Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.8.2013, 9:03   #261
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Konacno mi stiglao alpha key.

Ne brinite nista, nacicu naicin da podelim utiske
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2013, 10:30   #262
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Konacno mi stiglao alpha key.

Ne brinite nista, nacicu naicin da podelim utiske
Bravo mnogi jos nisu dobili. Interesuje me da li mozes odmah sad da igras ili moras da cekas pocetak alphe???
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2013, 11:52   #263
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Bravo mnogi jos nisu dobili. Interesuje me da li mozes odmah sad da igras ili moras da cekas pocetak alphe???
Alpha traje koliko vidim jos od marta mozda i ranije.

Ali je problem sto nema ljudi. Ne mogu da nadjem igrace za PvP. Ne znam da li je neki bug do mene ili samo nema dovoljno ljudi.
Ima vikende kad dodju developeri da igraju pa bude po 50+ igraca.

Ko je zainteresovan neka mi posalje PM da mu posaljem link i sifru za foto album 2 partije protiv AI, teroristi protiv kineza i kinezi protiv evropljana.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2013, 1:28   #264
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

APA Wallapers:

General 1000 Suns
General BlackJack
General Inferno
General Beast
General RedArrow
General Task Master
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
Boomer (14.8.2013)
Stara 14.8.2013, 22:35   #265
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

EU Wallpapers:

General Cleaver
General Cutting Edge
General Deadalus
General Ghost
General Lupa
General Mercury Red
General Bulldog
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2013, 23:41   #266
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Evo mene da prenesem utiske iz PvP-a.

Imao sam neke probleme sa igrom i par dana sam se dopisivao emailom sa jednim programerom/inzenjerom iz Victory Games dok nije nasao sta je problem. Neka fora sa Originom i brojem prijatelja koja blokira chat a time i konekciju za PvP.
Uglavnom lik sad zna sta je problem a meni je dao novi alpha kod za novi Origin nalog i sad konacno mogu da igram PvP.

Tako da kad poprave ovaj problem sa sledecim patchom imacu viska nalog pa mogu da vam ustupim svakom na po dan, dva da probate.

Sad kad sam to prepricao da predjemo na glavnu stvar. PvP - Team battles. 1 od 3 PvP moda koji za sada imaju (1vs1 i Onslaught pored toga).
Veceras sam odigrao 2 partije 2vs2. Igrao sam oba puta sa Buldogom, to je obican EU general.

Prva partija:
ja, EU sa APA generalom protiv EU+EU.

Mapa je obala Nila. Postavljena je za 6 igraca. Svako ima svoje uzvisenje sa jednim ulazom, vrlo blizu ima drugi supply ali van uzvisenja kao i drugi oil well.
U sredini mape je brdo sa liticama na 2 strane, prolazom na druge dve strane. Ispod litica su jos po jedan supply i 2x oil well. Po celoj mapi su poredjane zgrade u koje moze da se ubaci pesadija. Ima zgrada sa 4,3,2 i 1 mestom. Najvise ima ovih sa mestom za 1 jedinicu a ostale manje i manje.
(oba puta sam igrao na ovoj mapi).

Na pocetku partije dobijem 1x supply center 1x heli za sakupljanje kesa sa supply-a i 1 dozer da gradim. Odmah sam poslao dozer da pravi Command Center pored drugog supply-a(koji je van uzvisenja) i kupio jos jedan helihopter(optimum po upustvu igre je 3 po jednom supply-u).

Kad sam izgradio Command Centar onda sam izgradio baraku(anti-personel inf i anti-vehicle inf) i drugi Supply Center. Onda sam poceo da pravim samo anti-vehicle inf i da ih garnizujem u civilne zgrade koje su malo dalje od mog polozaja i ka sredini mape. Napravio sam ih 8 pre nego sto sam napravio power plant i zatim war factory(APC sa 2 slota za inf(pucaju iz njega kad se upgradeuje), mobile AA, Obican tenk, Napredni tenk).

Tada sam se prosirio na 3ci supply(jedno od onda dva slobodna mesta za 5 i 6 igraca). E tada je ovaj moj team mate, APA, izasao iz igre. Mislio sam da i ja izadjem al reko nema veze necu sad da trazim novu partiju.

Napravio sam jos jedan generator i pored njega Air base(nevidljivi helihopter antiair+ground attack i anti ground only, veci i sporiji helihopter) u 3coj bazi. Napravio sam APC i poslao ga u izvidnicu. Moj neprijatelj je vec bio napravio 5 tenkova. Ja 0. APC je otisao u param parcad posle 2-3 sekunde.

Tada je ovaj drugi igrac iz protivnickog tima napustio partiju. Tako da se svelo na 1vs1, EUvsEU.

Ja sam napravio jos 2 tenka, pomerio pesadiju u zgrade blize protivniku i napao nadajuci da cu da ga privucem ka tim zgradama i da mu unistim tenkove. Upalilo je. Izginuli su mi tenkovi jer je bilo 7vs2 ali je lik poslao 4 tenka ka mojoj bazi i dok je stigao do nje pesadija iz zgrada je oduvala 3 i ojadila poslednji. Njega su razneli moji 2 nova tenka i 2 helihoptera nevidljiva. Onda sam poslao nevidljive helihoptere da mu unistavaju helije sto nose kes sa supply-a.

Lik nije imao odgovor na to i nakon mog sledeceg napada kada sam iskoristio power up (poboljsava napad mojih jedinica smanjuje napad njegovih) i drugi power up (instant repair) razneo sam mu par tenkova sto je imao i pesadije i kad sam poceo da mu unistavam bazu lik je izasao. Nije se bio razvio ni na drugu bazu, dok sam ja za to vreme iscrpeo prvu, skoro 90% druge i 50% trece.

Druga partija:
ja, EU+GLA vs EU+GLA.

Ista mapa, isti polozaj isto EU protiv mene preko puta mene.

Sve se isto odigravalo na pocetku.
Razlika se osetila kada sam poslao APC u izvidnciu. E da, prvi pover up je izvidjac dron. Nismo imali kontakta malo duze nego u prosloj partiji, ja sam se nesto zaneo bio sam pravljenjem pesadije, punjenjem zgrada i prosirenjem na 2 i 3 bazu tj. supply.
Kada sam poslao 2 x APC napunjenim sa anti-vehicle pesadijom(2 po APC-u) docekale me 2 zgrade sa 3+2 anti-vehicle pesadijom, 1 obican tenk i 3 napredna tenka. Let's just say no one lived to tell about it.

Onda sam se uozbiljio, postavio sakupljanje pesadije(gradio sam AV pesadiju), sakupljanje tenkova(obicnih, nisam jos imao naprednu zgradu za bolje tenkove), i sakupljanje nevidljivi helihoptera na sred mape gde sam stavio pesadiju u 4 zgrade. Za to vreme sam nastavio agresivno sa prosirenjem na sredinu mape, pravljenje supply centra i naprednih zgrada u 2goj i 3coj bazi.

Posto su moje jedinice, sada vec ozbiljan broj: 6 obicnih tenkova, 15+ AV pesadije, 3 nevidljiva helihoptera bili tik ispred njegove baze presreo sam ga kada je krenuo na dole ka mom savezniku GLA. Moram priznati da nisam posvetio ni 2 sekunde da vidim sta rade dole ta dvojica GLAjaca izmedju sebe. Jednostavno nisam stigao, ja stvano nisam pro StarCraft igrac a WC3 je bio prilicno davno.

Da se vratim na akciju. On je iz baze izvezao 6 naprednih tenkova, 4 obicna i 2 nevidljiva helihoptera. Realno je imao jacu vojsku ali nije ocekivao moje AV pesadiju tako blizu svoje baze. Ponovila se situacija iz prve partije. Izgubio sam sve tenkove, pesadiju koja je bila van zgrada i 1 zgradu sa sve pesadijom. On je izgubio sve. Ja sam koristio moje power ups koje sam opisao u prvoj partiji, nisam primetio da je on koristio svoje. Ili mozda ne moze ni da se vidi.

Zatim sam poslao moja dva nevidljiva helihoptera ka njegovoj 2goj bazi da mu unistim sakupljace jer je prvi supply ionako bio prazan sigurno. E tu sam krenuo da okrecem partiju u svoju korsit i nisam vise obracao paznju na helihoptere. Naravno lik je napravio AA odbrambenu zgradu, koja ima detekciju stealth-a i oborio mi oba helihoptera. Ja sam se njih setio tek posle jedno 3-4 minuta i tada shvatio sta se dogodilo. Onda sam poslao nove helihoptere u izvidnicu na mesto gde je prethodno okupljao vojsku(ispred svoje baze) i tu su me docekala jos 2 AA.

Poslednja ispravka: perablenta (17.8.2013 u 0:00)
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
Isko (17.8.2013), Luka Filipovic (18.8.2013)
Stara 16.8.2013, 23:41   #267
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Ala sam se raspisao nisam ni znao da je 6500 max za jedan post.

Evo nastavak:

E sad, na sta sam ja potrosio onih 3-4 minuta? Na prosirenje na 5tu bazu sa sakupljanje resursa, 3 nova oil well-a. napredne zgrade, unaprednjena za zgrade i jedinice i naravno super weapon zgradu. Zauzeo sam citavu desnu stranu mape i centar mape. Takodje sam mu na 2gu bazu bacio fuel air bomb, 4ti power.

Onda je dosao momenat obracuna. Ja sam izgradio 5 napradnih tenkova, 7 obicnih, 4 nova nevidnjiva helihoptera i 3 napredna, spora i ground only. Moj rival je jedva uspeo da napravi 2 helihoptera, 2 tenka, 2 AV pesadinca i 1 napredni tenk. Nestalo mu kesa predpostavljam. Kada sam mu sa tenkvima unistio ta 3 tenka i 2 pesadinca unistio sam mu AA zgrade doveo helihoptere i kad sam mu unistio pola baze izasao je.
E onda se stvorilo niodkuda 6 helihoptera. GLAjac je poceo da mi busi tenkove ko svajcarski sir. Moji helihopteri nisu bili dorasli niti sam ja primetio na vreme i morao sam da se povucem ka bazi broj 2. gde sam imao 2 x AA.Ali, on me nije pratio nego mi je unistio dozera kod 5 baze i poceo da mi unistava supply depot. Na brzaka sam napravio 2, pa posle jos 2, mobile AA, oterao helihoptere i ucvrsio 5 i 4ti supplay depo sa po Power Plant i AA(AA ne moze da se izgradi ako nije blizu power plant).

Nagomilao sam jos jedinica jer mi je kes i nafta curela iz dzepova. GLAjac me je napao na 5tu bazu ubrzo ali nesto bedno i izginulo sve pre nego sto sam i pogledao sta me napada.(4 x mobile AA, 1 x AA, 4 napredna tenka, 4 obicna, 3 nevidnjiva helihoptera i 3 napredna je bila moja odbrana).

Posle ovoga sam krenuo na njega, porusio mu 2gu bazu, bacio super weapon na glavnu, usetao se i za zivo cudo cekao je lik da mu unistim sve. Nije izasao.
(23 minuta)
The End.

Igra je stvarno brza, resuri se potrose jednako brzo. Bitke nisu masovne, jer nema vremena da se izgradi veliki broj jedinica. Counteri su obavezni, mora dobro mapa da se procita, ali nije velika i nema puno mesta. Interface je minimalisticki, morace malo da poboljsaju.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
Isko (17.8.2013), Luka Filipovic (18.8.2013)
Stara 17.8.2013, 21:12   #268
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Sad sam igrao novu bitku. 2vs2 ponovo. Ovaj put se sve odigralo jako drugacije.

Obala Nila ista mapa. Ovaj put sam ja bio u levom uglu, moj saveznik iznad mene. Neprijatelji na desno paralelno od nas.

igrali smo EU,EU vs GLA(koji je bio desno od mene), APA.

Ja sam koristio istu taktiku. Glavna baza kod drugog supply ispred pocetnog polozaja. 3 baza vrlo brzo na onom slobodnom mestu od 5 i 6 igraca.
Moj saveznik je poceo da se razgradjuje ali mu je APA bacio nuklarku, polomio pola zgrada u glavnoj bazi i onda me je moj saveznik izdao i napustio partiju. Postalo je 2vs1. A imao je 2gi supply i mogao je da se vrati u igru.

Za to veme sam ja napunio gomilu zgrada ispred GLAcove baze sa pesadijom, ovaj put ne samo rocket pesadijom jer je lik GLA nego i sa anti-infantry pesadijom. Unistio sam mu prvi napad prilicno lako, vecina mob i obicna pesadija. Izgradio sam par oklopnih vozila anti-personel, par oklopnih vozila AA za slucaj da je otisao na helihoptere, upao mu u bazu i vrlo brzo mu sve unistio. U tom trenutku je ovaj moj saveznik izasao a ja sam mislio da je GLA predao, nisam skapirao da je to moj saveznik predao dok nisam video da mu je 2ga baza nestala i osobodjen supply.

Onda sam pokupio par tenkova ove APC i mobile AA i otisao na glavnu bazu APA gde mu je nuklear silo. Hteo sam da mu bar to unistim da mi ne baci nuklearku. Naravno lik se dobro ukopao sa Overlord tenkovima, AV pesadijom i propao mi je napad. Lik se nije pomerio ostao je u defanzivi, ne znajuci da ja sve sto imam je pesadija po zgradama. Mogao je da pobrise patos samnom. Takodje se nije prosirio na 2gu bazu uopste. Dok u istom trenutku ja sam vec pravio 5 supply depot i 5 oil well.

Pomerio sam svu pesadiju u zgrade blize njemu, napravio advanced tech lab, air base, poceo da stancujem Napredne tenkove i nevidljive helihoptere. Lik je to lepo izvideo, i napravio gomilu mobile AA. Moj napad na njegov silo je propao iako sam imao srece da mu je nestalo struje i nije mu radio stationary AA i drzao je mobile AA na ulazu u bazu gde sam ja napravio diverziju sa novim napadom iako sam znao da ne mogu da se probijem. Za moj trud me je castio sa Nuklearkom na moju 3 cu bazu gde mi je jednim potezom unistio: Supply Depot,4 Helihoptera sakupljaca, power plant, Air field, AA gun i Advanced Tech lab.

Onda sam ja nastavio da stancujem nove tenkove, pesadiju dok sam se prosiro na 6 i 7 supply. Liku je ponestalo kesa u tom trenutku i krenuo je da se siri na 2gi supply. Naravno tu sam ga presreo jer sam ga cekao isped baze i unistio mu sve anti air, 3 overlorda sto su mu ostala i malo nesto pesadije. Usetao sam se u bazu jer je lik bio sada 100% bankrot i punistavao mu pola pre nego sto se predao.

Sad se ja pitao sto nije kraj? Pa nije kraj jer se GLA nije predao nego preselio i poceo polako da se izgradjuje. Onda sam njega pocistio jer gotovo da nije imao ofanzive jedinice i zavrsio partiju. Zavrsio sam sam jedno 7+ advanced tenkova, 7 + obicnih tenkova, 15+ pesadije(umesto novog air field sam samo trosio kes na jos pesadije).

Na kraju izvestaj je lepo pokazao zasto sam pobedio.
(ja)EU average supply per minute 4300+
EU average supply per minute 1700+
APA average supply per minute 1400+
GLA average supply per minute 1500+
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
Isko (17.8.2013)
Stara 21.8.2013, 12:59   #269
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Campaign Missions Reveal


Gamescom: Command & Conquer Stage Demo


"Command & Conquer™ -- Gamescom 2013 Press Conference
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2013, 0:20   #270
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

GLA Wallpapers:

General Tactician
General Wild dog
General Kitbash
General Nitro
General Dr. Thrax
General JunkYard
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2013, 13:57   #271
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Command & Conquer Soundtrack - EU 1


Command & Conquer Soundtrack - EU 2


Command & Conquer Soundtrack - EU 3


Command & Conquer Soundtrack - EU 4
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
pentraksil (1.9.2013)
Stara 1.9.2013, 8:39   #272
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Evo da procitate malo kako igra napreduje:

Spoiler za patch notes:
August Patch
We hope you all are excited about our Gamescom updates, we certainly are and we can’t wait to deliver you campaign missions in 2014. For those of you who actually got to see our booth in person, first of all thanks for stopping by and we hope we made it worth your while! We have made a lot of big changes to the game for this patch, check out the specifics below and as always thanks for playing and staying tuned!

Big Gameplay Updates
Now as you play you will level up your factions and unlock all new perks for each one of your favorite generals. Buff up that player power or decrease that recharge time, there are all sorts of combinations for customizing your general now!
The Premium membership has arrived, click on the brand new Premium icon to find out all about the new service
We are trying out for the first time the ability to buy VP using real currency. This is a first pass and we will possibly restore purchased VP balances before open beta.
You will now be able to create custom games with your friends and AI
Based on popular feedback, we removed oil as a second resource. Oil wells are still used but now yield gold. For more information check the balance changes
EU now uses the same power system as APA removing the proximity power system
Restructuring of all current generals to better differentiate them from each other
We did a lot of optimization of the structures on the current maps to increase performance and removed some of the objects to make pathfinding and general movement around the map better
We have disabled Onslaught mode for maintenance, don’t worry it will be back soon. We are improving it significantly to make it a better experience all around
There is now full support for German
7 All New Generals
APA
1000 Suns, APA Atomic General
Bring the atomic thunder with this new APA General featuring the new player power, the Neutron Bomb, a nuclear strike that causes radiation poisoning to all its victims.
Inferno, APA Pyro General
Fire! Fire! Burn your foes with this fiery new APA general with the new player power, Inferno Artillery, a napalm shell artillery strike that gives that satisfying, lasting burn.
EU
Daedalus, EU Air Force General
Take it to the air with this new EU General featuring the Air Raid player power, a direct damage bombing run that will demolish your opposition
Cutting Edge, EU Experimental Weapons General
Hmmm I wonder what this button does… Get ready to explore Cutting Edge’s crazed curiosity and decimate your enemies with his all new player power, Skylance, an orbital energy strike that will instill fear in those who oppose it
Cleaver, EU Railgun General
Who doesn’t love a railgun? Cleaver certainly does and with her all new player power, Plasma Bomb, you will be sending an expanding plasma explosion to your enemy’s dinner table
GLA
Nitro, GLA Demolition General
She will blow up anything she gets her hands on! If you like explosions, you’re going to love Nitro.
Wild Dog, GLA Marauder General
He might be a little crazy and trigger happy, but you’re going to love taking down foes with his all new player power, Mass RPG Strike, which is going rain RPGs down on your enemies
All New Units
APA
Sunstorm
Available to the Atomic General.
Heavy nuclear artillery
Dragon Tank
Available to the Pyro General.
Flame tank
Napalm Mortar Team
Available to the Rocket & Pyro General.
Elite mortar squad
EU
Experimental Railgun Tank
Available to the Railgun General
Advanced Experimental weapons tank
Orca
Available to the Air Force, Experimental Weapons, Railgun, & Rapid Assault Generals
Anti-armor rocket helicopter
Heavy Assault Laser
Available to the Experimental Weapons General.
Heavy tank with laser weapon
GLA
Terror Technical
Available to the Demolition General.
Fast self-detonating truck
Marauder II
Available to the Salvage & Marauder General.
Heavy shrapnel tank
Black Market Artillery
Available to the Salvage General.
Dumbfire rocket artillery
Big Updates to the UI
We are now showing the Optimal Harvesters number above the Supply Centers, so now you will know exactly how many harvesters to build to get the biggest bang for your buck
Commandos now have a direct shortcut and a unique indicator on the map, accessing them will be much easier now
We have added idle worker shortcuts for when the APA Crane, EU Bulldozer and GLA Worker aren’t performing any actions
There are now status icons for Buffs, Veterancy, and Garrison capacity appearing above units
Enemy player powers now appear as red instead of white
Balance Changes
Oil wells now contain 7500 gold
Oil rigs now cost 750 gold and harvest gold at a rate of 8/s
You will not begin with an oil well in your main base
All oil costs are been converted to gold cost at a ratio of 5:1
Resource centers now contain 30k gold, up from 20k
Players now start PvP games with 2600 gold, up from 1600
This update adds cost back to the base tanks, as well as build time to mitigate some of the more unstoppable rushes in the game. This also tones down some of the other rush units like the shock trooper and rabble squad
EU no longer requires Power Plant or Command Center to build a Barracks or Factory
Most bottom and top tier units have had their bonus damage removed and converted into base damage
Most turrets have had their range increased
Toxin Tank’s Toxin Shell ability now has a DOT effect
Oil Derricks have been made more vulnerable
We have made a lot of updates to the attributes of many units. We are considering posting the dirty details so please let us know if you're interested in these!
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
filpan (2.9.2013), Isko (1.9.2013)
Stara 1.9.2013, 11:12   #273
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Terror Technical
Available to the Demolition General.
Demolition General??? Waaaooo, prema onim do sad sto su obajvili nisam znao da postoji Demolition General, al izgleda da je to Nitro General.
Vidim sad u ovom novom update-u su ubacili jos jedinica, kako je onda bilo igrat tek u pocetnoj alpha verziji

Poslednja ispravka: Isko (1.9.2013 u 11:26)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 12:28   #274
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Ljudi, kada će Open Beta, ima li nekih vesti?

Smorili su do sada, jako sporo ide progres....

Želeo bih samo da probam, ako neko možda može da mi da pristup na par dana bilo bi lepo takođe...

Poslednja ispravka: atlantis (7.10.2013 u 13:14)
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2013, 16:47   #275
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Ja sam dao moj drugi nalog na koriscenje jos pre mesec +, obrati se kolegi sa foruma da ti posalje Pass+nick za origin nalog.

Tip:
Kolega se podpisuje ISKO
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
atlantis (14.10.2013)
Stara 29.10.2013, 20:18   #276
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Pisi propalo

http://www.polygon.com/2013/10/29/50...nd-and-conquer
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2013, 21:22   #277
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Aaauuuufff znaci cao C&C? Nista onda neka EA proda C&C nekome... Zao mi je sto nisam probao finalnu verziju. Cekali smo od 2011 godine i onda odjednom lagano nestane... R.I.P. C&C...

Poslednja ispravka: Isko (29.10.2013 u 21:35)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2013, 21:39   #278
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

e, fuck baš ...
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2013, 21:45   #279
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

Bezveze.

To mora da su videli da je prezasiceno F2P trziste i neko odradio projekcije da nece biti dovoljno profita.

Nema to nikakve veze sa "igra nije dovoljno dobra", it's alpha for F sake.

EA... ode sve u vodu sto su pokusavali da kupe good guy points.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2013, 11:36   #280
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer (2012)

A mogli su da ubodu premiju, samo kad bi se vise potrudili oko balanasa i ucinili partije malo duzim tj. da i dalje postoji onaj C&C šmek gde štancaš tenkove ko lud i samo šalješ.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Coming soon iMa_NeKo_PljUgU Kompjuteri i film 2539 12.4.2024 22:32
Olympic Games: London 2012 Devilish Soldier Sportske simulacije 49 24.7.2016 23:40
Cities XL 2012 Stranger2 Upravljačke simulacije 41 15.2.2013 0:27
Crkveni Kalendar 2012 - Android aplikacija cubrovic Programi za mobilne telefone 12 19.1.2012 19:24
Emergency 2012 JAZO Strateške igre 0 27.10.2010 16:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com