Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.11.2007, 10:32   #261
Ziginho
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: КиМ
Poruke: 285
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Igra ce definitivno biti jedna od najboljih godine!Amerska kampanja je poprilicno kratka ali izuzetno intezivna!S druge strane SAS kampanja ima bolju pricu a onaj Shkot koji je vodja ekipe je prava faca!Igram na hardened i na trenutke zna da bude zaista izazovno!Neke deonice sam bogami morao da prelazim i po sat i duze vremena(na jednoj takvoj sam opet malo zaglavio al cu vec naci nacina)!
Inace,igram je u 12x10 rezo sa 4x AA i 16 AF sa svime ukljucenim i na high texture(extra bi vec predstavljalo problem) i igrica stvarno izgleda sjajno!
Preporuka u svakom slucaju
Ziginho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 10:40   #262
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Sredio sam, igra leti.
Pa brate, sto si stao?Reci kako si sredio jer i ja imam isti problem.'Ajde brzo neka mi neko kaze sta treba da uradim da bih pokrenuo igru.Multiplayer radi, al' kad pokrenem single player iskoci mi tekst da igra prosli put nije zatvorena pravilno i da mogu da je pokrenem u safe modu, ali opet nece da startuje.Ako je problem isti i na orginalnoj igri odgovor postujte ovdje, a ako je problem samo u narodnoj verziji JAVITE PM!

P.S.CHEKAAAAAAM!
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 10:50   #263
Alexa74
Član
 
Član od: 10.8.2007.
Poruke: 82
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

U nekim stvarima MOHA je bolja. Lik drzi pusku ukoceno. Ima vrlo male, ili nema nikakve inercije pokreta (tek kad se trci - vrlo malo).Stice se utisak da puska zauzima pola ekrana. Znimljiv je deo gde sam stigao kad se gadja iz letece topovnjace AC-130H Spectre. To jos nisam doziveo u nekoj igri.
Alexa74 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 10:59   #264
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Neka onda nazovu igru prosto Modern Warfare (da znam šta da ne igram ) a ne Call of Duty koji je tematski vrlo prepoznatljiv. Meni WWII neće dosaditi a ovi "savremeni ratovi" (war on terror, aktuelni političari i slične žvake mi uopšte nisu zanimljivi). Kako da se ovde identifikujem sa junacima? Ne mogu... a bez toga mi ne ide.
Kakav je to "poziv duznosti" u Iraku?

Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
I ja sam to mislio. Ali, dok sam igrao demo, dosao je trenutak kada je lik pokupio kalashnjikov sa poda, uzeo ga u ruke i repetirao...tada sam rekao sebi: hell yeah, this is it. Bilo je lepo igrajuci WWII ali vreme je da se uzme Dragunov mesto Mosin Naganta
Moze da bude neka svemirska m4, sto se mene tiche :"Daj vam' taj kalash!"

P.S.Moze li prvo da se odgovori na moj prethodni post pa onda pisite utiske, dozivljaje, bla,bla,bla...Evo admini su mi obecali da nece kaznjavati i brisati postove vezane narodnu ver igre jer ovo je tata svih igara, CoD 4!

Poslednja ispravka: LunaticRS (15.11.2007 u 14:11)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 13:06   #265
stewazy
Veteran
 
Član od: 29.5.2007.
Lokacija: 0blivion
Poruke: 555
Zahvalnice: 528
Zahvaljeno 16 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku stewazy Slanje poruke preko AIM-a korisniku stewazy Slanje poruke preko MSN-a korisniku stewazy Slanje poruke preko Yahooa korisniku stewazy Slanje poruke preko Skypea korisniku stewazy
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Predjoh igru za 7h (malo juce i danas ujutru), jako mi je kretka ali je bash dobra
stewazy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 13:08   #266
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
stewazy kaže: Pregled poruke
Predjoh igru za 7h (malo juce i danas ujutru), jako mi je kretka ali je bash dobra
isti slučaj
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 13:12   #267
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Pa koliko to ima misija??
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 15:10   #268
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Zahvaljujuci Bloody Ravenu igram je i ja!
Problem je bio kcarc!
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 16:00   #269
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

ona misija "15 years ago" u Prijpatu je vrh vrhova!
igra je da se odigra u jednom dahu, bukvalno kao film.

po meni ovo je najbolje sto se pojavilo ove godine (jos nisam probao Crysis (ne demo, nego final))
illidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku illidan na korisnoj poruci:
drNesh (16.11.2007)
Stara 15.11.2007, 16:59   #270
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Thumbs down Re: Call of Duty 4

Znam da je vec Nergal napomenuo da poruke ne bi trebalo da lice na CoD2 vs CoD4, ali ipak se moraju primetiti razlike/slicnosti...

E ovako... posle par misija igranja, moram konstatovati da me je igra razocarala... Mislim grafika je fenomenalna, cek da se setim sta je jos dobro ...
Ma glavna mana se odnosi na misije, ja kapiram da serijal CoD nikad nije naginjao ka realnosti, ali ovo je braco bas previse nerealno... Na primer ona misija sa snajperima (Chernobyl), kada je onaj saborac ranjen u nogu pa moram da ga nosam naokolo... Znaci nika gluplje, em sto je tesko. Znaci ostavio sam ga samo tamo gde treba da se ostavi, a ja zapalio skroz desno i sago se iza one ogradei cekam ih... A onaj lik sedi na dup.etu i snajperom ih pobi milion, a oni samo naviru...
Bilo je i glupih misija i u 1. i 2. delu serijala, ali ovo je totalan glupost. A da ne pominjem sto se u svim misijama desava da moji (nasi) saborci prolaze pored neprijatelja i kao rokaju se, a blizu jedni drugih manje od 5 metara . Najbolji primer je ona misija kada treba da se povlacimo kroz ono selo. Idemo nizbrdo, a neprijatelji man dolaze u susret, a bogami i jure nas sledja. Naravno mene ubiju milion puta dok nisam presao, ali nije to problem, vec sto saborci nikad ne ginu, a kao sto rekoh desavaju se sulude situacije, saborac 10 metara pored mene, a oko njega napred nazad par neprijatelja i kao nista malo se rokaju a on i dalje ziv... Znam malo sam smorio, ali stvarno nisamo to ocekivao od ove igre. Mislio sam, imajuci u vidu 2. deo, da ce ove misije gde se boris sa dosta saboraca biti dosta bolje uradjene nego u MoH Airbnorne, ali mislim da su uspeli da naprave losije od njih .

Jos jedna stvar koja nervira, a koja jeo pet totalno srozana u odnosu na 2.deo je, ranjavanje protivnika. Znaci u 2. delu je to uradjeno da ti znas kada je ranjen protivnik. Izlete mi 4 lika ja po jedan metak svakom u nogu/ruku/rame i oni se malo sagnu, i sledece ide rafal/melee i svi legnu na zemlju . To je bas bio fenomenalan filing. A ovde pucas po neprijatelju, njemu nista i odjednom padne...

Da zakljucim, meni je ovo pad kvaliteta u odnosu na 2.deo, mada naravno zavrsicu ga i staviti u kolekciju i verovatno nikad vise instalirati i igrati...
Samo znam da kada mi se sledeci put bude igrao CoD, instaliracu ja lepo 2. deo i ponovo uzivati u onim misijama, e bre setite se malo kako je tamo bilo... dimna bomba juris, i znas gde jurisas (sve si isplanirao), a ne kao ovde...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 16:59   #271
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Predjoh je.. Duzha od Airborna, al i dalje prilicno kratka. Znachi ona retrospektivna misija u Chernobilu je nesto najjace u igri. Od sunjanja preko napucavanja cekajuci helikopter... Znachi kao film, nemam rechi. Sve u svemu, kada sam video da COD4 vise nije WW2, isto sam mislio da je ovo sr@nje... Al igra je apsolutni must-have. Sad da iskuliram dan-dva, pa prelazim na veteran

Edit: ljudi, svi koji ne mozete da startujete igru, problem je u "narodnom leku"...
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku WhenDarknessFalls na korisnoj poruci:
drNesh (16.11.2007)
Stara 15.11.2007, 17:32   #272
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Evo, nabavio probao, oduševio se. Igram na hardened, i sviđa mi se odnos težine, ali ipak jeste smor kada nas sedmorica pobijemo njih milijardu. Ali, igra je odlično urađena, atmosfera nije kao u CoD2, naravno, ali je ipak odlična. Čak, štaviše, mislim da je možda i bolje što su ostavili WWII za sobom. Odoh još malo da igram
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 18:43   #273
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Naravno mene ubiju milion puta dok nisam presao, ali nije to problem, vec sto saborci nikad ne ginu, a kao sto rekoh desavaju se sulude situacije, saborac 10 metara pored mene, a oko njega napred nazad par neprijatelja i kao nista malo se rokaju a on i dalje ziv... Znam malo sam smorio, ali stvarno nisamo to ocekivao od ove igre. Mislio sam, imajuci u vidu 2. deo, da ce ove misije gde se boris sa dosta saboraca biti dosta bolje uradjene nego u MoH Airbnorne, ali mislim da su uspeli da naprave losije od njih .
ginu i saborci, ali se i oni kao i ti respawnuju. koliko sam ja municije pokupio sto je njima ostalo kada ih ubiju
illidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 23:30   #274
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
illidan kaže: Pregled poruke
ginu i saborci, ali se i oni kao i ti respawnuju. koliko sam ja municije pokupio sto je njima ostalo kada ih ubiju
ček ček, ja kad poginem nema respawn nego se vraćam na početak faze
jel' i oni krenu s početka?

a misija u Pripjatu je stvarno ali stvarno vrh vrhova! naročito nakon što sam pročitao ovu temu http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=14402
čak mislim da sam prepoznao u igri neke zgrade sa ovih slika
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 1:01   #275
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
ček ček, ja kad poginem nema respawn nego se vraćam na početak faze
jel' i oni krenu s početka?

a misija u Pripjatu je stvarno ali stvarno vrh vrhova! naročito nakon što sam pročitao ovu temu http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=14402
čak mislim da sam prepoznao u igri neke zgrade sa ovih slika
Pa ok je to uradjeno graficki i skoro svakom drugom smislu, ali jel ima trunke realnosti u toj misiji, dvoje snajperista NA ZEMLJI i ubijaju milion neprijatelja par minuta cekajuci da stigne prevoz !?!?!?

Jedina stvar koja mise svidela u ovoj igri je poslednja misija (Epilog), a evo izbog cega:
Spoiler:
Na samom kraju kada se usporava pistolj u glavi sam odmah dobio ideju sta treba uraditi. Ne znam kako, ali sam se odmah setio chini mi se iz filma Robocop, kada neki terorista drzi zenu ispred sebe kao taoca, ona u suknji i on puca izmedju njenih nogu i pogadja teroristu...
Znaci prvo sam ga pogodio u nogu, pa onda u glavu...

Spolier.


Eto od cele igre svidela mi se poslednja misija koja traje koliko, minut ?
Toliko o tome...

Waiter, hop hop...
Dajte nesto drugo, predjeno dosadilo... .


P.S. Ko nije presao igru stvarno ne bi trebalo da cita ovaj spoiler, mislim bas ce pokvariti kraj igre...

Poslednja ispravka: Pjanovic (16.11.2007 u 2:00)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 7:43   #276
drNesh
Član
 
Član od: 18.1.2007.
Lokacija: Brcko
Poruke: 340
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 26 puta na 23 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku drNesh
Određen forumom Re: Call of Duty 4

I moj glas ide za snajpersku misiju i sve se pitam zasto ne izdaju bas takvu igru.
drNesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 10:20   #277
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Bas takvu? Tesko... eventualno probaj Sniper Elite, igra je prilicno dobra, ali sem snajpera nema dodirnih tachaka sa COD4
http://www.gamespot.com/pc/action/sn...ite/index.html

@Pjanovic slazem se, nije realno, al opet to je igra, ne treba da bude realna toliko (pogotovo COD, gde imas xyz neprijatelja) vec zabavna Nije misija sa snajperom dobra zbog (ne)realnosti, vec zbog atmosfere.
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 13:13   #278
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke

@Pjanovic slazem se, nije realno, al opet to je igra, ne treba da bude realna toliko (pogotovo COD, gde imas xyz neprijatelja) vec zabavna Nije misija sa snajperom dobra zbog (ne)realnosti, vec zbog atmosfere.

Pa ipak je ova igra kao neka simulacija ratovanja, a sto se tice napucavanja i broja neprijatelja, onda mi lici na Morhuhn (ono ubijanje pataka/gusaka/kokosaka), kapiras ?
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 13:28   #279
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

lol, morhuhn
atmosfera je bitna, ionako ima malo baš realnih igara...
a što se tiče spoilera, ja sam isto postupio, nekako mi to u datom trenutku bilo logično.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 14:00   #280
Ziginho
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: КиМ
Poruke: 285
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Upravo sam je završio i igra je stvarno fenomenalna!Medjutim,kraj je bio...još bolji!Mislim pravi filmski!Poprilično neočekivan obrt bogami!Inače,šteta što nisu ubacili Ruse jer je itekako bilo mesta i za Spetnaz kampanju ali Bože moj!
Definitivno jedna od najboljih igara godine
Što se tiče spoilera od Pjanovića meni se nije baš tako završila misija!Izgleda da ima nekoliko različitih krajeva!
Ziginho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call of duty, gameplay

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty 2 Multiplayer!! alex92 Mrežne igre 72 4.2.2011 20:55
Call of Duty: United Offensive - domaci server igvan Mrežne igre 26 26.2.2010 18:25
Call of Duty - Nema teksta u meniju ForceWare Kvarovi 15 28.8.2006 19:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com