Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.7.2012, 7:50   #1
amauri
Banned
 
Član od: 25.2.2009.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 101
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku amauri Slanje poruke preko AIM-a korisniku amauri Slanje poruke preko Yahooa korisniku amauri
Određen forumom LG Optimus HUB ili Motorola Defy Mini

Prijatelji, koji od ova dva telefona bi mi preporučili. Uzeo bih na paket u mts-u, ali ne mogu da se odlučim između ova dva LG Optimus HUB ili Motorola Defy Mini?
amauri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2012, 9:31   #2
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: LG Optimus HUB ili Motorola Defy Mini

zanimljivo deluje ova motorola,ali tesko je reci iz prve da je bolji telefon od lg-a.
defy podrzava flash,znaci da ima noviji procesor,koji doduse radi na 600mhz,,ali verovatno moze da se overklokuje(do 800 sigurno)
oba imaju gorilla glass,a defy je odlicno izradjen telefon otporan na udarce,vodu i prasinu.
kakve su kamere,mozes i sam da pogledas na googlu,ali ne ocekuj nista spektakularno
ja bih isao na motorolu
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2012, 9:55   #3
amauri
Banned
 
Član od: 25.2.2009.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 101
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku amauri Slanje poruke preko AIM-a korisniku amauri Slanje poruke preko Yahooa korisniku amauri
Određen forumom Re: LG Optimus HUB ili Motorola Defy Mini

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
zanimljivo deluje ova motorola,ali tesko je reci iz prve da je bolji telefon od lg-a.
defy podrzava flash,znaci da ima noviji procesor,koji doduse radi na 600mhz,,ali verovatno moze da se overklokuje(do 800 sigurno)
oba imaju gorilla glass,a defy je odlicno izradjen telefon otporan na udarce,vodu i prasinu.
kakve su kamere,mozes i sam da pogledas na googlu,ali ne ocekuj nista spektakularno
ja bih isao na motorolu
Hvala na savetu. A što se tiče procesora, pošto je noviji, da li to znači da se je odprilike slična brzina kao ovaj LG koji radi na 800?
amauri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2012, 10:14   #4
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: LG Optimus HUB ili Motorola Defy Mini

Citat:
amauri kaže: Pregled poruke
Hvala na savetu. A što se tiče procesora, pošto je noviji, da li to znači da se je odprilike slična brzina kao ovaj LG koji radi na 800?
pa sve zavisi i kako je uradjen stock room tj kako je sistem uradjen ne zavisi sve od brojki npr huawei u8500 sa jedne strane koji dolazi sa stock romom koji je jos dodatno usporen i upropascen od strane mts-a i Samsung galaxy mini koji isto ima stock room i 600 mhz procesor kao i kod huawei u8500 ali razlika u brzini je drasticna na strani galaxy mini preeebrz i nema laga ni mrvicu za razliku od huawei u8500 sa isto stock roomom a kad se stavi drugi custom room andrakula npr to je vec sasvim druga prica. Poenta svega ovog je da specifikacije ne odredjuju sve najbolje da isprobas oba fona ako si u mogucnosti pa se odluci to je najbolji savet
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
amauri (25.7.2012), Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 25.7.2012, 10:53   #5
amauri
Banned
 
Član od: 25.2.2009.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 101
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku amauri Slanje poruke preko AIM-a korisniku amauri Slanje poruke preko Yahooa korisniku amauri
Određen forumom Re: LG Optimus HUB ili Motorola Defy Mini

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
pa sve zavisi i kako je uradjen stock room tj kako je sistem uradjen ne zavisi sve od brojki npr huawei u8500 sa jedne strane koji dolazi sa stock romom koji je jos dodatno usporen i upropascen od strane mts-a i Samsung galaxy mini koji isto ima stock room i 600 mhz procesor kao i kod huawei u8500 ali razlika u brzini je drasticna na strani galaxy mini preeebrz i nema laga ni mrvicu za razliku od huawei u8500 sa isto stock roomom a kad se stavi drugi custom room andrakula npr to je vec sasvim druga prica. Poenta svega ovog je da specifikacije ne odredjuju sve najbolje da isprobas oba fona ako si u mogucnosti pa se odluci to je najbolji savet
Hvala
amauri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Motorola Pro (Droid) ili Optimus 7 E900? Lich_king2 Aparati i oprema 5 21.7.2012 23:24
[Android] HTC Desire S vs Motorola Defy kapetan_Miki Aparati i oprema 11 24.2.2012 20:41
Motorola DEFY vs DEFY+ markos807 Aparati i oprema 10 3.2.2012 22:45
LG Optimus Me или Samsung Galaxy Mini Баш_Челик Aparati i oprema 7 9.7.2011 22:40
Fujitsu-Siemens - Amilo Mini UI 3520 | Misljenja Hakinen92 Prenosni računari 3 30.1.2011 12:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com