Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.7.2016, 11:46   #301
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Risen 2 je sasvim ok, meni se svideo. Imam gomilu zamerki, ali moze da se igra. Risen 3 mi je sa druge strane katastrofa, i sigurno najlosija PB igra do sada.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2017, 20:46   #302
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Dvojka je za ovo tri koplja iznad. Presao sam je reda radi. Ne kaki mnogo vec instaliraj dvojku.
filpan je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Leonida (20.6.2017)
Stara 20.6.2017, 21:42   #303
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

u odnosu na svoje uzore Risen nije dobar (ne bih rekao da je loš). U poređenju sa drugim naslovima koji su sad aktuelni verovatno je među boljim igrama. Jedino Witcher i možda skyrim (na mišiće po mom mišljenju) su bolji od Risen 1 i 2.

U principu i u prvom delu postoje pirati samo ne igraju veću ulogu kao u drugom delu. Meni je baš taj piratski šmek i muskete ono što igru izdvaja od konkurencije.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2017, 21:54   #304
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Ima li neko savet za nekog ko počinje igru, tipa koje ostrvo prvo posetiti, jel se odmah priključuje nekoj frakciji i sl.? Igrao sam je malo nakon keca ali sam batalio, pa reko sad da počnem, da joj dam šansu.
Dvojka me odbija zbog primarnog pirat setinga. Ova je koliko vidim neka kombinacija keca i dvojke.
Jel toliko igra loša? Pojedini review-ovi su da Bog sačuva.
Daj nahvalite je malo
Ja sam odlagao prikljucenje frakciji koliko god sam mogao (prema prethodnom iskustvu u pirana igrama), ali koliko vidim po netu nema posebnih benfita od toga. Idi na Antigu prvo, ostatak nije toliko bitan. Mozda po velicini ostrva, od najmanje do najvece...
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2017, 23:21   #305
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 884
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Ima li neko savet za nekog ko počinje igru, tipa koje ostrvo prvo posetiti, jel se odmah priključuje nekoj frakciji i sl.? Igrao sam je malo nakon keca ali sam batalio, pa reko sad da počnem, da joj dam šansu.
Dvojka me odbija zbog primarnog pirat setinga. Ova je koliko vidim neka kombinacija keca i dvojke.
Jel toliko igra loša? Pojedini review-ovi su da Bog sačuva.
Daj nahvalite je malo
Ja sam odustao kad sam je probao prvi put, činila mi se užasno dosadnom, ali pri drugom pokušaju utisak je bio mnogo bolji i uspio sam je odigrati. Realno, igra ima dosta mana, borba je nenormalno olakšana, glasovna gluma (na engleskom) je blagi užas, ali meni je imala neki poseban šmek i bilo je zabavno napredovati kroz predivna okruženja. Daleko od toga da je na nivou Gothica ili čak prethodnih Risena i vjerovatno ja imam pozitivnije mišljenje od većine onih koji su je probali, ali ja bih ti preporučio da probaš. Ako nisi igrao Gothice tojest prethodne Piranine igre možda ti i neće smetati prelaka borba i možda ti se igra i dopadne.
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2017, 23:30   #306
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Da, treba odigrati trojku, mada je realno najlosija igra u serijalu (za mene je Gothic i Risen ista igra)... Preporuka da se igra enhanced edition (potreban 64bit windows) na ultra tezini. Inace je igra prelagana...
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2019, 21:23   #307
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Zavrsio konacno ovo, i samim tim i Risen trilogiju. Kec ostaje najbolji, tu nema diskusije, ali moram priznati da mi se treci deo dopao vise od prethodnog, sto nisam ocekivao. Secam se kada sam nakon prelaska Risena 2 gledao gameplay snimke trojke i bio potpuno pod utiskom da je sve moguce u njoj unazadjeno - losije animacije, crappy borba, pa cak i preglup font.

Ali, prevario sam se. Borba jeste prelaka i presmesna nakon one iz dvojke (i pogotovo keca, o Gothicu da i ne pricam) ali je zabavna na neki svoj nacin. Umreti je gotovo nemoguce, doslovno svakog monstera mozete bez problema da oljustite za par sekundi. S obzirom da je uvek neko s vama (companion), sanse za smrt su realno na nuli.

However, ja sam ovo prvenstveno igrao zbog sveta i questova, jer Piranje retko kad zakazu na tom polju. Svet je barem duplo veci od onog iz prethodnog dela. To je i slicnost sa Gothic serijalom - prvi deo ima malu mapu, drugi nesto vecu, i onda je trojka gargantuanski mastodon koji zahteva desetine sati spartanja s jednog na drugi kraj mape. Pored par presminkanih ostrva iz dvojke, ubacili su i neka jos veca ostrva. Mislim da je Taranis najveci i da sam na njemu proveo najvise vremena.

Prica mi se takodje vise svidela nego u dvojci. Mogu cak reci isto i za glavnog karaktera, kog je Kuzmanovic dobrano napljuvao u SK reviewu Jedan zaista kul momenat je bio kada s novim likom srecete protagonistu keca i dvojke. Lik bleji za vatrom, a oko njega nebrojeni lesevi poklanih protivnika. U prethodnom delu ste isto spasavali svet, samo sto je to ovde nekako grandioznije i uverljvije. To je delom i zbog sea battles, koje su otprilike hiljadu puta jednostavnije od onih iz AC4: Black Flag. Pomorskih bitaka zapravo ima samo 5-6 i sve dolaze skriptovano s napredovanjem kroz pricu.

Soundtrack je solidan, s par ambijentalnih melodija koje kasnije tesko izlaze iz glave. Primer. Naravno, nista na nivou epskih simfonija iz Gothica 3. Voice acting standardno los, mada ja to nisam nikad uzimao kao manu kod Piranjinih igara. Sve u svemu, nije mi zao sto sam ulupao 45 sati u ovo i ubio/uzbrao/kompletirao sve na sta sam naisao
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2020, 13:09   #308
wolfgm
Član
 
Član od: 12.5.2007.
Lokacija: Aleksinac; Kostolac
Poruke: 385
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolfgm
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Imam glupo pitanje. Igram verziju kupljenu na GOG-u. Na Win10, svi pokušaji da uništim flotu kojom komaduje Krov se završavaju na taj način da pošto ga pobedim u duelu, moj karakter stoji iznad vode na praznom prostoru, iznad vode, bez mogućnosti kontrole nad njim. Da li ima neki peč koji to ispravlja.
wolfgm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2020, 13:32   #309
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Poznat problem. Ne koristi autosave i isprobaj raniji save (ili probaj otploviti na neko drugo ostrvo prije borbe).
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shades na korisnoj poruci:
wolfgm (21.5.2020)
Stara 21.5.2020, 13:34   #310
wolfgm
Član
 
Član od: 12.5.2007.
Lokacija: Aleksinac; Kostolac
Poruke: 385
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolfgm
Određen forumom Re: Risen 3: Titan Lords

Koristo sam quicksave. Hvala.
wolfgm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Lords of Magic SE millancche Strateške igre 6 5.11.2021 16:58
Risen 2 Vulee Role-Play 688 3.8.2014 22:24
Lords of Football nickaveli Upravljačke simulacije 4 9.4.2013 2:56
HTC Titan Mr.Simpson Aparati i oprema 2 2.9.2011 23:29
Titan AE (After Earth) Wolverine Kompjuteri i film 2 8.4.2006 12:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com