Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.10.2007, 13:23   #121
Tihi
Veteran
 
Član od: 11.5.2006.
Poruke: 735
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 160 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Od nedavno umesto nera koristim imgBurn, odlican program koji od poslednje verzije moze da reze i klasican data disk...
Tihi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2008, 12:28   #122
Krabos
Novi član
 
Član od: 28.1.2008.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Smile Re: Freeware - koji koristite...

Jako zanimljiva tema,
nasto mi se raspored vaših postova poremetio, pa mi katkada pokazuje od prvog ka zadnjem, a katkada obrnutim redom. Ali nije ni bitno, evo vam jedan super-programčić koji će vam olakšati kopiranje i premještanje dokumenata: SuperCopier Beta 1.9. Koristim ga već dvije-tri godine i pored toga što je BETA, nemam sa njim problema i jedna je od obaveznih stvari koje instaliram svakom prijetelju i mušteriji nakon instalacije OS-a.

SuperCopier će zamijeniti "windows explorer file copy" i dodati mnogo mogućnosti; da usred transfera ili kopiranja fajlova operaciju zaustavite i poslije nastavite, da kontrolišete brzinu kopiranja i prioritet operacije nad drugim operacijama koje se vrše istodobno, detaljan prikaz progresa kopiranja, za vrijeme kopiranja možete sa liste fajlova dodati ili oduzeti jedan ili više njih, možete snimiti listu fajlova za kopiranje i naknadno je pokrenuti, također se može podesiti i sljedeće: Da preimenuje staru ili novu datoteku ukoliko budu istoimene, može se podesiti da oštećene fajlove koje će teže kopirati (sa oštećenog diska recimo) automatski prebaciti na kraj liste tako da zbog jednog fajla ne koči sve ostale i td.

VELIČINA PRIGRAMA JE od 470 do 500 kb, link slijedi:

http://sourceforge.net/projects/supercopier/
Krabos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Krabos na korisnoj poruci:
oluja (28.1.2008)
Stara 28.1.2008, 17:40   #123
DaySleeper
Veteran
 
Član od: 17.7.2007.
Lokacija: /usr/local/bin
Poruke: 806
Zahvalnice: 290
Zahvaljeno 513 puta na 235 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DaySleeper Slanje poruke preko Skypea korisniku DaySleeper
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
Krabos kaže: Pregled poruke
nasto mi se raspored vaših postova poremetio, pa mi katkada pokazuje od prvog ka zadnjem, a katkada obrnutim redom.
To podesavas u kontrolnom panelu, kako hoces da ti forum prikazuje postove
DaySleeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2008, 15:37   #124
banca
Novi član
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Da li postoji neka alternativa corel-u?
banca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2008, 16:21   #125
PDarko
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: /dev/random
Poruke: 1.011
Zahvalnice: 163
Zahvaljeno 182 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
banca kaže: Pregled poruke
Da li postoji neka alternativa corel-u?
Kom Corel-u?
Citat:
Corel Designer - Formerly Micrografx Designer, professional technical illustration software.
CorelDRAW - A vector graphics editor. Still the company's best-selling software.
CorelDream3D
Corel Graphics Suite - Combination of CorelDRAW, PhotoPaint, R.A.V.E., Trace and Capture.
Corel KnockOut - Professional image masking plug-in.
Corel Painter - Formerly Fractal Painter. A program that emulates natural media (paint, crayons, brushes etc.)
Corel Photo Album - A sophisticated program for organizing digital photographs, inherited from Jasc Software.
Corel PHOTO-PAINT - A bitmap graphics program comparable to Adobe Photoshop. Bundled with the CorelDRAW Graphics Suite.
Corel SnapFire - A new digital photo management suite, positioned to compete with Google's Picasa offering.
Corel Ventura - Desktop publishing software that had a large and loyal following for its DOS version when Corel acquired it in the early 1990s. It was briefly revived in 2002.
CorelDRAW -> Inkscape

Više o editorima za vektorsku grafiku nožeš naći na vikipediji.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...aphics_editors

Poslednja ispravka: PDarko (21.2.2008 u 17:17) Razlog: dodat link ka vikipediji
PDarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2008, 8:26   #126
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Prvo sajt gde mozete naci 99% ovih pomenutih programa
http://www.freewarefiles.com/

Comodo Firewall Pro (Firewall, anti >virus,spyware,hijackers,trojans...)
http://www.personalfirewall.comodo.c..._firewall.html

I moj vote za GOM i utorrent
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2008, 11:41   #127
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.861
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.843 puta na 1.159 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
ivan.a kaže: Pregled poruke
Prvo sajt gde mozete naci 99% ovih pomenutih programa
http://www.freewarefiles.com/
Poenta ove teme je da preporucimo jedni drugima free programe koje koristimo. Relativno lako je naci adrese na kojima ima mali milion free programa, problem je sto ne zna svako koji od njih valja ili je koristan, mali, ne trosi resurse...

oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2008, 7:57   #128
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Oke.
Time Adjuster - Program za subtitlovanje, sinhronizaciju, konvertovanje. Meni je licno veoma koristan kada titl nije sinhronizovan sa slikom, jer proces odradim za bukvalno 3 min.
DelAny - Mali program (40kb), koji brise fajlove koji obicno ne mogu da se izbrisu, sto ponekad zna da iritira.
Foxit Reader - Citanje .pdf fajlova on the fly (+mogucnost stampanja, vadjenja texta i slika).
Ultr@VNC- Remote administracija. Moze posluziti za kontrolisanje udaljenih racunara, edukaciju itd. Link je ka download stranici.
DownTheAll. - Dodao bih i ovaj addon za FireFox korisnike. Sluzi za napredni download fajlova preko interneta, koji je mene odusevio brzinom skidanja fajlova.
Eto nekih, mozda nekome i korisnih programa, kojih sam se trenutno setio. Nadam se da nisam stavio neke vec pomenute .
Pozdrav.
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2008, 14:37   #129
milana_c
Novi član
 
Član od: 15.2.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 29
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 33 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

ImageShack QuickShot 1.52

Savršen alat za screenshot.Mali I lak za upotrebu (svega 4 komande,od kojih su, po mom misljenju, dovoljne samo 2).Ima sopstveni folder gde smešta sve srceenshot-ove pa nema potrebe da se otvara "New file" u programu koji se trenutno ne koristi.Idealan je kada je potrebno napraviti više screenshot-ova (kao,npr. vizuelni opis nekog procesa).Daje 2 mogućnosti pravljenja screenshot-a :

1.full screen
2.active window

GIMP

Prilično dobra zamena za Photoshop.

CDBurnerXP

Opet zamena, i opet prilično dobra, ali za Nero.Radi apsolutno sve:

1.Data-CDs/DVDs
2.Audio-CDs
3.-burn ISO files to CD
-create your own ISO files
-convert bin- and nrg-files to ISO
-save CDs/DVDs as ISO file to disc
4.Bootable disc
5.Erase a disc
6.Copy Audio Disc
...i još mnogo toga,ovo su samo moje omiljene funkcije.

IsoBuster
Citat:
The Ultimate CD/DVD and BD/HD DVD data recovery software
Mislim da citat govori dovoljno.

Exact Audio Copy

Skoro savršen program za riping (ne znam kako bih prevela ovaj izraz, možda "istrgnuti") muziku sa CD-a.Ima mogućnost kopiranja sa ili bez kompresije a podržava MP3, WMA, flac i OggVorbis external enkodere.Uz ovaj program je neophodan K-Lite Codec Pack.Takođe,ima opciju "Error correction",što znači da pegla sve greške na CD-u nastale usled fizičkog oštećenja.
Iako EAC ima sopstvenu bazu podataka,koristan plug-in je AccurateRip koji vrši poređenje podataka (CRC) sa vašeg CD-a i onih koji su u bazi.Prilično siguran način da znate da li je ono što posedujete original.

What's Running

Daje potun uvid u sve što se trenutno dešava, procesi,driveri,internet konekcije,start up....Iz njega je moguće prekinuti bilo koji proces (ukoliko se desi zamrzavanje nekog programa).

µTorrent

Mislim da objašnjenje nije potrebno,samo bih dodala obaveznu upotrebu PeerGuardian 2 i dodatak blacklist za isti.


Azureus

Još jedan torrent klijent.Prilično opterećuje internet konekciju (mada sam i to rešila kada sam se prebacila na ADSL 1024).Prema količini informacija koje pruža,neuporedivo je bolji od µTorrenta, plus za njega nije potreban Peerguardian pošto ima sopstveni "SafePeer" plug-in.


Translatorapp

Jedan od najbolih englesko-srpskih/srpsko-engleskih rečnika koje sam našla na internetu (a tražila sam ga nedeljama).Iako nije potun,naravno,ima mogućnost dodavanja novih prevoda.Postoje dve opcije:

1.prevod pojedinačne reči
2.prevod fraze (koja se nije pokazala kao preterano funkcionalna)

BSPlayer

Klasičan media player sa opcijama za dodavanje podržavanih audio i video formata i mogućnošću korekcije titlova (ukoliko kasni ili žuri u odnosu na video).
milana_c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku milana_c na korisnoj poruci:
next (31.3.2008), sasha vukelic (31.3.2008), stesha (31.3.2008), _RaZoR_ (9.4.2008)
Stara 31.3.2008, 16:29   #130
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
milana_c kaže: Pregled poruke
...

BSPlayer

Klasičan media player sa opcijama za dodavanje podržavanih audio i video formata i mogućnošću korekcije titlova (ukoliko kasni ili žuri u odnosu na video).
BSPlayer free verzija sadrži adware.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2008, 16:55   #131
milana_c
Novi član
 
Član od: 15.2.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 29
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 33 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
ForceWare kaže: Pregled poruke
BSPlayer free verzija sadrži adware.
Ja ga koristim već par meseci i još nisam imala nikakvih problema, kako u samom programu tako i u celokupnom radu kompjutera.

Mada, moram priznati da već duže vreme koristim Uniblue Power Suite (koji nije freeware i odlično čisti kompjuter od svega nepotrebnog) i SpyBot Search & Destroy. Prema rezultatima skeniranja,kompjuter mi je prilično čist.

Poslednja ispravka: milana_c (31.3.2008 u 17:05)
milana_c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2008, 20:48   #132
Torrente
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Lokacija: RS
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Portable Builder (3,3MB) - vrlo jednostavan i jedini freeware program za pravljenje "pravih"(registar netaknut) portabl programa. Npr. ako je neko Photoshop fanatik i zeli ga uvijek imati sa sobom na USB-u.
http://rapidshare.com/files/48496924...ilder_v0.9.zip

Actual Booster 3.1 (64KB) - automatski menja prioritet aktivnim, foreground programima, sa Normal na High i na taj nacin ubrzava rad sa racunarom. Ovakvih programa ima mnogo, ali vecina su komercijalni i koriste mnogo memorije, sto je apsurdno s obzirom da im je namjena da ubrzaju komp. Iz nekog razloga nije kompatibilan sa igrama, pa ga je potrebno iskljuciti.
http://www.loonies.narod.ru/releases/actlbstr.exe

InstallWatch Pro 2.5 (3,7MB) - sluzi za pracenje instalacije programa, odnosno da tacno znate sta sve neki program izbaci za vrijeme instalacije, i pri prvom pokretanju naravno. Ako se pravilno konfigurise moze da napravi screenshot za samo 15 sekundi. Jos uvijek nema bolji od njega (zadnja verzija iz 2000.god), a jedina alternativa mu je Regshot.
www.epsilonsquared.com/installwatch.htm

QTTabBar 1.2.2.1 (500KB) - omogucava tabove u Windows exploreru, iste one sto danas ima svaki internet browser i fajl menadzer. Odlican program, steta sto koristi .netframework za rad. Link

The KMPlayer - ima odlican postprocesing (poprilicno poboljsa sliku), u "Preferences-Video Processing-Postprocessing" podesite sve na max i odmah cete primjetiti razliku kada gledate recimo neki video klip sa Youtube-a, ili telefona.

Revo Uninstaller 1.50 - trenutno najbolji aninstaler
http://www.revouninstaller.com/revo_..._download.html

RunAsDate 1.02 (20KB)- ovaj sam vec preporucio, ali mi je moderator obrisao taj dio poruke iako je program u potpunost legalan za koristenje, evo i dokaz:
http://www.softpedia.com/get/System/...unAsDate.shtml

A sada moji favoriti:
1. PowerPro 4.8 (3.6MB) - po meni najkorisniji program(alatka) ikada napravljen. Navescu jedan primjer odnosno funkciju koju necete naci u opisu na sajtu, a koja me je impresionirala. Mislim da je nema nijedan program, barem freeware.
INTERAKTIVNOST
Trenutno imam wallpaper na kome se nalazi nekakav svetionik. Uz pomoc Mousetrap plugin-a podesio sam da kada na vrata tog svetionika kliknem
- lijevim klikom, otvori mi se My Computer
- srednjim klikom, otvori mi se My Documents
- a desni klik otvara My Music
To znaci da vam ne trebaju vise te 3 ikonice na desktopu, a koje se mogu otvoriti samo duplim-lijevim klikom.
Naravno nacin aktivacije mozete sami definisati (pored jednog klika moze se koristiti kombinacija npr. shift+lijevi klik, zatim cetvrti klik+srednji klik pod pretpostavkom da mis ima cetvrti i peti klik(X1 i X2) itd.
Takodje mozete napraviti svoj "dock". Dok nisam pronasao PowerPro koristio sam Rocketdock koji duplo vise koristi resurse nego PowerPro.
Da bi vam dock bio fensi potrebno je koristiti skinovanje koje je podrzano i veoma jednostavno. Postoje 2 nacina skinovanja.
Neko je pomenuo WinRoll program, i tu funkciju podrzava.
Mogucnost aktivacije vise komandi odjednom, npr. dupli klik na desktop otvara C i D folder i Operu i ... ma sta vam padne na pamet
Malo prakticniji primjer: kada otvorim folder "Klipovi" automatski se otvara i KMPlayer.
Zauzelo bi nekoliko stranica kada bih opisao sta se sve moze pomocu ovog cudovista.
Stvarno ekstra program PowerPro

2. Returnil Personal Edition 1.72 (2MB) - prije njega koristio sam Sandboxie. Medjutim Sandboxie "propusta", sporiji je i tezi za koristenje
Kada pokrenete Returnil on stvara virtuelno okruzenje citave C particije odnosno one na kojoj vam je instaliran Windows. To radi pomocu RAM memorije, sto ne razumijem jer se ne primjeti tj. igra koja koristi mnogo memorije (GTR2) radi bez ikakvog usporavanja, kao i prije.
Samim tim sto koristi ram memoriju dok koristite Returnil ne dolazi do fragmentacije hard diska. To znaci, ako izvrsite defragmentaciju i stavite da vam je Returnil zastita konstantna, nikad vise necete morati vrsiti defragmentaciju C diska. Dobro jednom u pola godine ne bi bilo lose.
Ono sto zelite mozete sacuvati na drugu "ne-sistem" particiju, ili na USB, narezati na CD itd.
Ja ga najvise koristim kada isprobavam programe ... instaliram 10 novih program, isprobam ih, iskljucim ili restartujem komp, a on ko nov. Ako neki program zasluzi da buden stalan clan, posle ga instaliram.
Zadnjih nekoliko dana ozbiljno razmisljam da uninstaliram anti-virusni i anti-spyware program, jer samo mi trose resurse, a kad ugasim racunar sve sto sam "pokupio" nestane.
Neki idu cak dotle da ne koriste ni firewall. Returnil
Torrente je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Torrente na korisnoj poruci:
Garson (2.4.2008)
Stara 4.4.2008, 18:54   #133
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Niko, koliko vidim,ne spomenu VPlayer - video player, podrzava subtitlove.

Pitanje:

@Torrente: Da li je bezbedno koristiti Revo Uninstaller u Advanced modulu?

Poslednja ispravka: Haker95 (4.4.2008 u 19:08)
Haker95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2008, 21:19   #134
Torrente
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Lokacija: RS
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
Haker95 kaže: Pregled poruke
Da li je bezbedno koristiti Revo Uninstaller u Advanced modulu?
NE. Koristenje aninstalera ovog tipa nikada nije bezbjedno, pa je zato potrebno uvijek provjeriti sta se brise.
Sad sam aninstalirao SmartBarXP 1.0.201 u Advanced modulu i pronasao mi je oko 3000 ostataka samo u registru.
Koliko poznajem registar (ne toliko dobro) obrisao je samo smece. Opet to mi nije bitno jer sam SmartBarXP isprobavao u Returnilu.
Uglavnom, u poredjenju sa Your Uninstaller-om (komercijalnim programom), Revo je sigurniji.

Kad sam vec tu:

- Google Hacks - opet potpuno legalan program. Autor kaze da je svrha ove aplikacije EDUKACIJA, zamislite.
Mene je naucio da neke internet radio stranice nisu uopste "zasticene".
- Free Video Dub - za razliku od ostalih "dabova" ovaj omogucava da isjecete dijelove nekog video klipa bez konvertovanja tj. u sekundama, a jos vaznije podrzava formate kao sto su FLV, 3GP, ...
Trenutno jedini ove vrste, a freeware. Na ovom sajtu nalazi se, pored pomenutog, jos nekoliko vrlo korisnih programa.
Torrente je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2008, 21:35   #135
SV 84
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Io
Poruke: 261
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 58 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
ForceWare kaže: Pregled poruke
BSPlayer free verzija sadrži adware.
BSplayer 1.37.826 - до ове верзије је "non-adware"...
SV 84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2008, 21:40   #136
Antony Kidis
Veteran
 
Član od: 29.10.2007.
Lokacija: Grad u kome je glupo voziti skejt
Poruke: 710
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 509 puta na 176 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Antony Kidis Slanje poruke preko Yahooa korisniku Antony Kidis Slanje poruke preko Skypea korisniku Antony Kidis
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Ljudi jel' se jos kome kod Winampa 5.51 pojavio spyware?
Antony Kidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2008, 19:59   #137
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
Torrente kaže: Pregled poruke
Uglavnom, u poredjenju sa Your Uninstaller-om (komercijalnim programom), Revo je sigurniji.
Prilicno je to cudno, s obzirom da je Revo dzaba a Your Uninstaller "ne-besplatan".
Haker95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2008, 22:51   #138
ilidan
V.I.P. Video/TV softver
 
Član od: 24.12.2005.
Poruke: 1.700
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 462 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
Haker95 kaže: Pregled poruke
Prilicno je to cudno, s obzirom da je Revo dzaba a Your Uninstaller "ne-besplatan".
Ko kaze da komrecijalni programi moraju biti bolji od besplatnih. Zar Xvid nije bolji (neki se, mozda, nece sloziti) od Divx ili Lame od Fraunhofer ili 7-zip od WinRAR (po kompresiji)?
ilidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2008, 20:21   #139
Torrente
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Lokacija: RS
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Freeware - koji koristite...

Upravo sam nasao odlican fajl menadžer Q-Dir 3.0. Mozda i najmanji koji sam video, samo 180KB, portabl. Za sve funkcije kliknite na link http://www.softwareok.com/?seite=Sof...nguage=english

Poslednja ispravka: Torrente (14.4.2008 u 20:47)
Torrente je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2008, 20:56   #140
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Lightbulb Re: Freeware - koji koristite...

Citat:
SV 84 kaže: Pregled poruke
По мени најбољи програм за "screen capture"

FastStone Capture
Ovaj program nije besplatan!
Haker95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
free, freeware

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji recnik koristite ? bojongo Aplikativni softver 35 31.10.2017 9:34
Koji video (divx) player koristite? the 1st one Video/TV softver 208 26.6.2012 10:50
Koji antivirus program koristite? oluja Zaštita 394 29.2.2008 9:58
Uzeo bih IrDA na USB2.0 - koji je najbolji ??? Ilic Marko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.2.2006 19:45
Freeware, Shareware, Open Source, GNU GPL... Elementarna Nepogoda Aplikativni softver 5 27.1.2006 19:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com