nego uopste), a uglavnom se okoncava tako sto se zakljuci da nema potrebe pucati mnogo para za kablove jer svaki koji po specifikacijama podrzava nesto, to uspesno i izvrsava. jednako kao i skuplji.

e sad, da li je to uvek tako ne znam. samo znam da ja dobijam 4k @60fps sa hama kablom koji sam pre 4-5 godina platio par evra (da zamenim neki jos stariji koji se mucio sa 1080p). tece slika kao mleko, zbog cega 30 fps jedva trpim.

anyway, ako nista drugo ne zavrsava posao, valjda vredi probati i kabl. nece se baciti svakako.
oko ovog sto sam napisao nema dileme u to budi uvjeren .doslo mi je za dvije sedmice nekoliko vrhunskih elektricara i pretreslo komplet struju u stanu koja je novo uradjena prije neku godinu da bi na kraju problem rijesio covjek koji se bavi audio filijom i kablovima za isto .covjek mi rekao da uzmem markirani kvalitetan kabal ako hocu da na tv spajam vise uredjaja i ako hocu da to prati 4k rezolucija na 60 herca i bio je u pravu .kvalitetan kabal sa pravom FOLIJOM u svojoj zastiti je rijesio problem ja sam bio jedan od onih koji je govorio da su svi kablovi isti BOGME NISU .ZAKLJUCAK ako koristite 4k na 60 herca obavezno premium hdmi 2.0 kabal 18,2 GBPS PROTOKA.
NA 1080 P rezoluciji ce svaki ili skoro svaki i najjeftiniji kabal raditi i cak je i duzina nebitna ali na 4k i 60 herca sve se mijenja do 7,5 metara moze solidan kabal od nekih 15 do 20 eura ali ako ide preko te duzine da bi sve bilo stabilno i kako treba onda ide PREMIUM klasa hdmi 2.0 kablova koji se krecu od 35 pa i do 120 i vise eurica.nadam se da ce ovo nekom pomoci da ne mora da se namuci kao sto sam ja.opet napominjem ovo sto pisem je samo za one koji zele stabilnih 4k na 60 herza a za 4k i 30 herza i 1080 reza mogu i rifuzni kablovi .sretno

Poslednja ispravka: bajapatak (11.6.2019 u 9:57)
bajapatak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2019, 10:44   #11
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Citat:
bajapatak kaže: Pregled poruke
oko ovog sto sam napisao nema dileme u to budi uvjeren .doslo mi je za dvije sedmice nekoliko vrhunskih elektricara i pretreslo komplet struju u stanu koja je novo uradjena prije neku godinu da bi na kraju problem rijesio covjek koji se bavi audio filijom i kablovima za isto .covjek mi rekao da uzmem markirani kvalitetan kabal ako hocu da na tv spajam vise uredjaja i ako hocu da to prati 4k rezolucija na 60 herca i bio je u pravu .kvalitetan kabal sa pravom FOLIJOM u svojoj zastiti je rijesio problem ja sam bio jedan od onih koji je govorio da su svi kablovi isti BOGME NISU .ZAKLJUCAK ako koristite 4k na 60 herca obavezno premium hdmi 2.0 kabal 18,2 GBPS PROTOKA.
NA 1080 P rezoluciji ce svaki ili skoro svaki i najjeftiniji kabal raditi i cak je i duzina nebitna ali na 4k i 60 herca sve se mijenja do 7,5 metara moze solidan kabal od nekih 15 do 20 eura ali ako ide preko te duzine da bi sve bilo stabilno i kako treba onda ide PREMIUM klasa hdmi 2.0 kablova koji se krecu od 35 pa i do 120 i vise eurica.nadam se da ce ovo nekom pomoci da ne mora da se namuci kao sto sam ja.opet napominjem ovo sto pisem je samo za one koji zele stabilnih 4k na 60 herza a za 4k i 30 herza i 1080 reza mogu i rifuzni kablovi .sretno
nista ne kosta da proba. cak sam mu i sam predlozio da proba sa kablom u postu pre tvog prvog.
ko sto i tad rekoh, moze da naruci preko neta pa ako ne odgovara da vrati. ako se ikad i vrati na ovu temu.
a bilo bi lepo, da kaze kako i da li je resio.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2019, 14:30   #12
bajapatak
Novi član
 
Član od: 6.6.2019.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
nista ne kosta da proba. cak sam mu i sam predlozio da proba sa kablom u postu pre tvog prvog.
ko sto i tad rekoh, moze da naruci preko neta pa ako ne odgovara da vrati. ako se ikad i vrati na ovu temu.
a bilo bi lepo, da kaze kako i da li je resio.
I ja bi volio da vidi jer ce rijesiti problem al i ako ne vidi nekom ce valjati ko se susretne sa ovim iritantnim problemom.
bajapatak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2019, 14:01   #13
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Pozdrav svima. Evo i ja da se javim. Problem je bio kabl. Kvalitet kabla je jako bitan posto je duzina 10 m (u mom slucaju). Smetnje nastaju kada u podesavanju stoji paleta boja koju on ne moze da izgura i onda se pojavljuju kockice. Recimo moja podesavanja su sledeca... Inace maksimalna koju kabl moze da izgura.

Desktop color depth: 32 bit Output color depth: 12 bpc

Output color format: YCbCr420 Output dynamic range: Limited

Na nasem trzistu jako je tesko naci bas kvalitetan kabl kad je potrebno da bude veca duzina. I to sto ima, cene su astronomske. Kabl koji trenutno koristim, placen je cini mi se oko 15 € sa amazona.
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2019, 16:39   #14
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.882
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Mozes li da ostavis link?
I meni je potreban kvalitetniji kabl za HDMI 2.0 (4K i 60Hz), duzine 5m.

Gledam razne kablove na Aliju, uglavnom do 3m duzine nalazim da su HDMI 2.0, a preko 3m uglanom HDMI 1.4 (4K i 30Hz)
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2019, 22:10   #15
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Kabl koji sam kupio kod nas je sa ovog linka

https://www.avmarket.rs/kabal-hdmi-2...ernet-10m.html

Ne vredi ove pare. Nesto je losiji od kabla koji je kupljen na amazonu za manje para. Ako imas nekog preko i moze da kupuje sa amazona, neka pogleda iskustva kupaca i tako poruci neki od kablova koji se nude. Ne mogu da se setim koji sam ja kupio. Nema oznaka na njemu.
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2019, 8:53   #16
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

A zasto 10 metara?
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2019, 9:09   #17
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.882
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Evo sta sam za sada iskopao na Aliju :
https://www.aliexpress.com/item/1000...6d483c00J2iq5N
https://www.aliexpress.com/item/3294...6d483c00J2iq5N
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2019, 15:07   #18
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke
A zasto 10 metara?
Ako je pitanje upuceno meni, odgovor je, zato sto mi je potrebna ta duzina
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2019, 15:14   #19
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 398
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 53 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

5-6 kablova sam probao a da su razumne cijene bili, niti jedan nije mogao stabilno da mi izbaci 4K@60hz, čak ni sa Club3D adapterom https://www.club-3d.com/en/detail/23...ctive-adapter/

E sad, vjerovatno skupi, kvalitetniji kablovi i mogu da se izbore sa tom dužinom ali kažem vam, ove kablove koje sam ja probao, do 20e, nije moglo da radi (nestajanje slike, zeleni artifekti, svakojake linije...)
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2019, 21:32   #20
Vladica19
Veteran
 
Član od: 3.3.2012.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 561
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: HDMI 4k 60hz 10m

Citat:
BiTrAtE kaže: Pregled poruke
5-6 kablova sam probao a da su razumne cijene bili, niti jedan nije mogao stabilno da mi izbaci 4K@60hz, čak ni sa Club3D adapterom https://www.club-3d.com/en/detail/23...ctive-adapter/

E sad, vjerovatno skupi, kvalitetniji kablovi i mogu da se izbore sa tom dužinom ali kažem vam, ove kablove koje sam ja probao, do 20e, nije moglo da radi (nestajanje slike, zeleni artifekti, svakojake linije...)
Mozda ti adapter pravi problem. Ja sam pre godinu dana imao problem sa adapterom jer sam isao prvo preko njega, imao sam problem sa HDMI izlazom na kartici. Sta god da pise na adapteru ili kablu, ne mozes biti siguran dok ne probas. Verujem da specifikacije renomiranih i skupih kablova jesu tacne, ali kostaju previse. Moj savet je da se izbegavaju bilo kakvi adapteri ako je moguce i da se ide direktno samo preko kabla.
Vladica19 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
AMD HDMI Audio Device - Zvuk preko HDMI kabla. Gwynbleidd Grafika 3 14.11.2017 17:35
HDMI switcher / D3 STB problem sa audio signalom neobavesten Kvarovi 0 10.6.2017 13:55
HDMI sprzen? Thunderman Kvarovi 6 28.7.2014 23:02
Isprane boje kad povezem monitor i komp preko HDMI kabla. POMOC? iluzionista Grafika 0 30.10.2011 18:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com