Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.7.2011, 17:24   #3281
LemaX
Član
 
Član od: 2.11.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 363
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 122 puta na 76 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Kako se igraju pucačine na ovako nekom "višem" nivou ?
Ja od igara oduvek igram samo vožnje, i po neki fps, single player, na izi

Pokrenuo MW2 na plazmi 42", pa se zarazio. I rekoh onda ajde da vidim jel može pirat preko neta, nisam nikad igrao fps multiplayer Jesam ,lažem, pre 9 godina u srednjoj, kantere

Ja stvarno ne znam da li treba samo vežba, taktika ili tako nešto. Čim negde promolim glavu, gotov sam. Svi troDuplo brži, jači, lete meci ka mojoj glavi i nikako da ukapiraju da moj nik nije n00b.
Ali da je krljanje, jeste
LemaX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2011, 17:33   #3282
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Citat:
LemaX kaže: Pregled poruke
Ja stvarno ne znam da li treba samo vežba, taktika ili tako nešto.
To prvo, navicices se posle nekog vremena i pocepaces ih.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2011, 19:19   #3283
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Kolika ti je brzina interneta i ko je host?Moj je 150kb/s ADSL.Odlicno radi.Max ping je 90.Nikad,ama bas nikad se nije desilo da metak prodje kroz lika.Ne znam sta je kod tebe problem.
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2011, 19:28   #3284
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Citat:
Godzila kaže: Pregled poruke
Necu da citiram poruke mrzi me sad da sve trazim... alter je sh1t zato sto jako laguje znaci imao sam toliko prilika gde sam mogao da ubijem ali posto laguje taj neko ubije mene evo recimo 1 primer krenuo sam da koljem tamo nekog i uradio sam mu noz, cak se krv videla kako sam proso kroz njega a ustvari on zaklo mene!! na killcam-u izgleda samo kako ja trcim kao neki noob a taj me ladno kolje znaci laguje mape koje izlaze su bezveze....
Bolje i to nego da ti uopste neradi kao meni. Sve sam probao, sad vec seriously mislim da je Win XP problem.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2011, 19:46   #3285
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Citat:
LemaX kaže: Pregled poruke
Kako se igraju pucačine na ovako nekom "višem" nivou ?
Ja od igara oduvek igram samo vožnje, i po neki fps, single player, na izi

Pokrenuo MW2 na plazmi 42", pa se zarazio. I rekoh onda ajde da vidim jel može pirat preko neta, nisam nikad igrao fps multiplayer Jesam ,lažem, pre 9 godina u srednjoj, kantere

Ja stvarno ne znam da li treba samo vežba, taktika ili tako nešto. Čim negde promolim glavu, gotov sam. Svi troDuplo brži, jači, lete meci ka mojoj glavi i nikako da ukapiraju da moj nik nije n00b.
Ali da je krljanje, jeste
Pazi, Mw2 je zasnovan na P2P tehnologiji, tako da tvoja uspeshnost u fragovanju takodje zavisi i od hosta(najvece shanse imash kad si ti izabran kao host, samim tim imash najmanji ping). Znachi prvo je potrebno privikavanje na lag.

Drugo MW2 je 2x brzi od keca, zato shto su mape neshto manje, a i spawn sistem je dosta promenjen(da ne kazem loshiji). Povremeno se deshavaju debilane tipa da ti se protivnik u DM-u spawnuje direktno iza ledja.(neko bi reko iz tvoje pozadine )

Generalno Activision je u MW2 hteo da ide vishe na taktiku i dinamiku , ali par tehnichkih propusta kao i balans pojedinih da nazovem "support power-a" je srozalo gameplay. Da ne govorim o 1 na 1 gde ne mozes naci normalnog igracha, nego te svi na pochetku pitaju hoces li da radish levelovanje na kvarnjaka.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2011, 2:01   #3286
NFS_SALE_95
Član
 
Član od: 15.8.2008.
Lokacija: Palamont City
Poruke: 321
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 19 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NFS_SALE_95 Slanje poruke preko Skypea korisniku NFS_SALE_95
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Molim vas za pomoc sve zivo sam pokusavao i nece, ako neko zna nek mi se javi u inbox HVALA Unaperd. http://www.sk.rs/forum/attachment.ph...1&d=1311638329
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	cod mw 2.jpg
Viđeno:	45 puta
Veličina:	101,2 KB
ID:	40483  
NFS_SALE_95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2011, 8:45   #3287
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Alter ne radi na xp-u
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2011, 9:14   #3288
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Ja sam ga vala igrao na XP-u (sp3) godinu dana.

Doduse obrisao sam ga pre par meseci, mozda su nesto menjali u medjuvremenu - ali kad sam ga igrao - nije bilo nikakav problema.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2011, 10:46   #3289
RAJIC
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 989
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 81 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku RAJIC
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

i postoje serveri tako da ima ovih blizih pa je ping 30-70
RAJIC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2011, 14:27   #3290
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Одлучио сам да пазарим неки модернији фпс (под тим мислим на нешто што није квејколико) и сад гледам шта ми је чинити. Пикао сам CoD4 и свиђа ми се, инсталирао сам MW2, али не умем да наместим народни мулти, па сам играо само сингл, али чини ми се да је јако слично. Новије игре не могу да играм због компа. Дакле, занима ме искључиво мулти и да ли игру вреди куповати за мој гуд американ мани

Читао сам мало овај топик и сумњичав сам према овој игри због дедикејтед сервера, макс броја играча итд. тако да би било сјајно ако би ми неко укратко сумирао како то делује у пракси. Двоумим се између кеца и двојке, мулти у кецу ми се свиђа, двојку сам играо само сингл. За кеца се, са друге стране, плашим тога што кажу да је запуштен и да има много читера и да се то ништа не контролише, па не знам да ли ишта заправо добијам оригиналом.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2011, 15:19   #3291
Veljko the King
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 513
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 72 puta na 46 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Veljko the King Slanje poruke preko Skypea korisniku Veljko the King
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Kupovati sada mw2 se ne isplati, bolje uzmi cod4. Ima puno server-a, modova i igraca.
Veljko the King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Veljko the King na korisnoj poruci:
Doolio (28.7.2011)
Stara 28.7.2011, 15:31   #3292
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Одлучио сам да пазарим неки модернији фпс (под тим мислим на нешто што није квејколико) и сад гледам шта ми је чинити. Пикао сам CoD4 и свиђа ми се, инсталирао сам MW2, али не умем да наместим народни мулти, па сам играо само сингл, али чини ми се да је јако слично. Новије игре не могу да играм због компа. Дакле, занима ме искључиво мулти и да ли игру вреди куповати за мој гуд американ мани

Читао сам мало овај топик и сумњичав сам према овој игри због дедикејтед сервера, макс броја играча итд. тако да би било сјајно ако би ми неко укратко сумирао како то делује у пракси. Двоумим се између кеца и двојке, мулти у кецу ми се свиђа, двојку сам играо само сингл. За кеца се, са друге стране, плашим тога што кажу да је запуштен и да има много читера и да се то ништа не контролише, па не знам да ли ишта заправо добијам оригиналом.
Mislim da treba da se zaustavimo na onom delu "ne umem da namestim narodni multi".

Nekako mislim da se nisi dovoljno potrudio Ja sam na 3 kompa (kod mene i 2 drugara) instalirao svaki put bez problema, naravno 3 totalno razlicite konfe... (pricam o alteriwnet-u naravno)

Licno, igrao sam ga dosta, zanimljiv je, dosta je brz ako volis takav stil igre. Ne znam kakav je u odnosu na COD4 MP (kazu da je gori) jer MW1 nisam igrao u multiju.

Inace, trenutno igram BC2, totalno je drugacije. I mislim da ga ne treba zanemarivati pri odabiru MP FPS-a. Naravno sve zavisi od toga kako ti lezi.

Meni se malo vise mi svidja COD jer ne zahteva toliku kolicinu paznje i koncentracije, mozes ga igrati opusteno i opet biti na (pri) vrhu liste. U BC2 se covek treba bas uneti i igrati ga sa stpljenjem - jer ako pocnes da srljas - neces nista pametno da uradis.

Moj savet bi onda bio:
1) defitinitivno probaj jos koji put da namestis taj AlterIW
2) ako uspes igraj narodni multi i cuvaj pare (ako bas oces da ih das na igru) za neki novi FPS gde ce svi krenuti od 0 (nule)
3) ako ne uspes, proceni sta ti vise lezi od 2 tipa igre (brze i opustenije ili takticko i napetije)

p.s. o COD 4 stvarno ne mogu da napisem nista pametno, a deluje kao da je on neka zlatna sredina izmedju ova 2. Mozda bi i to bila najbolja varijanta, kupis to za 1000 dinara.

p.p.s iskreno, sta god da uzmes - neces da se pokajes jer ako ti se igra multi, sve ove igre imaju dovoljno kvaliteta da te zadrze ispred ekrana
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Doolio (28.7.2011), wolf88 (28.7.2011)
Stara 28.7.2011, 16:22   #3293
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

^Htedoh da napisem nesto, ali nema se sta dodati posle ovako lepo srecenog posta
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2011, 17:02   #3294
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Фала на совјетима

Елем, BC2 је ''са оне стране захтевности'' за длаку, тако да он отпада, иако ми се свиђа као игра. Мада, можда кад бих жонглирао са резолуцијама и слично, али ипак не верујем, и ако наместим 30-ак фрејмова, опет је то безвезе. Moжда бих некако и могао да наместим, јер је ту негде, али нек буде за сада да не могу
У суштини, мислио сам да је CoD4 једини од тих фпс игара нове школе који могу да терам, али испада да је MW2 исто захтеван, па отуд моја дилема. Мислим да би ми више одговарао неки battlefield, али шта је ту је, beggars can't be choosers Највише се надам новом Црвеном оркестру, ако неким чудом будем могао да га терам, али о том по том.

Е сад, остаје питање да ли се исплати узимати CoD4, у смислу цена-квалитет. Да ли се добија нешто тиме што се има оригинал? Пошто сам чуо за озлоглашену политику Activisiona која се састоји у томе да запостави сваки наслов у франшизи чим изађе нови, па се плашим гомиле читера и глупости, тј. да испадне да је свеједно да ли имаш оригинал или не. Конфор ми јесте битан и ако је имање оригинала свакако мањи ''бол у ********************************ту'' од пирата, узео бих га. Колико сам схватио, двојка има доста тих проблема са p2p и осталим, па све више нагињем ка кецу. Каква је ситуација са BC2, ако успем да наместим да шљака или неким чудом надоградим комп ускоро?
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2011, 18:00   #3295
Typhoon
Banned
 
Član od: 22.1.2011.
Poruke: 2.187
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 335 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

U tom slucaju bolje uzmi COD 4 MW zabavniji je i jeftiniji purzice ti dobru zabavu. Snajping je mnogo zabavniji nego na MW2. Ja imam skoro dve godine original i nisam imao nikakvih problema dnevno odigram MP do sat vremena. Vise se ipslati imati original imas pristup na koji hoces server, a citeri i gluposti nemaju nikakve veze sa originalom. Uvek imas dobrih servera na COD4 MW evo ti moja lista favorit srevera na ovim serverima vrlo retko naletis na nekog citera:

Spoiler za Favorites:


Citat:
Пошто сам чуо за озлоглашену политику Activisiona која се састоји у томе да запостави сваки наслов у франшизи чим изађе нови.
Daleko bilo da tek imas neki problem sa novom EA igrom, a da napricam za stare, pa ces tek videti kakva je njihova politika i onda ces shvatiti kako si bacio svoj novac. Nije Activision toliko los...

Nekoristi razne unlockere za Rankove, Trainere i ostale stvari i neces imati problema. Nemoj da svoj cd key pokazujes nekome i sve ce biti u redu.
Typhoon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Typhoon na korisnoj poruci:
Doolio (28.7.2011)
Stara 28.7.2011, 18:57   #3296
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Uzmi u obzir i CoD: World At War, koji je isto tako zanimljiv i veoma zabavan za igranje.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Skenderevo na korisnoj poruci:
Doolio (28.7.2011)
Stara 28.7.2011, 19:37   #3297
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Skenderevo (28.7.2011)
Stara 28.7.2011, 23:13   #3298
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Добро, ЕА је шампион, али контам да је Акти вицешампион

У сваком случају, тас иде ка mw кецу све извесније


едит:
Имам неко скакутање миша in-game. Одем ти ја на гугл и имам шта да видим, то је регуларна ствар, ако ти не скаче онда супер, ако ти скаче, пробај две ствари, ако не раде, онда ништа...
Е, стварно, толика неозбиљност компаније за овако фенси наслов је непојмљив безобразлук...

Poslednja ispravka: Red Wing (29.7.2011 u 18:12) Razlog: izbaceno pominjanje ''narodnjaka'', neadekvatni izrazi uklonjeni..
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2011, 11:30   #3299
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

@doolio

Тaj problem za misa ume da se desava kad ti je ukljucen v-sync. tako da probaj da ga iskljucis ako vec nisi. a druga stvar je da se u opcijama igras sa mouse smoothing.

a ako ne, onda probaj nekog drugog misa

edit: sad sam gledao jos, probaj da iskljucis i mouse acceleration, ili da smanjis Hz misa (lik je cak resio problem tako sto je ubio neki program koji mu meri kilometrazu misa (mislim....))

e ako nista od ovog nece, onda ne znam

Poslednja ispravka: Red Wing (29.7.2011 u 18:13) Razlog: Izbaceno pominjanje narodnjaka
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2011, 22:40   #3300
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: CoD 6: Modern Warfare 2

Mnogo sam nesrecan,upravo sam popio perm ban za nista. :P
Neka ideja?
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call of duty, modern warfare, mw2


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty: Modern Warfare 3 nexexcalibur Akcione igre 1659 21.2.2018 15:24
Call of Duty 4 - Modern Warfare multiplayer pitanje wog326 Aplikativni softver 1 21.9.2010 11:43
Modern Warfare 2 multiplayer Sh0m1 Online susreti 38 14.5.2010 21:25
COD4: Modern Warfare Beta GPU Benchmarks Dusan Despotovic Vesti 42 6.3.2008 20:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com