Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.7.2010, 14:20   #1
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Program za modernog švalera?

koristim samo windows 7 x64 , dolazi mi neko u posetu (cura) ona zna dobro da barata sa compom, i treba da sakrijem jedan folder u kome ima gomila stvari vezano za mene licno sto ona neb trebalo da vidi nikako. treba mi program , besplatno resenje koje moze da mi to omoguci, da samo ja , npr sa sifrom mogu da otvorim ili da vidim taj folder i sve u njemu (podfolderi itd) da mogu da ga koristim dok je ona tu , i posle normalno. samo besplatna i proverenja resenja molim vas , pomozite , momci verujem da me razumete
P.S. Mozda i njena keva dolazi , pritom jos gore, jer i ona moderna zena pa zna da radi u svim aplikacijama , a garant ima da cackaju obe po mojoj masini, zenska posla, ajd pretrpecu neki dan, ali moram da se osiguram samo cooliram
Levčanin je offline  
Stara 14.7.2010, 14:28   #2
acok97
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Mozda je FileLock nesto za tebe
http://www.newsoftwares.net/download...ock6-en/?id=gg
 
Stara 14.7.2010, 14:32   #3
goranagf
Član
 
Član od: 28.6.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 298
Zahvalnice: 196
Zahvaljeno 29 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Ja da sam na tvom mjestu nebih nista stavljao pod sifru, jer ce odmah posumnjati...
Ako hoces da sakrijes nesto sakrij ga, bukvalno.(ako ne znas: deni klik na folder, Properties > i cekiras Hidden).
Kasnije, kad odu, u kontrol panelu ukljucis da se vide skriveni fajlovi i rijesen problem.
Sumnjam da ce, kad dodju za racunar, one to isto uraditi, sumnjam i da znaju kako, prema tome...
goranagf je offline  
Stara 14.7.2010, 14:42   #4
acok97
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Da ili da ubacis to nesto daleko negdje u kompu ili mozda gdje nece traziti
( c:/windows/system32 na primjer )
 
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (14.7.2010)
Stara 14.7.2010, 14:47   #5
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Daj soma dindzi za fles od 4gb,metni na njega sve,a njega kasnije dobro sakrijes negde..pa nek` one cackaju po kompu
Skols je offline  
Stara 14.7.2010, 15:28   #6
Trubac
Član
 
Član od: 6.9.2007.
Lokacija: NS
Poruke: 117
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 38 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Ma sakrijes negdi u windows / sistem - pa napravis folder koji se zove activation codes i sve unutra preimenujes - recimo ako su slike onda iz *.jpg u *.dll...
I ne zaboravi da to posle obrises iz recent documents jer ti je ondak dzaba
Ja posto radim u skoli i sve kontrolne drzim na laptopu koji dajem djacima da ga koriste - koristim folder lock i jako dobro radi. Prikazuje da u folderu nema nista dok ga ne otvoris iz samog programa koji ima sifru...
pozdrav

P.S. Mani se svaleranja i svim cicama slobodno daj moj broj ja sam slobodan i voljan da se zrtvujem! Diskrecija zagarantovana
Trubac je offline  
Stara 14.7.2010, 15:29   #7
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Citat:
Skols kaže: Pregled poruke
Daj soma dindzi za fles od 4gb,metni na njega sve,a njega kasnije dobro sakrijes negde..pa nek` one cackaju po kompu
Teško da će to što ima, od "edukativnih" filmova (pretpostavljam), stati na jedan flesh od 4Gb.

Moj ti je savet da ispadneš faca i da postaviš prečicu na desktopu do tih fajlova da tašta uživa.
Aljosa je offline  
Stara 14.7.2010, 15:31   #8
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

ma kupio sam flesh i na njega cu da stavim nesto... i on je samnom stalno... ali ko ce da sakrije tonu video materijala... samo da pusti lepo fajl i onda se okrene i pita a koja ti je ova i gde je ovo snimano
znaci , veselo.
na hiden cu da probam da sakrijem taj veliki folder ali ipak videce se da je na diskk solidno popunjen , pitace koliki su ovi filovi, al ajd imam neke blu ray ripove pa ce da se pokrije , nece bas da sabira
ali zato ipak bi mi bio potreban neki programcic besplatni , koji lockuje foldere i trezi sifru za pristup... samo ne znam gde to ima i jel dzaba i jel radi na win 7 x64? e to mi treba
Levčanin je offline  
Stara 14.7.2010, 15:39   #9
Trubac
Član
 
Član od: 6.9.2007.
Lokacija: NS
Poruke: 117
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 38 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Citat:
Levčanin kaže: Pregled poruke
ma kupio sam flesh i na njega cu da stavim nesto... i on je samnom stalno... ali ko ce da sakrije tonu video materijala... samo da pusti lepo fajl i onda se okrene i pita a koja ti je ova i gde je ovo snimano
znaci , veselo.
na hiden cu da probam da sakrijem taj veliki folder ali ipak videce se da je na diskk solidno popunjen , pitace koliki su ovi filovi, al ajd imam neke blu ray ripove pa ce da se pokrije , nece bas da sabira
ali zato ipak bi mi bio potreban neki programcic besplatni , koji lockuje foldere i trezi sifru za pristup... samo ne znam gde to ima i jel dzaba i jel radi na win 7 x64? e to mi treba
onda definitvno folder lock a mislim da radi nekoliko -5 - startovanja besplatno. Ali on lockuje foldere ali ne trazi sirfu za otvaranje a trazi... AAAaaaa, vidi:
Imas u folderu random 50 fajlova koje hoces da sakrijes i u folder locku ga sakrijes, i onda u taj folder stavis random nesto. I ko otvori folder vidi random nesto dok ko startuje folder lock uz password koji sam stavis pa sa njim otvori folder vidi i ono sto si sakrio i random nesto / na sve sto si sakrio mozes da stavis password = treba ti password da udjes u folder lock pa ti treba drugi password sa kojim si sakrio folder = dvostruka sigurnost/... ako sam bio dovoljno jasan!

Ali racunaj da ni jedan program ne moze da sakrije gomile prostora... Znaci ako hoces da sakrijes 1 tera necega racunaj da neces bas uspeti. Jer sabiranje je cudo!
Trubac je offline  
Stara 14.7.2010, 15:41   #10
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

http://www.fspro.net/my-lockbox/
Wizard je offline  
Stara 14.7.2010, 20:23   #11
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Pokušaj da u DiskManagment-u ukloniš slovnu oznaku particije u kojoj se nalazi edukativni sadržaj.
Sass Drake je offline  
Stara 14.7.2010, 22:29   #12
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Ma najbolje je resenje kao sto su vec neki rekli, pod uslovom da imas dovoljno prostora na sistemskoj particiji - ubacis taj folder u System32 i renameujes ga nešto u fazonu "drivers64" ili slično, neće joj pasti na pamet
Predrag Stankovic je offline  
Stara 14.7.2010, 22:40   #13
zakzizu
Veteran
 
Član od: 18.7.2008.
Poruke: 694
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 25 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

ma idi begaj,devojka ti je bre ko inspektor,zašto ovo zašto ono,uzmi lepo obriši to sve(osim ako nisu privatni snimci )i pošalji mi pm pa ću ti dati neke linkove slične sadržine
zakzizu je offline  
Stara 14.7.2010, 22:51   #14
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Pazi kako sam ja to resio. Napravis folder igre, i natrpas neke sitne igre unutra i stavis taj folder, i ides properties, cekiras hidden, i to je to. Ako ona zna da ne igras te igre, onda ubacis u muziku, ili bilo gde drugo, samo gledaj da je veliki folder, pa da ne sumnja ako proveri velicinu...
Rajko92 je offline  
Stara 14.7.2010, 23:00   #15
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Skini hard disk,nadji neki drugi random kapaciteta (80 GB pozeljno),ovaj originalni sakrijes,a na ovaj manji instaliras windows sa programima,bla,bla,i kad opasnost prodje ti samo vrati stari...
Bokile je offline  
Stara 14.7.2010, 23:12   #16
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Mislim da je najjednostavnije da sve to prebaciš na fleš memoriju.
miša topola je offline  
Stara 14.7.2010, 23:16   #17
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

Citat:
Bokile2000 kaže: Pregled poruke
Skini hard disk,nadji neki drugi random kapaciteta (80 GB pozeljno),ovaj originalni sakrijes,a na ovaj manji instaliras windows sa programima,bla,bla,i kad opasnost prodje ti samo vrati stari...
Pa lakse mu je da reze na cd-ove sve, nego da menja hard ...
Rajko92 je offline  
Stara 15.7.2010, 1:47   #18
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

he he ,lepi su vam predlozi,hvala. momci situacija je malo komplikovanija nego sto je vi shvatate... u pitanju je video materijal privatne sadrzine , znaci ne moze da se sklanja vec je sirovo , treba da se compresuje ima oko 200 gb a ja u tome nisam vest niti sam imao vreme da se bakcem sa tim , a ona dolazi na odmor neplanirano..., zato ga i drzim na hardu , nebi da ona pogleda i pita me posle ko, sta, gde je ovo snimano itd... a inace ona radi u firmi koja se bavi odrzavanjem mreza, tako da je za racunare maher tako da je meni najsigurnije da to sakrijem negde bukvalno u neku mapu i onda stavim atribut hiden... iz tog razloga imam jednu particiju na hardu,ima gde da se sakrije... ili jednostavno da iskoristim neki besplatan programcic za zakljucavanje foldera. koliko znam hakerisanje nije naucila jos uvek
i kupovina dodatnog harda ne dolazi u obzir, vec sam puko na nake dzindjuve
Levčanin je offline  
Stara 15.7.2010, 2:03   #19
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

ne mora da bude haker kad sedne za tvoj komp, dovoljno je da 10 minuta da sazna šta si radio na kompjuteru
Zato, najbolje da udraiš format, i nema šta da brineš
water wizard je offline  
Stara 15.7.2010, 2:19   #20
Martok
Veteran
 
Član od: 24.1.2006.
Lokacija: U Gostima
Poruke: 844
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 302 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: program za modernog švalera?

nego da te pitam nesto, jel si siguran da ne svrlja i po ovom formu ? :P
Martok je offline  
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Martok na korisnoj poruci:
A M G (15.7.2010), cupke4ever (21.7.2010), DylaN (17.7.2010), Ivan-94 (21.7.2010), Nikola16789 (26.7.2010), vasto lorde (24.7.2010)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com