Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.2.2011, 19:07   #41
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Posto ocito ne razumes neke stvari daj da probam da ti objasnim ponovo.

Spoiler za ...:
Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Ako si potpisao nešto i to nešto dobijaš, normalno da ne možeš da uradiš to. Ali ako si potpisao jedan ugovor, a druga strana jednostrano promeni uslove tog ugovora i to drastično, onda imaš svo pravo ovog sveta da takav ugovor raskineš bez posledica.
Da li si ti siguran da su oni promenili uslove ugovora i to jos drasticno? Da li si ti siguran da se oni u ugovoru nisu obezbedili nekom slicnom klauzulom u ugovoru? Da li si ti siguran da ugovor nije napisan tako uopsteno da moze da se tumaci na ovaj ili onaj nacin - kako se vec masa ugovora sacinjavala? Ako nisi onda nemoj da pricas svasta, narocito sto i sam kazes da nisi pravnik.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Nisam pravnik, ali razmišljam logički. Logika ćuti i p00shi svakako ne treba (više) da bude primarna u našem društvu.
Vidim da nisi pravnik, jer da jesi znao bi da kada se radi o imovinsko-pravnim odnosima regulisanim ugovorom i kada se dospe do suda gledaju se pravni fakti a ne logika. Dzaba tebi logika i zakljucivanje kad pravni fakti kazu da nesto imas ili nemas pravo, mozes ili ne mozes da radis.
Mozes ti da dignes bunu kako god zelis ali ako pravo i zakon nisu na tvojoj strani znas li sta ces da postignes? Nista.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Negde sam to već pisao, ali aj' ponovo, nije na odmet... Kada potpišeš ugovor sa mobilnim operaterom za postpaid paket X... Sutra dan oni odluče da ukinu postpaid X i da nude samo postpaid Y. Šta će se desiti sa tobom koji imaš ugovor za postaid X? Ništa! Ti i dalje koristiš postaid X, po neizmenjenim karakteristikama i cenom, dok novi korisnici mogu samo paket Y. Zašto ovo rade mobilni operateri? Zato što je tako po zakonu.
Ajd da ti ponovim - nije na odmet!
Zakon priznaje samo ono sto je regulisano ugvorom uz saglasnost obe ugovorne strane. Imas pravo da ih tuzis, ali samo ako si siguran da oni nisu ispostovali odredbe ugovora, ukljucujuci tu i sva ona sitna slova na dnu strane, u suprotnom gubis parnicu. Simply as that.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
To možda u tvom svetu karikatura...Ni u jednom momentu nisam predložio nasilje. To što si ti tako shvatio, definitivo nije moj problem, već tvoj.
Bas me interesuje da cujem kako si mislio da nateras nekog da potpise nesto posto si rekao,
Citat:
... nateraj ih da potpišu da su to primili ...
Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Niti je on jadnik, niti on duguje 7000 dinara. A niti će biti (sitan) lopov ako vrati opremu i ne plati penal. Radijus vektor je taj koji je prekšio ugovor i da je ovo normalna zemlja, oni bi trebali biti ti koji bi dobili kaznu od Rateta + prijavu inspekciji + sudski epilog.
Ponovo te pitam da li si siguran da je RV prekrsio ugovor ili je samo ucinio nesto za sta se zstitio ugovorom? Ako nisi siguran ne pali ljude.
Btw. nisam rekao da je on jadnik ali ako istovari opremu ili im posalje opremu preporuceno i jednostrano prekine ugovor, on JESTE taj koji duguje 7000 dinara i nista nece da ga izvadi da ga pre ili kasnije plati. Ocito je da ne razumes kako zakon funkcionise tako da pre nego sto odgovoris na post ili nastavis da palis ljude da cine nesto za sta bi mogli da odgovaraju, mogao bi malo da se raspitas ili procitas nesto o tome.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Surova istina jeste ta da ti i slični tebi ste upravo onaj The narod koji je i doveo do toga da budemo ovakvi kakvo jesmo. A to je poslušna zombi gomila čiji je životni moto: "Ćuti, kleči, saginji se, uvek ima gore".
Ne nego trebaju da poslusaju tebe, dignu bunt sa razlogom, porazbijaju ambasade jer su kivni na nekog i nesto, usput nabave par patika... Ako nemas sta pametnije da im porucis a ocito nemas mani se bar tih klinacko-buntovnickih razmisljanja. Ili kupi stiropor za april.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Znači potpišeš ugovor pod jednim uslovima, druga strana promeni te uslove onako da to više ne liči na uslove isklopljenog ugovora i vaš savet je: "Ćuti, plati 7000"? Ma kako da ne.
Po treci put te pitam - da li si siguran da su oni promenili uslove ugovora jednostrano bez obavestenja suprotne strane? Kad vec pricas o takvim stvarima procitaj malo ovu temu koja govori o tome sta je jedna banka kod nas uradila jednostrano onima koji su uzelli stambene kredite kod njih i opet ce tesko zakon moci da pomogne onima koji su uzeli te kredite jer su se svakako ugradili u ugovoru, koji realno govoreci mnogo ljudi i ne procita sve odredbe ugovora.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Ma koliko god bio "tako lepo" sročen, nije jači od zakona.
Niko ne kaze da je jaci od zakona - dovoljno je samo da bude "tako lepo" srocen da bude u skladu sa njim. I vise nego dovoljno.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
I da, ovo je bilo jače od mene da gubim vreme i da ti odgovorim na poruku, ubuduće ne odgovaram na ovakve postove.
Konacno nesto i pametno da procitam u tvom postu.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Ja pišem kako bih ja uradio da se to meni desi. Ako neko hoće mene da posluša, odlično, ako će da posluša savet: "Ćuti i plati 7K i dozvoli da te naprave majmunom) i to je isto tako odlično, meni ni iz džepa ni u džep...
Ma sve si ti to lepo objasnio samo sto nikako da shvatis da je to sto si ti njima savetovao da urade protivzakonito i kad ih budu naterali da kasnije plate zbog eventualnog takvog postupka gde ces ti biti tada!?

Poslednja ispravka: Iris (26.2.2011 u 19:55)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2011, 19:55   #42
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Citat:
zvonezy kaže: Pregled poruke
dobro...ovde ce izgleda krenuti prica kao na svim ostalim temama.dvojica naprave vulkan i eto lavine.
Potrudicemo se da tako ne bude...

Marti i bachi, ubedjivanje jedan-na-jedan preselite na licne poruke. Hvala.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2011, 20:05   #43
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.710
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 907 puta na 670 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Nema potrebe teta Iris, nemam baš toliko vremena za gubljenje.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2011, 20:22   #44
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Citat:
Duci0167 kaže: Pregled poruke
Upravo je "operater"genijalno izjavio da je ustvari globalno(?!) ukidanje torenta!
Na pitanje kako ADSL ima p2p,odgovorio je da oni koriste druge portove a ostatak razgovora je bio bla,bla,bla .... prepricavam razgovor mog kolege sa tehnickom podrskom
Naravno da lazu posto pored korisnika ADSL-a i korisnici kablovskog neta kod odtalih provajdera mogu bez problema da skidaju fajlove sa torrenta.

Citat:
Duci0167 kaže: Pregled poruke
Kaze da oni nisu krivi za novonastalu situaciju tako da samim tim nisu prekrsili ugovor.
I ovo lupaju kao... Ovo je klasican primer pricanja gluposti i besmislica sa njihove strane.

Kakve veze da li su oni krivi ili ne ako su prekrsili ugovor? Nek je kriva i prorocica Kleopatra ali ako prekrse ugovor i ostete korisnika oni trebaju/moraju da odgovaraju zbog nepostovanja odredbi istih. A oni mogu da nezavisno od toga pokrenu novu parnicu protiv onog za kog smatraju da jeste kriv za tako nesto i da im nadoknadi stetu koju su oni eventualno pretrpeli zbog toga sto je zbog krsenja ugovornih obaveza korisnik raskinuo ugovor bez naknade. Strasno sta sve necu da cujem od pojedinaca!
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 3:34   #45
losmicelaviobr
Novi član
 
Član od: 28.2.2011.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Cela fora oko torenata je da su blokirali za pakete manje od 8mb tako da je ovo cisto j u zdrav mozak i uzimanje para,ja se kao kreten bakcem sa kompom vec par dana i instalirao sam milion i jedan torent klijent(cak sam i razmisljao da oborim sistem) dok me kolega nije pozvao da proveri dali mi rade torenti posto se on druzi sa nekim likom iz radijusa pa mu je ovaj preneo da su blokirali p2p za pakete manje od 8 mb STRASNO tako da ja sam za svaku akciju
losmicelaviobr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 8:42   #46
zvonezy
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 48
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

malo pre sam zvao vektor i covek kaze sledece: TORENTI SE GASE NA GLOBALNOM NIVOU I PORED VEKTORA NE FUNKCIONISE NI TELEKOM ADSL KAO NI MNOGI WIRELESS.15 minuta mi je pricao o legalnosti torenata.umorio me najgore.nemam vise snage da se svadjam.
ja pitam gde je to saznao da se torenti gase?odakle mu informacija?kaze PROGUGLAJTE MALO GOSPODINE,VIDECETE I SAMI.
preporucio mi je rapid share.bistro,nema sta

Poslednja ispravka: zvonezy (28.2.2011 u 10:09)
zvonezy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 10:36   #47
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.710
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 907 puta na 670 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Eto, osim što jednostrano menjaju uslove ugovora, obmanjuju korisnike oglašavanjem internet paketa da su omogućeni svi servisi, sad još i lažu korisnike i iznose neistine.

Da bi se torrent protokol uspešno blokirao, a pričam o onim peerovima što imaju uključeni enkripciju (po defaultu), neophodno je sve portove shapovati, sem standardnih.

A to znači da je radijus vektor morao da na svim portovima višim od, na primer, 1024 da radi shaping i ograničava brzinu.

Ako to nije prodaja obogaljenog interneta, ja ne znam šta drugo.

Ono što vi eventualno možete da probate jeste da u uTorrentu odete na Options, pa na preferences, pa na Bittorrent i da pod Protocol encryption za outgoing stavite forced, a da deštiklirate Allow incoming legacy connection.

Ako ovo pomogne, znači da RV vrši inspekciju headera paketa i da imaju L7 firewall. Ako ovo ne pomogne, onda znači ono prvo što sam naveo, a to da seku saobraćaj po portovima.

Ne mogu da verujem da u 21. veku postoji toliki pilićarski ISP.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 10:49   #48
zvonezy
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 48
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Eto, osim što jednostrano menjaju uslove ugovora, obmanjuju korisnike oglašavanjem internet paketa da su omogućeni svi servisi, sad još i lažu korisnike i iznose neistine.

Da bi se torrent protokol uspešno blokirao, a pričam o onim peerovima što imaju uključeni enkripciju (po defaultu), neophodno je sve portove shapovati, sem standardnih.

A to znači da je radijus vektor morao da na svim portovima višim od, na primer, 1024 da radi shaping i ograničava brzinu.

Ako to nije prodaja obogaljenog interneta, ja ne znam šta drugo.

Ono što vi eventualno možete da probate jeste da u uTorrentu odete na Options, pa na preferences, pa na Bittorrent i da pod Protocol encryption za outgoing stavite forced, a da deštiklirate Allow incoming legacy connection.

Ako ovo pomogne, znači da RV vrši inspekciju headera paketa i da imaju L7 firewall. Ako ovo ne pomogne, onda znači ono prvo što sam naveo, a to da seku saobraćaj po portovima.

Ne mogu da verujem da u 21. veku postoji toliki pilićarski ISP.


sta je jos kazao?kako vektor nema nikakve veze sa ovom situacijom.da je to jednostavno blokirano od strane pojedinih(ne svih)servera negde tamo daleko.ne znam mnogo o ovoj temi tako da je mogao da mi isprica bilo sta.nisam umeo da postavim ni jedno pitanje
zvonezy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 12:22   #49
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Citat:
zvonezy kaže: Pregled poruke
malo pre sam zvao vektor i covek kaze sledece: TORENTI SE GASE NA GLOBALNOM NIVOU I PORED VEKTORA NE FUNKCIONISE NI TELEKOM ADSL KAO NI MNOGI WIRELESS.15 minuta mi je pricao o legalnosti torenata.umorio me najgore.nemam vise snage da se svadjam.
ja pitam gde je to saznao da se torenti gase?odakle mu informacija?kaze PROGUGLAJTE MALO GOSPODINE,VIDECETE I SAMI.
preporucio mi je rapid share.bistro,nema sta
Kao sto rekoh - naravno da lazu. Da ne funkcionise Telekom ADSL mislis li da se na ovoj temi ne bi javio bar jedan clan koji bi to pomenuo, jer verujem da ovde retko ko ne skine bar jedan torent.
Tako im je najlakse - da se prave mutavi, izbegavaju direktan odgovor i krive nekog drugog - zato bi i valjalo da takva govn@ propadnu!
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
zvonezy (28.2.2011)
Stara 28.2.2011, 14:03   #50
Mortimer
Novi član
 
Član od: 28.2.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Re: Radijus Vektor kablovski internet

Zasto lepo ne kazu istinu da su onemogucili preuzimanje torrenta za pakete manje od 8mb. Ja imam paket od 4mb i ne rade,a moj prvi komsija ima paket od 8mb i rade mu besprekorno po 24 sata dnevno. Ne samo sto su nam uskratili uslugu garantovanu ugovorom nego nas i jos prave budalama da se"torrenti gase na globalnom nivou". Bruka i sramota,nemam sta drugo da kazem. Nadam se da ce drzava reagovati na sve nase prijave koje smo podneli.Sto se tice legalnosti o kojoj pricaju,neka oni brinu o svojim postupcima a mi cemo o nasim.Niko im nije dao za pravo da sami sebi dodele ulogu internet policije.Logika im je boli glava,torrenti su ilegalni ali ako doplatis 800din i predjes na skuplji paket torrenti odjednom postaju legalni i mozes da ih skidas.

Poslednja ispravka: Mortimer (28.2.2011 u 14:12)
Mortimer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 20:25   #51
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Zvone,odgovor koji si ti dobio je odgovor COPY PASTE meni! Drug je bio u poslovnici danas i gledali su ga kao tele u sarena vrata! Naravno,dali su mu br tehnicke podrske ( kako mi je mrsko da ih nazovem teh podrskom). TH mu je naravno prosipao standardnu pricu o legalnosti a odgovor za prevremeni raskid ugovora je da se napise prijava i onda to ONI razmatraju i odredjuju da li je bilo propusta sa njihove strane.... Znaci,banana!

Odlucni smo da se na tome ne zavrsi i voleo bi' da se skupi sto vise nezadovoljnih korisnika jer planiramo da napisemo ( na parce papira) prijavu sa sto vise potpisa i da posaljemo na vise strana. Za pocetako toliko dok neko ne da neki dobar predlog sta je ciniti. U internet pravo se ne razumem ali nagadjam da su punomasni advokati u RV-u veoma upuceni.
Ne poznajem nikoga sa paketom od 8mb da bi mogao sopstvenim ocima da se uverim.
Ja necu paket od 8mb za 2300din

Zvone,zovem te prekosutra da se vidimo,kako cemo i sta cemo dalje
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2011, 21:48   #52
losmicelaviobr
Novi član
 
Član od: 28.2.2011.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Eto, osim što jednostrano menjaju uslove ugovora, obmanjuju korisnike oglašavanjem internet paketa da su omogućeni svi servisi, sad još i lažu korisnike i iznose neistine.

Da bi se torrent protokol uspešno blokirao, a pričam o onim peerovima što imaju uključeni enkripciju (po defaultu), neophodno je sve portove shapovati, sem standardnih.

A to znači da je radijus vektor morao da na svim portovima višim od, na primer, 1024 da radi shaping i ograničava brzinu.

Ako to nije prodaja obogaljenog interneta, ja ne znam šta drugo.

Ono što vi eventualno možete da probate jeste da u uTorrentu odete na Options, pa na preferences, pa na Bittorrent i da pod Protocol encryption za outgoing stavite forced, a da deštiklirate Allow incoming legacy connection.

Ako ovo pomogne, znači da RV vrši inspekciju headera paketa i da imaju L7 firewall. Ako ovo ne pomogne, onda znači ono prvo što sam naveo, a to da seku saobraćaj po portovima.

Ne mogu da verujem da u 21. veku postoji toliki pilićarski ISP.
brate probao i podigao mi brzinu sa0,1 na 7,5 kb znaci blokirali 100 %.
Kolega se prebacio na 4 mb paket i njemu torenti povremeno rade on je u naselju viraga al to povremeno:rade poslednja dva dana inace nisu radili uopste i kad ih je zvao kazu da je problem tehnicke prirode i da rade na tome uglavnom buna se sprema (bar medju kolegama na poslu) tako da ako neko pokrece neku akciju javite
losmicelaviobr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 12:18   #53
Mortimer
Novi član
 
Član od: 28.2.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: Radijus Vektor kablovski internet

Samo da javim da od jutros u 9h torrenti ponovo rade punom brzinom.
Mortimer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 13:02   #54
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.710
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 907 puta na 670 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Čitaju pilićari sve forume, čisto da znate.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 14:26   #55
Mortimer
Novi član
 
Član od: 28.2.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Re: Radijus Vektor kablovski internet

Pilicari prate forume... Onda pozdrav za njih i ako jos jednom probaju ovako neku glupu foru odmah menjam provajdera.
Mortimer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 16:19   #56
zvonezy
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 48
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

STVARNO RADI
a forumi su tu da ih cita bilo ko.od sada cemo sva misljenja,vezano za vektor,razmenjivati ovde.nadam se da cemo sto manje imati potrebe za posetom ove teme.
hvala svima na savetima i pozdrav do sledeceg problema
al nesto mi mirise da cemo se uskoro opet videti

Poslednja ispravka: zvonezy (1.3.2011 u 16:27)
zvonezy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 21:24   #57
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Meni ne prelazi 80kb/s

Edit: Sinoc su zvali da provere i devojka rece da ce proslediti kolegama.. Od jutros ok.


Ja ne spustam gard! Ne zamerite na pesimizmu

Poslednja ispravka: Duci0167 (2.3.2011 u 10:07)
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2011, 10:28   #58
zvonezy
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 48
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

ma naravno duci.tu smo svi.ako opet krene naopako ne odustajemo od zapocetog.
zvonezy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2011, 17:00   #59
vladaob
Novi član
 
Član od: 23.2.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

imam jedno pitanje!malopre sam bio na vektorovom sajtu i video nove pakete.e sad posto sam imao paket 4mb,taj paket verovatno ne postoji jer umesto njega stoji 6mb uz ugovor od 18 meseci.koja je sad ovo fora?da li neko zna o cemu se radi???
inace brzina mi ne prelazi 200kb!
vladaob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2011, 17:09   #60
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Citat:
vladaob kaže: Pregled poruke
imam jedno pitanje!malopre sam bio na vektorovom sajtu i video nove pakete.e sad posto sam imao paket 4mb,taj paket verovatno ne postoji jer umesto njega stoji 6mb uz ugovor od 18 meseci.koja je sad ovo fora?da li neko zna o cemu se radi???
inace brzina mi ne prelazi 200kb!
... 6mb i kosta 1600din.,18 meseci.. Ja ne mogu da verujem da imaju m@da da daju takvu ponudu! Ne znam da li je tuzno ili smesno ili imbecilno retardirano... ne mogu da ispostuju ni ovo a povecavaju brzinu (kao). Sto bi rekli "Eto sale niotkuda!"

Brzina ni meni od 13h ne prelazi 200kb,trenutno oko 60kb
Ako neko u Obrenovcu posle ovih dogadjaja uzme RV i paket 6mb,onda zasluzuje da mu se desi sve sto ce mu se desiti,100%
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kaspersky Internet Security & Anti-Virus 2010 9.0.0.459 Final rogi23 Zaštita 116 18.12.2009 1:00
"Otvoreni" Internet u EU u opasnosti donator99 Internet usluge 60 17.9.2009 18:17
SBB uvozi internet iz inostranstva? Bryan Fury Internet usluge 32 2.12.2008 19:33
Sharing internet connection i LAN. diablo_ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 7 30.7.2007 18:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com