Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.4.2019, 12:05   #701
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ček, a DLC-jeve jel si igrao? That's a must, meni su oni sad čak i draži od originalne igre.

Snađi se i za Bloodborne, ako imaš nekog ko ima ps4, ta igra je zlato, i dalje mi je favorit.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2019, 12:50   #702
Necro
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 156
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

@Shonkas
Umirao si dosta jer nisi dovoljno ulagao u vigor. Da jesi igra bi ti bila mnogo laksa. Zatim nisi znao za Tears of Denial a vjerujem ni za Hidden Body (omogucava ti da budes nevidljiv pa lakse stizes od jednog do drugog bonfirea)

Meni Dark Souls 3 nije Dark Souls 3 bez Nameless Kinga, sestre Fride, Gaela i Midira te ti preporučujem da probaš i protiv njih da se boriš.

Što se tiče Demon Soulsa mislim da se on moze igrati preko Playstation 3 emulatora. Zahtjevan je taj emulator i postoje neki problemi ali ako Demon Souls nije sada u potpunosti igriv bice jednom.

Poslednja ispravka: Necro (12.4.2019 u 13:02)
Necro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2019, 13:03   #703
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ček, a DLC-jeve jel si igrao? That's a must, meni su oni sad čak i draži od originalne igre.

Snađi se i za Bloodborne, ako imaš nekog ko ima ps4, ta igra je zlato, i dalje mi je favorit.
Eh, kada bi izasao Bloodborne i za PC (PS4 verzija ima bas uzasan frame pacing), moja omiljena od "Soulsbourne" igara. Po meni ima najbolju atmosferu, soundtrack i boss borbe od svih Form Software igara (doduse tek sada prelazim DS3 pa mozda i promenim misljenje, mada za sada mi je Bloodborne klasa iznad).
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2019, 13:42   #704
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Necro kaže: Pregled poruke
@Shonkas
Umirao si dosta jer nisi dovoljno ulagao u vigor. Da jesi igra bi ti bila mnogo laksa. Zatim nisi znao za Tears of Denial a vjerujem ni za Hidden Body (omogucava ti da budes nevidljiv pa lakse stizes od jednog do drugog bonfirea)

Meni Dark Souls 3 nije Dark Souls 3 bez Nameless Kinga, sestre Fride, Gaela i Midira te ti preporučujem da probaš i protiv njih da se boriš.

Što se tiče Demon Soulsa mislim da se on moze igrati preko Playstation 3 emulatora. Zahtjevan je taj emulator i postoje neki problemi ali ako Demon Souls nije sada u potpunosti igriv bice jednom.
Meni kazes?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2019, 14:04   #705
Necro
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 156
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Da
Necro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2019, 16:02   #706
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Necro kaže: Pregled poruke
Da
Ja ne znam kada sam POSTovao u ovoj temi poslednji put?! Prosvetli me
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2019, 16:23   #707
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dark souls 3

Misli covek na Skendereva.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2019, 16:46   #708
Necro
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 156
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Da ladno sam ih pomijesao.
Necro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Necro na korisnoj poruci:
Shonkas (12.4.2019), Skenderevo (12.4.2019)
Stara 12.4.2019, 21:45   #709
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ček, a DLC-jeve jel si igrao? That's a must, meni su oni sad čak i draži od originalne igre.
Citat:
Necro kaže: Pregled poruke
Meni Dark Souls 3 nije Dark Souls 3 bez Nameless Kinga, sestre Fride, Gaela i Midira te ti preporučujem da probaš i protiv njih da se boriš.
Nisam igrao DLC-eve ni za jedan deo. Planiram da jednom predjem celu trilogiju ponovo, ali sa svim DLC-ovima.

Citat:
Necro kaže: Pregled poruke
Što se tiče Demon Soulsa mislim da se on moze igrati preko Playstation 3 emulatora. Zahtjevan je taj emulator i postoje neki problemi ali ako Demon Souls nije sada u potpunosti igriv bice jednom.
Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Snađi se i za Bloodborne, ako imaš nekog ko ima ps4, ta igra je zlato, i dalje mi je favorit.
Drugar, koji ima tri Playstation trojke, ce da mi uzajmi jednu da predjem Demon's Souls, i mozda jos neke PS3 ekskluzive koje sam propustio.

A za PS4 i Bloodborne vec malo teze. Ali doci ce jednom i to na red, na neki nacin
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2019, 21:24   #710
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ja sam još uvek u DS3, još nisam prešao, jer igram sa prekidima.
Pa ajde malo utisaka
OK igra me nervira jer je nešto najteže sto sam igrao to je realnost, ali može da se igra ako se uđe u fazon. Obično igram oko 1-2h dnevno tj. u tom danu ako sednem da igram. I vrlo često nemam neki cilj..recimo kazem sebi igraj do sledece bonfire ili pokupi iteme, ili digni level, dva...
Otprilike kod DSLA sam rage najviše za sada. Toliko da sam guglao kako da realociram poene...Imao sam strength neki velik a ništa dex, i onda sam nosio heavy zweihander cak do +7 nagruvan...Tu sam toliko besneo na animacije i sporost da sam sve prebacio na dex i napravio sharp uchigatanu sad je +8...

Nzm ni kako sam stigao dotle sa mojim igranjem. Tj. znam summon sam pomoc ljudi kod abyss, dancera (ona mi je stvarno zivce pojela jer mi je dala samo jednu sansu da budemo na udarac do kraja, sve ostale pokušaje me je ubijala toliko rano da je to smešno čak i preko 50% slučajeva me je rukom grabila i ubijala odjendom). Summon sam i kod DSLA i Oceirosa. Doduse kod njega sam summon NPC Hawkwooda, ali se ispostavilo da sam ga vise ja rešio nego sto je on uradio nešto...Otprilike ja bossu dam sansu 20 pokusaja ili 1.30h igranja tako nešto pa ako ne mogu odustajem i zovem pomoć...

I beše ja tako igrao pa napravio pauzu i sednem ponovo pre neki dan i nekako mi klikne igra, počnem bolje da se krećem da izbegavam, da razmisljam, ne zurim.
Ključna stvar igre je strpljenje ne smeš nikad da budes pohlepan..protiv bilo čega ne samo bossovi nego gomila onih vitezova 2 shotuje te lagano, ali isto tako i ti njih možeš da nanižeš da te i ne pipnu.
I tako reformisan igrački ja, nastavim gde sam stao od Oceirosa ka groblju..i tamo champion gundyr, trebalo mi je 5,6 pravih pokušaja da ga ubijem i možda 2,3 sam onako bacio na pokusaje parry iako to nzm, tako da ih ne računam...

To je bilo pre neki dan, danas se vratim u iriythil jer sam davno stao kod zapaljenih vatri svih ali nisam doalzio do Pontifa. Dođem do njega, probam prvo parry ali to je shift+desni click i ukljuce mi se sticky keys izbaci me napolje i naravno poginem ahhaha
Pokušam opet, parry promasim, ali sam ga blokirao i pomislih u sebi ajde da ga vidim koji crni parry ako nzm necu ni nauciti sad... I pade pontiff iz prve... Bože sačuvaj!

Toliko me je plašio jer sam čuo o njemu sve, ali u suštini prva faza je brzo završila, druga je bila samo distanca gledam ih čekam da skoče obojica, kad skoče deknem ih par puta i beži opet na distancu i ponovio to par puta.

E sad ima tu još jedan faktor može biti da sam overleveled jer sam dosta puta igrao samo da farmam souls bez nekog cilja. Tako da sam sad level 75 47 DEX, 30 endurance, 30 vigor... Mislim daleko od toga da sam prejak, pa black knights il bilo koji lothric, pontiff, te ubiju iz šale ako te udare...Armor nikakva nemam, nosim moj warrior set od početka igranja...Realno u ovoj igri armor samo kozmetika, mozes i go da setaš ionako je suština igre da ne budeš udaren...Warrior set je sasvim dobar po stats u odnosu na celu ponudu. Da ima onih heavy armora ali su preteški...
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2019, 18:36   #711
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Stvarno šteta što nema malo više dobrih armora za promenu tokom igre. Bilo je u par navrata da stavim poison resistant armor i sl. ali nisam nikada našao neki nov koji je generalno bolji od onih početnih (a da pritom nije i duplo teži naravno).

Inače je DS mnogo teži ako igraš build koji ti prirodno ne leži a izgleda da ti tenk varijanta nije ležala. I ja sam tako u prvom zaglavio i mučio se sa oklopima i štitom dok nisam isprobao laku opremu, lake mačeve i katane u dve ruke... prodisao sam nakon toga.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2019, 16:24   #712
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Završio danas, Soul of Cinder je čudo jedno prejak boss za mene i tražio sam pomoć igrača...Neverovatno je kako kazu da onda boss ima vise helta, zaista ne bih rekao koliko je lako bilo, pri tome neće biti da je lik sve sam uradio...
Da jbg. možda nisam trebao tako završiti, ali me je frustrirao i to u prvoj fazi, drugu sam video možda samo 3 puta, od 30-ak pokusaja. Ona je delovala lakša nego prva...
Za ova dva još opciona ću da vidim kad cu probati...

Ne znam šta da mislim, može se reći da sam ovaj deo od Yhorma pa napred vrlo brzo uradio, želeći samo da je se rešim. Da eto ne bude da nisam nikad igrao i prešao Dark Souls igru. Pa makar to bilo i uz pomoć...
Steam kaze 60h, a kupio sam je u novembru. TO nisu neki veliki sati, ali vremenski je užasno dugo jer sam pravio pauze, ne samo zbog igre nego i inače.
Recimo Witcher 3 igran na najtezem nivou mi ima 155h sa DLC, i igrao se u jednom dahu praktično... Mnogo govori o težini DS i uticaju na igrača.

Ako bih mogao da kažem neke negativne i pozitivne stvari onda ovako.
+
Dizajn, grafika, muzika, ambijentalni zvuci...
Ima visoku vrednost ponovnog igranja, ako poželim, mogu neku drugu klasu i totalno drugi stil. I tako nekoliko puta.

-
Kontrole, kamera, nzm jel gore lock on ili bez njega...Vrlo često ogromni karakteri te napadaju nemaš pojma gde si ni šta radiš, a trebaš biti precizan i tačan u rolanju...
Borba mi se ne sviđa, previše spora, nema udaranja napamet, ne mozes trade ni sa kim. Kasno se reaguje na click miša, ili tastature, pa nekad krene da se heal bas kad nisam vise želeo, a stisnuo sam ranije. Ili treba da udarim jednom ja kliknem levim, ono nekoliko udaraca budu pa se uvališ u nevolju.
Neki nivoi su frustrirajući sa malo ''bonfires'', ali imaju prečice, ali ako ne guglas otkriješ ih tek tamo negde kad si već level prešao...
Igra nije baš otvorena kako sam ja mislio pre, ne možeš da prehodaš neke prepreke ili preskočiš, tačno ideš gde je ucrtano...

Najgori nivo je ''arhiva''. Najgori boss Oceiros.
Jedini boss kojeg sam iz prvog pokusaja ubio je Iudex Gundyr... Po 2 za Wolnira, Deacons. Ta dva su vrv i najlakša. Dva i za Pontifa, mada sam prvi put crash, pa tačnije je i 1 pokušaj za njega...
Najteži Soul of cinder, pa onda Dancer i Twin Princes..
Najdraža borba protiv Champion Gundyra...

Sve u svemu necu je izbrisati sa harda možda ću jednom početi kao magijaš, ili onaj Mercenary...
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2019, 21:55   #713
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Jel si odigrao DLC-eve? E tamo su teski bossovi. Souldof Cinder mi je najlaksi boss u igri, pao iz prve
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2019, 23:08   #714
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Nisam nisam, ne mogu tamo je sve baš teško video sam na yt...

Pa nzm šta mi je kod Soula, sve mi je bilo komplikovano. I njegovo otvaranje je bukvalno, dodge ćes, udarićeš ga jednom samo, ali odmah on pokreće novi talas od 3 udarca, ja se pogubim nzm vise gde da se kotrljam. Lakse mi je bilo da blokiram na kraju, ima mnogo helta i jako udara, i na tom otvaranju moram uzeti bar jedan ili dva flaska, a onda dalje katastrofa nzm jel gore da bude kaster ili da vadi koplje...Stojiš li na distanci izbombarduje te, ako priđeš opet izvadi neki svetleći plavi mač i nekoliko puta oko sebe se okrene i ćao...
Kazem ti samo par puta sam prešao skroz dalje, i majke mi bilo je ok to..kao da ima i manje helta i manje stvari radi, samo nažalost nisam imao heal...
Njegovi udarci ko da imaju neki nevidljiv nerealan hitbox, koliko puta bih bio začuđen, nema teorije da me je dohvatio, da je pored mene ili ispred mene udario..
Jako sam besneo i onda summon..

U suštini da sam mu dao jos bar sat pokušaja vrv bi to bilo to, sam bih ga odradio, ali me smorilo...
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2019, 15:24   #715
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Mala pomoc, ako se neko jos seca...

Pravio sam pauzu sa igrom sigurno godinu dana, pa sam sada uzeo ponovo da igram.

Ubio sam Yhorm-a pa me je nakon toga igra bacila kod one Emme, ako se ne varam i tu me je napao dancer of the boreal valley, ili kako vec... naravno bez estusa sam odolevao ali ne i odoleo, pa me igra vratila na bonfire pre Yhorma. Ne znam gde je sad taj dancer i da li da njega trazim ili da odem u shrine ostavim prilog u yhormovu stolicu i sve to?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2019, 16:15   #716
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Mislim da dolazis do Dancer-a (ako je ne ubijes iz prve) ubijanjem Emme.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2019, 16:30   #717
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ali emma me je, posle yhorma, sacekala ispred altara na kolenina, rekla da ja sad moram sa princem lothrica da se pozabavim, bla, bla i dezintegrisala se! Onda je ovaj iscureo sa plafona...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2019, 16:48   #718
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Idi samo pravo od Vordt bonfire-a
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
m1aden (19.10.2019)
Stara 19.10.2019, 19:18   #719
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Hvala!! Ne plese vise!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2020, 15:15   #720
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Resio sam da zavrsim DS sada kada sam presao Sekira jer uporedo definitivno nije islo...

Resio sam sinoc Dragonslayer armour pa me zanima imam li jos puno ako on nije neki side boss, pa ne mogu na osnovu njega da dobijem odgovor?

Kad predjem osnovnu igru ima li veze da li cu prvo ashes ili ringed city? Dugacki su DLC-ovi? Voleo bih da predjem i ovo dok jos imam snage
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Souls za PC srksi Role-Play 2162 30.8.2022 10:25
Dark Souls II Exia Role-Play 1418 1.6.2018 13:30
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com