Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.9.2014, 19:53   #181
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
A i po onome sto smo videli ne razumem po cemu toliko odudara i ne valja (osim RAMPAGE sa betmobilom)?
Pa samo toliko, imas tenk sa kojim mozes da srusis pola grada i neki super tag mod iz splinter cell-a kojim u SLOW MO nokautiras 3 lika u isto vreme! Samo toliko!

Da i vise ne ides po ventilacionim cevima, letis po njima...

Sve ostalo je ok... sto je otprilike 1o sekundi gameplay-a kad Batman hoda i kad leti!

Cisto da ne bude da sam skroz negativan, ima jedan strip koji omogucava sve ovo u Batmanovom univerzumu, a to je Dark Knight Returns. U ovom stripu Batman vozi tenka, ima robotsko odelo i fajta se sa Supermenom... Ako odrade to, mislim naprave svoju verziju ovog legendarnog stripa koji je pretvoren i u udgometrazni crtani (svima ga toplo preporucujem jer je takodje fenomenalan), onda mozemo da pricamo o necemu smislenom. Za ovakav scenario Batman mora da bude pred penziju, pa se nadam da se igra odvija nekoliko desetina godina posle Arkham City-a!


Poslednja ispravka: dragomix (9.9.2014 u 20:04)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 20:05   #182
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.367 puta na 724 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Za ovo divljanje sa Batmobiletank-om se slazem, totalno odudara od Batman igara, a ovo ostalo...sta znam, verovatno ima tu malo i marketinga, da izgleda kul i strava, kako Betsi patose sve od reda , a opet mozda je i neka unapredjena varijanta onog focus moda koji se otkljucava tokom komboa?
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 20:15   #183
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Kao sto rekoh, za Betmobil se slazem, ali mislim da ce njegova upotreba biti ogranicena, i da ce misije sa njim biti uglavnom sporedne (naravno, bice ludackih jurnjava i u glavnoj misiji u to sam siguran). Ja se bar nadam, tako da je problem Betmobila u tom slucaju najmanji, nema voznje i gotovo . Onaj 3 guys combo je 100% ogranicen na par meta i nece moci stalno da se koristi, to garantujem. A meni deluje odlicno, isto tako su krizirali i za mark and execute za Splinter Cell pa nije bilo problema a bio je fin dodatak igri. Ne mora da se koristi u svakom slucaju, kao sto ja nisam koristio ni shock gloves u Origins-u (osim slucajnim klikom u zaru borbe ).
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 20:23   #184
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.367 puta na 724 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Uh, te shock rukavice...mrzeo sam ih iz dna duse, to je bilo em nepotrebno, a pride i OP....bas sam ih mrzeo/mrzim.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 20:32   #185
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Shock Gloves imaju svoju pricu i dobro su uklopljene, a poreklo vode iz Wii U verzije Arkham City-a (koji imam ) i predstavljaju super item za olaksavanje borbe onima koji su manje vesti u istoj. Niko nije nametao koriscenje istih, ali moram da priznam da je postojalo par borbi gde sam morao da ih koristim.

Kao sto je pentraksil vec rekao vise puta, jos o ovoj igri nemamo pojma nista i mozda previse zakljucujem iz 5 min gameplay-a, ali to sto sam video mi se nije svidelo. Batman Arkham serijal je za mene predstavljao jednu od dream game serijala i ne bih voleo da ga upropaste kao sto je upropasten Mass Effect, igra kakvu sam oduvek zeleo da igram. Dakle imam dobre namere kad pisem ovo, jer sam veliki fan ovog serijala i voleo bih da ostanem i posle ove igre.

Ako naprave ovo sto se nadam da ce napraviti, tj. Arkham verziju Dark Knight Returns-a, onda ce to biti odlicno, najbolja igra u serijalu, nesto sto ce se hvaliti godinama. Ako sa druge strane ne bude tako, bice totalni promasaj... Aj da se nadamo da je ovaj delay ustvari dobijanje vremena da se napravi bolja igra.

Na kraju da citiram legendarnog Miyhamota:
“A delayed game is eventually good, a bad game is bad forever.”
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 20:39   #186
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.367 puta na 724 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ok, mozda su one dobro uklopljene, ali su totalno nepotrebne, toliko su olaksavale borbu da je to postajalo smesno, a da se ne lazemo nijedna Batman igra nije toliko teska da mora toliko da se pomaze...a kako da ih ne koristim kad je kombinacija za njihovo aktiviranje takva, da mi se mali milion puta desilo da ih aktiviram slucajno.
Naravno, ne kaze niko da TI ili bilo ko drugi zeli da ova igra bude posrnuce....nadamo se najboljem.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 20:50   #187
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Mislim da smo svi isuvise vezani za ovaj serijal, em je nas omiljeni misonja, em je bastion u moru jako losih igara o herojima/super herojima. Svaka mala mana ce nam izgledati neoprostivo, ipak je ovo jedna od najboljih serijala danas, ne samo medu strip igrama, vec uopste.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Atwa013 (9.9.2014), dragomix (10.9.2014), Leonida (9.9.2014)
Stara 9.9.2014, 21:31   #188
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.367 puta na 724 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

^Slazem se, apsolutno bezuslovno.
Izneo sam ono sto se meni nije svidelo u ovim najavama.
Ne sumnjam u ostalo, borbe su zastitni znak ovog serijala i cisto sumnjam da ce tu, sve i da namerno hoce, da zeznu nesto. Prica takodje, svaka od Arkham igara ima odlicne price i tu takodje ne ocekujem neki promasaj. A ako Arkham Knight dozivi sudbinu ME3, bacicu racunar u dolinu i pocecu domine da igram, a nedeljom bocanje...
Toliko.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 10:58   #189
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Damn, gore je no sto sam mislio... Gameplay leak!

http://vimeo.com/106063295 (Part 1)

http://vimeo.com/106063371 (Part 2)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 11:05   #190
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

A šta to ne valja? Gameplay je potpuno isti, jedina falinka je kad betmobilom uđe u onaj fight mod, pa deluje malo više arkadno. Nema potrebe za histerijom.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 11:14   #191
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Betmomobil je cinio barem 50% gameplay-a, uveden je waypoint sistem na mapi slican onom iz AC serijala, lik koga udaras postaje potpuno plav (i ranije je bio oznacen, ali suptilnije), sve izgleda previse HiThecky za Batman univerzum koji je postojao u prethodnim igrama...
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 11:19   #192
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

To je najverovatnije neka od prvih misija gde predstavljaju betmobil. Developeri su rekli da će vožnja uglavnom biti opciona. Igra izlazi za nešto manje od godinu dana, pa da ponovim, nema potrebe za panikom.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 11:24   #193
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Jedino je logično da se u ovakvim gameplay predstavljanjima fokusiraju na novine (Batmobile), nije to pokazatelj koliko će ga u igri stvarno biti. Drugo, to oko HiThecky, ne znam za vas ali ja sam ionako 50% prve dve igre proveo u detective mode-u.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 11:25   #194
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Glavni problem koji ja imam sa Batmobile-om i koji je u ovom gameplay-u ocit je zasto bi neko uopste izlazio iz njega? Batman dodje sa Batmobile-om ispred zida i srusi ga i ako onda iskoci i nastavi sa borbom, zasto? Komotno igrac moze da ostane u njemu bez bojzani da ce pretrpiti stetu, oboriti sve neprijatelje gumenim metcima, uci da oslobodi taoca, ostati iza stakla i pucati opet Batmobile-om i kad se sve rascisti izaci sa taocem.

Fear takedown isto svaki put kada neprijatelj nije vidio Batmana igrac moze da izvede ovaj takedown i pobaca tonu neprijatelja u par sekundi. Jednostavno Batman mi se cini suvise mocan u odnosu na prethodne nastavke. U prethodnim nastavcima je bilo barem malo taktike kako i kuda prici sada uletis Batmobile-om i to je to.

Poslednja ispravka: dex3108 (14.9.2014 u 11:48)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
dragomix (14.9.2014)
Stara 14.9.2014, 11:29   #195
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ništa lakše nego ograničiti upotrebu Betmobila. Dozvliš u prvoj opening misiji, onda ti ga oštete na kraju i čekaš popravku, koja naravno stigne opet pred sam kraj igre. Mogu tako da izmisle još sto razloga zašto se mora ići on foot.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 11:39   #196
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Problem je, da li ce?

Ovo mi izgleda kao da su uzeli previse elemenata dudebro igara u pokusaju da povecaju publiku!

Opet, nadam se da gresim i da su sami uvideli da ovako ne valja, ali imam previse primera gde je developer podlegao "pritiscima" fokusnih grupa da je napravio zesci SHIT od igre. Kao sto rece dex, ovo nije Batman koga sam upoznao kroz Arkham igre, ovo je vise RoboCop sa plastom ili Iron Man!

Sve moze da se promeni, ali pitanje je da li developeri oce da promene.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 11:50   #197
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.367 puta na 724 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Slazem se, mislim da je ovo demonstracija Batmobila, a cisto sumnjam da ce igrac moci da sve vreme provede u kolima...onda to ne bi ni bio Batman...
A pre svega, daleko je jun, ima vremena da se sve dovede u red.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 12:04   #198
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Mene je AA oduvao, igrao sam ga noću po više sati jer danju nisam imao vremena. Kada je AC najavljen kao više open world, žešće sam se iscimao i mislio da su podlegli trendu, ali su to ipak odradili na neki svojstven i odličan način. Tako je bilo i sada kada su najavli Batmobile, odmah sam zamislio preveliki razvodnjen grad preširokih ulica... alii ovi prvi snimci su nabijeni atmosferom i dobrim dizajnom... Ono što hoću da kažem je da su me ljudi konstantno iznenađivali i da skepticizam ni jednom nije bio na mestu, tako da sam konačno rešio da im verujem. Naravno, možda vi budete u pravu, ali mislim da nećete, kao što ni ja nisam bio ranije.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 13:34   #199
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Glavni problem koji ja imam sa Batmobile-om i koji je u ovom gameplay-u ocit je zasto bi neko uopste izlazio iz njega? Batman dodje sa Batmobile-om ispred zida i srusi ga i ako onda iskoci i nastavi sa borbom, zasto? Komotno igrac moze da ostane u njemu bez bojzani da ce pretrpiti stetu, oboriti sve neprijatelje gumenim metcima, uci da oslobodi taoca, ostati iza stakla i pucati opet Batmobile-om i kad se sve rascisti izaci sa taocem.

Fear takedown isto svaki put kada neprijatelj nije vidio Batmana igrac moze da izvede ovaj takedown i pobaca tonu neprijatelja u par sekundi. Jednostavno Batman mi se cini suvise mocan u odnosu na prethodne nastavke. U prethodnim nastavcima je bilo barem malo taktike kako i kuda prici sada uletis Batmobile-om i to je to.
A zasto je to problem, ne kapiram? Ako neko hoce kao idiot da celu igru provede u Batmobilu i smara se, sto da ne? Zar to nije dobra stvar? Da ponovim situaciju sa elektricnim rukavicama....igra je mnogo laksa sa njima, ali ja sam ih izbegavao, zasto bi me Betmobil sprecavao da se bijem prsa u prsa? Mislim da je to poprilicno bezveze argument, zasto bih radio nesto drugo ako je ovo prvo mnogo lakse....Mislim, zasto bih presao igru sam kada mogu da ukucam sifru i odigram zadnju misiju ili budem neunistiv?......Ja ne znam gde ste vi videli fear takedown i da on redja tone protivnika sa njim? U klipu od par minuta gde se nista zivo ne vidi i gde forsiraju Batmobil zbog novina vi ste videli da nema taktike i da je Betmen OP?....Da li moram da vas podsetim da je i u prethodnim igrama Betmen mogao u predator modu samo da se spusta iza protivnika i da ih "redja"? Nisi imao nikakve potrebe za dodatnim gedzetima, mogao si da igras kako hoces (ali zato se nagradjivala kombinacija svega i svacega, pa ko voli nek izvoli). Mogao si da se spustis iza protivnika, onesvestis ga i skocis na gargojla...i tako 10 puta ponovis, igram igru smaracki i pocnem da se zalim na samu igru sto je i to moguce......Trazite problem tamo gde ga nema.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
nexexcalibur (14.9.2014), Sh0m1 (14.9.2014)
Stara 14.9.2014, 13:42   #200
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.367 puta na 724 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ako cemo realno Batman je uvek OP, jer je... pa Batman.
Setimo se samo scene iz AC-a kad na njega Penguin pusti tridesetak ljudi, a on ih odere bez problema?

Poslednja ispravka: Atwa013 (14.9.2014 u 13:50)
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Smešni, interesantni video klipovi bobi Cvet kompjutera 5309 29.6.2022 11:48
Batman Arkham Origins dragomix Akcione igre 760 23.9.2019 15:57
Batman: Arkham Asylum crazy_LG Akcione igre 733 24.12.2017 21:11
Batman: Arkham City Psycho13 Akcione igre 1716 19.4.2017 10:32
Smešni, interesantni tekstovi o raznim geek temama NjegovaWisost Cvet kompjutera 286 20.2.2010 13:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com