Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2010, 18:37   #1
NikolaT
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Određen forumom LG ku990

О каквом се телефону ради? Мрзим тач скрин али ми овај дјелује фино, има солидну камеру, занимљиве ствари и функције, елеганцију. Узео бих га преко мтела на 2г за 25Е па се питам да ли бих се покајао?! Нигдје га нисам видио а утисци на нету су различити.
NikolaT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 18:43   #2
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Lg ku990

Ma kakvi zasto ne kupis neki samsung ili nokiu.
Ovaj nije los, ma da LG-evi mi se uopste ne svidjaju.
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 18:53   #3
NikolaT
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Lg ku990

Citat:
dylan kaže: Pregled poruke
ma kakvi zasto ne kupis neki samsung ili nokiu.
Ovaj nije los, ma da lg-evi mi se uopste ne svidjaju.
Имам ЛГ Кц550 и феноменалан је телефон с обзиром на цијену тако да је моје искуство са лџијем изузетно позитивно. Друг има КП550 куки и осим мана тач скрина телефон ради одлично. Нокија и Самсунг су прескупи а и не видим да би се и један могао поредити са овим а да има иоле нормалну цијену. Занимају ме искуства из прве руке?!
NikolaT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2010, 12:23   #4
User
Član
 
Član od: 26.9.2009.
Poruke: 133
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Lg ku990

Citat:
NikolaT kaže: Pregled poruke
О каквом се телефону ради? Мрзим тач скрин али ми овај дјелује фино, има солидну камеру, занимљиве ствари и функције, елеганцију. Узео бих га преко мтела на 2г за 25Е па се питам да ли бих се покајао?! Нигдје га нисам видио а утисци на нету су различити.
Samsung je Samsung kao i Nokia,LG mi nisu nesto posebni.Ja sam razmisljao Cookie da uzmem ali sada razmisljam izmedju Samsung S5230 Star i Samsung F480....Ovi telefoni su nesto bolji,ali ako volis Nokia telefone uvek se moze naci neki Xpress Music sa touch i solidnim funkcijama...PoZz
User je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2010, 21:48   #5
aca1
Član
 
Član od: 11.11.2009.
Lokacija: Tu sam!!!
Poruke: 173
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: LG ku990

Da ne otvaram novu temu,moze li mi neko nesto vise reci o ovom telefonu.Da li se dobro pokazao,koja je danasnja cena i da li vredi za te pare koliko kosta?Sto vise informacija to bolje.Trazim hitan odgovor.Unapred zahvalan.Pozzzdrav.
aca1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2010, 21:10   #6
Sanja_Brainiac
Novi član
 
Član od: 3.10.2010.
Lokacija: Crna Gora, Bijelo Polje
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sanja_Brainiac
Određen forumom Re: LG ku990

Citat:
aca1 kaže: Pregled poruke
Da ne otvaram novu temu,moze li mi neko nesto vise reci o ovom telefonu.Da li se dobro pokazao,koja je danasnja cena i da li vredi za te pare koliko kosta?Sto vise informacija to bolje.Trazim hitan odgovor.Unapred zahvalan.Pozzzdrav.

Ja sam ga kupila pre mesec dana.Odusevljena sam!!! Ako si iz Beograda i zelis ga kupiti msm da ti je najbolje da odes u prodavnicu Hermes koja se nalazi na Zelenom Vencu u Brankovoj, mada imas i dosta zanimljivih i jeftinih telefona na njihovom sajtu.E sada sto se tice LG Ku990, mnogi ga uporedjuju sa iPhone (ne znam zasto) mada mozes i instalirati sasvim indenticnu temu na njemu.Kamera je 5.0 MP i ima Auto i Manual foxus.Slike su ODLICNE, a video zapisi se snimaju u HD koji su savrseni!!!Ima cak i 120 FTS (ako ne znas sta je ukucaj na netu).Zvucnik se moze pojacati u tajnom meniju i nakog toga je baaaaaaas jaaaaaaaaaaaak ima cak i neki Movie Studio i uredjivanje fotografija i taj program je zaista zanimljiv .Moze se cak gledati i DIVX filmovi na njemu.Isporbala sam i 3G i kamerica je super.Da je ovakav telefon izbacila Nokia verovatno bi kostao ni manje ni vise nego 500 eurica!!!Telefon je savrsen i bez premca!!Mozes i pogledati prezentacije telefona na You Tube.
Sanja_Brainiac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2010, 21:50   #7
Diego Milito 22
Član
 
Član od: 7.1.2010.
Poruke: 318
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 37 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: LG ku990

I ja ga imam vise od godinu dana i savrsen je!!! ako neko zeli novi telefon koji super izgleda ima sjajne opcije a pritom ne kosta puno mislim da ne treba mnogo da razmislja jer meni se cini da boljeg nema ne samo za te pare vec uopste.
Diego Milito 22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com