Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2010, 13:36   #21
srcky
Član
 
Član od: 20.4.2006.
Lokacija: Panchevo
Poruke: 35
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku srcky Slanje poruke preko MSN-a korisniku srcky Slanje poruke preko Yahooa korisniku srcky
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

mene zanima tudje mishljenje . .
a zanimaju me i dimenzije CS misha. navikao sam na vece i teze misheve sa MX1000 (koji bih sada da zamenim)

sad ako nekog ne mrzi da ga premeri (s oproshtenjem)
srcky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 14:37   #22
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Momci sa bencha su fantasticno odradili test gaming misheva:
Uporedni test gaming misheva

U svojoj igrackoj karijeri promenio sam brdo miseva, i licno, nemam neke preterane predrasude prema markama ili konkretno modelima i pokusavam da ostanem objektivan. Dakle da rezimiramo:
CM Storm je best buy jer najvise nudi za novac koji kosta. E sad, mis je nov, kao i sama CM kompanija na ovom polju. Videcemo koliko je kvalitetan kroz par meseci, da li ima mana i sl. Mada ako je sudeci po ostalim komponentama iz Cooler Master kompanije, ovaj mis je pun pogodak. I propisno je prodrmao ostale proizvodjace i celu scenu periferija.

E sad, postoje alternative ovom misu:

-ukoliko nemate dovoljno para, tu je Razer DeathAdder, best buy u svojoj klasi
-ukoliko ne nadjete CM storm, tu je Logitech G9x.

Sto se tice same SteelSeries kompanije, ona pravi odlicne periferije. Posedujem njihove slusalice Siberia kao i podlogu i prezadovoljan sam. Sta reci kad vecina igraca na world cyber games sampionatu koristi periferije bas ovog proizvodjaca. Mislim to sigurno govori nesto o kvalitetu. Misevi su odlicni, mada malo preplaceni za ono sto nude. Konkretno kod nas moze da se nadje samo Ikari laser. Uvoznik nije uzimao Ikari optical, a nove zalihe Xai misa nisu stizale...

Eto toliko, pa vi odlucite
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 15:08   #23
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Momci sa bencha su fantasticno odradili test gaming misheva:
Uporedni test gaming misheva

U svojoj igrackoj karijeri promenio sam brdo miseva, i licno, nemam neke preterane predrasude prema markama ili konkretno modelima i pokusavam da ostanem objektivan. Dakle da rezimiramo:
CM Storm je best buy jer najvise nudi za novac koji kosta. E sad, mis je nov, kao i sama CM kompanija na ovom polju. Videcemo koliko je kvalitetan kroz par meseci, da li ima mana i sl. Mada ako je sudeci po ostalim komponentama iz Cooler Master kompanije, ovaj mis je pun pogodak. I propisno je prodrmao ostale proizvodjace i celu scenu periferija.

E sad, postoje alternative ovom misu:

-ukoliko nemate dovoljno para, tu je Razer DeathAdder, best buy u svojoj klasi
-ukoliko ne nadjete CM storm, tu je Logitech G9x.

Sto se tice same SteelSeries kompanije, ona pravi odlicne periferije. Posedujem njihove slusalice Siberia kao i podlogu i prezadovoljan sam. Sta reci kad vecina igraca na world cyber games sampionatu koristi periferije bas ovog proizvodjaca. Mislim to sigurno govori nesto o kvalitetu. Misevi su odlicni, mada malo preplaceni za ono sto nude. Konkretno kod nas moze da se nadje samo Ikari laser. Uvoznik nije uzimao Ikari optical, a nove zalihe Xai misa nisu stizale...

Eto toliko, pa vi odlucite
Kad smo vec kod toga,da li si probao slusalice SS 3H?Jako dobro izgledaju,3,5k cena...Planiram da uzmem,pa mi treba misljenje drugih.

@srcky covece uzmi CM,neces pogresiti!Imas i Kova-u i Lachesis-to troje uzmi u obzir i to ti je to.Razer i Roccat su kompanije koje se fokusiraju na gamere,CM je nov-ako 'oces na sigurno idi na Lachesis.

EDIT: U jeee,zaboravih na G500-kosta isto kao i Sentinel,oko 5000 dpi,oblik kao G5 (mene podseca na taj oblik)...Odlican mis,trebas da i njega uzmes u obzir.
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JoXa na korisnoj poruci:
srcky (8.1.2010)
Stara 5.1.2010, 15:32   #24
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Ja se unapred izvinjavam sto cu "malo izleteti" iz teme .
@ Master Neo
Mislim da se nismo razumeli . Nista ne fali misu, cak je i odlican, pa mora da bude odlican za 8000 dinara naravno... ALI
1) Preskupo. Zahebali su cak i Razer.
2) Finese su u pitanju, a tu vise naginju ostali misevi. Ne svi naravno.

Recimo za toliko para koliko kosta ta Siberia, postoje Sennheiser slusalice koje JEDU Siberiu, znaci kvalitet nebo i zemlja. Da se ne lazemo, Logi, Razer i SS sluske su cista glupost imo. Ne kazem ja da su plasticno sr*nje, dobre su to slusalice, kao sto sam rekao, sve sto sam naveo kostaju preko 10k dinara, ali ove 3 marke se ne mogu porediti sa Sennheiser-om, Koss-om i Stagg-om. Ni ti ni bilo ko drugi me nece ubediti da su ovo neke gaming sluske koje u igrama imaju bolje performanse nego ove koje sam naveo...

To sto ih ljudi koriste na turnirima i raznoraznim desavanjima nije zato sto su najbolje nego zato sto ili doticna firma sponzorise odrednjenu ekipu, ili pak ceo turnir, pa su momci prinudjeni da ih koriste. Otvori SK, nadji gde likovi nose sluske sa sve slemom plasticnim, nemoj mi reci da im to pomaze nekako? Iskreno, ja sa time ne bih mogao da igram . Da ne pricam od raznoraznim podlogama sa logo-om SK Gaming, MYM itd. koje se prodaju triput skuplje. Su i one bolje od ove moje crne koju koristim posto su top-price?
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 23:18   #25
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Ja se unapred izvinjavam sto cu "malo izleteti" iz teme .
@ Master Neo
Mislim da se nismo razumeli . Nista ne fali misu, cak je i odlican, pa mora da bude odlican za 8000 dinara naravno... ALI
1) Preskupo. Zahebali su cak i Razer.
2) Finese su u pitanju, a tu vise naginju ostali misevi. Ne svi naravno.

Recimo za toliko para koliko kosta ta Siberia, postoje Sennheiser slusalice koje JEDU Siberiu, znaci kvalitet nebo i zemlja. Da se ne lazemo, Logi, Razer i SS sluske su cista glupost imo. Ne kazem ja da su plasticno sr*nje, dobre su to slusalice, kao sto sam rekao, sve sto sam naveo kostaju preko 10k dinara, ali ove 3 marke se ne mogu porediti sa Sennheiser-om, Koss-om i Stagg-om. Ni ti ni bilo ko drugi me nece ubediti da su ovo neke gaming sluske koje u igrama imaju bolje performanse nego ove koje sam naveo...

To sto ih ljudi koriste na turnirima i raznoraznim desavanjima nije zato sto su najbolje nego zato sto ili doticna firma sponzorise odrednjenu ekipu, ili pak ceo turnir, pa su momci prinudjeni da ih koriste. Otvori SK, nadji gde likovi nose sluske sa sve slemom plasticnim, nemoj mi reci da im to pomaze nekako? Iskreno, ja sa time ne bih mogao da igram . Da ne pricam od raznoraznim podlogama sa logo-om SK Gaming, MYM itd. koje se prodaju triput skuplje. Su i one bolje od ove moje crne koju koristim posto su top-price?
@ joxa

Pogledaj sennheiser za te pare, mislim da mozes bolje sluske da nadjes od ovih SS.

@ supreme.50

Potpuno si u pravu sto se tice performansi slusalica. ALI:
nadji mi jedne sluske koje izgledaju tako bolesno dobro kao SS Siberia Plus, ipak postoji kvalitet i tu, doduse ne tako dobar kvalitet zvuka kao kod Sennheiser-a, ali opet, su kvalitetne, recimo poredio sam ih sa altec sluskama, ma kakvi, nebo i zemlja, altec im nisu ni do kolena. Btw, ja sam moje platio polovne 5k
Sto se tice podloga, SS su vrlo kvalitetne, ako ne i najbolje za ulozene pare. Ali ove sto si ti spominjao sa logo-m Fnatic, Sk itd... to su za nalozene klince koji se primaju na takve stvari a te podloge nemaju realnu primenu.
Ovo sto si spomenuo o sponzorisanju timova, delimicno si u pravu, neki jesu sponzorisani, ali vecina nije. A ta vecina se eto odlucila bas za SS. A sto se tice samog kvaliteta zvuka, da ne duzimo previse o tome, ima brdo review-ova po netu, i svi govore da su prilicno kvalitetne.

Izvinjavam se na malom off-u
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 23:45   #26
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
@ joxa

Pogledaj sennheiser za te pare, mislim da mozes bolje sluske da nadjes od ovih SS.
Gde to da nadjem?Posalji mi PM.

Kakve su Creative Fatal1ty Gaming Headset i Speed-Link Medusa?

EDIT:Nasao sam Sennheiser HD 201...Kakve su one? Izvinjavam se na offtopic-u.

Poslednja ispravka: JoXa (6.1.2010 u 10:11)
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2010, 14:22   #27
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
JoXa kaže: Pregled poruke
Gde to da nadjem?Posalji mi PM.

Kakve su Creative Fatal1ty Gaming Headset i Speed-Link Medusa?

EDIT:Nasao sam Sennheiser HD 201...Kakve su one? Izvinjavam se na offtopic-u.
One su ti najbolja kupovina za te pare. Uzimaj
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2010, 15:09   #28
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
One su ti najbolja kupovina za te pare. Uzimaj
LOL koje?

EDIT:aaaa,ove poslednje...

P.S.Pogledaj moju novu temu,pisi mi tamo,da ne spamujemo vise ovde.
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2010, 11:48   #29
srcky
Član
 
Član od: 20.4.2006.
Lokacija: Panchevo
Poruke: 35
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku srcky Slanje poruke preko MSN-a korisniku srcky Slanje poruke preko Yahooa korisniku srcky
Exclamation Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

SPAMERI

nego, nek neko poshalje PM gde moze da su kupi (uzme?) CM mish

unapred zahvaljujem
srcky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Miš] NZXT Avatar Gaming Mouse Maverick78 Opisi, recenzije i testovi 0 26.6.2009 19:17
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
CPL mouse fix Krilce Mrežne igre 1 16.11.2008 21:35
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com