Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.11.2018, 20:59   #81
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Ako si uzeo igru za dž sad u okviru promocije, dobio si osnovnu verziju bez ekspanzija. U tome i jeste fora, daš igru besplatno da bi ljudi probali, eventualno se navukli i kupili ekspanzije.

I ona u Humble Monthly pre koji mesec je takođe bila samo "gola" igra.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2018, 15:14   #82
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Meni je ovo baaas dobro! Za jedno single player FPS iskustvo samo pohvale za sad! Sa hladnim oruzijem tu je i TPS. Prica mi je skroz zanimljiva, lokacije i sama grafika, prelepo!

Zna li neko koliko ima "materijala" u ovoj osnovnoj kampanji? Trenutno resavam misije na Titanu....
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2018, 1:04   #83
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Destiny 2

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Meni je ovo baaas dobro! Za jedno single player FPS iskustvo samo pohvale za sad! Sa hladnim oruzijem tu je i TPS. Prica mi je skroz zanimljiva, lokacije i sama grafika, prelepo!

Zna li neko koliko ima "materijala" u ovoj osnovnoj kampanji? Trenutno resavam misije na Titanu....
Kampanju ces preci za par sati, uopste nije dugacka niti teska. Jedino sto ce traziti odredjeni Power i Lvl (ali samo kao preporuka). Inace ne ocekuj previse jer je glavni deo igre loot grind i "budzenje" lika (ne pominjem ovo u negativnom kontekstu, samo da naglasim ) Nesto kao Diablo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2018, 17:51   #84
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Pitanjce, stavio sam ovo remotely da se skida (80 giga ) i sacekalo me neprijatno iznenadjenje, komp mi zaspao, pretpostavljam kao sto stoji u podesavanjima, nakon pola sata.

Jel postoji nacin da se namesti da ne radi to, ali da i dalje ide u sleep nakon neaktivnosti (ne razumem zasto je zaspao tokom downloada, hard disk i mreza rade )
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2018, 19:53   #85
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Mozes da mu podesis samo posle koliko sati i to je to. Mozda ima neki program sa malo vise opcija, ali ovo sto sam windows ima je ograniceno samo na to.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2018, 8:17   #86
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Predjoh Sp deo ove igre, u principu nije lose, igra izgleda odlicno i optimizacija je super, mada ima dosta grindanja i iskreno nemam u planu da kupim onu ekspanziju, prica i nije nesto (dijalog je super cringe, igra je malo previse bullet sponge, doduse ako se nadje dobra ekipa moze biti zanimljiva ovako je prilicno meh (bar za mene)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2018, 21:34   #87
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Igrao si i one misije sa macem ili samo glavne?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2018, 21:53   #88
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Da, igra nije losa, ali je takodje daleko od savrsene. Igram je od prvog dana.
Situacija definitivno postaje bolja sa Forsakenom.
Kad udarite maksimalan level, pocinje light level farm, koji je trenuto 600. Sa Forsakenom su vratili random perkove na oruzije. Nesto kao uproscen Diablo sa vatrenim oruzijem. Tako da ganjanje obredjenih perkova moze biti zabava za sebe.
Sve u svemu ako nekome treba pomoc sa necim neka vice.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2018, 22:23   #89
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Destiny 2

Kakav je PVP u free verziji?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2018, 1:20   #90
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Kao sto rekoh ranije, bices ogranicen sa nekim oruzijem. Novim superima kao i oklopima.
Mada u PvP-u se sve svodi na lvl 1, ignorise se light kao i character level.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2019, 23:12   #91
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Activision i Bungie su se razisli. Bungie dobio sva prava na Destiny fransizu.

https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/47569
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2019, 0:10   #92
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Ocekivano posto je Activision/Blizzard u finansijskim problemima pa sada seku sve ono sto im nije donelo zaradu nego gubitke...Destiny je podbacio, sad ostaje da se vidi sta ce biti sa Bungie-m
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2019, 7:51   #93
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Nek im je sa srecom, trebace im. Dosada ih je Activision cupao iz belaja dajuci im vrijeme, novac, I podrsku internih studija jer Bungie nije bio sposoban da izbaci igru I dodatni sadrzaj na vrijeme. Sve lose odluke su radjene od strane Bungie-ja, Activision je imao jako malo uticaja na razvoj Destiny igara.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2019, 12:20   #94
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Destiny 2

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Nek im je sa srecom, trebace im. Dosada ih je Activision cupao iz belaja dajuci im vrijeme, novac, I podrsku internih studija jer Bungie nije bio sposoban da izbaci igru I dodatni sadrzaj na vrijeme. Sve lose odluke su radjene od strane Bungie-ja, Activision je imao jako malo uticaja na razvoj Destiny igara.
Koliko sam ja upoznat, vecina smatra da je najveca greska Destiny dvojke bila sto se igra sekla na toliko DLC-ova, Pass-ova i ostalog i to za ne bas male pare.....Takve odluke su, po meni, donete od strane Activisiona licno. Sumnjam da je Bungie ista tu kontrolisao. Nisu ni oni cvecke, ali ne znam koliko je tacno da Activision nije imao jako malo uticaja na razvoj. Pogotovu nakon one famozne izjave Activisiona gde ce pokusati da monetizuju jos vise sadrzaja dvojke nakon razocaravajuce prodaje.....Da ne pricam za druge igre u njihovom opusu, pogotovu onu katastrofu u novom COD-u gde prodaju tackicu za ne znam ni ja koliko dolara.
Moguce da gresim, ali zasto mislis da je samo Bungie kriv za losu situaciju?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2019, 12:28   #95
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko sam ja upoznat, vecina smatra da je najveca greska Destiny dvojke bila sto se igra sekla na toliko DLC-ova, Pass-ova i ostalog i to za ne bas male pare.....Takve odluke su, po meni, donete od strane Activisiona licno. Sumnjam da je Bungie ista tu kontrolisao. Nisu ni oni cvecke, ali ne znam koliko je tacno da Activision nije imao jako malo uticaja na razvoj. Pogotovu nakon one famozne izjave Activisiona gde ce pokusati da monetizuju jos vise sadrzaja dvojke nakon razocaravajuce prodaje.....Da ne pricam za druge igre u njihovom opusu, pogotovu onu katastrofu u novom COD-u gde prodaju tackicu za ne znam ni ja koliko dolara.
Moguce da gresim, ali zasto mislis da je samo Bungie kriv za losu situaciju?
Morali su da prodaju sve sto mogu jer Bungie nije sposoban da se drzi rasporeda. Eververse je nastao jer Bungie nije mogao da izbaci znacajne DLC-ove na vrijeme a htjeli su stalni priliv novca. Eververse je ideja Bungi-ja. Activision je trpio konstantna odlaganja I reboot-ove, cak su I High Moon Studios I Vicarious Visions, dva interna Activision studija dali Bungie-ju na raspolaganje kako bi uspjeli izbacivati sadrzaj na vrijeme.
Sve odluke vezane za dizajn igre su iskljucivo Bungie odluke.

Tako da je u slucaju Destiny-ja Activision bio I vise nego tolerantan. Sad neka je Bungie-ju sa srecom jer ce im trebati, hraniti 700+ ljudi bez stalnog priliva novca nece biti lako.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
pentraksil (11.1.2019)
Stara 11.1.2019, 13:30   #96
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Mislim da je problem sto mnogi ne shavataju da je Bungie nezavisan studio vec vise od decenije kada su se razisli sa M$ oni su vlasnici Destiny Ip a Activision je bio samo izdavac, sigurno da je i Activision kriv za sve sto se izdesavalo (realno oni su tik uz EA sto se tice mutnih radnji) ali vecinu odluka povlaci Bungie, plus uopste se ne spominje da je nedavno kineski Netese uleteo u Bungie sa 100 miliona investicija...tako da koliko god je dobro sto je Bungie sada sopstveni izdavac, pitanje je jos sta ce se izdesavati...takodje uvek dobro kad firme poput Activisiona dobiju po nosu (sada im je ostao samo COD) ali mislim da je slavlje koje se vodi po netu preterano.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
pentraksil (11.1.2019)
Stara 11.1.2019, 18:48   #97
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Ulozili su vise para na marketing nego na razvoj obje igre, bili su jako pohlepni sa mikro-transakcijama i podjelom igre na milion dijelova. Reciklaza D1 u D2 it. A onda se iznenadili kako su failali. gdje su one silne laži pred izlazak prve igre kak oje oper world. Dok je gameplay jako siromašan. Ljudi koji su D2 dobili za djabe ne igraju koliko je dobar.

Acti nije bio "samo" izdavac. Njihove su pare koristili za razvoj i reklamiranje, by the way. C rytek je samostalan i ne moze valjane igre izbaciti evo šesta godina. Dok su imali EA pare, i bili su na radaru. Sada jedva da postoje.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2019, 23:22   #98
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Vidi sad ove filozofije...
Ljudi koji su uzeli igru sa dzabe su samo to i dobili. Vise puta sam napomenuo da je osnovna igra bila poprilicno siromasna. Sa Forsakenom igra postaje nesto drugo.
Cak sam nasao i nas klan gde ima oko pedesetak nasih ljudi.
Skoro svi su poceli da igraju dok je igra bila besplatna, ali sad svi imaju Forsaken. I svi se zabavljaju, svi rade i vole nesto drugacije. Cak sam sa njima po prvi put i prestige raid zavrsio.
Ono sto hocu da kazem je da ne mozes suditi o necemu ako si samo pola uradio.
Jos jednom cu da napomenem da je igra daleko od savrsene, mada komentari tipa: ljudi ne igraju, su daleko od istine.

Sa druge strane sad ce istina da ispliva o svemu, da li je Bungie ili Activision kriv o mnogo toga. Videcemo sta nas ceka.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2019, 3:27   #99
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Da, potpuno je normalno postalo da osnovna igra bude krš i da nema nista a onda da se bacaju pare na gomilu DLC-ova da bi dobio kakav-takav sadrzaj. Drugo, to sto je igra u jednom momentu podjeljena za đ jer je propala ne znaci da je igra bila free. D2 vanila je masno kostala na izlasku.

Pa valjda osnovna igra treba biti dovoljno dobra da me navuce da kupim DLC a ne da vjerujem hoštaplerima pa da im dajem beskonacno pare. A gdje su mikrotransakcije pord DLC-ova ? C'on. A i Forsaken je koliko ? 70€ na battlenetu, 50€ na crno. Krasno.

A kako se dobro igra ti govori činjenica da je Acti više ni štapom nece dirati. A i ovaj forum, komotno.

Ko je zayebao nikada saznati necemo jer vise nikad nece imati onoliki budjet koliki su imali sa Activision. Acti je definitivno forsirao nacin prodaje ali je to sada sve nebitno.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2019, 9:19   #100
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Postoji ona stara:

Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Marko Radonjic na korisnoj poruci:
doctor (14.1.2019), Markius (6.6.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MECHA ANIME - Razgovaramo o tome ... nesonjacc Kompjuteri i film 244 25.4.2021 23:34
Destiny Aibo Konzole 332 28.9.2016 14:05
SpellForce 2 – Faith in Destiny bacacar Role-Play 34 21.6.2012 7:54
Art of Murder: Cards of Destiny dijego_ Avanturističke igre 6 3.7.2011 2:24
Supreme Destiny Stojke Mrežne igre 2 10.12.2006 10:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com