Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2014, 2:45   #1
dragan89
Novi član
 
Član od: 30.1.2014.
Poruke: 13
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Serije koje smo voleli

Secate li se serije Heartbreak high (Nestasne godine)?Mislim da se emitovala 3 puta:na 3 kanalu,Super tv i Stankom-u..To su bila vremena...Drezik,Anita,Rajan,Denis,Sara,Nik,Bolton ..i cuvena uvodna spica..tako mi i danas zvoni mobilni...
dragan89 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragan89 na korisnoj poruci:
Rainman (31.1.2014)
Stara 31.1.2014, 3:06   #2
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Serije koje smo voleli

Citat:
dragan89 kaže: Pregled poruke
Secate li se serije Heartbreak high (Nestasne godine)?Mislim da se emitovala 3 puta:na 3 kanalu,Super tv i Stankom-u..To su bila vremena...Drezik,Anita,Rajan,Denis,Sara,Nik,Bolton ..i cuvena uvodna spica..tako mi i danas zvoni mobilni...
Verujes li mi da sam se pre neki dan podsetio te spice i serije . Ja i sestra smo kao klinci redovno gledali na 3k. Bogdan Drazic i ona nasa sa Kosova, Sumic koliko se secam. Znam da smo se ja i sestra iznenadili kada su u jednoj epizodi poceli da pricaju srpski. Eh klinacko odusevljenje
pentraksil je offline  
Stara 31.1.2014, 11:49   #3
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Serije koje smo voleli

Au, sjajna tema

Meni od nekih najmladjih godina, prvo na pamet pada M.A.S.H - to je bila prva serija koju sam ono bas pratio svaku epizodu, iako mi je tematika bila krajnje daleka - pogotovo kao klincu

Onda su poceli da pustaju na BK cini mi se 3rd Rock from the Sun - i to mi je i dan danas ostalo kao jedna od top 3 serije.

U medjuvremenu je 90210 uzeo maha, i svi su je zivi gledali - a i ja sa njima. Posle su poceli Prijatelji i naravno Heartbreak High (tad sam bio srednja skola i to je prva serija da je bila bliska tematici i mojim godinama). Meni ne zvoni tako mobilini, ali se vrlo dobro secam uvodne numere

Bilo je tu jos par serija mozda malo losijeg kvaliteta, ali koje sam stvarno voleo. Secam se Klarise sveznalice - koju sam obozavao da gledam, jer je non stop igrala igrice na kompu, a u igrama su bile glave glavnih junaka Isto tako, Mocne rendzere sam gledao koliko god da je bilo smesno uradjeno - voleo sam ih (onu prvu i originalnu postavu).

Posto uz "devedesete" ide uglavnom neka psovka, ja cu da napisem Devedesete - sa sve smajlijem - jer su ove serije meni obelezile odrastanje. Garant je bila jos neka bas bas dobra serija, al ne mogu bas sad da se setim.
Rainman je offline  
Stara 31.1.2014, 11:56   #4
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Serije koje smo voleli

Anyone?
dijego_ je offline  
Stara 31.1.2014, 12:40   #5
dragan89
Novi član
 
Član od: 30.1.2014.
Poruke: 13
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Serije koje smo voleli

Da ,da ,mocni rendzeri.Ja sam uvek bio crni rendzer,hahah...Drug je bio beli i napravio je drveni mac,zval smo ga "mocna saba"ili sablja nzm..Balki,Skalpi,prelepa Kimberli,strasn Glodar
Od ostalih,najjaca serija mi je "Mucke". I dan danas gledam mnoge epizode po 100. put..
Jos je bila jedna serija cinimi se na 3 kanalu,grupa nekih tinejdzera koji zive na nekom napustenom mestu ,izolovani od svih,kao da se desila neka katastofa pa su oni jedini ostali zivi..zive organizovani kao pleme...
Da ne zna neko mozda dali se negde emituje serija Nestasne godine ili bar gde moze da se skine?
dragan89 je offline  
Stara 31.1.2014, 13:00   #6
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Serije koje smo voleli

Seća li se neko šta znači čitanje? Očigledno ne, jer se identična tema nalazi na istoj strani!
Ocelot je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ukratko filmovi i serije? ZoNi Zanimljive Web lokacije 3 18.12.2013 13:46
Igre koje zaslužuju nastavak Dio37 O igrama uopšte 262 14.9.2013 22:52
Filmovi koje biste voleli da gledate, ali koje je teško naći ZoNi Kompjuteri i film 7 12.2.2013 2:03
Koje slusalice za iPod Nano? Sale2322 Zvuk na računaru 3 14.6.2007 11:38
Koje driver-e instalirati i kojim redosledom AnaM Operativni sistemi 13 2.6.2007 10:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com