Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.12.2012, 1:07   #12121
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ja bih igrao WoW MoP, ali nekako uspem da ubedim sebe da je MoP totalna glupost... (to sto nemam para za MoP + game card na stranu xD )

Bezveze stvari se dogadjaju na samom pocetku WotLK-a. Naxx je opet tu, Kel'Thuzada su rezzurectovali zbog onog priest-a izdajice Otkud drugi bosses opet u Naxxu? :P Mada to mi i ne smeta... ( ToC mi se svidjao, dosta sam vremena proveo u njemu. Mnogi kazu da je najgori raid ikada, ipak meni je bio cool.)

Cata tier11 mi se svideo, moglo je i originalnije, ali opet je bilo sasvim cool.
Cata tier12, Ragnaros je super fight bio! Ali raid kao raid... blah, sve isto...
Cata tier13, uzas najgori raid ikada je Dragon Soul. LFR disaster, bukvalno keyboard rollface. Bosses shematizovani do bola. Lokacija poznata, 2 faceless boss-a potpuno ista, na potpuno istim lokacijama... Eye of the Eternity opet... Onaj Twilight Dragon (5. boss) vrlo dosadan...
Da skratim, nedostaje osecaj of epicness. I sta je sa krajem?!?!?! patetika...
Threamore's fall... WTF! sta je to bilo?

TBC questove sam uglavnom uradio, i bas su mi se svideli, WotLK mi je bio super - Ulduar, ICC, The Lich King!

MoP, bila je tu neka panda u WarCraft III, nema bas veze ni sa cim, nema blage veze sa Azerothom, LFR je i dalje tu. Igrao sam trial, usao u 2 dungeon-a koja nikad ranije nisam posetio, borio se protiv nekih zeceva i spasavao pivnicu?

Kad je pocelo da se suska o MoP-u, mislio sam da je to cista zezancija...pande lol.

"I prefer to remember WoW as it used to be, not the abomination that it has become" - Akama

Normal/Heroic 10/25 man run mi ne smeta uopste. LFR je cista glupost. Ono sto ja hocu je vise lore-a, a ne vestacki proizveden content... ovo je da namame kineze, right?

Ono sto ja hocu je da mi napisete zasto je MoP super. voleo bih da cujem i tu stranu, mozda mi se svidi. (ne smetaju mi pet battles, to cu prosto da zaobidjem)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2012, 2:55   #12122
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Po meni su bolje ove tri instance nego BWD/Throne4winds i BoT barem sto se raidova tice.
Bolji su fightovi, nece da nerfaju koliko sam cuo tako da je i to plus.
Za kvestove mi je bolje bilo u Cati ovo u Mopu je ocajno...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2012, 13:29   #12123
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

sto, kakvi su questovi? nema lore-a uopste ili? Daj da cujem jos nesto dobro
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 2:33   #12124
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa svi su isti ubi 10 ovoga, donesi 5 ovoga,pricaj sa ovim...
Jedini kvest koji me je iznenadio kada trebam pijanu pandu da vratim kuci a vracam je tako sto je sutiram i ona se kotrlja, plakao sam od smeha.

Ne znam sta bi rekao jos da je dobro.Za raid sam rekao, ne igram end game ali ovako iz casual perspektive vise mi se svidja nego u Kataklizmi.
Pvp su vec upropastili sto se tice samog pocetka MoP-a ali mislim da ce sledeca sezona biti jako dobra i dobro balansirana.

Za Lore stvarno ne znam,nikad nisam bio zaludjen za to ali po prici kazu da je bolje bilo u kati mada koliko znam Lore su zestoko zeznuli posle TBC-a posle toga nije nikom ni bila bitna prica.

Dosta su stvari dodali, ja generalno volim promene cak i za koje mislim da su lose ne ragujem nikad burno.
Videcemo za dalje tek je krenula ekspanzija ali generalno bolji mi je MoP od Kataklizme makar sto se tice ovog pocetka.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (28.12.2012)
Stara 28.12.2012, 12:34   #12125
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ma okej je, morace da se vrate na Burning Legion pricu jednom
svidja mi se onaj tier14 paladin tier set, kao za mocne rendzere :P
Mnogo je to para za MoP i game card odjedjnom...
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 15:29   #12126
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
ma okej je, morace da se vrate na Burning Legion pricu jednom
svidja mi se onaj tier14 paladin tier set, kao za mocne rendzere :P
Mnogo je to para za MoP i game card odjedjnom...
Sargeras i Emerald Dream bi mogle biti sledece ekspanzije, ne znam zasto odugovlace toliko sa tim. Toliko odlicnih lore elemenata koji mogu da se ispricaju a oni se uhvatili za Pandariju i izvukli lore iz zadnjice.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 15:33   #12127
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

upravo to. mozda su hteli da privuku kinesku publiku? A mozda ce se u MoPu razresiti spor izmedju Alijanse i Horde (neko klimavo kvazi primirije)...
a i da produze zivotni vek WoW-a... to sigurno.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 15:56   #12128
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Vratih se WoW-u pre neki dan na 10 minuta, nikad necu prezaliti svaki sekund sto sam potrosio od tih minuta..
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 16:47   #12129
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

zasto?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 19:06   #12130
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
upravo to. mozda su hteli da privuku kinesku publiku? A mozda ce se u MoPu razresiti spor izmedju Alijanse i Horde (neko klimavo kvazi primirije)...
a i da produze zivotni vek WoW-a... to sigurno.
Ne znam, ne verujem u te price o privlacenju kineske publike, imaju oni igraca na pretek da bi se koristili takvim metodama. Mislim da nisu bas bili sigurni sta da ubace i kuda da krenu, jer planiraju jos dve ekspanzije a imali su rupu u levelovanju (taman do 100). Najbolje cuvaju za kraj verovatno pa su pande izgleda bile zrtveni jarci, cisto da se produzi zivot do sledecih ekspanzija. Ali ipak mislim da je moglo nesto interesantnije sto se tice lora...od titana, Sargerasa, Emerald Dream-a, Burning Legion (tu ima mnogo sta da se uradi). Ali OK ja sam siguran da ovo necu kupovati u skorije vreme...mozda kada padne cena mada nisam siguran.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (28.12.2012)
Stara 28.12.2012, 19:19   #12131
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

a ipak je lame. bas toliko da nemaju ideju... ili je ovo u stvari zatisije pred oluju? npr. odjednom se vracamo na TBC tematiku, i svima super i blah blah blah.
koliko su MoP + GC sad? da li se uz MoP dobija game time?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 23:14   #12132
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne dobijas uz MoP gametime kosta sad 20e na popustu je do 13.1 (ili 10tog).

Citat:
Peruzzi kaže: Pregled poruke
Vratih se WoW-u pre neki dan na 10 minuta, nikad necu prezaliti svaki sekund sto sam potrosio od tih minuta..
Tesko da za 10min mozes da procenis nesto da li je dobro ili ne.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 23:51   #12133
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

pa to i nije tako lose. ali popust vazi samo za one koji mogu da plate online... ja ne mogu.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2012, 0:48   #12134
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Popust je i u prodavnicama...potrazi negde znam ljude koji su kupili sad.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (29.12.2012)
Stara 29.12.2012, 13:14   #12135
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

Generalno meni se questovi u MoP-u svidjaju, jeste da ima onih sakupi 5 kopita od nosoroga ili ubi 10 zeceva, ali ima i zanimljivih na primer kada treniras da postanes ninja, vodis pijanog pandu kuci, cistis pandi kucu itd itd...
Sto se raidova tice, fenomenalni su, od 16 bosseva samo Lei Shi mi se ne dopada zato sto je mehanika retardirana (cak i na Heroicu) i recimo da je Grand Empress isto pomalo retardiran sa mehanikom... Ostatak je FENOMENALAN, prvi put tenk zapravo mora nesto da uradi sem sto stoji u mestu i gleda u rotaciju uz pokoji taunt. Koliko se secam u celoj kataklizmi bilo je samo 3 bossa na kome je tenk zapravo morao nesto da uradi da nebi wipovao raid...
Challenge modovi su takodje predobri, mnogo su zanimljivi, napeti, i cak smo vise vristali kada smo uzeli par goldova nego kada smo ubili nekog heroic bossa
Jedina stvar koja je glupa jesu dailiji koji su preterani, jednostavno dva sata dnevno samo za dailije je cista glupost koliko god oni pomagali u generalnoj igri... Racunica koja kaze da bez dailija imas mnogo manje sanse da zapravo dobijes neki loot je bez veze. World bossevi su meh, Sha je faceroll a Garalona ko je video zivog treba da se smatra srecnikom...
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2012, 14:37   #12136
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

treniras da postanes ninja? cistis pandama kuce? dafuq is that? uvek je bilo silly questova, nadam se da nisu ovi najinteresantniji.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2012, 14:57   #12137
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
hitmanneverdead kaže: Pregled poruke
Generalno meni se questovi u MoP-u svidjaju, jeste da ima onih sakupi 5 kopita od nosoroga ili ubi 10 zeceva, ali ima i zanimljivih na primer kada treniras da postanes ninja, vodis pijanog pandu kuci, cistis pandi kucu itd itd...
Sto se raidova tice, fenomenalni su, od 16 bosseva samo Lei Shi mi se ne dopada zato sto je mehanika retardirana (cak i na Heroicu) i recimo da je Grand Empress isto pomalo retardiran sa mehanikom... Ostatak je FENOMENALAN, prvi put tenk zapravo mora nesto da uradi sem sto stoji u mestu i gleda u rotaciju uz pokoji taunt. Koliko se secam u celoj kataklizmi bilo je samo 3 bossa na kome je tenk zapravo morao nesto da uradi da nebi wipovao raid...
Mozda mehanika boseva nije ocajna, ali sami bosevi su veca verzija mobova koji u Warcraft Lore-u ne znace gotova nista.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Psycho13 na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (29.12.2012)
Stara 29.12.2012, 15:24   #12138
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
treniras da postanes ninja? cistis pandama kuce? dafuq is that? uvek je bilo silly questova, nadam se da nisu ovi najinteresantniji.
Kada bi zapravo uradio taj kvest sa nindzom vristao bi od smeha
Naravno da nisu najinteresantniji, ja kada sam levelovao vise sam cepao instance zato sto me questovi vecinom smaraju...

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Mozda mehanika boseva nije ocajna, ali sami bosevi su veca verzija mobova koji u Warcraft Lore-u ne znace gotova nista.
Zar nije tako vec dve godine? Osim endgame bosseva naravno?
Inace serveri su down vec 6 sati
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2012, 19:18   #12139
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja i dalje ne razumem sta ljudi hoce od questovanja vise... Dajte mi konkretan primer questa, sta i kako, a da to generalno ne menja play style igre mnogo.
I dalje ne shvatate da su questovi means to an end, odnosno samo nacin da se nalvluje do maksimalnog levela. Neki su manje, neki vise interesantni, ali oni su samo to. Jer niko ne radi questove, i kad dodje do maks lvla (90 atm), kaze super, zavrsio sam igru, aj sad da lvlujem opet... Ok ima individua koje rade to, al to su individue, a ovo je igra za veliku masu.
Sto se tice raidova, bossova, i svega, moze se reci da je dosadasnji raiding, 60-90, vrlo interesantan i imao je raznorazne boss mechanic-e, od onih krajnje jednostavnih tank'n'spank, do onih gde ako 1-2 pojedinca *****u stvar, ode ceo raid... Treba nekada ceniti i i jednostavnos, jer ako bi vam svaki boss bio kao Mimiron HM, da se ne lazemo, posle 2/8 bossova u raidu bi ste postali tolko frustrirani posle ogromnog broja wipeova, da bi vam dopizdilo, i prestali bi ste da igrate...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
cages (29.12.2012)
Stara 29.12.2012, 20:45   #12140
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

probao sam da se ulogujem na WoW battle.net - nece. nemam vise ni pristup email-u! Cak su mi i broj mobilnog skinuli (reset opcija preko mobilnog!) Secret Question - imao zapisano, ali ne radi. sto je najgore, nikad se nisam ulogovao na taj email sa nekog drugog kompa osim ovog, ovaj je 100% cist jer ne skidam nista sa interneta, a imam uvek up-to-date antivirus.
sta da radim? (nemam game-time na WoWu tako da ne mogu nista da urade osim ako ne plate, right?)
help!
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com