Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.9.2011, 20:23   #141
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Ne, jeste li gledali i jednu trku F1 ove sezone? U trci se DSR moze koristiti samo na odredjenom delu staze (jedan ili dva pravca) koji je odredio neki baja (direktor trke, sudija, Ekleston, whoever), i to samo ako je razlika izmedju vas i bolida ispred manje od jedan sekund.
Tako je i u igri, MARKO gresi!! Znaci u Australiji moze samo na jednom delu- "ciljnoj pravini"
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 20:40   #142
Lars03
Član
 
Član od: 30.8.2009.
Lokacija: Campbell, CA
Poruke: 495
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 142 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
simets kaže: Pregled poruke
...
Pogresno sam razumeo (procitao sam da kazes da sam pljuvao na sva tri foruma). Ja znam da je moje misljenje radikalno i sta vise znam da necu nikada igrati takvu igru (jer je verovatno nemoguce napraviti realan sim) ali volim da svaku igru koja nosi ime simulacija podvrgnem najvecim standardima.
Sa cime vucem paralele, nisam profi vozac, kamo lepe srece da jesam, ali igram neko vreme voznje (GTR, rF, 99-02, 2010) i imam neku zamisao kako bi to trebalo da izgleda.
Hteo sam da napisem nesto iz mog ugla jer su svi pisali manje-vise dve iste recenice i opise tipa super je (meni to apslolutno nista ne znaci) svi znamo prednosti igre jer nije bilo fundamentalnih promena ali zelim da znam i mane, zato iznosim samo kritike.
U monaku je mozda bilo "klikera" na stazi ovde toga nema a mislim da ga je DRS tu dokrajcio.
Lars03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 20:40   #143
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Ne, jeste li gledali i jednu trku F1 ove sezone? U trci se DSR moze koristiti samo na odredjenom delu staze (jedan ili dva pravca) koji je odredio neki baja (direktor trke, sudija, Ekleston, whoever), i to samo ako je razlika izmedju vas i bolida ispred manje od jedan sekund.

Instalirao igru malopre, prvo moram da pohvalim optimizaciju, igra radi na max u full HD tecno u svim uslovima.

Za sad igra deluje odlicno, ponovo odlicna atmosfera. Prva trka - australija, zapala mi hebena kisa u kvalifikacijama, ne mogu da se sastavim. Izgleda da mi ne gine poslednji red i da molim boga da ce trka biti bez kise

Nadjoh i bug, kad sam izlazio iz garaze, onaj lik sto gleda ima li saobracaja se zabagovao i nije hteo da me pusti iako nikog nije bilo da smeta, posle poduzeg cekanja sam morao da se vratim u garazu i udjem direktno u flying lap.
Ja mislim da je u igri drugacije.Vozio sam Monte Carlo,New Delhi i Melbourne i uvek sam mogao kad god hocu da aktiviram DRS.
Btw,napravljeno je da bude kisa u kvalifikacijama,a bice kisa i na trci.Ja osigurao 14 mesto,a na trci bio 6.Bio neki karambol na 2 krivini

Laps at New Delhi


Mene zanima,da li je neko pokusavao da drifta i je li uspeo? Ja probao,naravno TC off i uspem lepo da ga zanesem ali onda sve ode u q
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 21:32   #144
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
Pogresno sam razumeo (procitao sam da kazes da sam pljuvao na sva tri foruma). Ja znam da je moje misljenje radikalno i sta vise znam da necu nikada igrati takvu igru (jer je verovatno nemoguce napraviti realan sim) ali volim da svaku igru koja nosi ime simulacija podvrgnem najvecim standardima.
Sa cime vucem paralele, nisam profi vozac, kamo lepe srece da jesam, ali igram neko vreme voznje (GTR, rF, 99-02, 2010) i imam neku zamisao kako bi to trebalo da izgleda.
Hteo sam da napisem nesto iz mog ugla jer su svi pisali manje-vise dve iste recenice i opise tipa super je (meni to apslolutno nista ne znaci) svi znamo prednosti igre jer nije bilo fundamentalnih promena ali zelim da znam i mane, zato iznosim samo kritike.
U monaku je mozda bilo "klikera" na stazi ovde toga nema a mislim da ga je DRS tu dokrajcio.
Dobro, lepo da se razumemo. I ja sam takodje dugo igrao i GTR, rF a bogami i iRacing kao i Ferrari Virtual academy za koji se mnogi slazu da je jedna od najrealnijih simulacija bolida F1. Po meni su ove godine uboli fiziku, iskreno. Ako je suditi po Ferrari VA. Za rFactor je inace poznato da je teze upravljati bolidom nego sto je u stvarnosti (mislim da je to izjavio Kubica i jos neko, naci cu to negde pa cu vam dati link...) U stvarnosti su bolidi mnogo stabilniji no u rFactoru, dakle vise su tipa FVA i F12011. Ne kazem da je F12011 najbolja simulacija i sl. ali nije bas ni arkada kakvom je neki HC igraci nazivaju.
E sad, sto se S. Pereza tice, bilo je klikera a ima ih i u ovoj igri. istina, ne vidis ih kao klikere ali to je upravo poenta prljavog dela staze. Sta drugo nego klikeri sa ovim pirelijevim gumama
Probaj, videces, vozi namerno po prljavom delu staze i skontaces koliko manje ima gripa nego idealna putanja. Neverovatno.
Inace, ove godine u Monaku kada se Perez okrenuo, celog vikenda nije bilo dozvoljeno koriscenje DRSa u tunelu pa do posle sikane, bez obzira da li su u pitanju treninzi, kvalifikacije ili trka. Na insistiranje Gerharda Bergera. Tako da Perezu nije DRS kumovao

Citat:
markos807 kaže: Pregled poruke
Ja mislim da je u igri drugacije.Vozio sam Monte Carlo,New Delhi i Melbourne i uvek sam mogao kad god hocu da aktiviram DRS.
Btw,napravljeno je da bude kisa u kvalifikacijama,a bice kisa i na trci.Ja osigurao 14 mesto,a na trci bio 6.Bio neki karambol na 2 krivini

Mene zanima,da li je neko pokusavao da drifta i je li uspeo? Ja probao,naravno TC off i uspem lepo da ga zanesem ali onda sve ode u q
Malo si pobrkao loncice. To sto ti vozis je time trial. Mi pricamo o samoj trci, ne o practice, ne o kvalifikacijama, nego o trci. Nije drugacije. U TRCI smes da koristis DRS samo u unapred odredjenoj DRS zoni ako i samo ako ispred sebe imas automobil koji je u tom trenutku na manje od sekunde ispred tebe. Ocigledno da nisi bas preupucen u Formulu 1 kao sport pa ti necemo uzeti za zlo
KERS mozes kad god hoces...
Btw, jel ti to vozis na tastaturi? nemoj da se naljutis ali bas ti voznja deluje lose... Mislim onako, neprecizno i trzavo, pa pretpostavljam da je tastatura u pitanju...
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 21:43   #145
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: F1 2011

Nije tastatura,nego dzojstik,bez analognih palica :P
F1 sam redovno pratio dok se prenosio na nasim televizijama.Sad ne prenose vec duze vreme tako da ni ne znam kakva su pravila.Ponekad okrenem Eurosport il de vec ide i malo popratim koji krug...Nemamo svi volane,ee..

A jel ta DRS zona oznacena nekako na mapi staze?
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 21:59   #146
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Toplo ti preporucujem bilo kakav volan, ja recimo vozim na volanu za avione, i ok je osecaj kad se malo naviknes.

Sto se tice DRSa, mora negde u igri da bude naznaceno na mapi Nisam obratio paznju. Na F1 zvanicnom sajtu su stare mape bez oznacenih DRS zona, na zalost.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 22:24   #147
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: F1 2011

Jel moguce nekako smanjiti ucitavanja?
Ne mogu da verujem da Codemasters nije mogao da poradi na tome,DiRT 2,3,F1 2010,GRID sve neka godisnja ucitavanja :P
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 22:26   #148
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
markos807 kaže: Pregled poruke
Jel moguce nekako smanjiti ucitavanja?
Ne mogu da verujem da Codemasters nije mogao da poradi na tome,DiRT 2,3,F1 2010,GRID sve neka godisnja ucitavanja :P
Iskljuci Vsync u grafickim opcijama, trebalo bi da pomogne (to je cuveni Vsync bug koji se vuce jos iz F12010). Takodje, defragmentuj C: particiju harda kao i particiju gde ti je instalirana igra...

P.S. Ok, otisao sam da odvezem prvu trku, Melburn u Force India, 100%, all assists off, professional AI (legend mi je mnogo tezak). Startujem sa 10tog mesta pa cu videti sta ce biti
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 22:27   #149
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

To je cist kompromis kako bi igra bila optimizovanija. Bolje da malo duze cekas da ucita nego da ti secka
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 22:30   #150
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
simets kaže: Pregled poruke
Iskljuci Vsync u grafickim opcijama, trebalo bi da pomogne (to je cuveni Vsync bug koji se vuce jos iz F12010). Takodje, defragmentuj C: particiju harda kao i particiju gde ti je instalirana igra...
Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
To je cist kompromis kako bi igra bila optimizovanija. Bolje da malo duze cekas da ucita nego da ti secka
Secka...zbog Vsync mislis?!
Evo bas sam hteo da probam Vsync, ukljucim ga...morao da izadjem iz igre...i kada sam hteo da se vratim-nakon"pritisni ENTER" puca i izlece iz igre Sta se desavaaa?? A Vozio sam 2 danas bez problema?!

Poslednja ispravka: Shonkas (22.9.2011 u 22:46)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 22:53   #151
DZomba
Novi član
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
markos807 kaže: Pregled poruke
Jel moguce nekako smanjiti ucitavanja?
Ne mogu da verujem da Codemasters nije mogao da poradi na tome,DiRT 2,3,F1 2010,GRID sve neka godisnja ucitavanja :P
Ucitavanje ide brzo kao i kod 2010 barem kod mene,a to ti zavisi ponajvise od grafike(+ ako je directx11 ucitava jos brze),znam ovo pricam iz iskustva tako da ....

Poslednja ispravka: DZomba (22.9.2011 u 23:02)
DZomba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 23:03   #152
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Secka...zbog Vsync mislis?!
Evo bas sam hteo da probam Vsync, ukljucim ga...morao da izadjem iz igre...i kada sam hteo da se vratim-nakon"pritisni ENTER" puca i izlece iz igre Sta se desavaaa?? A Vozio sam 2 danas bez problema?!
Ne znam za to, za to nisam cuo. Nego mislim na vremena ucitavanja. Kada iskljucis Vsync u opcijama, iz nekog razloga vremena ucitavanja se skoro prepolove. Poznato u F1 2010 / 2011 krugovima kao "VSync bug" Isto kao sto (ovo doduse u F12010, nisam proveravao u F12011) se frame rate same igre drasticno popravljao iskljucivanjem audio opcije za koriscenje Rapture drajvera za zvuk...
Dakle, kada ovako rezimiramo... graficka opcija pomaze kod ucitavanja, zvucna opcija pomaze kod grafike... Cudni su putevi Codemastersovi
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2011, 23:42   #153
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
markos807 kaže: Pregled poruke
A jel ta DRS zona oznacena nekako na mapi staze?
Ovako.Idemo redom.
Znaci kao sto je vec receno.Za vreme TRKE,znaci NE kvalifikacija,time trial-a ili slicnog,KERS je moguce koristiti u trajanju od 6 sekundi po krugu,cim predjete start kers se dopuni.
DRS je moguce koristiti samo na jednom (osim cini mi se dve staze gde je to moguce na dva mesta) odredjenom delu staze i to SAMO ako ste u odredjenom trenutku sekundu ili blize u odnosu na bolid ispred vas.Kad kazem u odredjenom trenutku mislim na to da uvek postoji linija gde se meri rastojanje a ta linija je uvek par stotina metara ispred linije gde mozete da aktivirate DRS tj pomicno zadnje krilo i to samo do trenutka dok ne kocite.Cim se pipne kocnica,krilo se vraca u pocetni polozaj.
Prilikom aktiviranja DRS-a dobija se oko 12 km/h,prema tome,ne ocekujte cuda.
I jos jedna stvar,DRS je moguce aktivirati tek od treceg kruga.

Poslednja ispravka: Zoran_KS (22.9.2011 u 23:55) Razlog: dodavanje
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2011, 0:14   #154
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Pazite kako menjate brzine u trenutku otvaranja krila da ne omasite tajming
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2011, 0:44   #155
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Za ovu igru mogu samo da pohvalim Codmasters, lepo je videti da idu u pravom smeru! Fizika je na mestu, vise bolid nije lagan kao sto je to bio slucaj u 2010, AI je dosta poboljsan, DRS i Kers su predstavljeni verodostojno (oba sistema su beznacajna, obicno glupiranje, kad je lik iza tebe sekund i ukljuci DRS ti udaris po Kers-u i nikom nista). Meniji su mi malo konfuzniji nego ranije, ali ok su i oni! Ne bih nikome preporucio da igra na podesavanjima kontrola koja nisu namestena na Gamepad, bolid je ne upravljiv! Namestio sam i split screen, sad mogu burazera da deljem da se vise ne hvali kako je bolji vozac!

Jedna stvar nedostaje, a to je otvaranje sampanjca na podiumu! Lepo je sto sad vidimo vozace koji rade nesto drugo sem sto sede, ali moze to i bolje! Nedostaje i oficijalna grafika, dizajn ove njihove je uzasan!

Sve u svemu zadovoljan sam kao dugogodisnji fan Formule 1!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2011, 1:12   #156
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Ne bih se bas slozio oko DRSa. Pogledaj samo Spa od pre 3-4 nedelje, preduga DRS zona, linija provere na sporom delu gde se obicno malo primaknu vremenski i dobije se prava katastrofa. Nije obilazio samo onaj ko nije hteo.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2011, 1:23   #157
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
simets kaže: Pregled poruke
Inace, ove godine u Monaku kada se Perez okrenuo, celog vikenda nije bilo dozvoljeno koriscenje DRSa u tunelu pa do posle sikane, bez obzira da li su u pitanju treninzi, kvalifikacije ili trka. Na insistiranje Gerharda Bergera.
Ne, nego Rubensa Barikela, koji je valjda posle FP 1 rekao da ce neko ostati bez glave taj vikend, ako dozvole DRS u tunelu.

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Ne bih se bas slozio oko DRSa. Pogledaj samo Spa od pre 3-4 nedelje, preduga DRS zona, linija provere na sporom delu gde se obicno malo primaknu vremenski i dobije se prava katastrofa. Nije obilazio samo onaj ko nije hteo.
Pogledati i Tursku takodje. Al dobro, ljudi uce, tako da fail-ovi nisu ponovljeni u Monci.
Nikola Lavrnja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2011, 2:00   #158
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Citat:
Nikola Lavrnja kaže: Pregled poruke
Ne, nego Rubensa Barikela, koji je valjda posle FP 1 rekao da ce neko ostati bez glave taj vikend, ako dozvole DRS u tunelu.
E, jeste, Rubens. Ne znam otkud mi Berger... Valjda je bio stjuard na toj trci pa mi on u glavi...

Citat:
Nikola Lavrnja kaže: Pregled poruke
Pogledati i Tursku takodje. Al dobro, ljudi uce, tako da fail-ovi nisu ponovljeni u Monci.
Da, ali u Monci je bila druga krajnost, predaleko postavljen pocetak DRS zone pa u tom trenutku bolidi vec imaju znatnu brzinu, onda na pola pravca postignu maksimalnu brzinu i ovaj prvi i ovaj sto pokusava da ga pretekne i vise nikom nista U takvoj situaciji profitira bolid sa najvecom maksimalnom brzinom, sto ce reci, u ovom slucaju Mercedes
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2011, 8:37   #159
MacGruber
Starosedelac
 
Član od: 16.9.2010.
Lokacija: Ispred dragstora
Poruke: 1.697
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 415 puta na 327 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

Juce smo peglali skoro 3h split screen ortak, koji je svaku trku u F1 2010 igrao na 100% i ja, malo manji zaludjenik Moram priznati da je Split Screen odlicna zabava ali vrlo frustrirajuca zbog lose uradjenih pravila tj zastavica koje daju nelogicne kazne.
-Bukvalno u svakoj trci gde se pretekne protivnik prelaskom preko pasice (ne secenje staze) se karakterise kao Illegal Overtake i dobija se -10sec.. vrlo vrlo frustrirajuce.
-Drugo isto vezano za zastavice je recimo kad se protivnik zabije u vas od nazad dobijes kaznu opet od isto -10sec za caused collision, a to se desava bukvalno na svakoj trci iako imas idealnu putanju jednostavno se nekad prekocis ili ne zakocis idealno zbog pada koncentracije, protivnik se zabije u tebe a ti dobijes kaznu.. neverovatno.
-treca situacija koja nam se desila dvaput, ortak vodi, fetel u sredini ga napada, ja ga kvrcnem od pozadi a on dobije cause collision kaznu iako nije bilo kontakta?

da popizdis..
MacGruber je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2011, 9:41   #160
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: F1 2011

E, evo nasao sam i citat za one koji se zale na duga ucitavanja...

Problem: My load times are really long (PC)
Solution: When running in DirectX 9, and with VSync set to "on" in the graphics options, load times are 2-4 times longer than normal. This issues does not seem to occur under DirectX 11. The only workaround for this is to switch off VSync if you want/have to run the game under DirectX 9.

Takodje, mali isecak iz Gamespotovog review-a...

Spoiler za Handling review:
Car handling in F1 2011 leans heavily towards simulation. You can choose from a variety of assists, such as traction control, braking help, and a dynamic racing line, but the series still doesn't have any tutorials to help novices feel comfortable with the incredible acceleration, braking, and cornering speed of an F1 car. However, the alterations to the vehicle physics make this one of the most authentic racing simulations around. The remodeled suspension system gives the car a more believable sense of weight so that you can now feel its mass moving during corners, allowing you to predict slides and correct them appropriately.

Poslednja ispravka: simets (23.9.2011 u 9:54)
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
codemasters, f1 2010, f1 2011, formula 1


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
IT Open Days 2011 (13. do 16. maj 2011. godine, Računarski fakultet, Beograd) Chivan Dešavanja i događaji 8 4.5.2011 21:40
pitanje u vezi kaspersky AV 2011 licence wog326 Zaštita 17 29.4.2011 19:42
Eunet Internet Business Forum 2011 (19. april, hotel Hyatt, Beograd) Chivan Dešavanja i događaji 0 11.4.2011 18:08
RAF Challenge 2011 (prijave do 15. januara 2011) Chivan Dešavanja i događaji 0 2.11.2010 13:14
Electronic Arts kalendar igara 2011 Goldfinger O igrama uopšte 62 20.7.2010 15:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com