Forum Sveta kompjutera  

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.6.2018, 15:36   #1901
Smrtonosna Šorka
Veteran

Član od: 11.5.2014.
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Fallout 4

45h za sada, level 39. Leveli piče samo zbog onog perka.
Svi poeni su u gunslinger, rifleman, toughness, gun nut (bezveze), sneak, ninja, scrounger, bloody mess.

Nosim uvek sniper Reba 2, čisto da vidim šta je ispred i da sredim iz daljine, pištolj 10mm kupljen tamo u Goodneighbor. Zato sam rekao da je gun nut bezveze bačeni poeni, jer dok ja nabavim materijal i levele, već se pojavi oružje koje ima sve upgrade...Taj pištolj ima i prigušivač i veći okvir, msm sve je max.
Uvek je tu i pumparica, i jedan laser rifle.

Hoću da, se malo igram uloge silver shrouda pa bi valjalo ''commando'' budziti jer mi treba za njegovu mašinku...trenutno 14 dmg daje lol.
Inače armor je u igri izgleda nebitan, power armor me ne interesuje, svi oni metalni, kožni, combat delovi su gluposti. Ne sviđa mi se izgled. U suštini možeš da obučeš neko obično odelo pa na njega da stavljaš te zaštitne delove.
Ne znam nosim odelo silver shrouda i lepo mi izgleda i to je to. Do sada nisam video nikakav jedinstven armor.

Izazova osim Deathclaw ni nema, možda oni MIrelurk. A i čini mi se da je Deathclaw sada u odnosu na New Vegas, lakši za ubiti i na manjim levelima.

Kvestovi ok, ništa posebno, smaraju oni minuteman, non stop ih ima, možeš tako farmati beskonačno izgleda. Pored main questa radim samo još Railroad. Vidim da je tu i BoS, ali ne znam da li da im priđem.
Od kompanjona koristim Stronga, jer tenkuje

Sve u svemu, dobro je za dokolicu. Upališ odradiš jedan ili dva kvesta ili prošetaš do dela mape gde nisi bio očistiš i izađeš.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2018, 10:19   #1902
Exia
Deo inventara foruma

Član od: 18.6.2011.
Zahvalnice: 430
Zahvaljeno 2.175 puta na 903 poruka
Određen forumom Fallout 4

https://youtu.be/Ra0GniatShc

Nadam se da bethesda prati ovo
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2018, 8:32   #1903
BiTrAtE
Član

Član od: 25.2.2009.
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 43 puta na 35 poruka

Šta znam, meni je Fallout dobra zabava na par sati dnevno, doduše oko 50 modova imam. Trenutno sam 32lvl i što više bih da istražim tako da sam batalio da pratim main iako ne mogu sa sigurnošću da provalim šta je main a šta side?
Da li postoji neki mod koji ih obilježava u pip-boyu?

I s obzirom da imam kompletan F4 sa svim DLC-ovima utiče li na priču što sam odmah zagazio u Nuka World questove i Far Harbor? Ili je trebalo prvo main da završim pa tek onda ove DLC-ove?
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2018, 11:47   #1904
Exia
Deo inventara foruma

Član od: 18.6.2011.
Zahvalnice: 430
Zahvaljeno 2.175 puta na 903 poruka

Main quest ti je sve ono dok ne pronadjes sina jedino ti se racva u zavisnosti od koje od tri frakcija si izabrao da ti pomogne, sto se tice DLC-jeva ni jedan nema uticaj na pricu u main igre, sa tim sto je Nuka World realno end game leveling (u principu end game je oko 50 lvl) DLC zbog tezine (startuje na 30 levelu ali je prilicno za*****o ako se pkusa odraditi ceo NW na levelu koji ispod recimo 40) naravno u zavisnosti od tezine na kojoj igras...FH je verovatno jedan od najboljih DLC je koje je Bethesda ikad napravila. Moj savet je uvek prvo odigrati Automatron posto je kratak a na kraju daje nice stvari kao sto su tesla power armor i mogucnost da se napravi sopstvena vojska robota...koji su realno bolji nego bilo koji pratilac u igri.

Sto se tice modova za obelezavanje quest-ova one za koje ja znam su pre 2016 (vreme kad se jos nije u potpunosti usavrsilo modovanje F4) tako da je pitanje kako bi radili sa sadasnjim updetovima i uopste F4) ali zato imam drugu soluciju

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4_quests

lista questova i kako se racvaju...prilicno korisna stvar.

Ps da istrazivanje je najbolja stvar u Bethesdinim rpg...Fallout 4 pogotovu posto gotovo svaka lokacija ima neku pricu ili istoriju...sto kroz questove sto kroz poruke na terminalima.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Dovahkiin (25.9.2018)
Stara 25.9.2018, 21:31   #1905
Dovahkiin
Starosedelac

Član od: 23.6.2012.
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 266 puta na 174 poruka

@Exia
Ja nikako ne mogu da se nateram da predjem cetvorku a bio sam lud za 3 i NV. Tako mi je nekako plitka, pojednostavljena, plasticna... Dosadna. Imam osecaj da su ulozili najmanje truda ovde. Pojednostavili tj satrli RPG elemente a dodali crafting. Ovo je vise neki sandbox. MMO-liki radiant ai questovi da koknem obliznjeg bandita nisu zanimljivi. Toga nije bilo u 3 i NV, sa Skyrimom su poceli tu da se*u. Ne znam...
Dovahkiin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dovahkiin na korisnoj poruci:
Telepatic (30.9.2018)
Stara 30.9.2018, 22:59   #1906
Telepatic
Starosedelac

Član od: 26.8.2006.
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 149 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Telepatic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
@Exia
Ja nikako ne mogu da se nateram da predjem cetvorku a bio sam lud za 3 i NV. Tako mi je nekako plitka, pojednostavljena, plasticna... Dosadna. Imam osecaj da su ulozili najmanje truda ovde. Pojednostavili tj satrli RPG elemente a dodali crafting. Ovo je vise neki sandbox. MMO-liki radiant ai questovi da koknem obliznjeg bandita nisu zanimljivi. Toga nije bilo u 3 i NV, sa Skyrimom su poceli tu da se*u. Ne znam...
Potpuno se slazem, nisam ni igrao cetvorku ali video dovoljno gameplay-a..

U poredjenju sa NV koja mi je jedna od top igara, ovo je tuzno.
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2018, 8:21   #1907
Apostrof
Veteran

Član od: 27.11.2007.
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 303 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof

Cetvorka je vise dungeon-crawler nego story driven RPG, nije losa da se ubije sat-dva dnevno za ljude koji vole FPS borbu sa finim char building sistemom u pozadini. Meni je u zadnje vreme gameplay bitniji od price i ovo je definitnivno najbolji Fallout sto se toga tice. Probaj igru sa Silent protagonist i Full dialogue interface, dosta popravljaju situaciju.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fallout

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout: New Vegas zdravkelja Role-Play 1823 29.10.2018 18:37
Fallout Trubac Role-Play 23 10.8.2012 12:48
Fallout Online nije interplay negu rusi :D IYIARKO MMORPG igre 25 22.11.2010 1:32
Windows 7 64bit i Fallout 3 se nesto ne vare ivanza Operativni sistemi 11 1.9.2009 22:05
FALLOUT CASE na Bethesda blogu Zver SK Case Chase 3 23.3.2008 15:26

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:53.