Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.9.2013, 17:32   #10
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Noviteti u mobilnoj industriji

Ja nisam neki zavisnik od telefona, ne igram igre na njemu, tako da mi je moj LG Optimus L9 i više od onoga što mi je potrebno.
Međutim, kad sam video danas da će iPhone 5S (verzija sa 64 GB) koštati 900€, umalo se nisam onesvestio! Da li su ljudi normalni?? Teško da bi i ekstremno alavi Džobs dozvolio toliko zahebavanje razuma.
Naprimer, Sony Xperia Z1 šije 5S u apsolutno svakom segmentu - veći ekran (broj piksela je marketinški trik na tolikim ekranima), bolji procesor, više memorije, bolja kamera...ma sve što je iole bitno je na strani Z1. A još i košta gotovo 300€ manje.
Zar je moguće da su ljudi postali toliko isprani reklamama i pomodarstvom, da kupe (bace pare) ovako nešto kad postoji najmanje (mnogo više) 3 bolja telefona trenutno na tržištu.

Ako neko pomene IOS, čisto da objasnim - imam 183 aplikacije (bez launcher-a i drugih bezveznih "social apps", a i Facebook sam disable-ovao) na mom Androidu i od marta sam ga restartovao samo jednom, čisto da vidim kako to izgleda. Toliko o stabilnosti.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kineski brend telefoni - vrede li? zajchik Aparati i oprema 5083 23.2.2020 12:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com