Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.6.2013, 19:49   #1
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Nova konfiguracija 400 / 500 evra

Ako moze neko da mi da predlog tj. konfiguraciju za oko 400 / 500 evra (najbolje bi bilo da date jednu oko 400 i jednu oko 500) i kod koje je veci odnos cena/kvalitet.

Naime ne treba mi operativni, mozda ni kuciste a mozda ni napajanje, tj. ako mozete samo da izdvojite cene tih specificnih delova (kucista i napajanja). Ne treba mi ni opticki uredjaj.

Znaci samo ako moze konfiguracija tj. maticna, procesor, zvucna (nije mi vazan nesto kvalitet zvuka moze da bude i integrisana), RAM i graficka. Ovo ostalo ako moze ali samo opcionalno tj. izdvojena pored cena.

Takodje u obzir dolaze i sve komponente iz nemacke (imam coveka koji bi mi doneo u Srbiju).

Hvala u napred za svu pomoc.

P.S. Za kuciste, jedno pitanje jel' i ove novije komponente mogu da stanu u starija kucista, tj. jel se menjao oblik? Ako su se menjale onda ako nije problem i kuciste da ubacite u preporuku.

P.S. #2. I ja sve rece na rece sta planiram da radim na njoj... Pa to bi mi bila glavna masina, tj. malo radim programiranje, nista veliko, vecinom neke male programe tako da ne verujem da je potrebna neka velika brzina kompajliranja i pored toga ona bi mi sluzila za igrice, naime, potrebno mi je da pokrece najnovije naslove (tj. da igrice budu igrive), pa makar morao da ih guram i na low/minimum...

P.S. #3 Sad kad malo bolje razmislim ne bi bilo lose da u predlog budu ubaceni i napajanje i kuciste. :P :S

Poslednja ispravka: RexGrammer (30.6.2013 u 20:17)
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Konfiguracija 500 evra Tommy ŠDK - Osnovne komponente 14 20.5.2010 20:30
Konfiguracija za 500 evra Zort ŠDK - Osnovne komponente 4 19.3.2010 17:11
Nova konfiguracija pomagajte vatcslav ŠDK - Osnovne komponente 1 23.11.2009 21:54
Optimalna konfiguracija 400 do 500 evra the Maiar of Valinor ŠDK - Osnovne komponente 18 16.2.2009 12:20
Nova konfiguracija Mean_Machine Šta da kupim? 59 17.9.2006 19:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com