Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.12.2013, 16:56   #1
DustBGD89
Novi član
 
Član od: 26.1.2011.
Poruke: 11
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Angry HTC Desire C poludeo

Pozdrav svima!
Već nekih godinu i po dana imam ovaj model. U prvih nekoliko meseci sam bio izuzetno zadovoljan, a onda su krenuli problemi.
Pre nekih 6-7 meseci sam primetio kako baterija počinje da "curi" znatno brže. Ubijanje zadataka nije bilo od velike pomoći- ni automatsko ni manuelno. Priznajem, "eksperimentisao" sam sa nefabričkim interfejsima i sličnim, pa ga je to pride prilično usporilo. "Čišćenja" preko PC-ja nisu mnogo pomogla. Sve u svemu, odlučih da ga fabrički resetujem.
Posle mesec-dva ovi problemi su se nastavili, a u novije vreme su se pojavili čak i neki novi: interfejs (ovog puta fabrički, shvatio sam da je za iole pristojan rad neophodno da zadržim što više primarnih programa, jer su se neki međusobno gušili- naročito one aplikacije za SMS, pa mi nisu izlazile notifikacije o porukama) kao da je dobio svoj život, sam je počeo da menja ekrane, pokreće aplikacije, čak i lupeta gluposti po tastaturi Opet sam ga fabrički resetovao, no- pogađate- nije pomoglo. Ukratko, kao da se neki nevidljiv prst kreće po ekranu. Istovremeno, kada ja koristim touchscreen, primetio sam da se nekada ponaša kao da je mrtav, barem u pojedinim delovima ekrana. Nekada rotacija reši problem, a nekada ne. Koliko razumem, kvar je verovatno hardverske prirode, ali pre nego što ga poverim sređivanju, voleo bih da čujem mišljenja šta bi moglo da bude i koliko bi me koštalo.

Napomena: kupovinu novog fona bih najradije izbegao, nema se baš mnogo para...

Poslednja ispravka: DustBGD89 (28.12.2013 u 16:59) Razlog: Ispravke
DustBGD89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 18:46   #2
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: HTC Desire C poludeo

Ovo igranje taca se desava najcesce kada se telefon puni na neorginalni punjac, mada zna i sam tac da ode.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 19:12   #3
DustBGD89
Novi član
 
Član od: 26.1.2011.
Poruke: 11
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire C poludeo

Citat:
JovanK kaže: Pregled poruke
Ovo igranje taca se desava najcesce kada se telefon puni na neorginalni punjac, mada zna i sam tac da ode.
Sve je original, štaviše kupljeno je u "Saturnu" u Beču. Kontam da ima veze sa touch screen-om, a negde sam čuo da može biti i baterija.
DustBGD89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 19:15   #4
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: HTC Desire C poludeo

Citat:
DustBGD89 kaže: Pregled poruke
Sve je original, štaviše kupljeno je u "Saturnu" u Beču. Kontam da ima veze sa touch screen-om, a negde sam čuo da može biti i baterija.
Baterija ne moze uticati na rad taca, tako da ti je odna do njega najvjerovatnije.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JovanK na korisnoj poruci:
DustBGD89 (28.12.2013)
Stara 30.12.2013, 16:36   #5
karlos
Član
 
Član od: 2.3.2013.
Lokacija: Hamburg
Poruke: 401
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 41 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire C poludeo

Citat:
JovanK kaže: Pregled poruke
Ovo igranje taca se desava najcesce kada se telefon puni na neorginalni punjac, mada zna i sam tac da ode.

-Nema veze na koj punjac punis tel ja za s4 imam neki fals kupljen kod turaka,i cepa god dana u sustini sam uvek imao falls punjace i nikad problem ili radi ili ne,pa cak i oni kineski koji ima u Srbiji ili radi ili ne ali telefonu nece nista biti....1000% provereno
karlos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2013, 19:19   #6
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: HTC Desire C poludeo

Citat:
karlos kaže: Pregled poruke
-Nema veze na koj punjac punis tel ja za s4 imam neki fals kupljen kod turaka,i cepa god dana u sustini sam uvek imao falls punjace i nikad problem ili radi ili ne,pa cak i oni kineski koji ima u Srbiji ili radi ili ne ali telefonu nece nista biti....1000% provereno

Zavisi koji je telefon u pitanju, alcateli svi brkaju kad nisu na orginalnome punjacu, mada ima i fals punjaca koji imaju valjda istu impedansu kao i org i sa njima radi OK, ali sa vecinom brka i kuca sam. Isti je slucaj i sa nekim HTC, ZTE...
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2013, 22:55   #7
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire C poludeo

Ja koristim Alcatel OT995, i Samsungov punjač za S2 već godinu dana sa njim i radi savršeno.
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2013, 0:15   #8
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: HTC Desire C poludeo

Ok ako je org punjav, ali uzmi rrcimo alcatel 990 i obicni punjac koji mozes kupiti po radnjama, 3g pise na kutiji pa probaj :-)

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030D using Tapatalk
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
desire c, fabrički reset, htc, touch screen

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
LUMIA 620 vs DESIRE X vs LG L7 II XACAH Aparati i oprema 2 25.7.2013 10:29
[Android] HTC Desire federer Aparati i oprema 144 8.7.2013 20:43
[Android] HTC Desire S vs Motorola Defy kapetan_Miki Aparati i oprema 11 24.2.2012 20:41
HTC Desire Z ili? TheRevolucija Aparati i oprema 5 26.7.2011 10:02
Best buy: Htc Desire, Htc Desire HD, Htc HD2, Samsung Galaxy s ili Samsung Wave Elena Stojanovic Aparati i oprema 13 25.1.2011 15:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com