Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.2.2009, 19:19   #21
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Citat:
DooMchE kaže: Pregled poruke
Izgleda nisi imao mnogo iskustva sa jeftinim zatvorenim modelima Speed-a, pa i Alteca i sl... meni su dosta odmereni bili na HD415 posle par takvih modela . Ali je kupovina odlozhena, a u medjuvremenu ujak dobio na poklon slushalice iz profila i bio velikodushan, tako da su HD415 delovale kao dechja igra
ma imam ja profi slushke technics rpdj 1200 vec 7 godina,necu da ih akam pa uzeo ove hd 415
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2009, 19:34   #22
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Citat:
N_i_k_o_l_a kaže: Pregled poruke
ekstraaaa, to ti dođe ko da ti je ujak dao 390evra jel si ih povezao na AV ili stereo risiver ili na komp.....
Morao sam direktno na komp, nije mi se kupovalo nikakvo pojachalo a nemam ni neki risiver. U sushtini sam prezadovoljan, nisam ja neki veliki audiofil, a ova kartica je naletela ovako polovno jer se nije imalo para za X-Fi Titanium... uglavnom nije bash ni da planiram pojachalo koje su mi savetovali, ali nikad se ne zna Neopisivo dobro izgleda slushanje 1.5 mbps DTS koncerta (mada imam jedva par albuma, vecina kvalitetne muzike je flac koji je oko 1 mbps) na ovome... vishe me je iznenadila jachina muzike u odnosu na MP3 nego kvalitet, koji sam ochekivao... uglavnom sad ih chuvam kao malo vode na dlanu

@tomas - pretpostavljam da profi slufe chuvash u vakumiranoj prostoriji bez svetlosti i vlage pri temparaturi od 17.1 stepeni celzijusa ? Da budem iskren, stvari koje sam najvishe chuvao su se uvek prve kvarile... nijedne slushalice nisu izdrzhale vishe od godinu dana, kako ti te tvoje chuvash 7 godina ja stvarno ne znam
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2009, 19:46   #23
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Citat:
DooMchE kaže: Pregled poruke
@tomas - pretpostavljam da profi slufe chuvash u vakumiranoj prostoriji bez svetlosti i vlage pri temparaturi od 17.1 stepeni celzijusa ? Da budem iskren, stvari koje sam najvishe chuvao su se uvek prve kvarile... nijedne slushalice nisu izdrzhale vishe od godinu dana, kako ti te tvoje chuvash 7 godina ja stvarno ne znam

koristio sam ih samo kad je bila neka dj svirka...
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2009, 20:22   #24
djuRa.cpl
Novi član
 
Član od: 23.2.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Citat:
DooMchE kaže: Pregled poruke
Da ti ni je u Windowsu podeshen Speaker setup na neshto drugo sem slushalica i 2.0 sistema ? Mozhda to pravi problem... testiraj obe slushalice recimo Winampom menjaj balance i vidi shta se deshava...
Testiro sam balanse , i kad je na levoj , i kad je na desnoj strani se cuje na obe, a kad je na sredi , suste :S

Poslednja ispravka: djuRa.cpl (23.2.2009 u 20:53)
djuRa.cpl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2009, 21:56   #25
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Citat:
djuRa.cpl kaže: Pregled poruke
Testiro sam balanse , i kad je na levoj , i kad je na desnoj strani se cuje na obe, a kad je na sredi , suste :S
Aham... e pa onda mislim da neshto u windowsu nisi lepo podesio... jer ti izgleda slushalice forsiraju Mono, proveri sva podeshavanja tamo, kao i da li si lepo i do kraja gurnuo kabal u jack, to obichno ima slichne simptome.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2009, 22:03   #26
djuRa.cpl
Novi član
 
Član od: 23.2.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Citat:
DooMchE kaže: Pregled poruke
Aham... e pa onda mislim da neshto u windowsu nisi lepo podesio... jer ti izgleda slushalice forsiraju Mono, proveri sva podeshavanja tamo, kao i da li si lepo i do kraja gurnuo kabal u jack, to obichno ima slichne simptome.
Sve utaknuto u control panelu sve podeseno :S
djuRa.cpl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2009, 22:07   #27
N_i_k_o_l_a
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: in a galaxy far, far away....
Poruke: 626
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 225 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

e, vala , ako si namestio sve kako treba a ne cujes protivnike onda ili oni u igri ne trce pa ne mozes da ih cujes ili su slusalice pokvarene...ili ti trebaju novi drajveri za zvucnu......
N_i_k_o_l_a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2009, 23:17   #28
djuRa.cpl
Novi član
 
Član od: 23.2.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

kupujem uskoro hs 800 valjda ce te raditi
djuRa.cpl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 18:09   #29
Nenad993
Novi član
 
Član od: 21.9.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Slusalice za CS 1.6 ?

E LJUDI KOJE SU SLUSKE BOLJE ZA CS A4Tech Headset HS-100 ILI Philips SHP 2000 ???? jedina mana kod ovih shp 2000 je to sto nema mikrofon, ne mogu da pricam na cs a i na skype....ako zna nako koje su bolje neka mi pomogne.....hvala unapred
Nenad993 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 18:24   #30
NemanjaS
Član
 
Član od: 5.12.2008.
Poruke: 159
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

gledaj sto se tice slusalica neke oko 20e ce odlicno da ti odrade posao ...ono sto bi trebao da gledas je i da su ti slusalice udobne...to je jedna vrlo vrlo vazna stvar po meni jer na neke te posle 10min bole usi i vrlo je neprijatno igrati tako da obrati paznju...a mozes ti i da imas slusalice od 500e ako ne znas da igras na njih i ako se ne oslanjas na njih dosta i slusas dzaba ti sve
NemanjaS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NemanjaS na korisnoj poruci:
Nenad993 (21.9.2009)
Stara 21.9.2009, 18:27   #31
Nenad993
Novi član
 
Član od: 21.9.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Ma znam ja sve, nego nznm ni koje su udobne....na kojima se bistro cuje ne mora kanter, bilo sta recimo muzika.....kako ja to da znam.....
Nenad993 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2009, 19:33   #32
richa
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 396
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 63 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku richa
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Posjedujem Philipsov model koji si naveo. Platio sam ih oko 25KM (13 eura). Jednom rijecju sam prezadovoljan. Slusalice su dovoljno velike da poklope cijelo uvo, a pritom kad ih stavis na glavu nisu teske da ti glava pada. Sto se tice kvaliteta i jacine zvuke, za mene i moj ukus su odlicne. Svi tonovi su podjednako zastupljeni, nema preglasavanja visokog tona ili basa, sve je umjereno.
Mane su ima sto nemaju mic i sto nemaju na sebi mogucnost pojacavanja-smanjivanja vol. Mada opet to i nisu neke mane, jer svaka web kamera danas ima u sebi int. mic., a pojacavanje odradis u bilo kom playeru. Mada moj savjet ti je da poslusas oboje sluski i vidis koje tebi vise odgovaraju. Ja licno ove A4 nisam slusao pa ne mogu da kazem nista vise o njima. A za Philips imas od mene preporuku, neces se pokajati...
PS. Ja ih koristim za kanter kad ga povremeno upalim, i za slusanje muzike. Po meni su bolje za slusanje muzike, ali ne zaostaju nista ni u igrama.
richa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2009, 3:16   #33
-exodus-
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 30
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku -exodus-
Određen forumom Re: Slušalice za CS 1.6?

Ukoliko je topic još uvek aktivan ja bih ti preporučio Creative Fatal1ty Gaming headset. Sluške su perverzija, jako su udobne (obložene su mikroplišom), mic može da se "iščupa", reprodukuju 5.1 zvuk, konektori za zvuk su pozlaćeni, na integrisanom kontroleru pored standard volume up/down komandi postoji i taster mute mic, a što se tiče istog odlično se ponaša, nema šuma i zvuk koji snima je čist. Koštaju oko 4500 din, što uopšte nije mnogo za to što pružaju. Ako te zanima mesto gde ih možes kupiti po toj ceni javi se na pm. Eo ti i slika a imaš i odličan review na yt.


Poslednja ispravka: -exodus- (26.10.2009 u 3:24)
-exodus- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slušalice do 50 evra Guterill ŠDK - Zvuk na računaru 422 3.1.2024 0:51
Slušalice - problem? kowalsky Zvuk na računaru 16 7.12.2008 14:43
Slušalice sa mikrofonom od 1000 do 1300 din donmarko ŠDK - Zvuk na računaru 12 26.8.2008 11:14
Izlaz za slušalice na prednjem panelu Apostrof Zvuk na računaru 9 14.3.2008 15:07
Kompaktabilne slušalice za k700i PCmaster Aparati i oprema 1 8.7.2007 11:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com