Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.2.2017, 12:08   #661
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Sobzirom da su u zadnjih 15 minuta ME3 uspeli da za...celu triologiju ocigledno da su morali da se nekako ograde, najgore od svega sto je Mac Walters glavni na ovom naslovu (covek je svoj ''talenat'' pokazao u pisanju ME3) posle odlaska Casey-a Hudson-a, a to uopste ne mirisi na dobro, plus malo toga su prikazali.

Koristim Origin Acess tako da cu probati onaj trial sledeceg meseca, ali kao zaista veliki fan ME (Star Trek i Star Wars meni najbolja SF saga ikad kreirana) i posle pet godina me ponekad proganja ono ''finale'' iz Shepard-ove triologije. U svakom slucaju prilicno sam prilicno rezervisan...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2017, 14:18   #662
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Mene zabrinjava to što nisu pokazali kršten gameplay, onu alphu ne računam a ni onaj trailer.

Još manje od 2 meseca pred izlazak igre a i dalje ništa, toliko pred izlazak Witcher 3 već smo imali par dužih klipova sa gameplay-om.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
mesomebody (5.2.2017)
Stara 4.2.2017, 14:32   #663
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.831 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Ne izgleda ovo toliko lose, ali kao sto su rekli nedostatak gameplay-a zabrinjava. I tu ne mislim na one bezvezne demonstracije i gomilu sekvenci. Mislim na neki krsten prikaz hub-a, par kvestova, neko racvanje, malo istrazivanja, nesto opipljivo.....ovako im ne verujem nista. Ali bih voleo da igra ispadne dobra.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dovahkiin (4.2.2017), Matches Malone (4.2.2017), mesomebody (5.2.2017)
Stara 4.2.2017, 21:57   #664
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
i onim 35-minutni gameplayom gde se moglo jasno videti sta da ocekujemo
Šta da očekujemo, downgrade?

Ova igra će sigurno imati brdo stvari koje će nervirati, ali sam space setting će je činiti vrednom igranja što se mene tiče.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Exia (4.2.2017), goranmax (8.2.2017), pentraksil (4.2.2017), Sakiboj (4.2.2017)
Stara 4.2.2017, 22:08   #665
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

I to downgrade koji ima da poricu kao CDPR sa TW3 i Ubisoft sa WD iako se videlo po gameplay klipovima da lazu

Mada realno toliko malo su prikazali da je tesko nesto zakljuciti sem da i dalje nemaju pojma da urade krstene animacije i uopste izgled lica, a to vuku od Inkvizicije. Bioware i Dice ov engine se i dalje ne slazu
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2017, 12:29   #666
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Za mene najbolje što ova igra ima da ponudi je što će je pratiti tri knjige.

Za Biowhores sam upalio sveću još odavno posle sahrane zvane Dragon Age 2.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2017, 16:27   #667
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Ja licno vidim ogroman potencijal a poznat mi je i njihov "lenji duh" da taj potencijal iskoriste.
Lepo rečeno.
Mada, mene više brine njihova potreba da u svaku igru ubace tzv. social commentary. I čini mi se da ga, iz igre u igru, ubacuju sve više, obično na štetu same igre.
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2017, 19:47   #668
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

A sta je social commentary?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2017, 21:47   #669
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Po srpski "kritika drustva".

Samo po sebi to uopste nije lose. Stavise najbolji SF-ovi ukljcuju elemente kritika drustva.

Problem po meni je plitka dnevnopoliticka kritika drustva, koja je jeftina i neinspirativna i svodi se na previranja levi vs desni u Americkoj politici, umesto na neke dublje i interesantnije teme.

Jos nam samo fali da neko ubaci quest vezan za pravo na abortus.

Poslednja ispravka: player1 (7.2.2017 u 22:13)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Pandemonium (8.2.2017), Sarmatian (8.2.2017)
Stara 8.2.2017, 0:32   #670
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Hvala što si to tako lepo artikulisao. Na to sam upravo i mislio, na to dnevno političko prepucavanje sa suprotnom stranom. Naravno da je svaki SF refleksija svog vremena, ali mi izgleda da će Andromeda više da bude "kritika društva", a manje SF.

Izvinjavam se ovde sa svako predhodno i buduće ubacivanje engleskih fraza u sred rečenice. Na poslu koristim isključivo engleski i, zbog youtubea, igara, filmova i serija, praktično ga koristim više nego srpski. Zato mi se ponekad da mi prvo na pamet padne fraza na engleskom jeziku pa je ,skoro nehotice, i iskucam.
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2017, 19:46   #671
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Po srpski "kritika drustva".

Samo po sebi to uopste nije lose. Stavise najbolji SF-ovi ukljcuju elemente kritika drustva.

Problem po meni je plitka dnevnopoliticka kritika drustva, koja je jeftina i neinspirativna i svodi se na previranja levi vs desni u Americkoj politici, umesto na neke dublje i interesantnije teme.

Jos nam samo fali da neko ubaci quest vezan za pravo na abortus.

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Hvala što si to tako lepo artikulisao. Na to sam upravo i mislio, na to dnevno političko prepucavanje sa suprotnom stranom. Naravno da je svaki SF refleksija svog vremena, ali mi izgleda da će Andromeda više da bude "kritika društva", a manje SF.

Izvinjavam se ovde sa svako predhodno i buduće ubacivanje engleskih fraza u sred rečenice. Na poslu koristim isključivo engleski i, zbog youtubea, igara, filmova i serija, praktično ga koristim više nego srpski. Zato mi se ponekad da mi prvo na pamet padne fraza na engleskom jeziku pa je ,skoro nehotice, i iskucam.

Social commentary samom po sebi nije problem. Problem je kad ti se odredjeno misljenje ili nacin na koji BI TREBAO DA RAZMISLJAS ILI SE OPHODIS o nekoj stvari natura bukvalno u lice na silu.

Odlican nacin na koji se igraci ili gledaoci nateraju da razmisljaju je uvodjenje likova koji su intrigantni sami po sebi ili se kroz pricu povezes u neku ruku sa njima i pocnes da razmisljas o njima i onome sto im se desava ili se desilo. Najbolji primeri za to kojih trenutno mogu da se setim su lovac Mislav iz White Orcharda u Witcheru 3 i Ferdinand Lyle iz serije Penny Dreadful.

Heck, jedan od mojih omiljenih Youtubera je Blaire White, cije sam anti-SJW (social justice warrior) video klipove poceo da gledam kada sam saznao za Anitu Sarkisian, Gamergate i druga SJW *****a aktuelna pre nekog vremena za nas gamere. Onda je u jednom od drugih klipova pala bomba posle izjave "Bitch, I'm a tranny.". Subscribovao sam se na njen kanal posle izjave "As a tranny you should have a thicker skin, being a victim is a choice. Don't expect 99% of human civilization to cater to you.".

To je glavna stvar IMO, ne treba na silu ljudima nametati odredjene ideje, norme i ponasanje, sigurno ne treba ocekivati da to odmah prihvate i sigurno ne zvati nikoga rasistom, seksistom, homofobom, transfobom ili sta sve vec ne ukoliko to ne prihvata "s neba pa u rebra".
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
goranmax (8.2.2017), Pandemonium (8.2.2017), pentraksil (8.2.2017)
Stara 8.2.2017, 20:06   #672
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Social commentary samom po sebi nije problem. Problem je kad ti se odredjeno misljenje ili nacin na koji BI TREBAO DA RAZMISLJAS ILI SE OPHODIS o nekoj stvari natura bukvalno u lice na silu.

Odlican nacin na koji se igraci ili gledaoci nateraju da razmisljaju je uvodjenje likova koji su intrigantni sami po sebi ili se kroz pricu povezes u neku ruku sa njima i pocnes da razmisljas o njima i onome sto im se desava ili se desilo. Najbolji primeri za to kojih trenutno mogu da se setim su lovac Mislav iz White Orcharda u Witcheru 3 i Ferdinand Lyle iz serije Penny Dreadful.

Heck, jedan od mojih omiljenih Youtubera je Blaire White, cije sam anti-SJW (social justice warrior) video klipove poceo da gledam kada sam saznao za Anitu Sarkisian, Gamergate i druga SJW *****a aktuelna pre nekog vremena za nas gamere. Onda je u jednom od drugih klipova pala bomba posle izjave "Bitch, I'm a tranny.". Subscribovao sam se na njen kanal posle izjave "As a tranny you should have a thicker skin, being a victim is a choice. Don't expect 99% of human civilization to cater to you.".

To je glavna stvar IMO, ne treba na silu ljudima nametati odredjene ideje, norme i ponasanje, sigurno ne treba ocekivati da to odmah prihvate i sigurno ne zvati nikoga rasistom, seksistom, homofobom, transfobom ili sta sve vec ne ukoliko to ne prihvata "s neba pa u rebra".
Ovo bih mogao da potpišem bez problema. Jedino što nisam siguran ko je Bler Vajt. Je l to ona sto je režirala "Red Pill" možda?
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2017, 21:22   #673
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Mass Effect: Andromeda director Mac Walters explains the dialogue system replacing Paragon / Renegade

Iskreno svidja mi se ovaj novi sistem.

Citat:
"What we have now is based more around agreeing and disagreeing. The reason I like that is because in the trilogy it’s like, 'I’m gonna play Paragon,' and then you know which way you’re moving the stick on every conversation. You don’t have to think about it, because you’re just going to hit Paragon every time.

"With agree and disagree it changes by the circumstance and it changes by the character you’re talking to, so you have to actually be more engaged in what’s going on, to know if you’re going to do that."

"Walters also said that you and other characters will be able to respond in specific tones of voice. "We’ve added in four tones and we’ll talk a little more in the future, but they basically allow other types of characters to express them[selves] in one of four different ways, and sometimes one of two different ways. And I think that gets back to that more traditional role-playing sort of feeling which is less about 'Do I want to be good or bad,' and more about 'How do I want to express myself?'"






Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2017, 21:24   #674
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.831 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Black Sails (serija) je takodje na odlican nacin i bez guranja i upiranja prstom u oko odlicno ubacila jednog slicnog lika, meni jedan od najomiljenijih likova u seriji (da ne spojlerisem)

Ovo se kod Bioware naslova odnosi i na heteroseksualne veze, gde nam se romanse i ostale gluposti bukvalno guraju i potenciraju. Kada god se predstavi neki kompanjon odmah je pitanje da li mozemo u krevet sa njim. Napravite dobre likove i ako vec gurate romansu makar stavite smisleni motiv, uostalom sve izgleda smesno, tuzno i potpuno bespotrebno. Mislim, sta da vam pricam kada postoji "Romance guide" za takve naslove A i igraci su sami krivi za to. Jeste to sve deo zabave, nikoga ne povredjujemo, video igra je u pitanju......ali pocinje da smara, opasno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 2:55   #675
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Ovo bih mogao da potpišem bez problema. Jedino što nisam siguran ko je Bler Vajt. Je l to ona sto je režirala "Red Pill" možda?
"The Red Pill" je rezirala Casey Jaye. Evo linkova ka paru video klipova od Blaire White:

1


2



Ovo zvuci kao definitivno bolja stvar od paragon/renegade sistema.



Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Black Sails (serija) je takodje na odlican nacin i bez guranja i upiranja prstom u oko odlicno ubacila jednog slicnog lika, meni jedan od najomiljenijih likova u seriji (da ne spojlerisem)
Brat mi prati Black Sails seriju, kaze da je odlicna serija. Mozda zagrizem i pocnem da je gledam... Toliko stvari koje treba pratiti, a toliko malo vremena. Eh zivote, lutalico...
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 9:05   #676
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Daj ne kačite ove političke gluposti ovde.

Origin Access članovi će moći da isprobaju 10 sati igre, (nešto kao što je bilo u DA:I) 16. marta

Poslednja ispravka: Marko Radonjic (9.2.2017 u 9:13)
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 11:09   #677
Nexa
Član
 
Član od: 22.1.2013.
Poruke: 51
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Black Sails (serija) je takodje na odlican nacin i bez guranja i upiranja prstom u oko odlicno ubacila jednog slicnog lika, meni jedan od najomiljenijih likova u seriji (da ne spojlerisem)

Ovo se kod Bioware naslova odnosi i na heteroseksualne veze, gde nam se romanse i ostale gluposti bukvalno guraju i potenciraju. Kada god se predstavi neki kompanjon odmah je pitanje da li mozemo u krevet sa njim. Napravite dobre likove i ako vec gurate romansu makar stavite smisleni motiv, uostalom sve izgleda smesno, tuzno i potpuno bespotrebno. Mislim, sta da vam pricam kada postoji "Romance guide" za takve naslove A i igraci su sami krivi za to. Jeste to sve deo zabave, nikoga ne povredjujemo, video igra je u pitanju......ali pocinje da smara, opasno.
Ali koliko su prikazivali Mirandinu pozadinu
Nexa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 11:34   #678
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Daj ne kačite ove političke gluposti ovde.

Origin Access članovi će moći da isprobaju 10 sati igre, (nešto kao što je bilo u DA:I) 16. marta
Pa dobro, te gluposti se i dalje ticu igre s obzirom na romanse, gej i trans likove i koga sve ne, koji su prakticno postali obaveza, inace developer dobija etiketu rasista, seksista(ili kako god se to zvalo), i slicnih gluposti.

Nemam nista protiv romansi u igrama, ali neka one bar imaju nekog smisla, a ne da budu sredstvo nekog pravdanja developera i obicnog marketinskog trika, kako bi se developer prikazao u sto boljem svetlu i eventualno povecao prodaju i izbegao gomilu baljezgarija raznoraznih uvredjenih morona.

Inace, Black Sails je fenomenalna serija, topla preporuka.

Poslednja ispravka: Krilce (9.2.2017 u 11:41)
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Krilce na korisnoj poruci:
Laserstorm (10.2.2017), maxiMD (9.2.2017)
Stara 9.2.2017, 11:47   #679
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Tolika se prašina dizala oko toga i u DA:I; a lično igrajući igru te stvari su bile gotovo neprimetne da je cela ta stvar za plakanje!
Najbolji postupak je potpuno ignorisati tu temu i takve ljude jer su oni u suvoj suštini attention whores.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marko Radonjic na korisnoj poruci:
maxiMD (9.2.2017)
Stara 9.2.2017, 23:21   #680
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

-There are also over a dozen ‘hubs’ in addition to the planet areas, including the Nexus, a Citadel-like space station, and Kadara, a populated zone that looks like a more cyberpunk version of a Wild West town from Firefly.

Others:

-There is no 'big bad' like the Reapers, no overarching threat.
-The story is slightly more optimistic bent, 'instead of barreling towards certain doom'
-The stories are 'of a more casual nature', says Michael Gamble
-"The Reapers had basically attacked and everything had all gone to shit. It’s really hard to have a story about an individual, their struggles, their personal crises. For Andromeda we wanted to remove that a little bit so that we can tell stories of exploration, stories of a more casual nature. We definitely want to take on a bit of a lighter tone, for sure."
-Father passes down Pathfinder job 'for as-yet-unknown reasons' in first act
-Some of the Initiative apparantly 'broke off and formed factions'
-Planets will have enemy bases to clear out, powerful optional enemies and areas to scan for crafting opportunities
-There are also puzzle-locked vaults to uncover
-"One of the things that was very critical for us early on was this saying that when we develop these planets, each one needs its own story and its own history, its own backstory and its reason for existing."
-“We are approaching the completionist aspect very differently, because we’ve done and learned a lot from Inquisition. But we’ve also observed what other games have been doing, like The Witcher. And it was very important for us that the quantity of scope doesn’t downgrade the quality of whatever you are doing there.”
-Side quests are 'meaningful'.
-Loyalty missions like in ME2
-“The squad members that you have, whether they’ve arrived with you or whether they’ve come before or whether they’ll come after – in addition to the kind of political game that’s been going on already in Andromeda, that sets a cool ground for us to tell a lot of different side stories. The story is not only about the cast. The story is about settling, the story is about survival, the story is about the locals – and that’s where the loyalties will definitely focus.”
-'Not everyone arrives at the same time, there are things going on in Andromeda that you have no control over.'
-Cora is 'more militaristic and orders and rules based', Peebee will appeal to those who think adventure is fun
-Interrupts return
-'The ability to express tone and different emotions to many NPCs in the game, and have different reactions from them based on that, is not just exclusive to your love interests anymore. It’s kind of sprinkled more throughout the game.'
-Instead of rolling you use a dash attack and cover is automatic
-Story missions are a little more arena-like (than out in the open world)
-Space (the map) is more 3D than 2D
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com