Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Da li pusite
Da 48 20,17%
Ne 178 74,79%
Nekad 12 5,04%
Glasova: 238. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2006, 5:01   #81
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Inuyasha kaže:
pola razreda mi pusi samo iz razloga da bi bili face
lud si mali, 200%. K'o da nisi skapirao koliko je dvosmisleno!
Citat:
Inuyasha kaže:
Priznajte danas je vise "cool" biti cist, zar ne?
Meni ovo nikad nije bilo važno! Čak sam se i od najboljih ortaka krio nekih pola godine kad sam propušio! I propušio sam bez ičijeg nagovora. Bio je rat, nije se išlo u školu, svako veče sedim na krovu solitera i psujem amere ...ko ne bi propušio od toliko nerviranja!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 9:58   #82
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Simke kaže:
osim što je netačno čak je i nelogično...
Ovaj put se ne bih se složio sa tobom, Simke. Naprotiv, ova priča baš ima logičnu osnovu i to onu najjednostavniju. Nenaviknutost. Pa bar ja kao nepušač okružen pušačima znam koliko mi duvanski dim više smeta nego njima. Najbolji primer je jedan poznati underground kafe u kojem smo voleli da obitavamo. Pošto nije bilo ventilacije, a u zimskom periodu gužva je umela da bude k'o u 50-ici u špicu, dešavalo se da meni i još jednom ortaku nepušaču pozli posle izvesnog vremena, za razliku od pušačkog dela ekipe. To smo rešavali ili polučasovnim luftiranjem napolju ili se lepo pokupimo i zapalimo na neko drugo, provetrenije mesto...
Dalje, nepušači su generalno daleko manje izloženi duvanskom dimu od pušača. Samim tim je i organizam daleko manje naviknut na stanje kada su pluća napunjena dimom, te zbog toga svaki put burnije reaguje i trpi veći stres. Neretko je sve ovo dodatno pogoršano i nerviranjem dotičnog nepušača zbog nemoći da bilo šta promeni u većini situacija.
Možda je cela fama oko pasivnog pušenja prepumpana, ali da ima istine - itekako ima...

Poslednja ispravka: Neuro (1.9.2006 u 10:14)
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 10:17   #83
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Rocker kaže:
Bio je rat, nije se išlo u školu, svako veče sedim na krovu solitera i psujem amere ...ko ne bi propušio od toliko nerviranja!
Pa u tom je problem - pusaci to nose u sebi, i samo ce traziti razlog da pocnu sa tim - znam jer sam i ja takav - na zurci se smorim, i kao: E ovo je njesra, ajd idem napolje da zapalim... pa se lepo ogrebem za Marlboro i pravac napolje... ali to vise ne radim.. Sve je u volji... Inace, respekt za Rockera, nemam nameru da ti drzim slovo, samo iznosim misljenje...
I evo jednog citata poznatog nam kolumniste:
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	3 kolumne za 22000 bitangi i nekoliko ribica.jpg
Viđeno:	146 puta
Veličina:	55,1 KB
ID:	3113  
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 11:17   #84
Tamara
Novi član
 
Član od: 31.8.2006.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

da... pametno pitanje... zasto... verovatno iz dosade, neko iz navike, a ja pusim da bih mogla da imam 5 min slobodno, pa sam se vrlo navikla...
pusac nepusacu, tesko objasni zasto ne moze da ostavi to malo djubre, to sve jer ni on sam ne zna... Mozda ce me neko mrzeti zbog ovoga, ali i ja sam pusac, pa neka razmisli o cemu pricam... xexexexe
Tako, ne postoji dovoljno jak razlog da se pusi, i ni jedan nije jaci od razloga da se prestane, i nikada ne pocne... Zdravlje!!!!! lepa tema, svaka cast!!!
Tamara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 11:36   #85
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Treba napomenuti da u vojsci podrzavaju pusenje...bar tako bilo kod mene.
Naime, i kad vojska dobije odmor od 5 min svi pusaci zapale, ali i kad je odmor treba nesto da se uradi(donesi ovo, uradi ono, zovi ovog), a normalno ne mozes da setas sa cigarom, pa su staresine uvek slale nepusace. Posle par nedelja i nepusaci su poceli da puse samo da bi iskrivinarili.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 11:47   #86
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Neuro kaže:
Ovaj put se ne bih se složio sa tobom, Simke. Naprotiv, ova priča baš ima logičnu osnovu i to onu najjednostavniju. Nenaviknutost. Pa bar ja kao nepušač okružen pušačima znam koliko mi duvanski dim više smeta nego njima.
A kako to da meni nikada nije smetao dim, cak i kad nisam bio pusac?

Imam jednog kolegu koji je pravi hipohondra. Sve mu smeta. Da donosimo cvece na posao, mislim da bi i za to rekao, da smeta njegovom krhom zdravlju. No, u vecini smo pa ga ignorisemo.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 15:55   #87
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
bobi kaže:
A kako to da meni nikada nije smetao dim, cak i kad nisam bio pusac?
Ja slično mislim o pušačima kojima navodno smeta duvanski dim , a nije ih malo.
Citat:
bobi kaže:
Imam jednog kolegu koji je pravi hipohondra. Sve mu smeta. Da donosimo cvece na posao, mislim da bi i za to rekao, da smeta njegovom krhom zdravlju. No, u vecini smo pa ga ignorisemo.
A ovom izjavom si upravo potkrepio moju tvrdnju:
Citat:
Neuro kaže:
Neretko je sve ovo dodatno pogoršano i nerviranjem dotičnog nepušača zbog nemoći da bilo šta promeni u većini situacija.
Prosto je neverovatno sa koliko nipodaštavanja pušači gledaju na žalbe nepušača u ovoj zemlji. Još ispadosmo i hipohondri zato što nam smeta dim. Ili nam ne smeta? Ili... Ili bi možda trebalo da se mi vama izvinjavamo što nas trujete.

Poslednja ispravka: Neuro (1.9.2006 u 18:16)
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 20:31   #88
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Polako ljudi! Ovo će da postane gore prepucavanje od tema Ati vs. nVidia i AMD vs. Intel! Ja kao pušač pazim da ne smetam nekom ko je samnom u istoj prostoriji. Uvek lepo pitam da li smeta, pa ako smeta, izađem! Nemam ništa protiv toga, ali zakon predivđa zabranu pušenja i na svim javnim mestima (što znači svuda sem kuće). Pa da li ja smetam nekome dok idem ulicom i pušim? Ili možda zagađujem okolinu?! Najjači mi je bio pandur u CG koji je hteo da mi naplati kaznu što sam duvanio u parku! Ja mu dao ličnu i rekao da nemam kintu i da mi pošalje kaznu na kućnu adresu!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 20:51   #89
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Najvažnije je imati opštu kulturu, baš kakvu Rocker navede iznad. Pitaš lepo - ako smeta, izađeš; ako ne, još bolje. Šta mene briga ako neko želi da svoj život skraćuje na neću_da_se _ izrazim_kakav način? Lični izbor. "Vidi ga ovaj purnja uz sve opasnosti koje cigareta nosi" - jes' zabole me, sve dok ne ugrožava moje zdravlje, be my guest!

Uzgred, kakva je ovo anketa bez ankete (glasanja)? Mislim...
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 21:32   #90
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Pa ono... posteno i ova je tema besmislena isto kao i tema "koje naocare nosite".
Koja je sledeca tema u brbljaonici, nikako da smognem vremena, nove clanove da pitam?
Da nije " O cemu razmisljate, kad' su vam noge u lavoru"?

P.S. A onda ce da se pojavi novi klinac koji se registrovao na forumu i koji ce da postavi temu :" Sta vam pada na pamet, kad vam noge nisu u lavoru"

Moja je, bre, generacija bila kreativnija
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 21:37   #91
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
bobi kaže:
Pa ono... posteno i ova je tema besmislena isto kao i tema "koje naocare nosite".
Nije nego "da li nosite naocare", sto je drugo jer me zanima kolko nas ima coravih, i dal prekomerno kompjuterisanje unistava vid.

I zato se i zove BRBLJAONICA jer je za brbljanje na teme tipa "na sta mislite dok drzite noge u lavoru" ili kako god da si se izrazio.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 21:46   #92
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Izvini, al' je tema totalno besmislena.(ta u kojoj se pita koji broj naocara nosite, k'o da pitas "koje si pelene nosio kao klinac".)
Ovo jeste brbljaonica, al' nije svastaonica.
Treba praviti razliku izmedju ta dva.
I po mom misljenju, ovakve teme treba surovo brisati (nemoj da mislis da imam ista protiv tebe... taman posla... nisam ja tip coveka koji moze nesto olako da zamrzi)
Nego kad se nasi modovi ne opterecuju time prevse, sto bih se ja opterecivao?
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 21:55   #93
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Pa nemaju svi isto misljenje.
Nekima se tema svidja, a nekima ne.
Uostalom procitaj postove na temi sa naocarima da vidis sta modovi misle.

Koji je ovo
Nema ljutnje.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 22:07   #94
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
SirDuck91 kaže:
Pa nemaju svi isto misljenje.
Nekima se tema svidja, a nekima ne.
Uostalom procitaj postove na temi sa naocarima da vidis sta modovi misle.
Pozivanje na modove u ovom slucaju ne mogu da prihvatim. uostalom, ja i kritikujem to sto su dozvolili da se par nekih tema zadrze, koje se po mom misljenju nisu trebale zadrzati.
No, ipak mislim da je to njihova (pre svega dobra) zelja da se ispucate, kako ne bi spamovali na drugim temama.
Sto se tice onoga, nemaju svi misljenje, iliti "o ukusima ne treba raspravljati" ponovoicu samo ono sto sam ranije rekao. Stvar je vrlo prosta.
Postoji ukus i postoji neukus.

Citat:
SirDuck91 kaže:
Koji je ovo
Nema ljutnje.
hahahaha
Nice try...
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 22:15   #95
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Ajde da se vratimo na temu...
Meni licno smeta dim i mrzim kada npr. idem u autobusu i neki papan koji ne vidi od svojih ociju nalepnicu 30x10 po sred busa ZABRANJENO PUSENJE... i na to zapali...mene bas briga shto se on truje ali shto koji vrag truje i nas...to je bezobrazluk...a ono shto @Rocker kaze da mu je pandur teo naplatiti kaznu shto pusi u parku, e to su vec perverzije, shto covek nebi mogo da zapali ako nikome ne smeta...jednostavno zelim da kazem da bi bilo lepo kada bi svi ljudi malo, ono najsitnije mislili na onome kome duvanski dim smeta i da fino (kao neki sa ovoga foruma ) pita "izvinite, dali vam smeta?Jel mogu da zapalim?"...neznam shta je tu tesko...Bas sam nedavno (pre nedelju dana) vadio krajnike, i posle kontrole i vega dobijem ja otpusnicu i udjem u lift...krene polako dole, stane (neko je stiso dugme) kada ono neki nafurani tip u bolnici sa zapaljenom cigarom ulazi u lift !!!, pa zar nije to bezobrazluk!!!...nemoram da kazem da je leteo napolje zajedno sa cigarom...takvi drski papani me jako iznerviraju...
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 22:26   #96
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Ja za sve ove godine nisam video da je neko zapalio cigaretu u autobusu. To je u principu jednako dobitku sedmice na lotou, po verovatnoći naravno U pitanju su samo navike, jer je maltene od pojave autobusa pušenje bilo zabranjeno, dok na javnim mestima nije, tako da je ljudima pušenje u kafani, kafiću, parku, na poslu... kao "Dobar dan". Ja, iako sam pušač, smatram da tako ne treba da bude i da zakoni o zabrani pušenja treba revnosnije da se primenjuju, a firme, kafići, kafane, restorani budu obavezni da obezbede posebne prostorije za pušače, i da samo u njima pušenje bude dozvoljeno ili da barem naprave dobru ventilaciju (što najčešće nije slučaj) da se dim ne oseti. Ako meni kao pušaču smeta boravak u prostoriji gde se dnevno zapali 200-300 cigareta (što je standard za kafane) i gde dim može bukvalno da se seče nožem (što je posebno izraženo ako nema ventilacije), mogu samo da zamislim kako je nepušačima, i to treba da se reguliše.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 22:36   #97
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Citat:
Marko_L kaže:
Ja za sve ove godine nisam video da je neko zapalio cigaretu u autobusu. To je u principu jednako dobitku sedmice na lotou, po verovatnoći naravno ... Ako meni kao pušaču smeta boravak u prostoriji gde se dnevno zapali 200-300 cigareta (što je standard za kafane) i gde dim može bukvalno da se seče nožem (što je posebno izraženo ako nema ventilacije), mogu samo da zamislim kako je nepušačima, i to treba da se reguliše.
He..ja putujem iz B.Topole u Suboticu non-stop, (U subotici idem u skolu) i veruj mi vec bi ziveo na havajima i kupio fabriku Ferarija da sam toliko puta dobio loto ko shto su u autobusima date kompanije kondukteri zapalili cigaru...eh zato imam obicaj da sedim pozadi...shto se tice regulacije dima u kafanama i slicno skroz si u pravu...to je stvarno uzas...
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 22:45   #98
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

@bobi, sa tobom se stvarno ne moze raspravljati .
Ne pozivam se ja na modove, nego ti tvrdis da su teme debilne i da se nikome ne svidjaju, pa samo da opovrgnem tvoje misljenje.
Mogao je to da napise i bilo ko i opet bi tu rekao da pogledas, ali eto igrom slucaja je ispao mod.

I postoje samo razliciti ukusi, a ne ukus i neukus.
Sta, sad ti jedini imas ovde ukus, a svi mi ostali smo ovce????
Ma daj......
Ako ti se ne svidja "neukusna" tema, nemoj ni da postujes.

Izvinite na offtopicu, sad se vratimo cigarama........
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2006, 23:12   #99
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

E ljudi, nema potrebe da raspravljate da li neka tema treba da postoji ili ne. Za takve stvari služe moderatori, i ako neka tema nabije pet stranica, a nije obrisana, to znači da smo iz nekog razloga rešili da je ostavimo. Tako da, ako ste već rešili da postujete na nekoj temi, gledajte da to bude odgovor NA temu, a ne O temi Ukoliko vam neka tema izrazito smeta iz bilo kog razloga, preskočite je, a ukoliko se radi o kršenju pravila (vređanje, piraterija, i slično) prijavite je moderatoru i to je to.
Ukoliko nekoga interesuje, temu o nošenju naočara smo ostavili zato što ljudi često slabovidost, kratkovidost, dalekovidost i ostale poremećaje vida vezuju za bavljenje IT poslovima, pa se tu može naći kakva takva povezanost sa svetom kompjutera, dok tema o pušenju iako nevezana za IT može biti korisna i možemo da razmenimo mišljenja o tome kako napraviti kompromis između pušača i nepušača, a da ne smetaju jedni drugima. Iz istog razloga su ostavljene još neke teme koje nisu usko povezane sa IT-jem, kao što su koju muziku slušate, sportski komentatori i slično. To naravno ne znači da trebate sad da postavite temu "Kako prati noge ?" or something, jer će tako nešto sasvim sigurno biti obrisano.
A sad, nazad na temu...
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2006, 14:57   #100
Constantine
Banned
 
Član od: 27.5.2006.
Poruke: 89
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 18 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Anketa (Pusite li?) - Akcija za čistiji vazduh i bolje zdravlje.

Evo ja ispisujem 100 post
Ja sam nepusac ne zato sto mi smeta duvanski dim vec zato sto sam odlucan covek i odlucio sam da ne upropastavam zdravlje kao neki
Sto se tice diskoteki lepo bi dosla neka ventilacija u njima jer tamo i pusacima smeta duvanski dim i oni kao i nepusaci padaju u nesvest zbog nedostatka kiseonika sto je i normalno.Inace ja ne idem u te diskoteke vise volim da odem 1 mesecno na neki koncert na otvorenom prostoru neko da se gusim u diskoteci svako vece po 4 sata
Constantine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com