Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Koju muziku najviše slušate / preferirate?
Metal 337 18,54%
Rock 561 30,86%
Punk 63 3,47%
Rap/Hip-Hop 211 11,61%
Narodna 79 4,35%
Techno/Electro 315 17,33%
Ostalo 167 9,19%
Ono što puštaju na radiju 85 4,68%
Glasova: 1818. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.11.2008, 22:02   #6101
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

@metal momci: nesto imam utisak da ste preterali sa tom podelom. Mislim, svaki bend koji se probije dobije podzanr u metal. Mislim, kad sam cuo za Love metal. ali najveci fazon mi je bio Sympho-Epic-Power-Gothic. Nista lose, samo konstruktivna kritika.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
Gordon Freeman (30.11.2008)
Stara 30.11.2008, 22:03   #6102
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

^^Jos ce ispasti da metal ima vise podvrsta od housa
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:20   #6103
Mithrandir
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 371
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 62 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mithrandir
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Pa, dobro...Ponekad imamo i derivate derivata npr. Opeth je Progressive Death Metal (sram bilo onog koji je rekao da je Opeth "samo" Death Metal )

Speaking of Opeth, sledeci na listi albuma je bio Watershed. Odlican album, mada kada ga poredim sa Blackwater Park-om cini mi se da je manje zestok. Vise mi se svidjaju tvrdje pesme sa Blackwater Park-a. U sustini, na oba albuma mozda ima jedna ili 2 pesme koje su mi nista posebno.
Lyrics su im fantasticne...Citao sam juce za Blackwater Park (ceo album) i non-stop su mi iskakale slike ispred ociju. Takodje, ne secam se kad sam ovoliko nepoznatih reci iz engleskog procitao (sto je veeeliki plus). Poeticne (iako se retko rimuju), slikovite, mracne, iskrene, mistifikovane - sve sto volim kod reci jedne pesme!
Mithrandir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:29   #6104
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
^^Jos ce ispasti da metal ima vise podvrsta od housa
Pa metal i ima više podvrsta od hausa

Prosto, razni bendovi različito sviraju, mešaju se podžanrovi, a i ja volim da cepilačim pri opisivanju zvuka Mislim, spomenuti Opeth je death metal, ali je i recimo Cannibal Corpse death metal, s tim što te dve grupe apsolutno veze nemaju jedna s drugom
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:33   #6105
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Nemam pojma, ja muziku delim na dobru i losu. Mislim, danas svi zanrovi imaju po pedeset podzanrova, i to mi je malo smesno. Razumem ja, neko zna da slusas (lupam) progresive, pa ti preporuci neki bend koji je sam sebi lupio etiketu progresive, ti ga poslusas, i ne svidi ti se. Mislim, experimental jazz... U prevodu, gomila ne-muzicara svira na rastimovanim instrumentima u totalno nepovezanim tonalitetima.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:35   #6106
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Pa mozda de ga znam ,znam da house ima 50ak
I od toga par najvecih su se odvojili u potpuno razijene zanrove.....

Ali sam metal da se ne cepidlaci moz se podeli u 5-6 zanrova
House recimo u 3 glavna , i ostalo prema ostalim pravcima muzike sa kojima se mesao.....
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:38   #6107
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Pa ovako: heavy, thrash, death, black, power, progressive, gothic. Ispod toga apsolutno ne može da ide, previše se razlikuju
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:39   #6108
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Da, ali te podele uopste nisu losa stvar. Blize se opisuje muzika, i znas preciznije sta da ocekujes od nekog benda. Bas zbog takvih primera kao sto je @voodoo_ naveo.
Nije to puko etiketiranje, ima razlike u svim tim pravcima itekako. Naravno da deluje cudno nekome "sa strane" ko ne slusa metal. Isto tako ni ja ne kapiram tu podelu elektronske muzike, ja bih sve to u 3 pravca, sve mi je to isto (ili makar slicno)

Edit: Ja licno power i prog trpam u isti kosh Slicni su dosta, i progresiv mi dodje nekako kao podvrsta power metala..
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:40   #6109
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Nemam pojma, ja muziku delim na dobru i losu. Mislim, danas svi zanrovi imaju po pedeset podzanrova, i to mi je malo smesno. Razumem ja, neko zna da slusas (lupam) progresive, pa ti preporuci neki bend koji je sam sebi lupio etiketu progresive, ti ga poslusas, i ne svidi ti se. Mislim, experimental jazz... U prevodu, gomila ne-muzicara svira na rastimovanim instrumentima u totalno nepovezanim tonalitetima.
Pa brate takos e radi .. ja kazem slusam house i to progressive i electro ,jer to zaista najvise i slusam ... ali npr muka mi je od komercijale ... slusam samo kvalitetnije nekomercijale i underground stvari ... komercijalu retko kad i to poslusam 10-11 puta i vise mi se smuci ... i retko/skoro nikada se ne vezujem za odredjene izvodjace jer kad pocnu da sljakaju komercijalu prosto ti muka ,ima izuzetaka ofc ,recimo izdvojio bih guettu , heldena (koji btw radi rejv ,inace house samo za komercijalne potrebe) ,Pryda aka Eric Prytz koji radi minimal i to vrhunski i tako to

Sto ne znaci da ne volim metal/industrijal/rock/jazz/....
industrijal posebno volim (al nemacki)
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:43   #6110
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Pa ovako: heavy, thrash, death, black, power, progressive, gothic. Ispod toga apsolutno ne može da ide, previše se razlikuju
hahaha .. ja bi prva cetiri u istu korpu stavio ,kolko se razumeme u metal (zapravo njih ne volim - mrzim .. pozercine )
zadnja tri vec imaju evidentnu razliku u zvuku

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Da, ali te podele uopste nisu losa stvar. Blize se opisuje muzika, i znas preciznije sta da ocekujes od nekog benda. Bas zbog takvih primera kao sto je @voodoo_ naveo.
Nije to puko etiketiranje, ima razlike u svim tim pravcima itekako. Naravno da deluje cudno nekome "sa strane" ko ne slusa metal. Isto tako ni ja ne kapiram tu podelu elektronske muzike, ja bih sve to u 3 pravca, sve mi je to isto (ili makar slicno)
Techno/trance/House .. pa sa svojim pravcima i podelama .. od kojih nastadose xyz novih zanrova
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:48   #6111
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

@voodoo: to je mac betr. takvu podelu bih i mogao da se potrudim da zapamtim, pa da ne budem totalni duduk za metal.

@Darkness: jeste dobra, ali samo uslovno. Nisu autori ti koji etiketiraju, vec izdavaci. A onda, kada jedan ne-progresiv bend oznace kao progresiv, i to im predje u naviku, imas celu jednu generaciju slusalaca koja zivi u zabludi da su Soweto Kinch i Vasil Hadzimanov dzezeri. Ja u glavi imam neke podele, ali nista nije toliko monotono da moze da se svrsta samo u jedan zanr. Pa onda da ne bi bilo Sympho-Epic-Power-Gothic, mi ga nazovemo (lupam) Sygot. A onda se pojavi nesto sto se svrstava u Sympho-Epic-Power-Visantic, a mi ga nazovemo Syvic, i posle par godina, svaki bend ima svoj zanr. Sto je u redu, posto (bi trebalo da) je svaki bend autentican. Ali to je previse nomenklaturisanja.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 22:51   #6112
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Ima to neke logike... Mada opet, ja slusam metal dosta dugo, i priznajem da nikad nisam cuo za Simfonik Epik Pauer Gotik
A koliko ja znam, zar nismo mi (slusaoci) ti koji etiketiraju?
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 23:37   #6113
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Pa brate takos e radi .. ja kazem slusam house i to progressive i electro ,jer to zaista najvise i slusam ...
Imaš neke izvođače i pesme da preporučiš? Rado bih probao i tu vrstu hausa. Inače, i ja gotivim elektronsku muziku ali ne znam nešto previše osim ovih osnovnih žanrova...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
ali npr muka mi je od komercijale ... slusam samo kvalitetnije nekomercijale i underground stvari ... komercijalu retko kad i to poslusam 10-11 puta i vise mi se smuci ...
(Nije upućeno Gordonu, nego svima na forumu): E ovo meni nije jasno. Zašto se ljudi gade komercijale? U redu je ako je ta komercijala loše odrađena ali u slučaju da neki komercijala lik/bend napravi dobru muziku... Zašto ih mrzeti i ne slušati? Neki ljudi se se bečili na mene zato što slušam Davida Guettu. "Aaa, to je komercijala, kako možeš njega da slušaš?!". Mislim...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
i retko/skoro nikada se ne vezujem za odredjene izvodjace jer kad pocnu da sljakaju komercijalu prosto ti muka ,ima izuzetaka ofc ,recimo izdvojio bih guettu , heldena (koji btw radi rejv ,inace house samo za komercijalne potrebe) ,Pryda aka Eric Prytz koji radi minimal i to vrhunski i tako to
Misliš na Armanda? Bio sam mu na koncertu letos na plaži Jaz, Budva. Tada sam skapirao da ne volim rejv. Kul je muzika ali kada ide po 10 minuta jedno isto... Umoriš se i od skakanja.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2008, 23:51   #6114
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Zašto ih mrzeti i ne slušati?
Zato što im je većina pesama prosto loša?
Ako neko namerno razvodnjava i banalizuje pesme, naravno da će kod onih koji poznaju određenu muziku izazvati gađenje jer znaju kako to sve može da zvuči. Naravno, moguće je praviti kvalitetnu i komercijalnu muziku, ali je onih drugih daleko više.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2008, 0:02   #6115
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
1. Imaš neke izvođače i pesme da preporučiš? Rado bih probao i tu vrstu hausa. Inače, i ja gotivim elektronsku muziku ali ne znam nešto previše osim ovih osnovnih žanrova...

2. (Nije upućeno Gordonu, nego svima na forumu): E ovo meni nije jasno. Zašto se ljudi gade komercijale? U redu je ako je ta komercijala loše odrađena ali u slučaju da neki komercijala lik/bend napravi dobru muziku... Zašto ih mrzeti i ne slušati? Neki ljudi se se bečili na mene zato što slušam Davida Guettu. "Aaa, to je komercijala, kako možeš njega da slušaš?!". Mislim...

3. Misliš na Armanda? Bio sam mu na koncertu letos na plaži Jaz, Budva. Tada sam skapirao da ne volim rejv. Kul je muzika ali kada ide po 10 minuta jedno isto... Umoriš se i od skakanja.
1. Pazi 'vako ,progressive ti je 'onaj' house od koga najvise njih bezi ... cuveno 'muzika bez reci' (nije pravilo ali je tako 90%) ... ali je zato prilicno odlican ,prijatan i neverovatan za zurke ,mozda jaci i od electra...

Eve ti neki spisak za pocetak:
Fernando Spiaggia - Here we go ( F-Side rmx )
The Knife - Heartbeats ( Rex The Dog rmx )
The Migrants - I thought that ( TV Rock rmx )
Tracey Thorn - Grand canyon ( Dirty South rmx )
Amuka - Apreciate me ( David Morales rmx )
Chemical Brothers - Do it again ( Oliver Huntemann rmx )
Clubbism Technology - Test it stereo - ova pesma je po pravilu tech house ali ja kad pomislim na progressive pomislim na nju
M.A.N.D.Y vs. Booka Shade - Body language ( Tocadisco rmx )
Mark Knight & D. Ramirez - Columbian soul - jako bitna pesma
Öezguer Can - 84 shots ( Oliver Koletzki & Florian Meindl rmx )
Richard Grey - Warped bass ( Mario Ochoa rmx )
Djuma Soundsystem - Orange crayon
Peter Gelderblom - Trapped ( Hi Tack rmx )
....

jedva ih povadi , sva elektronska muzika mi potrpana u folderima po meseciam u kojima je izasla


2. Ja slusam guettu ,zato sto decko ne dozvoljava da komercijala u kojoj je do guse ne ogranicava njegov muzicki opus ,znaci i dalje radi kvalitetan electro....inace poslusaj ,neke nove tiestove stvari sa starijima , isprazno je bez kvaliteta , pevljivo ,zarazno ali Ne kvalitetno!
Ako oces malo electro komercijale a da je kvalitetnija preporucujem Ian Carey ,booka Shade , Mark Knight ,Robert Rivera ,Sander Kleinenberg ,Steve Angelo ,John Dahlback ...

3. Pa sta da ti kazem ,ja ne volim puno trance rave (sto znaci volim techno(minimal) house (electro / progressive) rave ) , ono brate cepaju 5 pesama izigram se ko stoka ,stanem da odmorim 20 sekundi i ispadnem iz ritma i nikako da se vratim jer sam se vec zasitio.....
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gordon Freeman na korisnoj poruci:
hacker_aca (1.12.2008)
Stara 1.12.2008, 0:12   #6116
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
hahaha .. ja bi prva cetiri u istu korpu stavio ,kolko se razumeme u metal (zapravo njih ne volim - mrzim .. pozercine )
zadnja tri vec imaju evidentnu razliku u zvuku
Čoveče, kad bi samo znao koliko si "odvalio"... Heavy, thrash, death i black su ti pozerčine, a power, progressive i gothic nisu?
Ili, u prevodu:
Ovi -->Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	3.jpg
Viđeno:	17 puta
Veličina:	89,8 KB
ID:	25499 su ti "pozerčine", a ovi -->Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	15 puta
Veličina:	44,9 KB
ID:	25500 nisu? E sad sam sve čula... :x
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Ulmawen na korisnoj poruci:
Andross (1.12.2008), Beagle (1.12.2008), Equilibrium (1.12.2008), Srlandand (1.12.2008)
Stara 1.12.2008, 0:15   #6117
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Pa brate takos e radi .. ja kazem slusam house i to progressive i electro ,jer to zaista najvise i slusam ... ali npr muka mi je od komercijale ...
Nema vece komercijale od house-a
Kakve li ironije-a ta muzika nosi takav naziv jer je prvobitno oznacavala stvari koje se prave od kuce jelte house
Techno je pre bio prilicna underground muzika ali se danas nazalost pretvorio u muziku za fensere odnosno komercijalu
U prilog tome dovoljno je da se osvrnes oko sebe-ljudi slusaju ili techno(vecma zato sto je to "in" a ne zato sto im se vecma svidja)ili grand ili hip hop dok je ostatak u debeloj manjini

Apropro metal price moje neko misljenje je da gothic metal vise ne postoji-tj jako je tesko naci "prave" predstavnike ovog zanra je oni kombinuju taj stil sa doom/death pa i industrial metalom
Isto tako i black metal vise nije ono sto je nekada bio i taj zanr je odavno ispucao svoje-mislim o tempora o mores kada je Keep Of Kalessin jedan od boljih black metal bendova danas
Ali pak Immortal i Emperor mi daju nadu u bolje sutra
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2008, 0:21   #6118
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

Citat:
Covenant kaže: Pregled poruke
Techno je pre bio prilicna underground muzika ali se danas nazalost pretvorio u muziku za fensere odnosno komercijalu
U prilog tome dovoljno je da se osvrnes oko sebe-ljudi slusaju ili techno(vecma zato sto je to "in" a ne zato sto im se vecma svidja)ili grand ili hip hop dok je ostatak u debeloj manjini
U mojoј skoli jedino ja slusam techno, najvise se slusaju narodnjaci
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2008, 0:21   #6119
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

@ Ulma
Po meni su jedino pozercine jedino debili koji se ogranicavaju na jednu vrstu muzike. Ja volim i rock; i power i progressive i speed i death (al' neki blazi, poput Wintersun-a, koji, naravno, nije cisti death) i heavy i... metal; volim i rap, i klasicnu, i ne znam ni ja koje sve zanrove i vrste i podvrste muzike.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2008, 0:33   #6120
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Šta slušate od muzike...

E ja trensujem

PS jel zna ko, dal dolazi ACDC kod nas?
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
metalsucks, muzika, satana, \m/


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
OGame! Pridružite nam se! suzie Mrežne igre 603 18.3.2017 20:16
Dobijanje broja koji je stepen od 2 Stevvan Programiranje 14 6.3.2008 9:25
Kazna od 222.000$ zbog skidanja muzike Bryan Fury Opšta kultura 23 13.11.2007 19:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com