Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.1.2012, 13:10   #5301
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

nasao sam nekog tipa sa 12k borbi (53% victories), a ima 750dmg sa IS-3 (730 borbi) ima nade za mene da doguram do 53% za jedno 9k borbi

"this message is sent from a PC[Intel Core2Duo E8400 inside] using a QWERTY Keyboard"
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku virtuoz pavle na korisnoj poruci:
toxic (10.1.2012)
Stara 10.1.2012, 13:18   #5302
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja baš juče na Komarinu, dok sam bio u E-75, izgazio jednog Pattona i jednog Pershinga u kompletu..Paton stao da se napucava samnom, bio je mrtav posle 3 metka, Pershing isto..Sa razlikom da je Patton izlazio i vraćao se iza kuća onih, a Pershing kružio oko mene. Pershinga sam pogodio u motor i trekovao, i nije se pomerio dok ga nisam završio, Patton da je bio pametan i pokušao da kruži, dobio bi me sto posto, ovako su obojica poginuli. Ja iz tog sukoba izašao sa 600HP-a manje, i uništenim viewportom i gusenicama, njih dvojica mrtvi. Oba su bili u full-u, topovi, kupole, i što je najgore, bili članovi nekog klana, doduše nisam gledao kojeg...

A te priče tier 8H vs 10H, ostavite na za malu decu. Najviše volim kad mi ljudi dođu sa konstatacijom tipa ''ja dobim t10 1na1'', pa ih umlatim u treningu kao vola u kupusu.
Jednostavno, ne možeš da porediš tier 8 tenk protiv tier 10 tenka, zbog topa, oklopa, iskošenosti oklopa samog, ROF-a...
A tier 9 medium vs tier 10 heavy, stvarno moraš da budeš dobar igrač mediuma da bi izašao na kraj sa dobrim igračem heavy tenka. Ne znam da li je mnogo ljudi u ovoj igri brljivo ili šta, ali kad sam u IS-4, sve sem ovih francuza mi ne pravi problem od mediuma, i to samo iz prostog razloga jer nisam sreo u borbi nijednog.
A tek što ima igrača sa kojima redovno igram, konkretno znam jednog sa Maus-om, taj svakog sprži pre nego što ovaj i stigne do njega, a kamoli da mu se zalepi neko...

A što pomenuh malopre da su članovi nekog klana, iz prostog razloga. Ljudi koji su u klanovima u proseku igraju bolje od ljudi koji su solo igrači. Kad svaki dan igraš treninge, CW, randome u platunu, company, ljudi se uvežbaju. Evo prosto, gledao po broju replay-a, 400 borbi od 25. Decembra prošle godine do juče. Od toga, 85% borbi sa heavy tenkovima, tier 9 i 10. Jbg, ko vežba, znaće.

Iskreno gledajući, lično mislim da je E-100 najlošiji tier 10. Sa bilo kojim iole normalnim topom (t9) se probija od napred, sa bokova i da ne pominjem. Top pravi damage odličan, ali samo kad ne dinguje, a to je retko, jer ima najmanji pen. od svih tier 10 topova. Jbt, Objekt 704 ima bolji top. Sa druge strane, kupola jeste tvrda, ali samo za onog ko ne zna gde da gađa.

T30 mi je postao omiljeni tenk, brz, okretan, bruka dobar top. Jeste mekan, ali ako uhvatiš lepo mesto, ihaaj, ostali mogu da plaču samo..
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 13:44   #5303
Qoozma
Veteran
 
Član od: 7.10.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 952
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 131 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sada sam primetio da nemam onaj digitalni sat koji je radio sa 0.7.0 klijentom.
Jel meže link (koji provereno radi) ?
Qoozma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 13:49   #5304
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Uh, ja sam jedva namestio taj sat smrdljivi, imao sam onaj bag da ništa u garaži nisam mogao da kupim...
Inače, za skoro sve modove jedan od najboljih sajtova je www.mirtankov.net, jes' na ruskom, ali ko ima u vugla on će da gugla.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 14:00   #5305
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Qoozma kaže: Pregled poruke
Kakav je top 122mm M-30S za SU-85?
rate of fire 6
61/160 mm
damage 450/370
accuracy 0,48m
Dosta je neprecizan, ali dmg mi je privlačan.
107mm je pravi top za SU-85. 122mm previse masi za moj ukus. Ako imas para za rammer obavezno, kao i kamuflaza i binoculars ili coated optics zavisno od stila igre.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 14:05   #5306
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Ja baš juče na Komarinu, dok sam bio u E-75, izgazio jednog Pattona i jednog Pershinga u kompletu..Paton stao da se napucava samnom, bio je mrtav posle 3 metka, Pershing isto..Sa razlikom da je Patton izlazio i vraćao se iza kuća onih, a Pershing kružio oko mene. Pershinga sam pogodio u motor i trekovao, i nije se pomerio dok ga nisam završio, Patton da je bio pametan i pokušao da kruži, dobio bi me sto posto, ovako su obojica poginuli. Ja iz tog sukoba izašao sa 600HP-a manje, i uništenim viewportom i gusenicama, njih dvojica mrtvi. Oba su bili u full-u, topovi, kupole, i što je najgore, bili članovi nekog klana, doduše nisam gledao kojeg...

A te priče tier 8H vs 10H, ostavite na za malu decu. Najviše volim kad mi ljudi dođu sa konstatacijom tipa ''ja dobim t10 1na1'', pa ih umlatim u treningu kao vola u kupusu.
Jednostavno, ne možeš da porediš tier 8 tenk protiv tier 10 tenka, zbog topa, oklopa, iskošenosti oklopa samog, ROF-a...
A tier 9 medium vs tier 10 heavy, stvarno moraš da budeš dobar igrač mediuma da bi izašao na kraj sa dobrim igračem heavy tenka. Ne znam da li je mnogo ljudi u ovoj igri brljivo ili šta, ali kad sam u IS-4, sve sem ovih francuza mi ne pravi problem od mediuma, i to samo iz prostog razloga jer nisam sreo u borbi nijednog.
A tek što ima igrača sa kojima redovno igram, konkretno znam jednog sa Maus-om, taj svakog sprži pre nego što ovaj i stigne do njega, a kamoli da mu se zalepi neko...

A što pomenuh malopre da su članovi nekog klana, iz prostog razloga. Ljudi koji su u klanovima u proseku igraju bolje od ljudi koji su solo igrači. Kad svaki dan igraš treninge, CW, randome u platunu, company, ljudi se uvežbaju. Evo prosto, gledao po broju replay-a, 400 borbi od 25. Decembra prošle godine do juče. Od toga, 85% borbi sa heavy tenkovima, tier 9 i 10. Jbg, ko vežba, znaće.

Iskreno gledajući, lično mislim da je E-100 najlošiji tier 10. Sa bilo kojim iole normalnim topom (t9) se probija od napred, sa bokova i da ne pominjem. Top pravi damage odličan, ali samo kad ne dinguje, a to je retko, jer ima najmanji pen. od svih tier 10 topova. Jbt, Objekt 704 ima bolji top. Sa druge strane, kupola jeste tvrda, ali samo za onog ko ne zna gde da gađa.

T30 mi je postao omiljeni tenk, brz, okretan, bruka dobar top. Jeste mekan, ali ako uhvatiš lepo mesto, ihaaj, ostali mogu da plaču samo..
Potpuno se slažem sa ovim što si rekao. Što se tiče tog osećaja sa IS-4 protiv mediuma ja ga imam sa E-75, verujem da je to jer su tenkovi sličnih performansi. Što se tiče tog lika u Mausu ne sumnjam da je istina, mada ima i dosta onih noobova što dozvole da ih T-54 flenkuje i ubije. E jedino ne znam kakvi su ovi francuski mediumi, otresao sam onaj tier10 heavy (nije bilo baš 1 na 1), moguće da će oni biti prvi koji mogu da rasture heavy istog tiera.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 14:33   #5307
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

http://img42.imageshack.us/img42/371/shot023w.jpg

Gledajte ovo
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miša topola na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (10.1.2012)
Stara 10.1.2012, 14:46   #5308
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Ne mozes nigde da ga probijes. Taj oklop pozadi je pod uglom.
A znam, nikad nisam ni naleteo na Mausa sa tim topom, ali kontam da bi moglo u nekom idealnom uslovu kad si na uzvisenju da dodje zadnjica pod 90 stepeni, pogotovo sto na svakoj drugoj mapi ima neko brdo koje mediumi jure. Najbolje da se gadjaju tenkovi oko njega, retko je Maus sam, a ako bas mora prebacis na HE pa ces i da mu napravis neku stetu.

@jozvan_KG
Pa niko nije ni pricao da T8 teskas moze protiv T10, pricamo o tome da moze da ga probije lako. Rekao sam da sam dobio E-100, ali to je situacija kao da ja i ti udjemo sad trening (IS-3 : E-100), ti gadjas one ptice sto su ubacili, a ja gadjam tebe. I sta, necu da te dobijem?
A da dobijes Patton-a i Pershing-a sa E-75, morali bi oba da budu debeli stock pa da dingaju sa kratkim 90mm M3 i 76mm M1A2 topovima. Mada i prica da je krenuo da kruzi oko tebe sa Pershing-om, a da se Patton stekao, pa kad si ubio ovog on krenuo da kruzi dovoljno govori o njima.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 15:34   #5309
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
a i bas je dobra mapa za artiljeriju kako je proslo? jesu li se ovi tenkovi nakupili fragova?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 15:59   #5310
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
a i bas je dobra mapa za artiljeriju kako je proslo? jesu li se ovi tenkovi nakupili fragova?
Ne znam, nisam ja igrao, a zaboravio sam da pitam kolegu, mislim da su pobedili
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 16:00   #5311
miloshbg
Član
 
Član od: 27.3.2008.
Poruke: 480
Zahvalnice: 431
Zahvaljeno 70 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke

Najezim se kad upadnem na ovakvu mapu sa artijem...
miloshbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 17:06   #5312
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ако ме неки Т-54 савата самог негде, фазон играм се на ливади, богами, може да узме да ме кара док сам у ИС-4/7, дешавало ми се. Наравно, он ту не би смео да се заебе, типа да ме случајно поткачи или да се забоде у камен или тако нешто. Ако не погреши ништа, а има терен за баскет око мене да може да кружи, рокнуће ме.

Е сад, мислим да ме ниједан није рокнуо до сада, просто зато што га рокне моја артиљерија, моји ортаћи тенкови или се зезне сам па с*ебе себи инерцију и успори или нешто тог типа.

Ја сам са оним лењим тајпом ишао око мауса типа два минута и на крају је дошао Т-54 и рокно ме, а и тад сам избего прву гранату тако што сам стао иза мауса лол. Добро, јесте то спори маус, али и ово је тајп који и није баш добар ''кружач''. ИС-7 и Е-100 исто нису неке лоле за окретање, Т30 је већ нека друга прича, али он је опет бушан ко сир, њега не бих ни покушао да окружим. Французе нисм срео.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 17:34   #5313
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sreo sam mausa SAMOG na Ruinbergu, partija je vec uveliko trajala a on ostao negde na sredini potpuno sam. Prileteo mu sa t44 i kljuco ga sa strane pod pravim uglom i sipak, otiso pozadi i tu ga kljuco i truba. On me covek ignorisao totalno. E onda su krenuli da prilaze neki medovi pa sam zapalio al bestiju nisam ni jednom probio. Ako nemam preko 200mm penetracije mausa zaobilazim sem ako ne treba da ga blokiram ili usporim
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 17:49   #5314
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Kako nisi uspeo sa zadnje strane da probiješ? Onaj najači top na T-44 ima 175 mm penetracije, a Maus pozadi ima 160 mm armora..
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 18:13   #5315
Uros Ducic
Član
 
Član od: 8.2.2009.
Poruke: 302
Zahvalnice: 117
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Kako nisi uspeo sa zadnje strane da probiješ? Onaj najači top na T-44 ima 175 mm penetracije, a Maus pozadi ima 160 mm armora..
I IS-4 ima 140 mm s preda pa ga ne mogu probiti sa topom koji ima probojnost 218.
Od Jagdpanther cesto dingujem u tajpu, iako on ima samo 80 mm.
Jasno je da debljina oklopa protivnickog tenka i probojnost tvog topa ne moraju uvek biti presudni.
Uros Ducic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 18:16   #5316
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Uros Ducic kaže: Pregled poruke
I IS-4 ima 140 mm s preda pa ga ne mogu probiti sa topom koji ima probojnost 218.
Od Jagdpanther cesto dingujem u tajpu, iako on ima samo 80 mm.
Jasno je da debljina oklopa protivnickog tenka i probojnost tvog topa ne moraju uvek biti presudni.
Ali Maus sa strane i od pozadi nije zakošen tako da nikako ne možeš da rikošetiraš kao na IS-4.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 18:23   #5317
Uros Ducic
Član
 
Član od: 8.2.2009.
Poruke: 302
Zahvalnice: 117
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Naravno da nije kao IS-4, ali nije ni skroz ravan sa zadnje strane.Meni nije cudno to sto ga nije probio.
Uros Ducic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 19:03   #5318
Qoozma
Veteran
 
Član od: 7.10.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 952
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 131 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Još nisam odlučio koju granu prvo da istražujem kod francuza,.... Ostao mi u garaži T1 Cunnigham, i reko da odigram jednu partiju da vidim kakvi su najslabiji tenkići. Na njemu imam top 37mm browing koji sada ima šaržer od 5 granata. Koliko se sećam nije imao šaržer?
Qoozma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 19:07   #5319
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Ali Maus sa strane i od pozadi nije zakošen tako da nikako ne možeš da rikošetiraš kao na IS-4.
Od pozadi je mukici glomaznoj zakosena i donja i gornja ploca. Sa strane je ravan ko tanjir
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 19:21   #5320
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Qoozma kaže: Pregled poruke
Još nisam odlučio koju granu prvo da istražujem kod francuza,.... Ostao mi u garaži T1 Cunnigham, i reko da odigram jednu partiju da vidim kakvi su najslabiji tenkići. Na njemu imam top 37mm browing koji sada ima šaržer od 5 granata. Koliko se sećam nije imao šaržer?
Namučićeš se do BDR G1B i AMX 12t, kada njih uzmeš onda je uživancija igrati sa njima.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com