Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.10.2009, 2:01   #1
Aca87
Član
 
Član od: 5.3.2009.
Poruke: 105
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Angry CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Šta mislite o ovom mišonji...? Da li ga je neko koristio i vredi li kupiti ovo...? Nije loš po ovome što sam pročitao o njemu, ali opet, da čujem nečije mišljenje... Ja imam Logitech BJ-58, još sam ga kupio daleke 2004... A i odslužio je svoje! Što jes jes... So, what you think...?
Aca87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2009, 3:13   #2
Aca87
Član
 
Član od: 5.3.2009.
Poruke: 105
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Izgleda da noup...
Aca87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2009, 15:00   #3
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Pazi zivimo u Srbiji gde je ljudima tesko da izdvoje i 30 dinara za hleb svaki dan,a ne da kupuju misonju od Boga oca para.. Sto se mog licnog misljenja tice (zasnovano na testovima) misonja je dobar. Ja bih pre uzeo neki Razer model jer sa njima "saradjujem" na duze staze,a CM je nov na ovom polju. Necu da gresim dusu da kazem da ce se mis raspasti za neko vreme,ali mislim da cu ovaj prvenac preskociti. A i iskreno nemam potrebe da menjam trenutno bezrepo resenje Ako ti se svidja uzmi
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2009, 17:58   #4
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

I ako ga nemam,ja predpostavljam da je dobar(cooler master je uvek imao dobre proizvode).
Ako neces njega onda uzmi neki Razerov,Logitechov(G9x,G9...) ili Saitekov model(Cybrog,ja ga posedujem i veoma sam zadovoljan).
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2009, 18:07   #5
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Razer Deathadder i dalje best buy u Srbiji...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2009, 18:21   #6
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Razer Deathadder i dalje best buy u Srbiji...
Pa,i nije, ali ajde da se ne bi proterivali.

Poslednja ispravka: Partybreaker (30.10.2009 u 18:48) Razlog: nebi -> ne bi
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2009, 22:54   #7
-exodus-
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 30
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku -exodus-
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Razer Deathadder i dalje best buy u Srbiji...
Meni je juce crkao Mouse3, lik u prodavnici G**** mi je rekao da je za njega od kad se pojavio stiglo preko 30 reklamacija a za Logitech 1. Slazem se da nije skup za ono sto pruza i odlican je, ali ima eto tu veliku falinku.

@Aca87: Studirao sam mis prilicno dugo, veoma sam blizu odluke da ga kupim. Nije nesto preterano skup a pruza puno.
-exodus- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2009, 13:54   #8
stuki
Član
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 311
Zahvalnice: 100
Zahvaljeno 27 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

bice mu cena oko 50 60 evirica
stuki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2009, 17:25   #9
-exodus-
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 30
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku -exodus-
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
stuki kaže: Pregled poruke
bice mu cena oko 50 60 evirica
Ima ga vec za 5.599 din
-exodus- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2009, 0:59   #10
Aca87
Član
 
Član od: 5.3.2009.
Poruke: 105
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Pa znam... Što se tiče miševa, ima ih dosta dobrih, što marki što modela...
U početku sam razmišljao da uzmem neki Razer (Diamond back 3g ili Copperhead), pa posle se tu našao Saitek Cyborg, Logitech G9 itd...
Elem, pošto je to CoolerMasterov "prvenac" na polju miševa, nisam bio siguran da li da pazarim njega, pa sam zato postavio temu, da vidim da li je do sada imao neka iskustva sa njim... Ne pazari se miš svaki dan (bar što se mene tiče)...
Što bi rekao naš narod "Dvaput meri, jednom seci"...
Aca87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2009, 0:51   #11
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Imam ja sentinela, samo sam malo kasno video temu. Odlican je mis, moja preporuka. Ako si levoruk izbegni ga velikom krugu, dodaj malo i kupi Lachesisa. Imao sam priliku da igram sa nekoliko miseva (novijih) i meni se licno CM Storm dopao, iako je za desnu ruku. E sad, ja sam navikao na ove ergonomske za desnoruke, tako da mi nikada nije predstavljalo problem, ali sad mi nekako nije to to, inace za desnu ruku je odlican! Testirao ga moj cale u CoD: WaW i kaze mis je wtfpwn (da, bas je to rekao). Sta znam...koliko para toliko muzike kod logitech-a, kod razera isto to pa dodas 20% na cifru zbog njihovog marketinga, SteelSeries miseve zaobidji, a CM Sentinel je jeftin za to sto pruza a odlican. Ja sam se iskreno pokajao zato sto sam levoruk, ako si desnoruk uzimaj ga, ili uzmi Lachesisa pa se zamenimo dobijes i SteelSeries QcK+ gratis .

Inace, imas ga u Delta City-ju za 5999, rek'o bi' ti koja prodavnica al' cu popijem ban . Google u sake!
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Supreme.50 na korisnoj poruci:
Aca87 (4.11.2009)
Stara 4.11.2009, 2:08   #12
Aca87
Član
 
Član od: 5.3.2009.
Poruke: 105
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Desnoruk... Hehe... Ma i meni se čini da je super, ali eto, hteo sam da čujem nečije mišljenje na osnovu korišćenja... Ja sam tražio preko net-a gde ima da se kupi ali nisam našao nijednu prodavnicu koja ga ima trenutno...
Aca87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 13:54   #13
Aca87
Član
 
Član od: 5.3.2009.
Poruke: 105
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Našao...
Aca87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2009, 19:56   #14
djpgiovany
Novi član
 
Član od: 26.11.2009.
Lokacija: Banatski Karlovac
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku djpgiovany
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Gde,prijatelju? Ja se mucim vec 2 nedelje...zvao par firmi koji ga reklamiraju,ali bez uspeha... ako ti nije problem posalji mi na mail djpgiovany@gmail.com gde si ga pazario? Hvala unapred!!!!
djpgiovany je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2010, 19:26   #15
srcky
Član
 
Član od: 20.4.2006.
Lokacija: Panchevo
Poruke: 35
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku srcky Slanje poruke preko MSN-a korisniku srcky Slanje poruke preko Yahooa korisniku srcky
Wink Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Ajde ako si ga kupio javi kakav je.
- dvoumim se izmedju njega i josh jednog (oba su oko 6k din)..
jedino shto njega nigde nisam nashao ..

ne morash bash review ali bio bih ti zahvalan ako se raspishesh
(josh ako ubacish visinu, duzinu i shirinu u cm ..)
srcky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2010, 21:29   #16
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
SteelSeries miseve zaobidji
Sto volim ovako neodmerene izjave bez konkretnih dokaza... Posedujem Steelseries Ikari Laser. Fantastican mis jednom recju, a probao sam ih sve, Logitech mx518, G5, A4tech x7, Razer DA... Ni oni nisu losi ali Ikari mi jednostavno najbolje lezi u ruci od svih njih. Ima fantasticnu ergonomiju, naravno samo za desnjake. Inace dvoumio sam se izmedju ovog CM storm i ikarija, i prvo sam hteo storm, ali nigde ga nije bilo pa sam uzeo ikari, i nisam se pokajao
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 9:50   #17
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Sto volim ovako neodmerene izjave bez konkretnih dokaza... Posedujem Steelseries Ikari Laser. Fantastican mis jednom recju, a probao sam ih sve, Logitech mx518, G5, A4tech x7, Razer DA... Ni oni nisu losi ali Ikari mi jednostavno najbolje lezi u ruci od svih njih. Ima fantasticnu ergonomiju, naravno samo za desnjake. Inace dvoumio sam se izmedju ovog CM storm i ikarija, i prvo sam hteo storm, ali nigde ga nije bilo pa sam uzeo ikari, i nisam se pokajao
Ih,ali Ikari Laser (ustvari,sada je izasao i Xai) kosta 8k (mada si ga ti uzeo polovnog).Ima boljih misonja (po meni) za te pare (npr Logitech G9x 77e;Roccat Kova 5,5k;Lachesis 55e,CM Sentinel 6k,itd.).Posto vidim da ti znaci kako ti mis lezi u ruci mozda si se za*ebo-Saitek Cyborg kosta 46e,3200 dpi,i ako ti je ono sto je navedeno u pocetku recenice bitno,mogucnost podesavanja duzine misa.
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 11:27   #18
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
JoXa kaže: Pregled poruke
Ih,ali Ikari Laser (ustvari,sada je izasao i Xai) kosta 8k (mada si ga ti uzeo polovnog).Ima boljih misonja (po meni) za te pare (npr Logitech G9x 77e;Roccat Kova 5,5k;Lachesis 55e,CM Sentinel 6k,itd.).Posto vidim da ti znaci kako ti mis lezi u ruci mozda si se za*ebo-Saitek Cyborg kosta 46e,3200 dpi,i ako ti je ono sto je navedeno u pocetku recenice bitno,mogucnost podesavanja duzine misa.
Propala mi je ta kombinacija da ga uzmem polovnog, uzeo sam nov. Znam reci ces da je mnogo para, i jeste, ali cs igram polu profesionalno, necu da posle kukam kako me prodaje mis, ovako sam miran.
Probao sam sve te navedene u games-u ovo su neke mane koje sam zapazio kod njih:
Roccat Cone ima ortak i njega sam probao, mis je fantastican ali sam procitao brdo review-ova i svi kazu da se mnogo lako kvari i da mu skrol ode posle mesec dana.
Logitech G9x, samo unapredjena verzija G9. Fantastican laser ima, ali ima najgori oblik od svih.
Lachesis ortak ima, posle godinu dana sav se izgulio, niko ga ne voli, svi idu na DeathAdder, i s pravom, DA je fantastican mis, ali jednostavno meni ne odgovara njegov oblik.
Saitek Cyborg, ja ne znam kako mozes da kazes da ovaj mis lezi dobro u ruc a i realno, ruzan je Jos nisam video da ga je neko kupio, pored svih prethodno navedenih miseva
CM Sentinel vec sam rekao, da sam ga nasao, uzeo bih njega, ovako sam vrlo zadovoljan i sa Ikarijem.
Jedino nisam Roccat Kova-u isprobao jos, ali dobro, skoro se pojavio, i on ce doci pod shake
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 12:51   #19
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Propala mi je ta kombinacija da ga uzmem polovnog, uzeo sam nov. Znam reci ces da je mnogo para, i jeste, ali cs igram polu profesionalno, necu da posle kukam kako me prodaje mis, ovako sam miran.
Probao sam sve te navedene u games-u ovo su neke mane koje sam zapazio kod njih:
Roccat Cone ima ortak i njega sam probao, mis je fantastican ali sam procitao brdo review-ova i svi kazu da se mnogo lako kvari i da mu skrol ode posle mesec dana.
Logitech G9x, samo unapredjena verzija G9. Fantastican laser ima, ali ima najgori oblik od svih.
Lachesis ortak ima, posle godinu dana sav se izgulio, niko ga ne voli, svi idu na DeathAdder, i s pravom, DA je fantastican mis, ali jednostavno meni ne odgovara njegov oblik.
Saitek Cyborg, ja ne znam kako mozes da kazes da ovaj mis lezi dobro u ruc a i realno, ruzan je Jos nisam video da ga je neko kupio, pored svih prethodno navedenih miseva
CM Sentinel vec sam rekao, da sam ga nasao, uzeo bih njega, ovako sam vrlo zadovoljan i sa Ikarijem.
Jedino nisam Roccat Kova-u isprobao jos, ali dobro, skoro se pojavio, i on ce doci pod shake
1.Znam da su felericni,zato ih i nisam spomenuo
2.Jeste malo mali,ali ja i nemam tako veliku ruku
3.Pa ne gledam ja u mis kad igram,a misim da to i ti ne radis xD,a malo mi lici na neki robotizovani mis.Ako ne volis robote,proveri da li si gamer xD (sala mala )
4.Kova lici kao onaj americki stealth avion (vidim da ti je i izgled vazan).
And I like airplanes

Ja bih uzeo SENTINELA ofc,a ima i Gigabyte Ghost (iliti GM-M8000) jako dobar misonja (hvale ga svi na netu),a ne znam za Lachesis,imas i Logitech G9 za takvu cenu...Cyborg takodje nije los,ali mislim da pored Razera,Logitecha,Roccata (ovo vazi samo za Kova-u) a bogami i CM Storma nema sta da trazi iako je to odlican mis.Licno,vec sam rekao,Sentinel FTW,pa G9 (imam malu ruku ) a ako ne odgovara,Kova ili Lachesis.
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 13:13   #20
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Sto volim ovako neodmerene izjave bez konkretnih dokaza... Posedujem Steelseries Ikari Laser. Fantastican mis jednom recju, a probao sam ih sve, Logitech mx518, G5, A4tech x7, Razer DA... Ni oni nisu losi ali Ikari mi jednostavno najbolje lezi u ruci od svih njih. Ima fantasticnu ergonomiju, naravno samo za desnjake. Inace dvoumio sam se izmedju ovog CM storm i ikarija, i prvo sam hteo storm, ali nigde ga nije bilo pa sam uzeo ikari, i nisam se pokajao
Nisu neodmerene izjave, probao sam doticni SS mis sa WoW logoom na njemu, ne secam se tacno modela, samo se secam da je bio 8000 za sta sam ja uzeo kvalitetniji CM Storm i QcK+ podlogu. Ne razumem zasto bi neko kupovao ovo kad ima Lachesis za 5500. Ja sam se iskreno s*ebao sto nisam uzeo odma Lachesisa, nista ne fali Sentinelu ali ja sam levoruk, prethodni misevi mi nisu smetali ali ovaj je nekako ekstreman, inace cale se ne zali . Doticni drug koji igra sa SS misem, kada je dosao kod mene, bio je odusevljen CM Stormom, zato sam prokomentarisao da se ne uzima. Ako je tebi dobar, onda super, ljudi su trazili tudje misljenje, ja sam im ga i dao, bas kao i ti .
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Miš] NZXT Avatar Gaming Mouse Maverick78 Opisi, recenzije i testovi 0 26.6.2009 19:17
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
CPL mouse fix Krilce Mrežne igre 1 16.11.2008 21:35
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com