Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.5.2011, 15:41   #1281
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Shift

Covece, ove endurance trke ostare coveka za 10 god! svaka trka je po pola h, upravljanje ubitacno tesko, najmanja greska i ode sve u k

Race at Nordschleife.. 1 krug traje skoro 8 minuta ! a 3 kruga se voze a krivine..

Osedeo sam, keve mi.. vozim black Murcielaga, i negde pri kraju drugog kruga seljak me izbaci i malo ocesem nesto i upravljanje se shebe, zanosi blago u desno.. Ruka mi se ukocila dok sam zavrsio trku, non-stop sam se preticao sa jos jednim lambom, a onaj pravac gde se razvija oko 325 km/h.. kako je tu lako zakaciti malo pesak ili travu i ode sve u k, 10. nema teorije odna da budes, a da vozis kao cava neka na pravcu- opet ti se ne isplati

Uglavnom, posle 3 restarta trke posle 1 i 2 kruga konacno sam zavrsio kao prvi, na medium tezini koju kapiram kao very high

I odmah da vam kazem, ja sebe smatram iznad prosecnim vozacem pc naslova, kapiram da su pjanovic i jos par ljudi koje sam primetio na forumu bolji u hc simulacijama, ja vise nemam ni vremena ni strpljenja za to, ali znam da sam sve voznje kidao kao klinac MP, igraonice itd, ali ko vam kaze da je sve ovo presao na high tezini, sa pro handlingom i bez pomoci preko tastature- laze kao konj !

Ja igram, ai medium, handling model pro, Traction control low [jer je zivotinje neke nemoguce obuzdati ali opet low] i sve ostalo je pogaseno, mozda je ovo mazohisticki potez za tastaturu ali navikoh se.

Opet sam u Tier 3 u Endurance, sinoc sam probao jednu trku na medium u tier 4 i nisam imao sanse ispod 5. mesta da zavrsim, 3 pokusaja

Sta me tek ceka u ovoj klasi na medium i ovim podesavanjima ne smem ni da zamislim..
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
need for speed, nfs, shift


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Plane Shift fingerprint Role-Play 1 28.4.2009 18:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com